کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
(2010-11-13 ساعت 11:11)Mana-M نوشته:  دوستاي خوب مهاجرسرايي سلام :

صبح شنبه تون بخير ... الان كه سركار هستيم فعلا كه همه خواب هستن.. تا دوباره موتورها گرم بشه بريم تا آخر هفته ...
راستي يك سوال داشتم :

معمولا اگه نتونيم قبولي رو توي سايت ببينيم و حالا فرض كنيم كه سايت اشتباه كرده ، تا كي معمولا نامه قبولي بايد به دستمون برسه و اميدوار باشيم كه ممكنه قبول شده باشيم ؟
امسال هم قراره نامه بياد يا اينكه ديگه همه چيز از طريق سايته ؟
ممنون

امسال دیگه قرار نسیت نامه بياد همه چيز از طريق سايت انجام می شه Cool
فکر کنم واسه 2012 پروسه جدیدی دارند Wink
شماره کیس : 2012AS000000XX
تاریخ روئت قبولی در سایت: 2011-5-1
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت وبزا: در همان روز مصاحبه
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تشکر کنندگان: eblam ، mavarfan
دوستاي خوبم USA و Sam_ Fisher عزيز :

ممنون از جوابتون . خدا بخير بگذرونه ... باز تو سالهاي گذشته يك اميدي به نامه بود كه بياد الان ديگه فقط اميد بايد به سايت باشه...

من هم كه از هيچكدون از صفحاتي كه پر كردم فايل Save as ندارم . فقط پرينت صفحه آخر رو دارم .. خداكنه تو فرمت تايپ كردن گير نكنم ..

شماره کیس:......................2014
اعلام نتيجه قبولی:انشاله 1 May
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
تشکر کنندگان: mavarfan
بچه ها کسی نمونه نامه به kcc برای سوال در مورد برنده شدن داره
تشکر کنندگان:
(2010-09-17 ساعت 01:16)cky نوشته:  با تشکر از سراوین عزیز برای ایجاد تاپیک
دوستان خودشون دیگه این کد Confirmation Number رو می دونن چیه اما باز بنده برای دوستانی که آشنایی ندارن یه توضیحی بدم.این کد به معنی تایید ثبت نام شماست و در صورت دریافت آن پس از اتمام ثبت نام حتما یک پرینت بگیرین یا یه جا یادداشت کنید.بعد از قرعه کشی می تونین از این کد برای آگاه شدن از وضعیتتون استفاده کنین(در تاریخ ذکر شده).من صفحه ای که توش کد Confirmation Number رو به شما میده رو شات گرفتم و آپلود کردم.از این لینک می تونین صفحه رو ببینین

سلام

یه سوال

من ثبت نام کردم و کد رو بهم داد . ولی 16 رقم هستش . در صورتی که این دوستمون گفته 15 رقم .
اینم عکسش
http://up.iranblog.com/Files0/c9644e04aa24427ea9fb.JPG

و تو اول سایت نوشته بود که با اینترنت اکسپلوره حتما ثبت نام کنم ! ولی من با موزیلا فایرفاکس ثبت نام کردم . و در اخر این کد رو بهم داد . میخوام بدونم هیچ مشکلی نست که !؟
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان:
(2010-11-18 ساعت 15:55)Classic نوشته:  
(2010-09-17 ساعت 01:16)cky نوشته:  با تشکر از سراوین عزیز برای ایجاد تاپیک
دوستان خودشون دیگه این کد Confirmation Number رو می دونن چیه اما باز بنده برای دوستانی که آشنایی ندارن یه توضیحی بدم.این کد به معنی تایید ثبت نام شماست و در صورت دریافت آن پس از اتمام ثبت نام حتما یک پرینت بگیرین یا یه جا یادداشت کنید.بعد از قرعه کشی می تونین از این کد برای آگاه شدن از وضعیتتون استفاده کنین(در تاریخ ذکر شده).من صفحه ای که توش کد Confirmation Number رو به شما میده رو شات گرفتم و آپلود کردم.از این لینک می تونین صفحه رو ببینین

سلام

یه سوال

من ثبت نام کردم و کد رو بهم داد . ولی 16 رقم هستش . در صورتی که این دوستمون گفته 15 رقم .
اینم عکسش
http://up.iranblog.com/Files0/c9644e04aa24427ea9fb.JPG

و تو اول سایت نوشته بود که با اینترنت اکسپلوره حتما ثبت نام کنم ! ولی من با موزیلا فایرفاکس ثبت نام کردم . و در اخر این کد رو بهم داد . میخوام بدونم هیچ مشکلی نست که !؟

نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد و کد 16 رقمی هست.
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: oxin
سلام دوستان من به طور صحیح عکس گرفتم و به طور صحیح هم ثبت نام کردم ولی هارد کامپیوترم به دلایلی فرمت شد حالا که ریکور می کنم
Confirmation Number دوستم که ثبت نام کردمو می یاره که خوذشم دارتش پرینت شده اما ماله منو بد شانسی نمیاره
می خواستم ببینم راهی هست به جایی مشخصاتمو ایمیل کنم کمکم کنن یا پریییییییییییییید!
تشکر کنندگان:
(2010-12-18 ساعت 20:49)zer0c00l نوشته:  سلام دوستان من به طور صحیح عکس گرفتم و به طور صحیح هم ثبت نام کردم ولی هارد کامپیوترم به دلایلی فرمت شد حالا که ریکور می کنم
Confirmation Number دوستم که ثبت نام کردمو می یاره که خوذشم دارتش پرینت شده اما ماله منو بد شانسی نمیاره
می خواستم ببینم راهی هست به جایی مشخصاتمو ایمیل کنم کمکم کنن یا پریییییییییییییید!

با سلام به دوست عزيز

نه جايي هست و نه به جايي ميتوني ايميل بزني كه بهت بگن و اگر هم ايميل بزني جوابي نميدن.

متاسفمSadSadSadSadSad
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: rayan.s ، mavarfan
سلام دوستان
من تازه عضو سایت شدم و زیاد از لاتاری نمیدونم
الان لاتاری 2012 تموم شده دیگه درسته؟
برای قرعه کشی بعدی کی باید مراجعه کنم
کسی چه میدونه شاید بردمRolleyesTongue
تشکر کنندگان:
10 ماه دیگه
تشکر کنندگان: Behrang
با سلام این قسمتی از یک میل که امشب واسم اومده من هیچ اطلاعی
از مراحل لاتاری ندارم می خوستم بدونم صحت این چقده!!!!!
من Confirmation Number رو گم کردم و نتونستم سایت رو چک کنم
راستی من تلفن رو هم انگار اشتباه ثبت کرده بودم....
کسی میتونه محبت کنه و به من کمک کنه......
و بگه جریان این چیه این هرزنامست یا نه؟

بدون Confirmation Number چطور میشه اسامی رو دید؟؟؟؟

U.S. Department of State sent this message to vahid *****

(vni_surv****om)
Your registered name is included to show this message originated from U.S. Department of State. Congratulations, you've won !

Dear vahid *** ,
Congratulations on winning a United States Permanent Resident Card through Diversity Visa Lottery. Follow the instruction below to pay the processing fees
and start the integration process in the United States as soon as possible.

Acceptance Date: Monday 10th of January 2011 09:58:47 AM

Winner Name: vahid*****i

Phone Number: 98-

Although participation in the Green Card Lottery is free the winners are required to pay the visa processing fees. The fees are collected by Embassy or
Consulate abroad, Department of Homeland Security's, United States Citizenship and Immigration Services (USCIS).
The fee is also used to prove your identity and express your interest in the U.S visa so we can make all the demands required for your relocation in the United States.

Fees:

Type of Residence Card Status Price (per person)
United States Permanent Resident Card Granted! - Waiting for payment of processing fee $440
Subtotal: $440
Processing fees Included
Total $440

...............
تشکر کنندگان:
سلام منم ادرسم رو اشتباه نوشتم یعنی طریقه نوشتن ادرس رو بلد نبودم امیدوارم مشکلی برام پیش نیاد
تشکر کنندگان:
(2011-01-12 ساعت 09:49)elnaz_45997 نوشته:  سلام منم ادرسم رو اشتباه نوشتم یعنی طریقه نوشتن ادرس رو بلد نبودم امیدوارم مشکلی برام پیش نیاد

هیچ مشکلی نداره بعد از قبول ایمیل به kcc بفرستید و تغییر آدرس را اطلاع دهید
تشکر کنندگان:
تو نامه نوشته:
u.s.a visa lottery
national visa center
nh0380-2909 usa
coordinator . Xiamem air
case number (na0000000012157799
you are among those selected randomly as one of lucky winner of our annual new year u.s immigrant visa program for the fiscal year 2011.
و خیلی چیز های دیگه اما از پول چیزی ننوشته
ببخشید یادم رفت بگم یه ایمیل به این صورت برام اومده که توش یه عکس و تو عکس کلی مطالب انگلیسی که یه کمش رو نوشتم به نظرتون چیه
تشکر کنندگان:
الناز خانوم قلابیه

تشکر کنندگان:
از چه لحاظ میگین قلابیه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان