کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تولدها: www.mohajesara.com
مهاجرسرا تولدت مبارک!
راستش در فضای مجازی مهاجرسرا تنها سایتی بوده که در سرنوشت من تاثیر داشته(البته هنوز ادامه داره) و کلی کمکم کرده.از همه ی دوستان و مدیران و آقای حجت سپاسگزارم و از admin گرامی کمال تشکر را دارم.
پاینده باشی مهاجرسرا....
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: admin ، Ali Sepehr ، seravin ، R.F ، mahdis ، maxsupermax ، nnazi_2005 ، N.D ، WIKIMAN ، Ashkan78 ، OverLord ، Amir78 ، Eskandari ، یاشار و ماری
happy birthday mohajersara

من هم تولد مهاجرسرا رو تبریک می گم و از همه دوستان , مدیران و همه ی

اعضای این سایت که مثل اعضای یک خانواده از سر تا سر این کره خاکی به

همدیگه کمک میکنند تشکر میکنم

GOOD LUCK
We Can Change Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: admin ، seravin ، R.F ، mahdis ، nnazi_2005 ، N.D ، WIKIMAN ، Ashkan78 ، OverLord ، Amir78 ، Eskandari
(2010-08-19 ساعت 13:53)laili نوشته:  اگه از من بپرسند در زندگی نسبت به چه کسی احساس دین میکنی اولین اسمی که به ذهنم میرسه مهاجرسراست...........
به قول هستی عزیز ما اینجا همه یک خانواده هستیم و خوبیه قضیه اینه که من همیشه احساس میکنم خانواده ی بزرگی دارم که هر جای دنیا باشم میتونم با خودم ببرمشون و شادی و غمهام رو باهاشون شریک بشم.
فکر میکنم اگر کسی غمی داشته باشه و با دیگران درمیون بذاره این غم نصف میشه و اگر شادی داشته باشی و در میون بذاری این شادی دوبرابر میشه .........
در زمان قبل از مهاجرت این سایت باعث شد که من تمام این راه پر فراز و نشیب رو به راحتی و بدون هیچ مشکلی طی کنم و بعد از مهاجرت هم همیشه بزرگترین دلگرمی من اینجا بوده.
میدونم دوستانی در سراسر دنیا دارم که میتونم رو کمک تک تکشون حساب کنم و همشون بدون هیچ غرضی من رو راهنمائی میکنند و در غمها و شادیهام شریک میشن.
تمام خاطرات با مهاجرسرا بودن برام عزیز و قابل احترامند.از زمان نگرانیهای اعلام بولتن و روز کارنت شدن تا گرفتن ویزا و خوبیها و مشکلات بعد از هجرت.
من توی این سایت به غیر از اینکه به خیلی از سوالهام رسیدم از دونه دونه ی شماها درس زندگی گرفتم.
یاد گرفتم که هیچ کسی رو بدون شناخت قضاوت نکنم چون بارها به من ثابت کردید که قضاوتم اشتباست.
یاد گرفتم که میشه بدون چشمداشت کمک کرد.
یاد گرفتم که میشه خیلی راحت گذشت کرد .
یاد گرفتم که میشه مثل خورشید بود و به همه به یک اندازه گرما داد.
و مهمتر از همه اینکه فهمیدم هنوز هستند انسانهائی که با وجود اینکه میتونند از موقعیتی که دارند بهره ی مادی ببرند ولی اهداف و انگیزه های برتر و بالاتر از مادیات دارند.
تولد مهاجرسرا تولد یک سایت نیست تولد تمام خوبیها و یکی شدن دلهاست.
تولد مهاجرسرا اتحاد یک گروه بزرگ با یک هدف بزرگه.
تولد مهاجرسرا تولد تک تک ماست به شرط اینکه توانائی این رو داشته باشیم تا بتونیم بوی معرفت و انسانیت رو از لابلای این پستها و تاپیکها احساس کنیم.
مرسی‌ لیلی خانوم شما‌ام خوب سخنرانی هستیاBig Grin

من‌ام واقعا به این سایت احساس دین می‌کنم و حالا حالا‌ها می‌خوام باشمو دینمو انجام بدم
Big GrinWink
(2010-08-19 ساعت 13:29)admin نوشته:  ممنون از ابراز لطف همه دوستان. من هم سومین تولد مهاجرسرا را به فال نیک می گیرم و از اعضای انجمن که تولید کننده محتوا و رونق دهنده آن هستند تشکر می کنم. سپاسگزاری ویژه از مدیران قبلی و فعلی، حجت عزیز و همه کسانی که برای سایت در قالب طراحی لگو و تهیه محتوای ویکی زحمت کشیدند و می کشند را لازم می دانم. مهاجرسرا ظرف سه سال گذشته علی رغم هیچگونه تبلیغ رشد آرام اما پایداری داشته و در حال حاضر حدود 2000 مراجعه کننده روزانه دارد. افزایش کیفیت مطالب و مفید بودن انجمن دغدغه اصلی تیم مدیریت است.
ادمین جون بیا وسط بچه ها خودی ان..... Big Grin
خانوما که معذوریت دارن دس بزننBig Grin آقایون همه وسطBig GrinBig Grin
اهاا
شلهBig Grin
بابا دس بزنید حلقم پاره شد بسکی داد زدمCool
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

پاسخ
تشکر کنندگان: admin ، laili ، R.F ، mahdis ، nnazi_2005 ، N.D ، WIKIMAN ، Ashkan78 ، OverLord ، Eskandari
مهاجرسرا سلام

یادمه سالای اولی که باهات آشنا شدم برای ثبت نام لاتاری یه سری تبلیغایی دم خونمون اومده بود که من اومدم تو اینترنت و سرچ کردم و تورو پیدا کردم ، تقریبا یکسالی بود که عضوت نبودم ولی مطالبت رو می خوندم و حال می کردم تا اینکه عضو شدم و با بچه های باصفای 2009 رفیق شدم و سعی کردم اطلاعات کسب کنم و اطلاعات بدم ، بخاطر علاقم به هندوستان به مسعود عزیز پیشنهاد ساختن انجمن هند رو دادم و ایشون هم اینکار رو کردند و وظیفه مدیریتش رو به خودم محول کردند ، منم که علاف بودم و عشق اینکه به همه اطلاعات بدم. خلاصه اینجوری شد که پاگیرت شدیم و ما رو دیوونه ی خودت کردی ، بخاطر علاف بودنم و اینکه همیشه توی سایت بودم کم کم مسعود عزیز وظیفه نظارت بر پستهای خلاف قوانین انجمن های دیگه رو هم بهم محول کردند و منم بخاطر احساس دینی که بهت داشتم اومدم جلو .

چه فحش هایی که برات شنیدم ولی از اونجایی که برام تو مهمتر از باد هوا هستی اونها رو نادیده گرفتم و به انجام وظیفم پرداختم.

الان هم که دارم برات این نامه رو می نویسم خیلی از بزرگ تر شدنت ذوق دارم آخه بچمون رو داریم بزرگ می کنیم و هر روزی که از عمرش می گذره شیرین تر میشه و باهاش بیشتر صفا می کنیم.

ایشالا خودم جشن تولد64 سالگیت رو بگیرم و به یه انجمنی در فضای واقعی تبدیل بشی.

مخلصتم دربست
صدرا
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، admin ، seravin ، laili ، User ، R.F ، Hossein81 ، mahdis ، nnazi_2005 ، N.D ، WIKIMAN ، Ashkan78 ، OverLord ، Eskandari ، یاشار و ماری ، Man
مهاجرسرا .... دوست روزهای خوشی و دلتنگی من ....
دوست شادیها و غمهای من ..... دوستی که همیشه در خونه ات بروی ما باز هست ....
دوستی که هر وقت حرف تو دلمون قلنبه میشه گوش شنوا برای شنیدن اونها داری ....
و دوستی که باعث شد احساس کنیم اگه بریم اون سر دنیا هم تنها نیستیم و نترسیم و بدونیم همیشه دوستان خوبی اینجا هست که در دلشون برای کمک بروی ما بازه بدون اینکه حتی ما رو دیده باشن ....

دوست سه ساله ام !! تولدت مبارک ......!!!!

و یه دنیا تشکر از آقا مسعود که باعث شدن خیلی چیزها در زندگیمون عوض بشه ....
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، nefarioos ، hasti_banoo ، nochen ، admin ، seravin ، laili ، R.F ، Hossein81 ، maxsupermax ، nnazi_2005 ، mahdis ، N.D ، WIKIMAN ، Ashkan78 ، OverLord ، Eskandari
مهاجر سرای عزیز تولدت مبارک باشه..منم با تو این یکسال گذشته خیلی خاطره دارم..خیلی کمکم کردی تو به دست اوردن اطلاعات با ارزشو مفید و مهمتر ازهمه پیدا کردنه دوستان گرامی و عزیزیکه واسه من داشتنشون خیلی مهمه.
امید دارم همیشه رو به پیشرفت باشی Smile

به بهونه تولدت به مسعود عزیز و تمامی مدیران و کاربران گلت تبریک میگم.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: admin ، R.F ، seravin ، mahdis ، maxsupermax ، nnazi_2005 ، N.D ، WIKIMAN ، Ashkan78 ، OverLord ، Eskandari

Happy Birthday To You......Happy Birthday To You

تولد تولد تولدت مبارک ........... بیا شمع هارو فوت کن 200سال زنده باشی

Big Grin عزیزان همراه با عرض تبریک و تهنیت بسیار بابت این خبر مسرت بخش از خدا می خواهم که همه منتظران رو به نتیجه مطلوب رسونده و این جشن و پایکوبی ادامه پیدا کنه
Big Grin

حالا 1 2 3 ********** دیگه بی خیال غصه
آهای دختر خانوم ********** دستتو بزار توو دست دوستت
آقا پسر دختره چه ل..... ********* خوراکش یکی دو تا ب......

همیشه خوش باشید

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedrouhi ، admin ، mahdis ، R.F ، N.D ، Ashkan78 ، OverLord ، Eskandari
منم تولد این سایت بزرگ و پر محتوا رو به همه دوستان و مدیران بزرگ این سایت بزرگ تبریک میگم
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: admin ، mahdis ، R.F ، N.D ، WIKIMAN ، Ashkan78 ، OverLord ، Eskandari
I LOVE MOHAJERSARA

مهاجرسرا تولدت مبارک

خوشحالم که روز به روز رشد می کنی .تنها جایی هستی که با همه کاربرانش احساس صمیمیت می کنم.
از مسعود عزیز و همه مدیران و تیم فنی تک تک کمال تشکر رو دارم، ممنون از این که وقت می گذارید تا مهاجرسرا به اوج برسه،مهاجرسرا خیلی بهم کمک کردی و خیلی دوست های خوبی پیدا کردم در کنار تو. امید وارم همیشه پاینده باشی و همه ازت استفاده کنن و به هم دیگه کمک کنن.دوست دارم مهاجرسراااااااااااااااااااااا .

به همه خانواده مهاجرسرا شاد باش میگم.
پاسخ
تشکر کنندگان: admin ، Ali Sepehr ، Hossein81 ، nochen ، hasti_banoo ، mahdis ، R.F ، nefarioos ، N.D ، WIKIMAN ، Ashkan78 ، OverLord ، Eskandari ، fairwall
مهاجرسرا تولدت مبارك
مهاجر سرا واقعا محيط مجازي پرمحتوايي هست كه تمامي دوستان بدون هيچ چشم داشتي به هم كمك مي كنند يك محيط صميمي و سر شار از عاطفه... روزي كه نامه قبولي را دريافت كردم اول يك زنگ به يك شركت مهاجرتي زدم حدود 700 تومان ازم براي راهنمايي در مورد پر كردن فرم ها تقاضا كرد(نكته جالبش هم اين بود اصلا نمي دونست چه فرم هايي بايد پر بشه و ازم خواستن فرم ها را براشون ايميل كنم).. اما يك جستجو در اينترنت منو با مهاجرسرا آشنا كرد و بعد از اون هم تمام مديران(مخصوصا اشكان عزيز)و دوستهايي كه هستن با راهنمايي منو در پر كردن فرم ها ياري كردن.. جا داره از ادمين عزيز كه اين محيط گرم و صميمي را ايجاد كرده و تمامي مديران و همه اعضا تشكر كنم.

[عکس: 3646.jpg][عکس: tebyan-zanjan-flower200811%20(4).jpg]
کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، nefarioos ، admin ، mahdis ، R.F ، laili ، N.D ، Ashkan78 ، hasti_banoo ، Hossein81 ، nnazi_2005 ، Ali Sepehr ، OverLord ، shahram1347 ، Eskandari
[عکس: 3996510758_84c368390c.jpg]

روز اولی که اومدم مهاجر سرا هر چی به دو دیواراش نگاه کردم هیچ تبلیغی ندیدم با خودم گفتم این از اون سایت های آب زیر کاهه میخواد یهو 500 تا تبلیغ بریزه تو سایت.
با گذشت زمان و ارتباط روز افزون من در این سایت متوجه شدم روابطی که اینجا حکمفرماست بدور از هیاهو و جنجال و نیرنگ های دنیای واقعیست و اینجا تنها عشق و محبت است که صحبت می کند.کم کم متوجه شدم زمینه ای که این سایت و موسسین و مدیران آن فراهم کرده اند عامل پیوند هموطنانم از دورترین نقاط شرق آسیا تا آنسوی ینگه دنیاست.

حال که مینگرم به جز عشق بر درو دیوار مهاجرسرا نمیبینم......

مسعود جان ، مدیران محترم ، کاربران عزیز تولد مهاجرسرا بر همتون مبارک!

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
Ali-J ' نوشته:  من از پارسال با لاتري آشنا شدم ولي چون هنوز 18 سالم تموم نشده بود شركت نكردم ،‌ولي امسال بالاخره ثبت نام كردم و اميدوارم هم من و هم شماها برنده بشيم !

خوب این جمله اولین چیزی بود که من اینجا نوشتم حالا ۲۰ سالمه ... اون سال برنده نشدم ولی در کمال ناباوری امسال جز برندگان هستم و این رو مدیون اول خدا ،بعد مسعود عزیز و بعد مهاجرسرا و اعضایش هستم ... مهاجرسرا مسیر زندگی من رو تغییر داد ... اگر فردا روزی پیشرفت کردم و انقدر اهمیت داشت زندگیم که زندگی نامه ام رو نوشتم Big Grin و یا حداقل برای نوه هایم از مهاجرت به آمریکا گفتم ، همیشه نام مسعود عزیز و مهاجرسرای دوست داشتنی رو یادآوری می کنم .
[عکس: 0046.gif]
[عکس: 07.gif][عکس: 36.gif]تولدت مبارک مهاجرسرای دوست داشتنی[عکس: 07.gif][عکس: 36.gif]

[عکس: 0107.gif]

از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
من هم به نوبه خودم با یه تاخیر بسیار زیاد تولد مهاجرسرای عزیز رو تبریک میگم و امیدوارم که برای همیشه برقرار و پایدار باشه.
و از مسعود عزیز بابت راه اندازی این سایت تشکر میکنم و امیدوارم که شما هم همیشه پایدار و موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: OMID_R ، mahmood_eng ، hasti_banoo ، R.F ، admin ، frozen mind
امید بر انکه همچو اسمت مهاجر باشی200 سال به سرایت
ادمین عزیز تبریک خالصانه من را بپذیر
مهاجر سرا دوست دارم

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، admin ، OverLord ، free_free

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان