کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
(2010-10-25 ساعت 10:52)satusa نوشته:  
(2010-10-25 ساعت 10:22)epicurean نوشته:  خواهشا پاسخ بدید این ادرس چطوری میشه
خیابان 117 گلستان 12 کوچه لاله
باید بنویسم کوچه گلستان 12 چون کوچه لاله در امتداد گلستان 12 هست
و این که در ادرس باید کشور استان و شهر هم بنویسم چون جدا گانه این ها را تو فیلد دیگه هم مینویسیم
خواهشا پاسخ بدید فوری
اگر ادرس تو فیلد اول جا نشد بقیه اش را کجا باید بنویسم یعنی نصفش تو اولی بقیه تو فیلد دوم

Laleh Alley, 12th Golestan St., 117 Ave.,
تا هر جا كه ميشه توي اولي بقيه اش رو توي دومي. شهر و استان و كشور رو نيازي نيست توي آدرس بنويسيد چون فيلد جداگانه دارد
اخی گلستان کوچه هست نصف کوچه یک اسم هست نصف دیگش یک اسم
ما خودمون برای نامه می نویسیم گلستان 12 کوچه لاله
اگر فقط بنویسم گلستان 12 ام بدون هیچ چیزی غلط هست
تشکر کنندگان:
(2010-10-25 ساعت 12:35)epicurean نوشته:  
(2010-10-25 ساعت 10:52)satusa نوشته:  
(2010-10-25 ساعت 10:22)epicurean نوشته:  خواهشا پاسخ بدید این ادرس چطوری میشه
خیابان 117 گلستان 12 کوچه لاله
باید بنویسم کوچه گلستان 12 چون کوچه لاله در امتداد گلستان 12 هست
و این که در ادرس باید کشور استان و شهر هم بنویسم چون جدا گانه این ها را تو فیلد دیگه هم مینویسیم
خواهشا پاسخ بدید فوری
اگر ادرس تو فیلد اول جا نشد بقیه اش را کجا باید بنویسم یعنی نصفش تو اولی بقیه تو فیلد دوم

Laleh Alley, 12th Golestan St., 117 Ave.,
تا هر جا كه ميشه توي اولي بقيه اش رو توي دومي. شهر و استان و كشور رو نيازي نيست توي آدرس بنويسيد چون فيلد جداگانه دارد
اخی گلستان کوچه هست نصف کوچه یک اسم هست نصف دیگش یک اسم
ما خودمون برای نامه می نویسیم گلستان 12 کوچه لاله
اگر فقط بنویسم گلستان 12 ام بدون هیچ چیزی غلط هست

دوست عزيز
اول اينكه آدرس از امسال خيلي اهميتي ندارد چون kcc تصميم گرفته از طريق سايت اطلاع رساني كنه. بنابراين خيلي نگران اين قضيه نباشيد.
ولي ممكنه يهو وسط كاري kcc يه كاري به سرشون بزنه و به آدرس شما نياز داشته باشند كه البته اين بعيده ولي لازم هست جانب احتياط رو رعايت كرد و تا جايي كه ممكن هست آدرس صحيح داد.

در خصوص صحيح يا غلط بودن آدرس اونا عين اون چيزي كه شما نوشتيد رو ميزنند روي پاكت و اين پست ايران هست كه بايد تشخيص بده و آدرس رو پيدا كنه.
براي خيابان هاي اصلي Ave و براي خيابانهاي فرعي و يا كوچه هاي عريض معمولا St. بكار مي رود. به نظر ميرسه كه گلستان 12 هم يه همچين چيزي باشه. پستچي شما به محض اينكه گلستان 12 رو ببينه ميدونه كجا بايد بره ديگه كاري به St داشتن و يا نداشتنش نداره.
بنابراين خيلي نگران نباشيد.
تشکر کنندگان: epicurean ، rayan.s
سلام
میشه کد پستی را وارد نکرد در صورتی که کد پستی داشته باشم؟!
بی شک جهان را به عشق کسی افریده اند
چون من که افریده ام از عشق جهانی برای تو
تشکر کنندگان:
خب حالا که اينا نامه نميدن .. mail ميدن ! بعدن پروسه کاريشون براي ارسال فرم ها و ..... چطور ميشه ؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-26 ساعت 13:37)nasr نوشته:  سلام
میشه کد پستی را وارد نکرد در صورتی که کد پستی داشته باشم؟!

کد پستی برای سهولت در رسیدن نامه است.شما می تونین کد پستی ننویسین ولی آدرس رو به صورت دقیق وارد کنید.فکر می کنم امسال نامه نمیدن و روند کار رو باید از همون کانفیگریشن نامبر دنبال کرد
(2010-10-27 ساعت 19:15)arshin نوشته:  خب حالا که اينا نامه نميدن .. mail ميدن ! بعدن پروسه کاريشون براي ارسال فرم ها و ..... چطور ميشه ؟

کانفگریشن نامبر ! اگر برنده شده باشین فرم هاش رو از خود سایت دانلود می کنین و می فرستین
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
امکانش هست فرمهاشم اينترينتي باشه ؟ فکر کنم امسال اينا کاغذ بازي و بيخيال شدن !
تشکر کنندگان:
salam be hame , agha t 8b. Address Line 1 chi bayad nevesht va to 8c. Address Line 2 chi?
hameye addres to line 1 jash nemishe ke, pls begin to kodom line chi bayad nevesht plsplspls
تشکر کنندگان:
(2010-09-17 ساعت 20:13)User نوشته:  من یک توصیه برای ثبت نام کنندگان 2012 دارم:
آدرس را طوری بنویسید که برای پستچی عزیز ایرانی راحت تر قابل شناسایی باشد. شاید اگر آدرس های جزیی تر از نام شهر را پینگلیش بنویسید احتمال پیدا نکردن ادرس توسط پستچی بسیار کمتر می شود.

بخصوص آدرس هایی که اصطلاحا سرراست نیستند.
مثال:
[en]
No.5, 7th dead-end, Behesht roundabout, Sheylh Sadoq BLVD
می توان نوشت:

No.5, Bon-Baste haftom, Meydaane Behesht, Sheykh Sadoq BLVD
[/en]

زمانیکه مجبور هستید در آدرس خود یک توضیح کوچک دو سه کلمه ای بدهید بسیــــــار مفید است. کلماتی که نمی توانید برای آنها در انگلیسی معادلی بیابید.
مثلا مواقعی که باید بنویسید: بعد از 45 متری شیخ صدوق، می توانید همین را پینگلیش بنویسید.

دقت کنید که آدرس خود را کوتاه شده ننویسید! بلکه کامل و دقیق. از توضیخ نیز خودداری نکنید! توضیحاتی که روشن کننده آدرس هستند را بنویسید.

پیروز باشید

دوست عزيز آدرس دقيق اصلاً مهم نيست. كد پستي بيانگر همه چيز هست. لذا هرجور دلت ميخواد بنويس. درضمن خاطر نشان ميكنم براي سال 2012 براي كسي نامه نميفرستند كه قبول شدي. بلكه ديگه همه چي اينترنتي شده
تشکر کنندگان:
سلام من امسال برای لاتاری 2012شرکت کردم ولی چون نحوی ادرس نوشتن رو بلد نبودم اشتباه نوشتم ایا جایی هست که بشه ادرس رو تصحیح کرد اگه نه اگه من قبول بشم ممکنه به خاطر ادرس برام مشکلی پیش بیاد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2010-10-31 ساعت 10:58)elnaz_45997 نوشته:  سلام من امسال برای لاتاری 2012شرکت کردم ولی چون نحوی ادرس نوشتن رو بلد نبودم اشتباه نوشتم ایا جایی هست که بشه ادرس رو تصحیح کرد اگه نه اگه من قبول بشم ممکنه به خاطر ادرس برام مشکلی پیش بیاد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

نه خير نميشه درستش كرد اما از امسال آدرس ديگه خيلي مهم نيست و بايد از تو خود سايت لاتاري قبوليتون ببينين ديگه نامه نمياد نگران نباشين

درود
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان:
(2010-10-24 ساعت 18:37)daryadelan نوشته:  دوستان گرامي بعضا ديدم دوستان گفتن چون از امسال پاسخ قرعه كشي اينترنتي هستش ديگه آدرس پستي زياد مهم نيست خير دوستان عزيز اينطور نيست ما هنوز نميدونيم دقيقا چه چيزهاي تغيير كرده و بايد اين احتمال بديم كه آدرس پستي هنوز يكي از واجبات هستش پس خواهش ميكنم آدرس دقيق بنويسين تا مشكلي پيش نياد

درود

(2010-10-31 ساعت 11:12)daryadelan نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 10:58)elnaz_45997 نوشته:  سلام من امسال برای لاتاری 2012شرکت کردم ولی چون نحوی ادرس نوشتن رو بلد نبودم اشتباه نوشتم ایا جایی هست که بشه ادرس رو تصحیح کرد اگه نه اگه من قبول بشم ممکنه به خاطر ادرس برام مشکلی پیش بیاد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

نه خير نميشه درستش كرد اما از امسال آدرس ديگه خيلي مهم نيست و بايد از تو خود سايت لاتاري قبوليتون ببينين ديگه نامه نمياد نگران نباشين

درود
دریادلان گرامی
شما یه جا میگی آدرس مهمه و جای دیگه میگی مهم نیست
مطمئنا در صورت تکرار همچین مواردی مجبور به استفاده از اختیارات مدیریتی هستم

تشکر کنندگان: OMID_R ، kianoush ، User ، laili
جهانشهر-بلوار مولانا-خ کاله-کوچه گلستان-بن بست توحید4-پلاک 56
لطف میکنید ترجمشو بهم بدین ...
تشکر کنندگان:
(2010-10-31 ساعت 19:35)pixyvicy نوشته:  جهانشهر-بلوار مولانا-خ کاله-کوچه گلستان-بن بست توحید4-پلاک 56

آدرس فوق بصورت انگلیسی :
کد:
No. 56 , 4th Tohid Dd.END , Golestan Alley , Kaleh St. , Molana Blvd. , Jahan-Shahr
تشکر کنندگان: pixyvicy ، satusa
(2010-10-31 ساعت 20:36)Snowman نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 19:35)pixyvicy نوشته:  جهانشهر-بلوار مولانا-خ کاله-کوچه گلستان-بن بست توحید4-پلاک 56

آدرس فوق بصورت انگلیسی :
کد:
No. 56 , 4th Tohid Dd. , Golestan Alley , Kaleh St. , Molana Blvd. , Jahan-Shahr

مرسی ... tHX
تشکر کنندگان:
کرج-شاهین ویلا-خ دوازدهم-جنب دانشگاه تربیت معلم امیر کبیر-درب جنوبی پنجم-پلاک 51-طبقه همکف-
زحمت ترجمه اینو می کشین .... ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان