کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
این تاپیک برای توضیح فیلدهای فرم ثبت نام به فارسی ایجاد شده است
2010AS3xxx
نمونه ی فارسی فرم ثبت نام که دوست خوبمون Parslottery گرامی زحمتش رو کشیدند
-->
2010AS3xxx
سلام
در قسمت" 8a.in care of " ابتدا نام خانوادگي سپس نام اول رو بايد وارد كنيم يا برعكس؟
در قسمت " 14.number of children " براي افراد مجرد كه نبايد چيزي بنويسيم؟
و سوال آخر اينكه: كد پستي رو ميشه بدون " _ " بين پنج رقم اول و دوم وارد كرد؟
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.
تشکر کنندگان: Ramkal ، Mehrdadvictor ، yek_mosafer ، imanaaaaa
سلام
یه سوال نخصصی دارم...
میدونم که توی فرم باید حتما حقیقت های موجود رو بنویسیم.
ولی آیا مامی تونیم اسم وسط رو چیزی بدیم ؟
اگه بخوایم کلا اسممون رو عوض کنیم چی؟(منظورم اینه که میشه توی اون کشور بطور رسمی ما رو با یه اسم دیگه بشناسن)؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-16 ساعت 17:33)lorecance نوشته:  سلام
یه سوال نخصصی دارم...
میدونم که توی فرم باید حتما حقیقت های موجود رو بنویسیم.
ولی آیا مامی تونیم اسم وسط رو چیزی بدیم ؟
اگه بخوایم کلا اسممون رو عوض کنیم چی؟(منظورم اینه که میشه توی اون کشور بطور رسمی ما رو با یه اسم دیگه بشناسن)؟
دوست من شما در زمان ثبت نام به طور کلی از مشخصاتی استفاده کن که :
اولا حقیقت داشته باشد
و تنها حقیقت داشتن ملاک نیست
مدارکش نیز موجود باشد
و تاریخ مدارک تمامییه مشخصاتی که وارد سیستم لاتاری می کنی مربوط به قبل از ثبت نامت باشد
و باز هم میگویم همش بر طبق حقیقت نه یک واو این طرف نه یک واو ان طرف
که بعد اگر خدا را شکر قبول شدی نگی چه اشتباهی کردم این مشخصه را اشتباه وارد کردم حالا چه کار کنم
و همچنین شماره کانفر میشن کیست را نیز پس از اتمام ثبت نام پیرینت بگیر
تا در زمان اعلام نتایج بتوانی بر طبق ان شماره در سایت لاتاری چک کنی که ببینی قبل از امدن پاکت واست قبول شدی و یا نه
و در ضمن مشخصاتی را هم که وارد سایت می کنی یک جا بنویس چون پس از قبولی کاملا به اطلاعات ثبت نامت احتیاج داری
پیروز و سر بلند باشیShy

تشکر کنندگان: rayan.s ، lorecance ، hughes ، Ramkal ، yek_mosafer
من فامیلیم پسوند داره.حالا باید تو middle name هم چیزی وارد کنم یا همه رو تو last name وارد کنم؟
تشکر کنندگان: yek_mosafer
(2010-09-17 ساعت 02:12)Majid_M نوشته:  من فامیلیم پسوند داره.حالا باید تو middle name هم چیزی وارد کنم یا همه رو تو last name وارد کنم؟

عزیزان؛ ما در ایران middle name نداریم. اسم و فامیلتون هر جور که هست بنویسد.مثلا" امیر محمد :Name : Amir Mohammad دیگه middle name رو خالی بذارید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: lorecance ، hughes ، yek_mosafer
(2010-09-16 ساعت 02:01)yazdan نوشته:  سلام
در قسمت" 8a.in care of " ابتدا نام خانوادگي سپس نام اول رو بايد وارد كنيم يا برعكس؟
در قسمت " 14.number of children " براي افراد مجرد كه نبايد چيزي بنويسيم؟
و سوال آخر اينكه: كد پستي رو ميشه بدون " _ " بين پنج رقم اول و دوم وارد كرد؟
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.
1-برای نوشتن نام و نام خانوادگی اول نام خانوادگی بعد کاما (,) بعد نام رو بنویسین
2-در صورتی که بچه ندارین اونجا رو خالی بزارین
3-کد پستی رو بدون خط فاصله بنویسین
موفق باشین
تشکر کنندگان: yazdan ، hughes ، Ramkal ، yek_mosafer
سلام دوستان در قسمت ادرس 8b adress line 1
8b adress line 1چیه ایا باید پرش کنیم ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-09-18 ساعت 13:41)amseia2000 نوشته:  سلام دوستان در قسمت ادرس 8b adress line 1
8b adress line 1چیه ایا باید پرش کنیم ممنون
سلام دوست عزیزم
با توجه به اینکه هنوز فرم ثبت نام DV2012 توسط سایت رسمی ELECTRONIC DIVERSITY VISA LOTTERY منتشر نشده من فکر میکنم شما جزئیات فرم سال قبل رو تا انتشار فرم جدید بیخیال بشین
به نظر من شما همین که نحوه نوشتن صحیح آدرس رو بدونین تا زمان انتشار فرم جدید کافیه ، وقتی فرم منتشر شد راجع به جزئیاتش بحث میکنیم
با تشکر - موفق باشید
تشکر کنندگان: rayan.s ، yek_mosafer
قسمت middle name رو خالی بذارید و کل فامیلتون با پسودند رو توی قسمت last name بنویسین

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: lorecance ، yek_mosafer
خیلی ببخشید که این سوال رو تو این قسمت میپرسم.
میخوام بدونم قبل از ثبت نام باید پاسپورت داشته باشیم یا بعد از قبول شدن باید تهیه کنیم؟آخه یه جا نوشته بود مشخصات خودتون رو مثل اون چیزی که تو پاسپورت هست بدید.
بازم معذرت میخوام اگه این سوال رو تو این قسمت پرسیدم.
تشکر کنندگان: yek_mosafer
(2010-09-18 ساعت 22:12)hussein نوشته:  خیلی ببخشید که این سوال رو تو این قسمت میپرسم.
میخوام بدونم قبل از ثبت نام باید پاسپورت داشته باشیم یا بعد از قبول شدن باید تهیه کنیم؟آخه یه جا نوشته بود مشخصات خودتون رو مثل اون چیزی که تو پاسپورت هست بدید.
سلام
اون چیزی که موقع ثبت نام مهمه اینه که کلیه اطلاعات سجلدی که در فرم آنلاین ثبت میکنین با هم مطابقت داشته باشند . یعنی اسپلینگ نام و نام خانوادگی به انگلیسی و تاریخ هایی که ذکر میکنین به میلادی باشند و چون این اطلاعات در پاسپورت شما وجود داره برای همین پاسپورت رو بهترین مرجع این گونه اطلاعات میدونن حال اگر شما پاسپورت دارین که خیالتون راحته و هرچی اون تو نوشته رو توی فرم آنلاین مینویسین و اگه ایشاا... قبول شدین هم توی ترجمه مدارکتون،پاسپورتتون میشه مرجع همه چیزها ، اگر هم پاسپورت ندارین باید دقت کنین که اسپلینگ نام ونام خانوادگی و تاریخهای تبدیل شده به میلادی رو با دقت ثبت کنین که موقع گرفتن پاسپورت با مقایرت رو برو نشین و همه چی مثل هم بشه
موفق باشین
تشکر کنندگان: Amirreza ، Ramkal ، aminaran ، yek_mosafer
(2010-09-18 ساعت 23:39)OMID_R نوشته:  
(2010-09-18 ساعت 22:12)hussein نوشته:  خیلی ببخشید که این سوال رو تو این قسمت میپرسم.
سلام
اون چیزی که موقع ثبت نام مهمه اینه که کلیه اطلاعات سجلدی که در فرم آنلاین ثبت میکنین با هم مطابقت داشته باشند . یعنی اسپلینگ نام و نام خانوادگی به انگلیسی و تاریخ هایی که ذکر میکنین به میلادی باشند و چون این اطلاعات در پاسپورت شما وجود داره برای همین پاسپورت رو بهترین مرجع این گونه اطلاعات میدونن حال اگر شما پاسپورت دارین که خیالتون راحته و هرچی اون تو نوشته رو توی فرم آنلاین مینویسین و اگه ایشاا... قبول شدین هم توی ترجمه مدارکتون،پاسپورتتون میشه مرجع همه چیزها ، اگر هم پاسپورت ندارین باید دقت کنین که اسپلینگ نام ونام خانوادگی و تاریخهای تبدیل شده به میلادی رو با دقت ثبت کنین که موقع گرفتن پاسپورت با مقایرت رو برو نشین و همه چی مثل هم بشه
موفق باشین

منم به توضیحات امید عزیز یه نکته اضافه کنم ،تنها کسانی که موقع 2A بارون با خودشون چتر میبرن به کاری که میکنند ایمان دارن . پس اگر پاسپورت ندارید برید پاسپورت بگیرید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Amirreza ، OMID_R ، yek_mosafer ، پرستو ، 327 ، S0SHiANT
(2010-09-19 ساعت 14:42)rayan.s نوشته:  
(2010-09-18 ساعت 23:39)OMID_R نوشته:  
سلام
موفق باشین

منم به توضیحات امید عزیز یه نکته اضافه کنم ،تنها کسانی که موقع 2A بارون با خودشون چتر میبرن به کاری که میکنند ایمان دارن . پس اگر پاسپورت ندارید برید پاسپورت بگیرید.
پاسپورت الکی گرفتن که لازممون نمیشه؟
به نظر من اگه شما از سایتی که اشکان عزیز واسه تاریخ داده (سال کبیسه هم محاسبه میشه)استفاده کنید
و توضیحات دوستان مشکلی نخواهید داشت

تشکر کنندگان: lorecance ، Ramkal ، yek_mosafer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان