کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمایی درباره مدرک تحصیلی؟؟؟؟؟؟
navid_usa نوشته: دست همه درد نکنه بابط راهنمایی .خوب من تازه امسال میرم سوم هنرستان نمیرسم که پیش دانشگاهی بخونم ولی یک سوال حالا در فرم مدرک رو چی بزنم؟

navid_usa نوشته: آقایان و خانمان .عزیزان کاربران و مدیران. داداش کسی جواب نمیده ما مدرکمون رو چی بنویسیم تو فرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز یعنی شما جواب خودتان را نگرفته اید؟ یه کم از مغزتان استفاده کنید. جواب شما در بالا داده شده.

1- کسی که یا دیپلم داره یا دوسال سابقه کار میتونه شرکت کنه.
2- شما هیچ کدومشو نداری.
3- پس شما نمی تونی شرکت کنی.

راستی یادم رفته بود شما باید در زمان ثبت نام 18 سال تمام داشته باشی. که با در نظر گرفتن این که امسال می رید سوم دبیرستان این شرط رو هم ندارید.

در ضمن خواهش می کنم از ادبیات مناسب این انجمن استفاده کنید.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
samad نوشته:
navid_usa نوشته: دست همه درد نکنه بابط راهنمایی .خوب من تازه امسال میرم سوم هنرستان نمیرسم که پیش دانشگاهی بخونم ولی یک سوال حالا در فرم مدرک رو چی بزنم؟

navid_usa نوشته: آقایان و خانمان .عزیزان کاربران و مدیران. داداش کسی جواب نمیده ما مدرکمون رو چی بنویسیم تو فرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز یعنی شما جواب خودتان را نگرفته اید؟ یه کم از مغزتان استفاده کنید. جواب شما در بالا داده شده.

1- کسی که یا دیپلم داره یا دوسال سابقه کار میتونه شرکت کنه.
2- شما هیچ کدومشو نداری.
3- پس شما نمی تونی شرکت کنی.

راستی یادم رفته بود شما باید در زمان ثبت نام 18 سال تمام داشته باشی. که با در نظر گرفتن این که امسال می رید سوم دبیرستان این شرط رو هم ندارید.

در ضمن خواهش می کنم از ادبیات مناسب این انجمن استفاده کنید.
دوست عزیز.جناب صمد آقا.این طور درست نیست که شما چون مدیر هستید هر جور که دوست داشته باشید با بقیه صحبت کنید. نه عزیز. شما چند بار با حرفهاتون خواسته یا ناخواسته قدم در راه تحقیر کردن بنده برداشتید .شما خودتان از ادبیات نابجا و تحقیر آمیز استفاده میکنید در حالی که من هیچ ادبیات زشتی را به کار نبردم.ان حرف که از مغزتون استفاده کنید را کمی تحلیل کنید ببینید من بد صحبت کردم یا شما.
همانطور که آقا سعید گفتند ما اینجل قصد کمک کردن داریم نه چیز دیگری
اگر من همه چی رو میدونستم که دیگر به اینجا مراجعه نمیکردم من آمدم تا راهنماییم کنن نه تحقیر.خواهش میکنم از این به بعد قبل نوشتن یک جمله اول درباره آن فکر کنید متشکرم
تشکر کنندگان:
navid_usa نوشته: دوست عزیز.جناب صمد آقا.این طور درست نیست که شما چون مدیر هستید هر جور که دوست داشته باشید با بقیه صحبت کنید. نه عزیز. شما چند بار با حرفهاتون خواسته یا ناخواسته قدم در راه تحقیر کردن بنده برداشتید .شما خودتان از ادبیات نابجا و تحقیر آمیز استفاده میکنید در حالی که من هیچ ادبیات زشتی را به کار نبردم.ان حرف که از مغزتون استفاده کنید را کمی تحلیل کنید ببینید من بد صحبت کردم یا شما.
همانطور که آقا سعید گفتند ما اینجل قصد کمک کردن داریم نه چیز دیگری
اگر من همه چی رو میدونستم که دیگر به اینجا مراجعه نمیکردم من آمدم تا راهنماییم کنن نه تحقیر.خواهش میکنم از این به بعد قبل نوشتن یک جمله اول درباره آن فکر کنید متشکرم

خوشبختانه سابقه من در این انجمن نشان می دهد که با دیگران چگونه برخورد کرده ام و چقدر تلاشم برای کمک به دیگران بوده است. لذا از پاسخ به پست ایشان خودداری می کنم.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان