کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
سلام دوستان من مجدبرای پیگیری گروهf4به دکتر وتن خواه زنگ زدم وکیل مهاجرتی گرین کارت درمورد اینکه چرا قبلا مدت زمان گرین کارت خانوادگی 10تا 11سال بوده وحالا چرا12الا 14سال شده جواب منفی داد گفت قانون همون قانون قبل هست اگه کسی در این مدت به 14سال طول کشیده درپرونده مشکلی بوده یا از نظر خدمت سربازی یا از نظر جواب در مصاحبه وپرونده یا ارسال مدارک پیچ خورده وپرسیدم ویزابولتین هم اینو میگه که 14سال طول میکشه گفت این رو نشون میده ولی در برسی پرونده کاملا فرق داره رسیدگی و درمورد کسی که قبلا مجرد بود درخواست گرین کارت خانوادگی داده وحالا ازدواج کرده گفت شرایط هیچ فرقی نمیکنه فقط باید مدارک همسر به سفارت ارسال شه دردقیقه نود بخواد خبر بدید به مشکل میخوره کمی
پاسخ
تشکر کنندگان: مير منصور ، omid311
(2015-01-03 ساعت 00:37)ooomid311 نوشته:  سلام خسته نباشید دوستان من یک سوال داشتم خواهشن کمک کنید من 206از طرف خواهرم برای گرین کارت اقدام کردم مدارک رو کامل تحویل دادم ودیگه خبری نشد تا 2010یک نامه اومد که کاروزندگیتو ازدست نده پرونده شما درحال برسی هست ماشمارو صدا میزنیم دیگه خیری نشد تاسال2013یعنی 3ماه مونده بودبه2014که یک نامه دیگه اومد پرونده شما ارسال شد به سفارت آمریکا در دبی سفارت مشخص شده برای شما ابوظبی میباشد منتظر باشید ما شمارو صدا میزنیم ودیگه فعلا هیچ خبری نشده خواهشن چقدر دیگه طول میکشه کار من درست شه

دعوت نامه ی شما از طرف خود سفارت تا نهایتا 1 ماه دیگه به دستتون میرسه
و بعدشم یه پروسه ی میان مدتی داره که بعد اون ویزا رو دریافت خواهید کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: ooomid311
با سلام كيس من براى8march2002 ولى هنوز هيچ نامه براى مصاحبه نيامده اين يعنى چى???
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوسته عزیز گفتم صدرصد پروندهای 2002و2001به مشکل برخورد همون گردش به عقب همه چی رو به هم ریخت
پاسخ
تشکر کنندگان: مير منصور
(2015-01-08 ساعت 21:15)Ninashd نوشته:  با سلام كيس من براى8march2002 ولى هنوز هيچ نامه براى مصاحبه نيامده اين يعنى چى???

دوست عزیز شما ۴ روز از ما دیرتر اقدام کردین .. هنوزم برای ما نامه ی مصاحبه یا حتی ایمیلی نیومده .. Sad
معلوم نیست دقیقا برای چه تاریخی رو در حال ویزا دادن هستن ؟؟ Sad
كتگورى F4
تاريخ اولين اقدام : سال ١٣٨١
مصاحبه : ابان ماه ١٣٩٤
مدت اف/بى/اى چك ١٣٦ روز و تاريخ كلير در ١٢ فروردين ١٣٩٥
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-08 ساعت 20:26)20max نوشته:  
(2015-01-03 ساعت 00:37)ooomid311 نوشته:  سلام خسته نباشید دوستان من یک سوال داشتم خواهشن کمک کنید من 206از طرف خواهرم برای گرین کارت اقدام کردم مدارک رو کامل تحویل دادم ودیگه خبری نشد تا 2010یک نامه اومد که کاروزندگیتو ازدست نده پرونده شما درحال برسی هست ماشمارو صدا میزنیم دیگه خیری نشد تاسال2013یعنی 3ماه مونده بودبه2014که یک نامه دیگه اومد پرونده شما ارسال شد به سفارت آمریکا در دبی سفارت مشخص شده برای شما ابوظبی میباشد منتظر باشید ما شمارو صدا میزنیم ودیگه فعلا هیچ خبری نشده خواهشن چقدر دیگه طول میکشه کار من درست شه

من فکر نکنم تا یک ماه دیگه ارسال بشه .. ایشون سال ۲۰۰۶ اقدام کردن .. و تا حالا فقط براشون نامه ی approval اومده .. من فکر کنم تا حداقل ۱۲ تا ۱۳ سال باید صبر کنن .. که حدودا میشه سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ .. چون ۱۹ دسامبر ۲۰۰۶ هم اقدام کردن .. فکر کنم همون ۲۰۲۰ بشه ..
كتگورى F4
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 00:32)bahar_kat نوشته:  

من فکر نکنم تا یک ماه دیگه ارسال بشه .. ایشون سال ۲۰۰۶ اقدام کردن .. و تا حالا فقط براشون نامه ی approval اومده .. من فکر کنم تا حداقل ۱۲ تا ۱۳ سال باید صبر کنن .. که حدودا میشه سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ .. چون ۱۹ دسامبر ۲۰۰۶ هم اقدام کردن .. فکر کنم همون ۲۰۲۰ بشه ..

به نظر من هيچ پيش بيني نميشه كرد،شايد عقبگرد كرد،شايد 2-3سال افتاد جلو،شايد....!!!هيچ پيش بيني درست نيست!
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 00:40)mom نوشته:  
(2015-01-09 ساعت 00:32)bahar_kat نوشته:  

به نظر من هيچ پيش بيني نميشه كرد،شايد عقبگرد كرد،شايد 2-3سال افتاد جلو،شايد....!!!هيچ پيش بيني درست نيست!

احیانا اتفاقی افتاده که همه منتظر یه عقبگرد یا جلو افتادن ناگهانی هستین ؟؟ چند وقت پیش یکی از دوستان هم همین حرفارو می زد ..
کم کم دارم می ترسم .. اتفاقی افتاده ؟؟
كتگورى F4
پاسخ
تشکر کنندگان: ooomid311
اخر چی شد 2006من اقدام کردم وکیل میگه 17اوکی میشه کارت دوستان میگن2020اوکی میشه خدا میدونه باید به 2017فکر کرد یا2020
پاسخ
تشکر کنندگان: bahar_kat
F4 15 APR 2002
بالاخره بعد از کلی اضطراب ویزا بولتین هم سه هفته رفت جلو .. و ما هنوز در ۴ مارچ و بی خبر از دعوتنامه به سر می بریم ..
كتگورى F4
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه من که به دوستانی که پروندهاشون عقب گرد کرده گفتم که پروندهای شما به مشکل عقب گرد برخورده ه اینقدر طول کشید قانون گرین کارت f4تا سال2013همون 10تا 11بود واگه قانون جدید برای گروه f4اومد باشه شمامل پروندهای قدیم نمیشه شامل پروندهای جدید میشه ولی چی شما به من خدیدید به قول گفتنی همه گفتن در یک ماه فقط ویزا بولتین 7روز میره جلو ولی ما دیدیم در یک ماه 3هفته رفت جلو و قانون ویزا بولتین تا اخر سال 2015به اخر سال2003میرسه روی قانون ویزا بولتین هم بخوایم حساب کنیم این عقب گرد باعث شد حالا روی سال 2002باشه وگرنه حال ویزا بولتین روی2003بود من شاید درمهاجر سرا کاربر جدید باشم ولی برای رسیدن به موقعیت پروندم به درودیوار زدم از خیلی ادمهای با تجربه ووکیلهای گنده ومثل وتنخواه ودکتر روانی مشورت کردم
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454
(2015-01-09 ساعت 00:28)bahar_kat نوشته:  
(2015-01-08 ساعت 21:15)Ninashd نوشته:  با سلام كيس من براى8march2002 ولى هنوز هيچ نامه براى مصاحبه نيامده اين يعنى چى???

دوست عزیز شما ۴ روز از ما دیرتر اقدام کردین .. هنوزم برای ما نامه ی مصاحبه یا حتی ایمیلی نیومده .. Sad
معلوم نیست دقیقا برای چه تاریخی رو در حال ویزا دادن هستن ؟؟ Sad

پس من يكم دلم گرم شد گفتم نكنه مشكلى پيش اومده ممنون ميشم هر وقت براى مصاحبه به شما ايميل زدن به من خبر بديد چون من بعد شما هستم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-10 ساعت 02:09)bahar_kat نوشته:  F4 15 APR 2002
بالاخره بعد از کلی اضطراب ویزا بولتین هم سه هفته رفت جلو .. و ما هنوز در ۴ مارچ و بی خبر از دعوتنامه به سر می بریم ..

من هم نگرانم بايد تا به حال ايميل ميزدن ولى خبرى نيست چرا من هم8march 2002 هستم مردم از نگرانى
پاسخ
تشکر کنندگان:
نگران نباشید دیگه بد شانسی این مدت گرین کار خانوادگی به سال 2001و2002خورد درست میشه ولی کمی صبر کنید اینم بگم درسته ویزا بولتین داره سال 2002رو داره نشون میده ولی امکان خیلی زیاد حالا پروندهای سال 2003هم در حال برسی باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454
سلام من تازه عضو مهاجرسرا شدم
پروندم مال jul 2002 هست
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان