کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا
سلام
کسی هست که یه اتاق یا سوئیت، نزدیک دانشگاه هوارد یا جایی که دسترسی به حمل و نقل عمومی داشته باشه برای اجاره به یه نفر خانم (به مدت یکی دو هفته تا اجاره آپارتمان) داشته باشه؟
اگر هست لطفا پیام خصوصی یا ایمیل بزنید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، maria2000 ، t_arian_n
یکی از دوستان من برای فرصت مطالعاتی دوره دکتراش چند ماهی هست به آمریکا رفته. از نقاط مختلفی دیدن کرده و یک سری عکس از شهرهای مختلف به ایمیل من فرستاده. منم بدون اجازه اش عکس های مربوطه به هر شهری رو برای شما ضمیمه می کنم!!!. این چند تا گلچینی از عکس های بالتیمور و دانشگاه جان هاپکینز است.

[عکس: attachment.php?aid=2951]

[عکس: attachment.php?aid=2952]

[عکس: attachment.php?aid=2953]

[عکس: attachment.php?aid=2954]

[عکس: attachment.php?aid=2955]

[عکس: attachment.php?aid=2956]

[عکس: attachment.php?aid=2957]

[عکس: attachment.php?aid=2958]

[عکس: attachment.php?aid=2959]

[عکس: attachment.php?aid=2960]

[عکس: attachment.php?aid=2961]

[عکس: attachment.php?aid=2962]

[عکس: attachment.php?aid=2963]

[عکس: attachment.php?aid=2964]

[عکس: attachment.php?aid=2965]

[عکس: attachment.php?aid=2966]

[عکس: attachment.php?aid=2967]

[عکس: attachment.php?aid=2968]

[عکس: attachment.php?aid=2969]

[عکس: attachment.php?aid=2970]

[عکس: attachment.php?aid=2971]

[عکس: attachment.php?aid=2972]

[عکس: attachment.php?aid=2973]

[عکس: attachment.php?aid=2974]

[عکس: attachment.php?aid=2975]

[عکس: attachment.php?aid=2976]

[عکس: attachment.php?aid=2977]

[عکس: attachment.php?aid=2978]

[عکس: attachment.php?aid=2979]

[عکس: attachment.php?aid=2980]

[عکس: attachment.php?aid=2981]

[عکس: attachment.php?aid=2982]

[عکس: attachment.php?aid=2983]

[عکس: attachment.php?aid=2984]

[عکس: attachment.php?aid=2985]

[عکس: attachment.php?aid=2986]

[عکس: attachment.php?aid=2987]

[عکس: attachment.php?aid=2988]

[عکس: attachment.php?aid=2989]

[عکس: attachment.php?aid=2990]

[عکس: attachment.php?aid=2991]

[عکس: attachment.php?aid=2992]

[عکس: attachment.php?aid=2993]

[عکس: attachment.php?aid=2994]

[عکس: attachment.php?aid=2995]

[عکس: attachment.php?aid=2996]

[عکس: attachment.php?aid=2997]

[عکس: attachment.php?aid=2998]

[عکس: attachment.php?aid=2999]

[عکس: attachment.php?aid=3000]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
(2013-06-01 ساعت 22:34)also1356 نوشته:  سلام
کسی هست که یه اتاق یا سوئیت، نزدیک دانشگاه هوارد یا جایی که دسترسی به حمل و نقل عمومی داشته باشه برای اجاره به یه نفر خانم (به مدت یکی دو هفته تا اجاره آپارتمان) داشته باشه؟
اگر هست لطفا پیام خصوصی یا ایمیل بزنید
ممنون
سلام
اون محله، خيلي محله خوبي براي زندگي نيست. بهتره شما يك منطقه نزديك مترو ولي دور از اونجا انتخاب كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، itsmasoud ، also1356 ، soli asali ، alirezanz ، t_arian_n
سلام ..تشکر میکنم از همه دوستانی که اطلاعات مفیدی رو اینجا گذاشتن
من و همسر و پسر یک ساله ام تو لاتاری 2014 برنده شدیم..به خاطر کار همسرم ترجیح مییم نزدیک واشنگتن دی سی باشیم
یه سوال داشتم..من دکتری مهندسی صنایع از ایران دارم ..میخواستم بدونم آیا شانسی برای کار در اون مناطق دارم؟
آیا بهتره برای پست دکتری اقدام کنم ؟
خیلی نگرانم که با مدرک ایران نتونم اونجا هیچ کاری بکنیم..
زبان هم در حد متوسط بلدیم..البته چند ماه کلاس مکالمه رو قبل از اومدن میرم
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: HR.SHAHAB ، alirezanz ، t_arian_n ، Memolk
دوستان منطقه ی راکویل در مریلند جای خوبیه؟
شماره کیس :**2013AS000028
تاریخ رویت قبولیmay
کنسولگری:ANKARA
زمان مصاحبه:هفته ی سوم ژانویه.  نتيجه: ويزاي يه ضرب
تعداد :2  نفر  
ساكن تگزاس در حال حاضر
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، t_arian_n ، Memolk
(2013-06-10 ساعت 11:25)الا نوشته:  دوستان منطقه ی راکویل در مریلند جای خوبیه؟

راکویل شهر متوسط رو به بالااست.خیلی به واشنگتن نزدیکه و مترو داره.به همین دلیل اجاره هابالاست.مدارس بسیار خوبی داره ویک کالج عالی به اسم مونتگمری.ایرانی هم زیاد داره.کلا برای زندگی جای خوبیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: afs ، sasbk ، dana ، الا ، tabim4 ، kasrafo ، maryam_a ، godot ، soli asali ، pr.kia ، Lemony ، alirezanz ، maria2000 ، t_arian_n ، Memolk ، copol
من خانمم الان MD زندگی میکنه و سه سال هستش که من همش در حال مطالعه وضعیت این ایالت هستم و اطلاعات به نسبت خوبی دارم. اگر دقیقتر بگین از چه نظر بهتر میشه کمک کرد. مثلاً فاصله تا DC، اجاره خونه، کار، دسترسی به امکانات، امنیت؟
Rockville جای قابل قبولی هستش و اصلاً Montgomery County (که Rockville جزئی از اون هست) از بقیه محله های Maryland بهتره. به نظر من Silverspring رو هم یک بررسی بکنین و اگر بتونین برین Bethesda که خیلی بهترتر هست.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، maryam_a ، Soap McTavish ، اریوبرزن ، pr.kia ، Lemony ، alirezanz ، maria2000 ، t_arian_n ، Memolk
(2013-06-11 ساعت 17:09)itex نوشته:  
من خانمم الان MD زندگی میکنه و سه سال هستش که من همش در حال مطالعه وضعیت این ایالت هستم و اطلاعات به نسبت خوبی دارم. اگر دقیقتر بگین از چه نظر بهتر میشه کمک کرد. مثلاً فاصله تا DC، اجاره خونه، کار، دسترسی به امکانات، امنیت؟
Rockville جای قابل قبولی هستش و اصلاً Montgomery County (که Rockville جزئی از اون هست) از بقیه محله های Maryland بهتره. به نظر من Silverspring رو هم یک بررسی بکنین و اگر بتونین برین Bethesda که خیلی بهترتر هست.
بیشتر شرایط کار ی و اجاره خونه مد نظرم هست چون ما قراره بریم پیش یکی از اقوام که میخوان برای 50 روز خونشون رو به ما اجاره بدن گفتند 3000 دلار. گرون نگفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//........
شماره کیس :**2013AS000028
تاریخ رویت قبولیmay
کنسولگری:ANKARA
زمان مصاحبه:هفته ی سوم ژانویه.  نتيجه: ويزاي يه ضرب
تعداد :2  نفر  
ساكن تگزاس در حال حاضر
پاسخ
تشکر کنندگان: اریوبرزن ، alirezanz ، maria2000 ، t_arian_n ، Memolk
(2013-06-11 ساعت 20:42)الا نوشته:  
بیشتر شرایط کار ی و اجاره خونه مد نظرم هست چون ما قراره بریم پیش یکی از اقوام که میخوان برای 50 روز خونشون رو به ما اجاره بدن گفتند 3000 دلار. گرون نگفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//........

بياين بيسمنت ما، ٢٥٩٩$ خيرشو ببينيد Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: amiry ، alirezanz ، t_arian_n ، Memolk
شما اپارتمان ۱ خوابه را میتونید ماهی ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ اجاره کنید.اگر بیسمنت باشه از۶۰۰ تا ۸۰۰ دلار.این قیمتهامال جاهای خوب راکویل هست.که دسترسیش به مترو هم اسونه.
پاسخ
تشکر کنندگان: الا ، godot ، soli asali ، alirezanz ، maria2000 ، t_arian_n ، Memolk
گرون که هست ولی بستگی به امکانات خونه هم داره. سایتهای زیادی مثل RENT.COM یا ZILLOW.COM هستن که میتونین نرخ دربیارین. در کل با 1200دلار در ماه یکخوابه مناسب میشه پیدا کرد. البته قبوص آب و برق و... رو هم در نظر بگیرین.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: الا ، soli asali ، alirezanz ، maria2000 ، t_arian_n ، Memolk
دوستان منو همسرم الان ١٠ روزه كه واشنگتن هستيم و دنبال يك سوييت يك خوابه يا استوديو يا بيسمنت مناسب ميگرديم.
توي لينك هاي پيشنهاد شده گشتيم ولي فعلا به مورد مناسبي برنخورديم.
اگه كسي خونواده ايراني ميشناسه كه ميخواد بيسمنتشو اجاره بده ممنون ميشم معرفي كنيد.
2013as4###* آنكارا* w3 فوريه* 2 نفر* كليرشده با ستاره،٥٨ روزه خودم (١٨ اپريل)و ٦٥روزه همسرم (٢٦ اپريل)* كليرنس مجدد بعد از دريافت پاس هاي بدون ويزا* كلير مجدد ١٨ جون* ورود١٣جولاي* ويرجينيا
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، alirezanz ، maria2000 ، t_arian_n
با سلام خدمت دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه. اگر زحمتی نیست راهنمایی به من بدين درباره شهر واشینگتون دی سی و مریلند. ما امسال برنده شدیم و یک خانواده 4 نفره هستیم توی تحقیقاتمون به نظرم این شهرها جای مناسبیه مخصوصا از لحاظ کار برای رشته های ما. فقط دغدغمون کار من توی رشته روابط بین الملل دکتری دارم و همسرم هم ارشد لینگویستیک هستند. به نظر شما برای این رشته ها در این ایالت کار گیر میاد یا نه. منتظر راهنمایی و توصیه شما هستم. با تشکر
کیس نامبر:2014AS2### تاریخ مصاحبه: 12 مارس ابوظبی.آپ دیتها 13 و 19و 23 مارس- 15 مي 4 نفر - 20 مي و 5 جون نفر اصلي با ايميل-8و16 جولاي 4 نفرمان. 7 اگوست نفر اصلی 8 آگوست خودم.17 آگوست 4 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، maria2000 ، t_arian_n
دوستان ما یک خانواده 3 نفری هستیم اگر کسی بود حاضریم با هم خونه شیییر کنیم پیام خصوصی
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: 5ina ، alirezanz ، maria2000 ، t_arian_n
عزیزم چگونه می توان در آمریکا ملک و اموال خرید؟

سلام آیا باخرید ملک و اموال می شود آنجا اقامت دائم داشته باشم
پاسخ
تشکر کنندگان: 5ina ، alirezanz ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان