کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
آقا کسی نبود
Big GrinSad
We Can Change Cool
تشکر کنندگان:
(2010-09-20 ساعت 15:13)hamedrouhi نوشته:  آقا کسی نبود
Big GrinSad

دوست عزیزم ادرس رو باید برعکس بنویسی.یعنی اول پلاک.کوچه .خیابان.شهر.استان.ودر اخر اسم کشور رو بیارید
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
(2010-09-19 ساعت 17:57)hamedrouhi نوشته:  آقا ما رومون به دیفار

ما که خونمون

آمل خیابان هراز کوچه افتاب 12 چهارراه اذرمهر سمت راست اولین فرعی سمت چپ ساختمان روحی طبقه اول واحد 1 پلاک 16 است چی باید بنویسم

راستی نام استان رو نمی خواد؟؟؟؟

من تا یه جایش اومدم

iran-amol-haraz st-aftab12 alley-azarmehr cross

حالا بقیه رو دوستان یه دست برسونند

با تشکررات بسیار
دوسته عزیزم User توضیح دادند برای اینکه پستچی حوصلش سر نره از آدرسه شما آدرسو فینگیلیش بنویسید (البته امسال نامه نمی فرستند)
تشکر کنندگان: aminaran
(2010-09-20 ساعت 15:22)hassan1358arab نوشته:  
(2010-09-20 ساعت 15:13)hamedrouhi نوشته:  آقا کسی نبود
Big GrinSad

دوست عزیزم ادرس رو باید برعکس بنویسی.یعنی اول پلاک.کوچه .خیابان.شهر.استان.ودر اخر اسم کشور رو بیارید

اینا رو خودم می دونم منظور دست راست و چپ تو ادرس هستش.
We Can Change Cool
تشکر کنندگان:
سلام. من بلد نیشتم انگلیسی بنویسم . میخواستم از شما که برام بنویسید البته لطفا. این آدرس منه:
اصفهان/شهرجدید بهارستان/بلوار ایثار/خیابان فرات/پلاک 429/طبقه اول
تشکر کنندگان:
(2010-09-23 ساعت 21:45)mosafergharbi نوشته:  سلام. من بلد نیشتم انگلیسی بنویسم . میخواستم از شما که برام بنویسید البته لطفا. این آدرس منه:
سلام دوست عزیز
اینکه شما به این راحتی اعتراف میکنی که بلد نیستی خیلی خوب نیست سعی کن که یاد بگیری، هنوز خیلی وقت هست که ثبت نام کنی اگر آلان نتونی یک آدرس رو بنویسی بعدا که به امید خدا قبول شدی فرمهای DSP رو چطوری میخوایی پر کنی؟
با یک جستجوی مختصر در اینترنت و خوندن پستهای همین تاپیک چیزهای زیادی یاد میگیری. لباس همت رو تنت کن و سعی کن خودت گلیمتو از آب بیرون بکشی بچه های مهاجرسرا هم قطعا یک گوشه این گلیم رو برات میگیرن
اگر در جزئیات ترجمه آدرس سوالی داشتی با کمال میل درخدمتت هستیم
ببخشید حرفهام بوی نصیحت گرفت
تشکر کنندگان: kianoush ، rayan.s ، satusa ، aminaran ، Farhadlionsun ، adakalone
با سلام و عرض تشكر از دوستانيكه زحمت كشيدن
به نظر شما براي آدرس شهرك آزادگان ناحيه 4 اينجوري درسته؟
zone(nahieh) 4, AZADEGAN Town
با تشكر
تشکر کنندگان:
سلام 1 سوال داشتم می خواستم بدونم زمان قرعه کشی کی؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-04 ساعت 23:55)shahyad نوشته:  سلام 1 سوال داشتم می خواستم بدونم زمان قرعه کشی کی؟

may 2011
تشکر کنندگان:
سلام من آدرسم رو به انگلیسی نوشتم . لطفا میخواستم چک کنید که درست نوشتم یا نه:ممنون میشم
ایران/اصفهان/شهر بهارستان/ بلوار ایثار/خیابان فرات/پلاک 429/طبقه همکف

Ground Floor,No 429,Forat St,Isar Blv,Baharestan Town,Isfahan,IRAN
تشکر کنندگان: rayan.s
سلام 2تا سوال داشتم:1-کوچه داروخانه ی امداد سابق رو چه جوری مینویسن؟ 2-نام استان هم باید توی آدرس نوشته بشه؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 00:01)Lyas نوشته:  سلام 2تا سوال داشتم:1-کوچه داروخانه ی امداد سابق رو چه جوری مینویسن؟ 2-نام استان هم باید توی آدرس نوشته بشه؟

بله اسم استان رو هم باید بنویسی دوست من

old Emdad drugstore alley
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: Lyas
اگه کسی میتونه لطفا به صورت نمونه اون جدول مربوط به آدرس پستی(8a,8b,8c...) رو پر کنه تا بقیه خیالشون از بابت آدرس راحت بشه/ممنون
تشکر کنندگان:
این متنی که نوشته فقط اینترنتی باید چک کنیم کجاست کسی ادرسی چیزی نداره بده ببنیم تو سایت لاتاری میگردم به چشمم نخورد
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 00:44)Lyas نوشته:  اگه کسی میتونه لطفا به صورت نمونه اون جدول مربوط به آدرس پستی(8a,8b,8c...) رو پر کنه تا بقیه خیالشون از بابت آدرس راحت بشه/ممنون

[عکس: addres.JPG]

دوستان این عکس صرفا برای نمونه هستش
1- خط 8c برای آدرسهای طولانی پیشبینی شده
2- خط 8a اگه جای اسم و فامیل رو جابجا کنین هم فرقی نمیکنه
3- معمولا اگه اسم شهر و استان و کشور رو با حروف بزرگ بنویسین بهتر و متداول تره
4- برای گرفتن کد پستی 10 رقمی آدرس مورد نظرتون اگه شماره تلفن ثابت اونجا رو داشته باشین از طریق این سایت میتونید بگیرید
موفق باشید
تشکر کنندگان: free_free ، khabaloo ، Lyas ، OverLord ، fahimeh88 ، aminaran ، adakalone

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان