کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تولدها: www.mohajesara.com
در این بامداد روحانی و در حالی که اشکان خوابش نمی بره...

تولد 3 سالگی مهاجرسرا رو شادباش می گم...
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
* * * مهاجرسرای عزیز تولدت مبارک * * *

[عکس: attachment.php?aid=1616]

و قدردانی و تبریک بسیار به مسعود عزیز به خاطر تاسیس این سایت.
به امید جشن تولدهای چندین ساله برای مهاجرسرا...

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
بله منم مدیر بودم تولد جشن میگرفتمBig Grinمنم اون ارقام نجومی درآمد داشتم از سایت, به این سایت تبریک میگفتمBig Grin

ولی کلا منم به همه دوستان و از همه مهمتر به مدیر بزرگ ادمین عزیز تبریک میگم.
من زیاد اصطلاح بچه های کامپیوتر نمیدونم ولی ایشالا یه روز یه گوگل تاسیس کنی مسعود جانBig Grin
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
تو این بامداد واسم دعا کنید دارم میرم تهرون کارایه معافیمو بکنم (خیلی سخته)
پاسخ
تشکر کنندگان: admin ، mahdis ، hasti_banoo ، Hossein81 ، laili ، User ، kianoush ، maxsupermax ، nnazi_2005 ، N.D ، WIKIMAN ، Ashkan78 ، OverLord ، Amir78 ، Eskandari
تو زندگی هر انسانی، ممکنه بیشتر از دو سه مورد اتفاق سرنوشت ساز پیش نیاد. چون این رخدادها به نوعی، نقطه عطف در زندگی انسان محسوب میشه، پس اضطراب ، تردید و نیاز به حمایت بیش از اوقات دیگه در چنین مواقعی به وجود میاد.

معمولا این زمانهاست که فرد نیاز به راهنمایی های خالصانه و آگاهانه داره. و علاوه بر اطلاعات ، دوست داره کسی یا کسانی اطرافش باشن که این حالت نگرانی رو با تمام وجود بفهمند و بهش آرامش و اطمینان بدن که این راه پرفراز و نشیب رو قبلا طی کردند و او هم می تونه با راهنمایی هایی که می گیره و به امید خدا بدون مشکل، مراحل کار رو پشت سر بگذاره.

یکی از این موارد سرنوشت ساز که تنها برای معدودی از افراد به وجود میاد، مهاجرت از کشوری است که سالهای زیادی از عمرت رو اونجا زندگی کردی و به تمام خوبی ها و بدیهاش به نوعی عادت داشتی. در مهاجرت هرچقدر به زمان پرواز نزدیک تر میشی، بار تردیدها و نگرانی ها سنگینتر میشه. شاید چون اونقدر مساله بعیدی تو زندگی ما ایرانی هاست که هیچ وقت تا همین یکی دو سال پیش بهش فکر هم نمی کردیم و حالا می بینیم یک اراده قوی تر داره ما رو بدون اینکه واقعا بفهمیم چه شد، سوق میده به سمتی که باید برویم.

مهاجرسرا، حکم همون مجموعه افراد دلسوز و کاربلدی رو داره که زمان تصمیم گیری و طی مسیر، همیشه به اطلاعات و پشتیبانی و محبت و دلگرمیشون که خالصانه ابراز میشه نیاز داریم. افرادی که هیچ وقت خسته نمیشن، با حوصله به سوالاتی که مکرراً پرسیده میشه جواب می دن، برای موفقیت هم شادی می کنن، برای ناراحتی کسی که حتی هیچوقت ندیدن متاثر میشن و خلاصه اینکه دلشون برای هم می تپه.

البته مثل تمام دوستان و حتی افراد یک خانواده گاه با هم بگو مگو یا خدای نکرده دشمنی موقتی هم پیدا می کنن که هیچ کدوم عمقی نیست. چون همه هدفشون یکی است و خودشون رو عضو یک خانواده بسیار بزرگ ایرانی و مهاجر به اسم "مهاجرسرا" می دونن.

نمی خوام نظرمو به کسی تحمیل کنم. اما من به شخصه اگر وجود این خانواده مهربان و صمیمی نبود هیچوقت تا این حد برای رفتن احساس آمادگی نمی کردم. نمی دونم نتیجه مصاحبه من چه خواهد شد؟ ویزا می گیرم؟ مشمول کلیرنس میشم؟ یا اصلا ویزا نمی گیرم؟! هر نتیجه ای که به دست بیاد خودمو مدیون تک تک اعضای مهاجرسرا می دونم که حتی اگر بعضی از اونها اطلاعات خاصی هم نداشتن، همین حضور و بودنشون احساس دلگرمی به من داده و خواهد داد.

آرزو می کنم مهاجرسرا همیشه پایدار باشه ، اعضای مهاجرش به سلامتی مهاجرت کنن و زندگی ایده آلشون رو به دست بیارن و اعضایی که هنوز زمان و وسیله مهاجرتشون فراهم نشده به اونچه که آرزو دارن دست پیدا کنن.

تولدتون مبارک خانواده مهاجرسرا
پاسخ
مهاجرسرای عزیز تولدت مبارک. امیدوارم صد ساله بشی عزیزم Smile
تولدتو به ادمین و حجت و تمام مدیرا و کاربرای خوب مهاجرسرا تبریک میگم
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، seravin ، R.F ، Amirreza ، laili ، admin ، kianoush ، یه مهاجر ، maxsupermax ، nnazi_2005 ، mahdis ، free_free ، N.D ، Ashkan78 ، OverLord ، Amir78 ، Eskandari
سلام دوستان
من هم به نوبه خودم تبریک میگم
امیدوارم روز به روز خانواده مهاجر سرا گسترده تر و صمیمی تر بشه
همگی موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، R.F ، Amirreza ، laili ، admin ، kianoush ، یه مهاجر ، maxsupermax ، nnazi_2005 ، free_free ، N.D ، OverLord ، Amir78 ، Eskandari
مهاجرسرای عزیز، تولدت مبارک

اشکان عزیز امروز که تولد مهاجرسراست در ابوظبی مصاحبه داره، آرزوی موفقیت برای اشکان

رزاجان، عکس خیلی قشنگی گذاشتی، مرسی!

هستی عزیز، بسیار زیبا گفتی!
پاسخ

آقا مبارک باش

حالا دست دست

شله

هااا بیا
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

پاسخ
تشکر کنندگان: Amirreza ، admin ، Ashkan78 ، یه مهاجر ، mahdis ، maxsupermax ، nnazi_2005 ، free_free ، N.D ، WIKIMAN ، OverLord ، Amir78 ، Eskandari
هستی خانوم امیدوارم شما هم مثل تمام اعضایه گل این سایت به هدفتون برسید
مدیر شدنتونم بهتون تبریک میگم
و اینو میگم که ما همه با هم دوست و غمخوار یکدگر هستیم اگه حرفی میشه واسه این میشه که به پیشرفت آیندمون لطمه نخوره
من خودم کوچیک مهاجرسرا هستم
ممنون از ادمین سایت
و آرزویه موفقیت واسه اشکان
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، admin ، User ، یه مهاجر ، Ali Sepehr ، mahdis ، nnazi_2005 ، free_free ، N.D ، Ashkan78 ، OverLord ، Eskandari
به به!
تولد داریم که! اونم چه تولدی!
تولدت مبارک مهاجرسرا، ای یار و غمخوار قدیمی.
یاد روز های تلخ و شیرینی که اینجا داشتیم به خیر!
امیدوارم تو روزهای جوانی مهاجرسرا ، مهاجرسرایی روز به روز پربار تر از هر روز داشته باشیم.
غایب جدید / هنر ایرانی
Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، laili ، admin ، Ashkan78 ، User ، Ali Sepehr ، R.F ، mahdis ، maxsupermax ، nnazi_2005 ، free_free ، N.D ، OverLord ، Eskandari
ممنون از ابراز لطف همه دوستان. من هم سومین تولد مهاجرسرا را به فال نیک می گیرم و از اعضای انجمن که تولید کننده محتوا و رونق دهنده آن هستند تشکر می کنم. سپاسگزاری ویژه از مدیران قبلی و فعلی، حجت عزیز و همه کسانی که برای سایت در قالب طراحی لگو و تهیه محتوای ویکی زحمت کشیدند و می کشند را لازم می دانم. مهاجرسرا ظرف سه سال گذشته علی رغم هیچگونه تبلیغ رشد آرام اما پایداری داشته و در حال حاضر حدود 2000 مراجعه کننده روزانه دارد. افزایش کیفیت مطالب و مفید بودن انجمن دغدغه اصلی تیم مدیریت است.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
درود
.
من نیز به نوبه خودم تولد 3 سالگی مهاجرسرا رو به به دوستاران مهاجرت و مسعود خان عزیز تبریک میگم,ایشالا این فروم تا سالیان دراز بتونه به هموطنای عزیزمون در جهت مهاجرت کمکهای شایانی انجام بده.از تک تک مدیر های عزیز هم که وقت گرانبهاشون رو در اختیار هموطنانشون قرار میدن تشکر به سزای دارم.
.
.
(با نظر به اینکه تصمیم داشتم پست های ارسالی از طرف من,باید برای مهاجر سرا مفید باشه,ولی لازم دونستم تا یه تشکری از دوستان کرده باشم)
.
با آرزوی بهترین ها.!
من در جهان یک دوست داشته ام و آن هم خودم میباشم.(نیچه)
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، kianoush ، admin ، یه مهاجر ، seravin ، R.F ، mahdis ، maxsupermax ، nnazi_2005 ، free_free ، N.D ، Ashkan78 ، OverLord ، Eskandari
اگه از من بپرسند در زندگی نسبت به چه کسی احساس دین میکنی اولین اسمی که به ذهنم میرسه مهاجرسراست...........
به قول هستی عزیز ما اینجا همه یک خانواده هستیم و خوبیه قضیه اینه که من همیشه احساس میکنم خانواده ی بزرگی دارم که هر جای دنیا باشم میتونم با خودم ببرمشون و شادی و غمهام رو باهاشون شریک بشم.
فکر میکنم اگر کسی غمی داشته باشه و با دیگران درمیون بذاره این غم نصف میشه و اگر شادی داشته باشی و در میون بذاری این شادی دوبرابر میشه .........
در زمان قبل از مهاجرت این سایت باعث شد که من تمام این راه پر فراز و نشیب رو به راحتی و بدون هیچ مشکلی طی کنم و بعد از مهاجرت هم همیشه بزرگترین دلگرمی من اینجا بوده.
میدونم دوستانی در سراسر دنیا دارم که میتونم رو کمک تک تکشون حساب کنم و همشون بدون هیچ غرضی من رو راهنمائی میکنند و در غمها و شادیهام شریک میشن.
تمام خاطرات با مهاجرسرا بودن برام عزیز و قابل احترامند.از زمان نگرانیهای اعلام بولتن و روز کارنت شدن تا گرفتن ویزا و خوبیها و مشکلات بعد از هجرت.
من توی این سایت به غیر از اینکه به خیلی از سوالهام رسیدم از دونه دونه ی شماها درس زندگی گرفتم.
یاد گرفتم که هیچ کسی رو بدون شناخت قضاوت نکنم چون بارها به من ثابت کردید که قضاوتم اشتباست.
یاد گرفتم که میشه بدون چشمداشت کمک کرد.
یاد گرفتم که میشه خیلی راحت گذشت کرد .
یاد گرفتم که میشه مثل خورشید بود و به همه به یک اندازه گرما داد.
و مهمتر از همه اینکه فهمیدم هنوز هستند انسانهائی که با وجود اینکه میتونند از موقعیتی که دارند بهره ی مادی ببرند ولی اهداف و انگیزه های برتر و بالاتر از مادیات دارند.
تولد مهاجرسرا تولد یک سایت نیست تولد تمام خوبیها و یکی شدن دلهاست.
تولد مهاجرسرا اتحاد یک گروه بزرگ با یک هدف بزرگه.
تولد مهاجرسرا تولد تک تک ماست به شرط اینکه توانائی این رو داشته باشیم تا بتونیم بوی معرفت و انسانیت رو از لابلای این پستها و تاپیکها احساس کنیم.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
[عکس: happy_birthday_poster-p228138180346269193qzz0_400.jpg]

[عکس: birthday-cake.jpg]

با تشکر از مهاجرسرا و مهاجرسرائی های مهربون که باعث شدن کلی دوست خوب همه جای دنیا پیدا کنم

تولدت مبارک
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، User ، admin ، hamedrouhi ، Ali Sepehr ، ساشا ، seravin ، laili ، R.F ، Hossein81 ، mahdis ، maxsupermax ، nnazi_2005 ، free_free ، N.D ، Ashkan78 ، OverLord ، Eskandari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان