کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
محسن نوشتی که تا5 ماه دیگه پروژه باید بدی به احتمال زیاد تا بهمن طول می کشه والان اونو انتخاب کردی .اما اگر کار نکردی و تازه می خواهی شروع کنی به شکلی کار کن که انجا بتوانی مطرح کنی .موضوع پروژه را بگو که چیست؟و با کیست؟ تا من بتوانم بیشتر کمک کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
نقل قول:شما که انجمن صنفی داریدبینال کاریکاتور وگرافیک تا در حیات بودن ااستاد ممیز از موقعیت خوبی برخوردار بود اقای فرهادی و اسدالهی خیلی سعی کردند به دور از مجیز گویی کار کنند ولی خوب رسیدیم ابنجا...!!!
در این مورد زیاد نمی خوام بحث کنم، ققط بگم اینهایی که اسم بردید احترامشون برامون واجب هست ولی من منظورم از کسانی که توی بینال ها مقام آوردن اینها نیستن. آرتیست های جوان ، فعال و جریان ساز که حیطه فعالیتشون از پشت میز هیات علمی بیشتر هست!
به هر حال...
نقل قول:شما که جوایزتون مال اینجاست بهتره فعلا"انها را کشکی نخوانید...
مال اینجا نیست! ولی خوب توی کشکی بودنشون اسراری ندارم! شاید من اشتباه می کنم...
نقل قول:دوست عزیز محسن من منظورم شما نبودید که گفتم هنر آسون تر اگه دوباره نوشتم رو بخونید میبینید که نوشتم نه در مورد شما منظورم این بود که جشنواره های هنری که در سطح کشور برگزار میشه
خواهش میکنم قربان، هیچ سو تفاهمی پیش نیومد شما نظرتون رو گفتید من هم گفتم..هر دو هم دست می گیم !

من 25!!
پروژه مونده...که واقعا هنوز شروع به کارش نکردم!
پاسخ
(2010-06-21 ساعت 09:09)بهاران نوشته:  دوستان عزیز .من از طریق وکیل و با تقاضای EB1A اقدام کردم.الآن دو ماه گذشته و وکیل من متاسفانه فعلا در دسترس نیست .همون موقع بعد از قبولی مدارکم رو شامل سند ازدواج و شناسنامه ها ترجمه کردم و تحویلش دادم.ضمنا در برگه approval هم نوشته ما کیس شما را به NVCمی فرستیم البته نامه قبولی برای وکیلم ارسال شده.حقیقت اینه که کمی عجولم و چون برای کارهام می خوام برنامه ریزی کنم دوست دارم بدونم حداکثر از بعد از قبولی چقدر طول میکشه تا وقت سفارت بدن؟ کسی تا به حال از این طریق اقدام کرده ؟ممنونم

شش ماه را شما در نظر داشته باشید اگر زودتر هم شود که بهتر
پاسخ
Toungue 
سلام

مدتی قبل در ماهواره دیدیم که یک وکیل داره برای گیرین کارت تلنت جهت آمریکا توضیحاتی میده که ظاهرا دفتر شون هم در دبی بود
مسئله ای که قابل توجه بود منحصر به فرد یک رشته خاص مثلا ورزشی نبود و کلا میگفت هر کسی در هر رشته ای کارهای خاصی کرده میتونه تلنت باشه.
مثلا هنری یا از این قبیل ... حالا میخوام بدوم جریان این موضوع تا کجا صحت داره؟
آیا نجات دهنده ای هست؟
پاسخ
نقل قول:
(2012-08-25 ساعت 18:42)alireza_hsi نوشته:  سلام

مدتی قبل در ماهواره دیدیم که یک وکیل داره برای گیرین کارت تلنت جهت آمریکا توضیحاتی میده که ظاهرا دفتر شون هم در دبی بود
مسئله ای که قابل توجه بود منحصر به فرد یک رشته خاص مثلا ورزشی نبود و کلا میگفت هر کسی در هر رشته ای کارهای خاصی کرده میتونه تلنت باشه.

درسته دوست عزیز Eb-1 فقط برای ویزای ورزشی نیست و هنری و... رو هم شامل میشه
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، amin_j
(2012-08-25 ساعت 18:42)alireza_hsi نوشته:  سلام

این ویزا برای افرادی باتواناییهای فوق العاده می باشد در ورزش و هنر.
البته شما اگر محقق ودانشمند برجسته-فعال بین المللی هم باشید به شما هم مهاجرت اعطا می گردد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، victor2016
کسی پیدا نشد اینجا یه کم اطلاعات داشته باشه در مورد این ویزا ؟؟؟؟

راهای اقدامش چه جوریه ؟؟؟ کسی لینکی چیزی داره نوشته باشه که چه چیزای رو باید فرستاد ؟؟ اصلان به کجا ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، Tomas
ba dorood... man karam cinema hast va tedadi jayeze az festivalhaye motabar jahni daram. mikham baraye mohajerat be usa eghdam konam. toonestam forme ( i-140) ra DL konam. ama mige bayad 500$ bepardazam ke az iran maghdoor nist... aya in tanha rahe ya rahe behtariham emkan pazire,,, ba sepas

....
با درود... من کارم سینما هست و تعدادی جایزه از فستیوالهای معتبر جهانی دارم. می‌خوام برای مهاجرت به آمریکا اقدام کنم. تونستم فرم ( ای-۱۴۰) را دل‌ کنم. اما میگه باید ۵۰۰$ بپردازم که از ایران مقدور نیست... آیا این تنها راه یا راه بهتری هم امکان پذیره،، با سپاس

لطفا به قوانین احترم گذاشته و فارسی تایپ کنید در صورت نداشتن صفحه کلید فارسی از سایت بهنویس استفاده نمایید .
با تشکر
ParsTrader
پاسخ
1- در ایران کسی را پیدا کنید که چک امریکا داشته باشد ان را با مدارک می فرستید.
2- مدارک را به امریکا فرستاده و از شخصی که انجا چک دارد میخواهید که مدارک را با چک به ادرس تگزاس بفرستد.
در ضمن قبلا"580 دلار بود مبلغ را بار دیگر دقیق ببینید.
پاسخ
تشکر کنندگان: kamii ، Tomas ، hamidreza2197
سلام . من می‌خوام برای ویزای eb1 اقدام کنم. اما نمیدونم چجوری پول فرم i_140 را پرداخت کنم. آیا همین ۱ راه هست؟یعنی‌ اگر کسیو تو آمریکا نداشته باشیم امکان پذیر نیست این ویزا؟ ممنون اگر جواب بدید دوستان.
پاسخ
هر فرمی که نیاز به پرداخت دارد باید توسط چک همراه با کلیه مدارک فرستاده شود . اگر غیر این صورت بفرستید برای دوباره فرستادن مبلغ فرم دوباره تکرار میشود.با کمی تحقیق می توان شخص مورد نظر را یافت.
پاسخ
نقل قول:
(2012-10-16 ساعت 02:26)kamii نوشته:  سلام . من می‌خوام برای ویزای eb1 اقدام کنم. اما نمیدونم چجوری پول فرم i_140 را پرداخت کنم. آیا همین ۱ راه هست؟یعنی‌ اگر کسیو تو آمریکا نداشته باشیم امکان پذیر نیست این ویزا؟ ممنون اگر جواب بدید دوستان.

دوست من بدون اطلاعات کافی اقدام نکن همین طور الکی که نیست باید خیلی مدارک رو ضمیمه ی پروندت کنی که اگه ناقص باشه پروندت کلا باطل میشه اطلاعات رو بیشتر کن بعد اقدام کن
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، Tomas
سلام به دوستان عزیز
من یک سوال داشتم.
شاعری که کتابی داشته باشه و حدود 12 سال باشه که شعر میگه میتونه برای EB1 اقدام کنه؟
اگر کسی جوابی داره برام بفرسته ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، torshi
سلام من تازه عضو شدم قبلا سعی کردم ولی از شما ایمیلی دریافت نشد تعریف این سایت رو خیلی شنیدم و امیدوارم جواب سوال های من رو هم بدید ممنون
1)من هنرمندم و می خوام برای مهاجرت به آمریکا اقدام کنم مدارکم کامله ،مشکلم فقط در پر کردن فرمه که از شما راهنمایی می خوام
من خودم شخصا دارم فرم را پر می کنم نه وکیل نه کارفرما حالا لطفا میشه بگید که کدام قسمت را باید تکمیل کنم
اگه دوستان کسی اطلاعاتی داره لطفا بگه خیلی خیلی ممنون می شم

لطفا PART 1 و PART2 و PART 3 و غیره......از فرم I-140 رو توضیح بدید که من که خودم دارم پر می کنم نه کارفرما نه وکیل کدام قسمت ها باید کامل شود .
و اینکه معنی این IN CARE OF NAME چیست؟
و آیا من که هنرمندم باید درPART 2 گزینه 1.a. را انتخاب کنم؟
ممنون از شما
پاسخ
an alien of extrordinary of ability خواهش می کنم جواب بدید و لطفا فرق بین an alien of extraordinary of ability را با a member of the professions holding an advanced degree or an alien of exceptional ability (who is not seeking a national interest waiver من بین این دو گزینه گیج شدم که کدام باید انتخاب شود لطفا توضیح بدید خیلی خیلی ممنونم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان