کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا
(2015-12-02 ساعت 12:16)سپید زمان نوشته:  سلام دوستان من و همسرم یک ماهه وارد واشنگتن دی سی ورجینیا شهر فایرفکس شدیم
اینجا فوق العاده زیباست و امنیتش عالیه و آرامش خیلی خوبی داره

به سلامتی
تبریک عرض می کنم
اونجا اوضاع کار چطوره؟
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-02 ساعت 17:15)mfarazz نوشته:  
(2015-12-02 ساعت 12:16)سپید زمان نوشته:  سلام دوستان من و همسرم یک ماهه وارد واشنگتن دی سی ورجینیا شهر فایرفکس شدیم

پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh
(2015-12-03 ساعت 00:37)سپید زمان نوشته:  

ضمن تشکر از پاسخ و توضیحتون .... در مورد اجاره کردن خانه میخواستم ببینم بدون کردیت خونه کرایه کردید و برای چه مدت ، یکسال یا کمتر چون احتمالا ما حدود ۳ ماه اونجا باشیم و بعد بریم دالاس . میخواستم ببینم باید برای کرایه کردن خونه بمدت ۳ ماه حتما باید کردیت داشته باشیم ؟؟؟ یا بدون کردیت هم میشه خونه کرایه کرد؟؟؟
با تشکر
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan
vase chand mah ro nemidoonam vali choon ma hich karti nadashtim yeki az dostamoon zemanatemono kard va chand mah ejare ro jolo goftan bayad pardakht koonid

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-03 ساعت 00:59)mfarazz نوشته:  
(2015-12-03 ساعت 00:37)سپید زمان نوشته:  

پاسخ
تشکر کنندگان: mfarazz
(2015-11-26 ساعت 22:38)سوین نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز و ساکن dc
ما حدود ۱هفته هست که منزل یکی از دوستانمان در کنزینگتون هستیم.ما دنبال اجاره اپارتمان وهمچنین کار هستیم .از دوستان اگر کسی موردی داشت لطفا ما را کمک کنند ممنون میشیم.شرایط تازه واردها همه میدونیدپس از کلی دوندگی تازه رسیدیم سر خطdcباهزار.........................

خوش اومدین؛ چه جور کاری مد نظرتون هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-05 ساعت 22:03)allamout نوشته:  
ما حدود ۱هفته هست که منزل یکی از دوستانمان در کنزینگتون هستیم.ما دنبال اجاره اپارتمان وهمچنین کار هستیم .از دوستان اگر کسی موردی داشت لطفا ما را کمک کنند ممنون میشیم.شرایط تازه واردها همه میدونیدپس از کلی دوندگی تازه رسیدیم سر خطdcباهزار.........................

Salam baraye start Kari bashe ta betonim omoratemon begzare.Dar zemn agar apartment Sorag dashtid baraye rent lotfan khabar bedid
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-08 ساعت 00:31)سوین نوشته:  
(2015-12-05 ساعت 22:03)allamout نوشته:  

این روزا تقریبن تمام مغازه ها در حال استخدام برای دوران هالیدی هستن که اگه از کارت خوششون بیاد احتمال این که بعد از هالیدی نگه ت دارن خیلی زیاده. taget. Ross, Marshalls طرف محل زندگی ت رو سر بزن ... بعد از مام این حرف ها اولین کاری که دنبالش برو درس خوندنه با کارهای ساده توو این مملکت فکر نکنم مدت زیادی راضی بمونی
متاسفانه من آپارتمان سراغ ندارم. توو همین تاپیک شاید دوستان بتونن کمک کنن. باز هم اگه سئوالی باشه خوشحال می شم کمک کنم...
Salam baraye start Kari bashe ta betonim omoratemon begzare.Dar zemn agar apartment Sorag dashtid baraye rent lotfan khabar bedid
پاسخ
تشکر کنندگان:
بنظر شما عزیزی که آمریکا هستین
آیا پایتخت برای تازه واردین
که این دیدگاه ت *ر *و *ر *ی *س *ت *ی به ایرانی دارند
آیا شهر واشنگتن ایراد دار نیست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-23 ساعت 15:08)ferimohajersara نوشته:  بنظر شما عزیزی که آمریکا هستین
خود پایتخت به علت گرانی برا شروع خوب نیست.
اون دیدگاهی هم که میگید من تو این یک ماه ندیدم مخصوصا این که ظاهرم هم به اون دسته شبیهه Big Grin
اینجا انگلیسی خوب حرف بزنی از خودشونی.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، golia ، copol
دوستان بنظر میاد ایالتهای شرقی گرونتر از ایالات غربی باشن ؟
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-23 ساعت 15:08)ferimohajersara نوشته:  بنظر شما عزیزی که آمریکا هستین
والا من و اطرافیانم هیچ برخورد بدی ندیدیم
امریکا کشوریِ با انواع ملیت هاس و نژاد پرستی اینجا معنی نداره

پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh
دوستان برادرزاده ۲۰ ساله من ـ پسر ـ به دنبال همخونه در محدوده واشنگتن دی.سی. مریلند و ویرجینیاست لطفا اگه موردی بود به من اطلاع بدید. سپاس‌گزارم
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
سلام دوستان، من حدود یکماه وارد واشنگتن دی.سی. شدم. متاسفانه اطلاعاتم برای پیدا کردن کار جنرال کمه و نیاز به راهنمایی یا معرفی یه منبع دارم که بتونه مرحله به مرحله کمک کنه تا یه کار هر چند کوچیک گیر بیارم.
زبانم چندان تعریفی نداره
ممنون میشم با من شکنید
واقعا نیاز به کمک دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، soheil1993
(2016-02-06 ساعت 05:14)ali2016 نوشته:  سلام دوستان،  من حدود یکماه وارد واشنگتن دی.سی. شدم.  متاسفانه اطلاعاتم برای پیدا کردن کار جنرال کمه و نیاز به راهنمایی یا معرفی یه منبع دارم که بتونه مرحله به مرحله کمک کنه تا یه کار هر چند کوچیک گیر بیارم.
زبانم چندان تعریفی نداره
ممنون میشم با من شکنید
واقعا نیاز به کمک دارم
سلام خوبى شما كجاى مريلند هستى
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان