کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
(2018-02-03 ساعت 22:33)moni نوشته:  دوستان کسی تجربه به تاخیر انداختن زمان مصاحبه رو داره راهنمایی کنه؟  من وقتم رو می خواستم تغییر بدم، وقت فعلیم کنسل شدو و قت جدید بهم نمی ده. 18 روز دیگه مصاحبه داشتم. ممنون

هم من و هم خواهرم تاریخ مصاحبه رو عوض کردیم و تاریخ جدید دریافت شد ولی نمیدونم با این برنامه های جدید چه تغییری حاصل شده است.
پاسخ
تشکر کنندگان: moni
(2018-02-03 ساعت 23:31)nora نوشته:  
(2018-02-03 ساعت 22:33)moni نوشته:  دوستان کسی تجربه به تاخیر انداختن زمان مصاحبه رو داره راهنمایی کنه؟  من وقتم رو می خواستم تغییر بدم، وقت فعلیم کنسل شدو و قت جدید بهم نمی ده. 18 روز دیگه مصاحبه داشتم. ممنون

هم من و هم خواهرم تاریخ مصاحبه رو عوض کردیم و تاریخ جدید دریافت شد ولی نمیدونم با این برنامه های جدید چه تغییری حاصل شده است.

خیلی ممنون از پاسخگویی

یعنی همون موقع که کنسل کردین براتون وقت جدید باز شد یا اینکه از تاریخ مصاحبه تون گذشت اون وقت باز شد؟ من از طریق سایت اقدام کردم.

راستی وضعیت خواهرتون چی شد؟ ایشون جاب آفر نداشتن؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان: nora
(2018-02-04 ساعت 11:00)moni نوشته:  
(2018-02-03 ساعت 23:31)nora نوشته:  

خیلی ممنون از پاسخگویی

یعنی همون موقع که کنسل کردین براتون وقت جدید باز شد یا اینکه از تاریخ مصاحبه تون گذشت اون وقت باز شد؟ من از طریق سایت اقدام کردم.

راستی وضعیت خواهرتون چی شد؟ ایشون جاب آفر نداشتن؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

همون موقع تاریخ بعدی داده شد. وقتی کلیرنس افراد تموم میشه و در حالت قبلی اعلام می‌کردند بیایید ویزا رو دریافت کنید این ایمیل جدید رو می فرستند و حتی پرفسور مدعو دانشگاه بسیار معتبر هم همین ایمیل رو دریافت کرد تحت هیچ شرایطی برای ایرانیان ویزا در یک ماه اخیر صادر نشده است
پاسخ
تشکر کنندگان: moni
سلام. من هم دیروز زمان مصاحبه رو کنسل کردم. ولی زمان جدید رو بهم اعلام نکردن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-04 ساعت 11:18)nora نوشته:  
(2018-02-04 ساعت 11:00)moni نوشته:  
(2018-02-03 ساعت 23:31)nora نوشته:  هم من و هم خواهرم تاریخ مصاحبه رو عوض کردیم و تاریخ جدید دریافت شد ولی نمیدونم با این برنامه های جدید چه تغییری حاصل شده است.

خیلی ممنون از پاسخگویی

همون موقع تاریخ بعدی داده شد. وقتی  کلیرنس افراد تموم میشه و در حالت قبلی اعلام می‌کردند بیایید ویزا رو دریافت کنید این ایمیل جدید رو می فرستند و حتی پرفسور مدعو دانشگاه بسیار معتبر هم همین ایمیل رو دریافت کرد تحت هیچ شرایطی برای ایرانیان ویزا در یک ماه اخیر صادر نشده است

سلام
حالتون خوبه
شما وضعیت پرونده خواهرتون تغییری نکرد؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: nora
(2018-02-13 ساعت 10:40)moni نوشته:  
(2018-02-04 ساعت 11:18)nora نوشته:  
(2018-02-04 ساعت 11:00)moni نوشته:  خیلی ممنون از پاسخگویی

همون موقع تاریخ بعدی داده شد. وقتی  کلیرنس افراد تموم میشه و در حالت قبلی اعلام می‌کردند بیایید ویزا رو دریافت کنید این ایمیل جدید رو می فرستند و حتی پرفسور مدعو دانشگاه بسیار معتبر هم همین ایمیل رو دریافت کرد تحت هیچ شرایطی برای ایرانیان ویزا در یک ماه اخیر صادر نشده است

سلام
حالتون خوبه
شما وضعیت پرونده خواهرتون تغییری نکرد؟ مرسی

متشکرم از احوال پرسی شما بسیار سخت بود وضعیتی که پیش اومد و هیچ گونه تغییری ایجاد نشده است.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

یه آمار بدین ببینیم وضعیت کیسها چظور شد؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همه
ممنون میشم ویزای eb1 رو کامل شرح بدین
چه تخصصی باید داشته باشیم؟ دوستانی که تونستن ویزارو بگیرن کمک کنن ممنون
چه تخصصی دارین؟ و چقدر چهره شناخته شده ای هستین چون من واقعا باید برم اما نمیدونم چجوری و باید چه تخصصی داشت؟
ممنون از همه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-05 ساعت 11:37)algh900 نوشته:  سلام دوستان

یه آمار بدین ببینیم وضعیت کیسها چظور شد؟؟

refused
پاسخ
تشکر کنندگان:
با تغییر فرمان اجرایی ترامپ به قانون ، حالا دیگه به هیچ ایرانی ویزا نمیدن البته این قانون در مورد لاتاری و کیسهای خانوادگی بسیار سختگیرانه و غیر ممکن است. اما در مورد دانشجویی تنها اشاره به محدود کردن شده نه قطع کامل.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-16 ساعت 19:33)alvin نوشته:  سلام خدمت همه
ممنون میشم ویزای eb1 رو کامل شرح بدین
چه تخصصی باید داشته باشیم؟ دوستانی که تونستن ویزارو بگیرن کمک کنن ممنون
چه تخصصی دارین؟ و چقدر چهره شناخته شده ای هستین چون من واقعا باید برم اما نمیدونم چجوری و باید چه تخصصی داشت؟
ممنون از همه

دوست عزیز، شما در رشته ای باید تخصص داشته باشید در این حد که تو تخصص خودتان فرد کاملا شناخته شده ای حداقل تو کشور خودتان باشید، مثلا اگر ورزشکار هستید، باید قهرمان و نه سوم آن رشته باشید و عضویت تیم ملی داشته باشید.. اگر هنرمند هستید سبحان انقدر بالا باشد که جوایز تراز اول کشور دریافت کرده باشید و نمایشگاه از آثارتان برگزار کرده باشید.. از لحاظ علمی مثلا المپیاد های علمی رتبه آورده باشید و جوایز نفیس گرفته باشید.. پس اگر نمی دانید چه تخصصی میتوانید داشته باشید تا برای این ویزا اقدام کنید، پس هنوز جای کار بسیاری دارید.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان