کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
سلام دوستان
از اونجا که من پارسال روز آخر چون وقت نداشتم خودم ثبت نام نکردم حالا یک سوال دارم اینکه وقتی عکس را وارد می کنیم عکس را جایی نمایش نمیده و فقط زمانی که خودش دوباره مشخصات را نمایش میده می نویسه photo recieved،درسته؟همین کافیه؟
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: Ramkal ، yek_mosafer
(2010-10-17 ساعت 21:59)b!ta نوشته:  سلام دوستان
از اونجا که من پارسال روز آخر چون وقت نداشتم خودم ثبت نام نکردم حالا یک سوال دارم اینکه وقتی عکس را وارد می کنیم عکس را جایی نمایش نمیده و فقط زمانی که خودش دوباره مشخصات را نمایش میده می نویسه photo recieved،درسته؟همین کافیه؟

بله درسته.
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: b!ta ، Ramkal ، yek_mosafer
سلام و درود
seravin عزيز متشكرم از فايل خوبي كه گذاشتي من يه مشكلي دارم وقتي رويه فايل pdf كليك ميكنم باز ميشه ولي وقتي ميخوام ازش پرينت بگيرم نميشه يا بصورت كوچيك مياد حتي تو word هم اوردمش اما بازم كوچيك پرينت ميشه ميخوام بصورت واقعي تو 3 يا 4 برگ a 4 پرينت بشه لطفا راهنمايي كنين ؟

خيلي متشكرم
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان: yek_mosafer
سلام دوستان یک سوال داشتم در قسمت نام کسایی که اسمشون 2 کلمه ای هست اسمشون رو پشت سر هم بنویسن یا با فاصله چون توی پاسپورت فاصله نداره اینجا هم بدون فاصله وارد کنیم یا با فاصله alireza or ali reza
شماره کیس: 2012ASxxx
قبولی: بزودی 100% همین امسال
ارسال مدارک: ?
دریافت پاکت دوم: ?
مصاحبه: ?
كليرنس: ?
دريافت ويزا: ?
دریافت کارت: ?
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 13:34)hamid_eftex2010 نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم در قسمت نام کسایی که اسمشون 2 کلمه ای هست اسمشون رو پشت سر هم بنویسن یا با فاصله چون توی پاسپورت فاصله نداره اینجا هم بدون فاصله وارد کنیم یا با فاصله alireza or ali reza

دقیقا مثل پاسپورت بنویسید

تو سایت ثبت نام دو قسمت وجود دارهBegin Standard Entry ووووو Begin SSL Entry
تو کدوم یکی باید ثبت نام کرد چرا دو قسمت چه فرقی با هم داره؟؟؟؟؟ کسی میدونه جواب بده
تشکر کنندگان:
(2010-10-19 ساعت 19:32)yaser1984 نوشته:  تو سایت ثبت نام دو قسمت وجود دارهBegin Standard Entry ووووو Begin SSL Entry
تو کدوم یکی باید ثبت نام کرد چرا دو قسمت چه فرقی با هم داره؟؟؟؟؟ کسی میدونه جواب بده

اگه تو چند صفحه قبل ميگشتي ميتونستي پيدا كني !!!!

اينم :

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...7#pid79877
To Wounds From One[font=Arial][/font]
بچه ها من از کجا بدونم ورژن internet explorer تو کامپیوترم چنده ؟ چون گویا فقط ورژن 6 و 7 قبوله .. به نظر شما فرقی داره مثلا اگه 8 باشه اشکالی داره ؟من توی قسمت properties میرم ولی چیزی ننوشته !!
تشکر کنندگان:
(2010-10-20 ساعت 00:55)parya_557 نوشته:  بچه ها من از کجا بدونم ورژن internet explorer تو کامپیوترم چنده ؟ چون گویا فقط ورژن 6 و 7 قبوله .. به نظر شما فرقی داره مثلا اگه 8 باشه اشکالی داره ؟من توی قسمت properties میرم ولی چیزی ننوشته !!

نمایش ورژن : Help / About
با ورژن 8 هم بعیده مشکلی پیش بیاد
(2010-10-20 ساعت 00:55)parya_557 نوشته:  بچه ها من از کجا بدونم ورژن internet explorer تو کامپیوترم چنده ؟ چون گویا فقط ورژن 6 و 7 قبوله .. به نظر شما فرقی داره مثلا اگه 8 باشه اشکالی داره ؟من توی قسمت properties میرم ولی چیزی ننوشته !!

مهم اينه ثبت نام كني و شماره ثبت نامت رو بگيري_من خودم با فايرفاكس ثبت نام كردم و هيج مشكلي نبود
از ميان كساني كه براي دعاي باران به بيايان ميروند،تنها كساني به كار خود ايمان دارند كه با خود چتر ميبرند
لازم است گاهی از خود بیرون آمده و از فاصله ای دورتر به خودت بنگری واز خود بپرسی که سالها سپری شد تا آن بشوم که اکنون هستم. آیا
ارزشش را داشت ...؟
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، OverLord
ممنون بچه ها که پاسخ دادید ورژن IE من 8 است ولی مجبورم با همین ثبت نام کنم امیدوارم مشکلی پیش نیاد .
ببخشید من پاسپورت ندارم و تو یک تاپیک هم خوندم که املای اسمتون برای لاتاری باید مثل پاستون باشه حالا من چیکار کنم؟
اگر یه چیزی نوشتم و بعدا توی پاسم یه چیز دیگه شد چی؟
اسمم هم زهرا رحیمی حقیقی هست
تشکر کنندگان:
(2010-10-21 ساعت 11:45)پاندورا نوشته:  ببخشید من پاسپورت ندارم و تو یک تاپیک هم خوندم که املای اسمتون برای لاتاری باید مثل پاستون باشه حالا من چیکار کنم؟

هنگام درخواست صدور پاسپورت اسپل اسمتان را مطابق اسپلی که الان برای ثبت نام استفاده میکنید بنویسید همان را صادر میکنند و به مشکلی نمیخورید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-10-21 ساعت 13:14)rayan.s نوشته:  
(2010-10-21 ساعت 11:45)پاندورا نوشته:  ببخشید من پاسپورت ندارم و تو یک تاپیک هم خوندم که املای اسمتون برای لاتاری باید مثل پاستون باشه حالا من چیکار کنم؟

هنگام درخواست صدور پاسپورت اسپل اسمتان را مطابق اسپلی که الان برای ثبت نام استفاده میکنید بنویسید همان را صادر میکنند و به مشکلی نمیخورید.
اینجا یه مطلبی مطرح میشه!
اداره گذرنامه قانونهای نانوشته زیادی داره!
درباره سرهم یا جدا نوشتن اسمهای چند بخشی چه کنیم؟ اداره گذرنامه درباره سرهم یا جدا نوشتن هم همکاری میکنه؟
تشکر کنندگان:
yani man ke ba internete expeloer 8 sabte nam kardam baram moshkel pish miad?
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان