کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا
(2016-02-06 ساعت 15:11)sami0 نوشته:  
(2016-02-06 ساعت 05:14)ali2016 نوشته:  سلام دوستان،  من حدود یکماه وارد واشنگتن دی.سی. شدم.  متاسفانه اطلاعاتم برای پیدا کردن کار جنرال کمه و نیاز به راهنمایی یا معرفی یه منبع دارم که بتونه مرحله به مرحله کمک کنه تا یه کار هر چند کوچیک گیر بیارم.
زبانم چندان تعریفی نداره
ممنون میشم با من شکنید
واقعا نیاز به کمک دارم
سلام خوبى شما كجاى مريلند هستى
سلام دوست عزیز من در ویرجینیا میهمان خونه یکی ار آشناهامون هستم الان دنبال کار و اجاره اتاق هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-06 ساعت 05:14)ali2016 نوشته:  سلام دوستان،  من حدود یکماه وارد واشنگتن دی.سی. شدم.  متاسفانه اطلاعاتم برای پیدا کردن کار جنرال کمه و نیاز به راهنمایی یا معرفی یه منبع دارم که بتونه مرحله به مرحله کمک کنه تا یه کار هر چند کوچیک گیر بیارم.
زبانم چندان تعریفی نداره
ممنون میشم با من شکنید
واقعا نیاز به کمک دارم

دوست عزیز متوجه شدم به بنده پیام دادین متاسفانه من چون تازه پروفایل درست کردم سایت این اجازه به من نمیده که پیام خصوصی بزارم،بنده میهمانم فعلا و قصد دارم بعد از پیدا کردن کار با توجه به محل کارم اتاق اجاره کنم اگه به بنده کمک کنین کمال تشکر را دارم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-06 ساعت 22:38)ali2016 نوشته:  
زبانم چندان تعریفی نداره
ممنون میشم با من شکنید
واقعا نیاز به کمک دارم

دوست عزیز متوجه شدم به بنده پیام دادین متاسفانه من چون تازه پروفایل درست کردم سایت این اجازه به من نمیده که پیام خصوصی بزارم،بنده میهمانم فعلا و قصد دارم بعد از پیدا کردن کار با توجه به محل کارم اتاق اجاره کنم اگه به بنده کمک کنین کمال تشکر را دارم ممنون
سلام ببين اگه ميخواى مريلند زندگى كنى من صاحبخونم چند تا خونه داره كه اتاقاشو اجاره ميده آدم خوبى هم هست
ماه پيش براى يكى از بچه ها كه از ايران اومد يه اتاق گرفتم و راضى هم بود
واسه كار هم با توجه به محل زندگيت ميتونم كارايى بكنم
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، پرسپولیس6 ، Elham usa ، copol ، soheil1993 ، hosseinix
سلام دوستان
کسی فایلی از ترجمه گواهینامه ویرجینیا رو داره؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
میخواستم بپرسم نایت لایف واشنگتون دی سی یا سیلور اسپرینگ چطوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-07 ساعت 17:47)sami0 نوشته:  
(2016-02-06 ساعت 15:11)sami0 نوشته:  سلام خوبى شما كجاى مريلند هستى

سلام ببين اگه ميخواى مريلند زندگى كنى من صاحبخونم چند تا خونه داره كه اتاقاشو اجاره ميده آدم خوبى هم هست
Salam shoma otagh vase rent soragh darid? Mishe be emails man payandeh fori bedid man fori donbale ye otagh vase khodaham va hamsaram hastam age mishe shomare telephon bedid zang bezanam
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من و همسرم فوري دنبال يك اتاق در محدوده ويرجينيا دي سي يا مرسلها هستيم كسي ميتونم كمك كنه لطفا به إيميل من پيام بديد moriniu@yahoo.com يا در تلگرام به @ moriniu
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-06 ساعت 15:11)sami0 نوشته:  سلام خوبى شما كجاى مريلند هستى

میشه حدود قیمت اجاره اتاق رو بگین و آیا کار نیمه وقت هنوز سراغ دارین؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، foruzanfar
(2016-02-25 ساعت 13:08)MORINIU نوشته:  
(2016-02-06 ساعت 22:38)ali2016 نوشته:  دوست عزیز متوجه شدم به بنده پیام دادین متاسفانه من چون تازه پروفایل درست کردم سایت این اجازه به من نمیده که پیام خصوصی بزارم،بنده میهمانم فعلا و قصد دارم بعد از پیدا کردن کار با توجه به محل کارم اتاق اجاره کنم اگه به بنده کمک کنین کمال تشکر را دارم ممنون
Salam shoma otagh vase rent soragh darid? Mishe be emails man payandeh fori bedid man fori donbale ye otagh vase khodaham va hamsaram hastam age mishe shomare telephon bedid zang bezanam

سلام ببينيد من صاحبخونم تو مريلند چند تا خونه داره
حالا امروز ميبينمش براى شما سوال ميكنم ببينم جايى مناسب داره
پاسخ
تشکر کنندگان: m_ganj
سلام
میشه از لحاظ کلی این مناطق اطراف واشنگتون دی سی رو از بهتر به بدتر بنویسین ؟ بتزدا - سلوراسپرینگ - آرلینگتون - الکساندریا
پاسخ
تشکر کنندگان: m_kh
(2016-03-07 ساعت 12:22)soheil1993 نوشته:  سلام
میشه از لحاظ کلی این مناطق اطراف واشنگتون دی سی رو از بهتر به بدتر بنویسین ؟ بتزدا - سلوراسپرینگ - آرلینگتون - الکساندریا
سلام ما ساکن فرفکس (ویرجینیا) هستیم و خیلی راضیم

پاسخ
تشکر کنندگان: soheil1993 ، hosseinix
ممنونم . ولی ما میخوای به دی سی نزدیک تر باشیم
برای همین ممنون میشم از دوستان اگر بگند کدومشون بهتر هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-14 ساعت 18:46)soheil1993 نوشته:  ممنونم . ولی ما میخوای به دی سی نزدیک تر باشیم
برای همین ممنون میشم از دوستان اگر بگند کدومشون بهتر هست

bethesda هم جای خوبیه هم به دیسی نزدیک تره.هم خب گرون ترم هست
کیس : **44
پاسخ
تشکر کنندگان: soheil1993 ، hosseinix
تشکر ولی بتزدا برای ما گرونه . بعد از اون کجا ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-16 ساعت 21:19)soheil1993 نوشته:  تشکر ولی بتزدا برای ما گرونه . بعد از اون کجا ؟

Silver Spring
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: soheil1993

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان