کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
با سلام به تمام دوستان مهاجر سرا
آقا از ما رسمآ دعوت شد اگه می خوای جواب سلام ات رو بدیم باید بیای اینجا و خودت و قدری معرفی کنی . من هم البته با قدری تاخیر در حدود4 سال آمدم . ولی قصه ما از حوصله این تایپیک خارجه ولی بخدا ما قبل از اون آقا مدیر خوبه جدیه فروزن مایند رو می گم عضو ساکت بودیم یادش بخیر ....... آخه این فامیل ما هر چه ازش سوال می کنیم میگه تو کاریت نباشه من ردیفش می کنه . بچه تهرانه و با لهجه غلیظ تهرانی (نه تهرونی ) بعد از 37 سال امریکا بودن حرف میزنه و من نمی تونم بگم آخه می خواهم واسه بچه های گل مهاجر سرا تعریف کنم . ولی بهر حال .
گروه :F4
تاریخ تشکیل پرونده 2000
دریافت اولین نامه از NVC 2009
محل مصاحبه : ابوظبی
دریافت فرم choice agent 2010
,واریز مبلغ 470 یا 480 $ 2010
فرم DS230 - 2012
تکمیل مدارک : 2012
آخرین تکمیل مدارک :حدودآ 30نوامبر 2012
نامه دریافت کامل بودن مدارک 15 روز بعد از طرف NVC
منتظر دعوت به مصاحبه : 2017
Sadكيس خانوادگي f4 در سال 2000- اولين نامه 2009 تكميل 2012 ويزا 2015 - دو بار مصاحبه و مديكال -
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، f1f ، girl ، battosai ، dreamer60 ، Summer ، abdolreza ، mom ، amir2640 ، alirezanz ، مير منصور ، msar
(2012-10-15 ساعت 15:23)hormoz.farshi نوشته:  برادرم در سپتامبر 2006 برام اقدام کردن
در سال 2010 شماره پرونده من اومد
در سال 2011 يه نامه اومد که پرونده من در جريان هست
ضامن من برادرمه و من کلا خبر ندارم که کادر در چه مرحله اي هست فقط فکر ميکنم 2017 کارم درست ميشه
انشاالله

نمی خوام ناامیدتون کنم من سپتامبر 2001 از طریق برادرم اقدام کردم و فعلا" هر 3 ماه یکماه جلو میره یعنی پرونده من حداقل 15 ماه مونده شما 2006 اقدام کردید یعنی اگر وضعیت ویزا بلوتین همینطوری جلو بره هرسال 4 ماه جلو میره . بقیه شو نمی خوام بگم خودتون محاسبه کنید. انشااله فرجی بشه و کمی سرعت بگیره.(تاریخ ارسال جواب 20 زانویه 2013)

(2011-03-06 ساعت 16:54)Kaveh90 نوشته:  گروه : f4
تاریخ اپلای : feb ‎2002
شماره پرونده : Ank2005‎*‎‎*‎‎*‎‎*‎‎*‎‎‎*‎
تاریخ approve شدن کیس: sep 2005
تاریخ دریافت 3230: 9nov 2010
تاریخ ارسال پول 88$: 17nov 2010
تاریخ واریز 405 دلار و فرم ساپورت مالی:16dec ‎2010
تاریخ ارسال مدارک( civil document البته بدون عکس) و فرم :6feb 2011
تاریخ تکمیل پرونده : 25feb 2011
منتظر نامه مصاحبه ،البته امیدوارم برای من که حدود یک ماه پیش 21 ساله شدم مشکلی پیش نیاد و به مصاحبه دعوت شم. این پست با تقلب از frozen عزیز آپدیت می شودBig Grin

خوشبختانه مسئله بچه های بالای 21 سال تقریبا" حل شده و به شما انشااله 100% تعلق میگیره
Category : F4
PD :24 sep 2001
Approved Date: 01 sep 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، برنا ، dreamer60 ، alirezanz ، msar
(2013-01-18 ساعت 22:48)برنا نوشته:  با سلام به تمام دوستان مهاجر سرا
آقا از ما رسمآ دعوت شد اگه می خوای جواب سلام ات رو بدیم باید بیای اینجا و خودت و قدری معرفی کنی...

دوست عزیز ممنون از اینکه اطلاعاتتو اینجا گذاشتی. فقط یه قسمت از اطلاعاتی که گذاشتی باید یکم دقیق تر باشه و اونم تاریخ تکمیل پرونده یا PD شماست تا بشه گفت شما کارنت هستین یا نه و بعد درباره تاریخ حدودی مصاحبه صحبت کرد. محل مصاحبه که از روی سه حرف اول کیس نامبر مشخص میشه هم در تاریخ مصاحبه و خیلی چیزای دیگه میتونه موثر باشه.

قصد من از اینکه خواستم شما اطلاعات رو اینجا بگذارید، این بود که بتونیم بهتر و دقیق تر به شما کمک کنیم و الا جواب سلام واجبهWink. یه نکته دیگه ای که میخواستم به شما بگم اینه که ویزاهای خانوادگی و لاتاری معمولا پیچیدگی های خیلی خاصی ندارن و بندرت پیش میاد که شما به یه آدم متخصص(یا وکیل) نیاز پیدا کنید. تنها یه سری از مسائل هستند که راه بهتر و سریعتر و کم هزینه تر رو میشه انجام داد و بهترین محل برای کسب یک چنین اطلاعاتی همین مهاجرسراست. چون همه بچه ها در اینجا با همه قوانین و روند های بروز آشنایی کامل دارند. پس توصیه میکنم علاوه بر شخصی که کارتون رو داره پیگیری میکنه، شما هم بطور جدی پیگیر کاراتون باشیدSmile.
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، برنا ، dreamer60 ، Payam1 ، amir2640 ، alirezanz ، msar
با سلام و تشکر از راهنمایی شما دوست گرامی . واقعآ درست میگوید که فرد مهاجر هم باید از تمام روند کار و پیشرفت آن مطلع باشه . ولی آشپز که 22 نفر باشه آنهم از قبیله همسر (خانمم ) ده بار تکمیل مدارک 3 بار تعویض پاسپورت و ترجمه آنها و هزینه ارسال پست tnt به قیمت 93000 تومانی آنهم بکررات باعث می شود . از خیر رفتن هم با تردید بسیار بگذریم . ولی بگذریم ....
Sadكيس خانوادگي f4 در سال 2000- اولين نامه 2009 تكميل 2012 ويزا 2015 - دو بار مصاحبه و مديكال -
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، الهه سابق ، Summer ، alirezanz ، مير منصور ، msar
(2012-10-15 ساعت 15:23)hormoz.farshi نوشته:  برادرم در سپتامبر 2006 برام اقدام کردن
در سال 2010 شماره پرونده من اومد
در سال 2011 يه نامه اومد که پرونده من در جريان هست
ضامن من برادرمه و من کلا خبر ندارم که کادر در چه مرحله اي هست فقط فکر ميکنم 2017 کارم درست ميشه
انشاالله

اگه میخوای بدونی چه زمانی نوبتت میشه به روند جواب دادن ها از طرف اداره مهاجرت یک نگاهی بندازید!! هر ماه فقط 7 روز جلو میره پرونده شما 60 ماه عقبه یعنی با حساب سر انگشتی اگر به همین روند کند و لاکپشتی ادامه بده متاسفانه 10 الی 12 سال دیگه نوبتت میشه البته دعا میکنم ویزا بلوتین زودتر جلو بره. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shahabjafari ، mom ، Summer ، alirezanz ، msar
کسی میدونه چه بلایی بر سر اداره مهاجرت اومده ؟! جواب ویزاهای مهاجرتی کتگوری f4هر ماه فقط 7 روز پیش میره من که دیگه کلافه شدم مال من در تاریخ 2001 سپتامبر اقدام شده و 4 ماه بیشتر نمونده ولی با این روند 2 سال دیگه بایستی منتظر بمونم پس اونایی که 2002 یا 2003 اقدام کردند باید چندین سال دیگه منتظر باشند و کسانی که حالا اقدام میکنند تقریبا" 30 الی 35 سال !!!!!!!!!!!!!! واقعا" مسخره است!!!!!!!!
( با کمال تاسف یکماه دیگه هم گذشت و ویزا بلوتین برای ماه می برای f4کوچکترین پیشرفتی نداشت!!!!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shahabjafari ، dreamer60 ، mom ، Summer ، battosai ، alirezanz ، msar
(2013-03-16 ساعت 11:40)سیامک ع نوشته:  کسی میدونه چه بلایی بر سر اداره مهاجرت اومده ؟! جواب ویزاهای مهاجرتی کتگوری f4هر ماه فقط 7 روز پیش میره من که دیگه کلافه شدم مال من در تاریخ 2001 سپتامبر اقدام شده و 4 ماه بیشتر نمونده ولی با این روند 2 سال دیگه بایستی منتظر بمونم پس اونایی که 2002 یا 2003 اقدام کردند باید چندین سال دیگه منتظر باشند و کسانی که حالا اقدام میکنند تقریبا" 30 الی 35 سال !!!!!!!!!!!!!! واقعا" مسخره است!!!!!!!!
( با کمال تاسف یکماه دیگه هم گذشت و ویزا بلوتین برای ماه می برای f4کوچکترین پیشرفتی نداشت!!!!!!!!!!!!

برای ماه جوون هم پیشرفتی نکرد حتی 1 روزSad
پاسخ
تشکر کنندگان: Summer ، alirezanz ، msar
سلام بر همه ی دوستان
از شما تقاضا دارم در صورت امکان به اینجانب در مورد زیر کمک نمایید:
در تاریخ 19فوریه 2010 نامه ای رسیده که در آن نوشته درخواست130 I
من پذیرفته شده و تااین لحظه در مرحله ی post-decision است.
حالا این به چه معنی است؟
تا کی باید صبر کنم؟
مرحله ی بعدی چیست؟وتا آن موقع باید کاری انجام دهم؟مثل گرفتن وکیل و..
برادرم که سیتیزن است برایم درخواست کرده و ابوظبی محل پرونده است.
ممنون می شوم اگر اطلاعاتی به بنده دهید.
موفق باشید.مسعود
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، alirezanz ، msar
سلام خسته نباشید.
برادر من یک سال رفته امریکا، الان گرین کارت داره،
سوال من اینه که بهتره صبر کنیم تا سیتیزن شه بعد اقدام کنه یا الان اقدام کنه.
بعضی ها می گن الان بهتره، بعضی می گن اگه صبر کنیم سیتیزن شه زودتر کار انجام میشه.
حتی یه سری می گن اول واسه مامان بابا اقدام کنه و بعد اونا واسه من سریع تره.
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، msar
(2013-01-18 ساعت 22:48)برنا نوشته:  با سلام به تمام دوستان مهاجر سرا
آقا از ما رسمآ دعوت شد اگه می خوای جواب سلام ات رو بدیم باید بیای اینجا و خودت و قدری معرفی کنی . من هم البته با قدری تاخیر در حدود4 سال آمدم . ولی قصه ما از حوصله این تایپیک خارجه ولی بخدا ما قبل از اون آقا مدیر خوبه جدیه فروزن مایند رو می گم عضو ساکت بودیم یادش بخیر ....... آخه این فامیل ما هر چه ازش سوال می کنیم میگه تو کاریت نباشه من ردیفش می کنه . بچه تهرانه و با لهجه غلیظ تهرانی (نه تهرونی ) بعد از 37 سال آمریکا بودن حرف میزنه و من نمی تونم بگم آخه می خواهم واسه بچه های گل مهاجر سرا تعریف کنم . ولی بهر حال .
گروه :F4
تاریخ تشکیل پرونده 2000
دریافت اولین نامه از NVC 2009
محل مصاحبه : ابوظبی
دریافت فرم choice agent 2010
,واریز مبلغ 470 یا 480 $ 2010
فرم DS230 - 2012
آخرین تکمیل مدارک :حدودآ 30نوامبر 2012
نامه دریافت کامل بودن مدارک 15 روز بعد از طرف NVC
منتظر دعوت به مصاحبه : 2017
2017?
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، alirezanz ، msar
سلام يه سوال داشتم بنده در سال 2005 از طريق خواهرم اقدام كردم f4 مي خواستم بدونم اكه ازدواج كنم هنوز هم مي تونم برم يا نه ؟و جه اقداماتي بايد انجام بدم؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: minoo meh ، alirezanz ، msar
(2013-10-16 ساعت 22:48)adrian11 نوشته:  سلام يه سوال داشتم بنده در سال 2005 از طريق خواهرم اقدام كردم f4 مي خواستم بدونم اكه ازدواج كنم هنوز هم مي تونم برم يا نه ؟و جه اقداماتي بايد انجام بدم؟ ممنون

سلام
اگر ازدواج کنيد روند پرونده شما خيلي طولاني تر خواهد شد.همسر من که مورد مشابه شما را داشت بعد از ازدواج با بنده Big Grin پروسه اش تا 12 سال بطول انجاميد.باز هم خودتان مخيريد تصميمي را که به صلاحتان است بگيريد.موفق باشيد
کتگوري:F4
تاييد درخواست اوليه: 2001 feb
تاريخ تکميل مدارک: oct 2010
تاريخ مصاحبه: ابوظبيapril 10 , 2013
تاريخ كليرنس: jan 15 , 2014
تاريخ دريافت ويزا: feb 13 , 2014
تاریخ ورود به آمریکا:july 6, 2014
لس آنجلس، کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، alirezanz ، msar
گروه: F4
تاریخ تشکیل پرونده(Priority Date) : AUG 2001
تاریخ دریافت اولین نامه از NVC: AUG 2005
تاریخ دریافت دومین نامه (Choice of Agent) از NVC: SEP 2010
تاریخ دریافت سومین نامه (Interview Letter) از NVC: OCT 2013
تاریخ ومحل مصاحبه : Nov 2013 ابوظبی
در حال حاظر منتظر انجام Administrative Process
پروسه پس از 8 ماه و 1 هفته تمام شد. JUL 2014

کل زمان از ابتدا تا انتها 13 سال
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، alirezanz ، dreamer60 ، behdist ، msar
میشه ی کم توضیح بدید از کجا باید شروع کرد؟

از اول تا آخر...

مرسیWink
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، msar
(2014-04-19 ساعت 13:21)mona_usa نوشته:  میشه ی کم توضیح بدید از کجا باید شروع کرد؟

از اول تا آخر...

مرسیWink

با سلام، آیا شما در ایران هستید و میخواهید از این طریق به آمریکا مهاجرت نمایید؟ یا در آمریکا هستید و میخواهید برای بستگانتان در ایران اقدام نمایید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mona_ir ، alirezanz ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان