کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
باسلام دوستان با تماسی که با وکیل پروندم در آمریکا داشتم بابت نگرانی دوست عزیز asrainmanو برنده شدن ترامپ و عقب افتادن پرمندهاکنگره خانوادگی سوال پرسیدم و گفتن هیچ ربطی به پروندهای مهاجرتی قانونی نداره واینم گفت پروندهای که در سازمان آمریکا ثبت شده باروند کاری جلو میره وهیچ جای نگرانی نیست خدارو شکر

البته رئيس جمهور امريكا اختياراتش فكر كنم از وكيل پرونده شما بيشتر باشه. ‎Smile‎ ولى گذشته از شوخى تغييرات زيادى در راه خواهد بود. حتى براى دوستانى كه اينجا هستند و قصد مهاجرت قانونى دارند مثل من. دليلش هم مهاجرت از كشور ما ايران كه كشور مسلمان هست و دشمن به شمار مياد. حالا اينكه شما و بنده دشمنى نداريم و احتمالا هم امريكا و امريكائى رو دوست داشته باشيم صحبتى جداست. به نظر من تغييرات از سال اينده اعمال خواهد شد و نه به صورت ناگهانى چون بررسى و اعمال تغييرات در قانون مهاجرت يا ‎Comprehensive immigration reform‎ زمان بر خواهد بود ولى اين شوك بزرگ در انتخابات امريكا وارد شد چون اكثريت خواهان تغييرات به خصوص در زمينه مهاجرت غير قانونى بخصوص لاتين تبار ها، پناهندگان سوريه اى و در اخر كه به ما مربوط ميشه مهاجرت (حتى قانونى) از كشور هاى مسلمان. در هر صورت زمان مشخص خواهد كرد هيچ چيزى مشخص نيست ولى اراده خيلى قوى براى اعمال تغيير تبديل به موجى شد ترامپ رو برنده كرد. بعيد ميدونم درها بسته بشه ولى تعداد ويزاها محدودتر (شايد سراغ لاتارى و ويزاى خواهر و برادرى F4 برن) و پروسه تشخيص هويت و ‎background check‎ نه لزوما طولانى تر بلكه موشكافانه تر خواهد شد.

نه عزیز دلم ازاین خبرها نیست اول از هرچیز تعقیر کنه کلا کنگر تعقیر میکنه دل خودتو که f4نیستی صابون نزن ودوم براین هیچ مشکلی با ملت ایران ایران نداره مشکل پرامپ با ایران با ملت نیست با....... هست وبازم دل خودتو صابون نزن تعقیر کنه خودتم میسوزی نه گروهf4
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-10 ساعت 17:45)arminkh نوشته:  
(2016-10-10 ساعت 14:42)mosa10dei نوشته:  
(2016-10-07 ساعت 19:54)Survivor نوشته:  كارنت شدن به معناى رسيدن نوبت هست. چون تعداد ويزاها محدود هست بايد نوبت شما برسه كه ويزا صادر بشه و تا نوبت نرسه مصاحبه انجام نميشه. وقتى شما كارنت شدين يعنى بايد منتظر نامه مصاحبه باشين. Priority Date رو بگين كه من حدس بزنم.

http://www.immihelp.com/visa-bulletin-mo...orld/final

با شرايط فعلى ١٢ سال و ١١ ماه از زمان PD تا زمان مصاحبه.

ممنون از اینکه پاسخ دادید.

کیس من:
ANK2010XXXXXX
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: March2004
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ JAN2016      :NVC Welcome letter :‎    
تاریخ تکمیل فرم ‎DS-261‎ و پرداخت ۱۲۰ دلار:
تاریخ تکمیل فرم ‎DS-260‎ و پرداخت ۳۲۵ دلار: AUG 2016
نامه کامپلیت : -?
تاریخ مصاحبه:?
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ?

لطفا نظرتون رو بگید.

اگر اتفاقات عجیب و غریب در ویزا بولتن نیفتد و کامپلیت شوید فروردین یا اردیبهشت برای مصاحبه میروید.
دوست عزیز چند تا سوال دارم که ممنون میشم اگر پاسخ بدید سوال اول در مورد ولکام لتر ه که چه کسی دریافت میکنه خودتون یا پتیشنرتون و پستی یا ایمیلی? سوال بعدیم که بارها مطرح کردم ولی متاسفانه از دوستان کسی پاسخ نداده در مورد notice date هستش که این تاریخ رو کجا قید کرده نامه ای که خودمون دریافت کردیم که نوشته بود اموال خودتون رو نفروشید و priority date و سفارت مشخص شده یا باز نامه ای که پتیشنیر دریافت کرده بازم خیلی ممنون
شاد و موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه کشفی کردم در مورد ولکام لتر که با بررسی پست های دوستانی که ولکام لتر رو دریافت کردن متوجه شدم که البته شاید صد در صد نباشه تاریخ دریافت این نامه حدود ۱۲ سال منهای ۲ تا ۳ ماه از تاریخ priority date یا اولین اقدام هستش
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-10 ساعت 15:40)sina454 نوشته:  
(2016-10-10 ساعت 17:45)arminkh نوشته:  
(2016-10-10 ساعت 14:42)mosa10dei نوشته:  ممنون از اینکه پاسخ دادید.

کیس من:
ANK2010XXXXXX
اولین اقدام: March2004
تاریخ دریافت ‎ JAN2016      :NVC Welcome letter :‎    
تاریخ تکمیل فرم ‎DS-261‎ و پرداخت ۱۲۰ دلار:
تاریخ تکمیل فرم ‎DS-260‎ و پرداخت ۳۲۵ دلار: AUG 2016
نامه کامپلیت : -?
تاریخ مصاحبه:?
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ?

لطفا نظرتون رو بگید.

اگر اتفاقات عجیب و غریب در ویزا بولتن نیفتد و کامپلیت شوید فروردین یا اردیبهشت برای مصاحبه میروید.
دوست عزیز چند تا سوال دارم که ممنون میشم اگر پاسخ بدید سوال اول در مورد ولکام لتر ه که چه کسی دریافت میکنه خودتون یا پتیشنرتون و پستی یا ایمیلی? سوال بعدیم که بارها مطرح کردم ولی متاسفانه از دوستان کسی پاسخ نداده در مورد notice date هستش که این تاریخ رو کجا قید کرده نامه ای که خودمون دریافت کردیم که  نوشته بود اموال خودتون رو نفروشید و priority date و سفارت مشخص شده یا باز نامه ای که پتیشنیر دریافت کرده بازم  خیلی ممنون
شاد و موفق باشید
ولکام لتر رو هم به خودتون هم به پتیشنر ایمیل میکنن موقعی که توی جدول دوم کارنت میشین.نوتیس دیت هم فکر میکنم همون نامه ای هستش که کیس نامبر رو دریافت کردین اما مطمئن نسیتم.
اولین اقدام: Nov. 2003
تاریخ دریافت NVC Welcome letter: آگوست ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-261 و پرداخت ۱۲۰ دلار: دوم سپتامبر ۲۰۱۵
تاریخ ارسال مدارک : ۷ اکتبر ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-260 و پرداخت ۳۲۵ دلار: ۲۷ نوامبر ۲۰۱۵
نامه کامپلیت : ۲۹ مارچ ۲۰۱۶
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر ۲۰۱۶
تاریخ کلیرینس : دو نفریکضرب پدرم ap...
ورود:۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
ssn:دو هفته بعد از ورود
گرین کارد:یک ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454
(2016-11-11 ساعت 18:21)Survivor نوشته:  
(2016-11-10 ساعت 10:52)omid311 نوشته:  باسلام دوستان با تماسی که با وکیل پروندم در آمریکا داشتم بابت نگرانی دوست عزیز asrainmanو برنده شدن ترامپ و عقب افتادن پرمندهاکنگره خانوادگی سوال پرسیدم و گفتن هیچ ربطی به پروندهای مهاجرتی قانونی نداره واینم گفت پروندهای که در سازمان آمریکا ثبت شده باروند کاری جلو میره وهیچ جای نگرانی نیست خدارو شکر
       ‎

‎

البته رئيس جمهور امريكا اختياراتش فكر كنم از وكيل پرونده شما بيشتر باشه. ‎Smile‎ ولى گذشته از شوخى تغييرات زيادى در راه خواهد بود. حتى براى دوستانى كه اينجا هستند و قصد مهاجرت قانونى دارند مثل من. دليلش هم مهاجرت از كشور ما ايران كه كشور مسلمان هست و دشمن به شمار مياد. حالا اينكه شما و بنده دشمنى نداريم و احتمالا هم امريكا و امريكائى رو دوست داشته باشيم صحبتى جداست. به نظر من تغييرات از سال اينده اعمال خواهد شد و نه به صورت ناگهانى چون بررسى و اعمال تغييرات در قانون مهاجرت يا ‎Comprehensive immigration reform‎ زمان بر خواهد بود ولى اين شوك بزرگ در انتخابات امريكا وارد شد چون اكثريت خواهان تغييرات به خصوص در زمينه مهاجرت غير قانونى بخصوص لاتين تبار ها، پناهندگان سوريه اى و در اخر كه به ما مربوط ميشه مهاجرت (حتى قانونى) از كشور هاى مسلمان. در هر صورت زمان  مشخص خواهد كرد هيچ چيزى مشخص نيست ولى اراده خيلى قوى براى اعمال تغيير تبديل به موجى شد ترامپ رو برنده كرد. بعيد ميدونم درها بسته بشه ولى تعداد ويزاها محدودتر (شايد سراغ لاتارى و ويزاى خواهر و برادرى F4 برن) و پروسه تشخيص هويت و ‎background check‎ نه لزوما طولانى تر بلكه موشكافانه تر خواهد شد.
   ‎

نه عزیز دلم ازاین خبرها نیست اول از هرچیز تعقیر کنه کلا کنگر تعقیر میکنه دل خودتو که f4نیستی صابون نزن ودوم براین هیچ مشکلی با ملت ایران ایران نداره مشکل پرامپ با ایران با ملت نیست با....... هست وبازم دل خودتو صابون نزن تعقیر کنه خودتم میسوزی نه گروهf4

نگفتى به من اين "كنگر" كه تو اينجا مينويسى يعنى چى؟ تو فورم سرچ كردم تنها كسى كه ادعا ميكنه اين چيزيه كه معنى بجز كنگر خوردنى داره خودتى. بعدشم چيزى از من ميخواى از رو خود شيرينى نقل قول كنى از رو هوا كپى پيست نكن. حالا بگو ببينم اين "كنگر" يعنى چى از كجات آوردى؟ Smile

چه بحث بیخودیه که راه انداختین!!
اولین اقدام: Nov. 2003
تاریخ دریافت NVC Welcome letter: آگوست ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-261 و پرداخت ۱۲۰ دلار: دوم سپتامبر ۲۰۱۵
تاریخ ارسال مدارک : ۷ اکتبر ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-260 و پرداخت ۳۲۵ دلار: ۲۷ نوامبر ۲۰۱۵
نامه کامپلیت : ۲۹ مارچ ۲۰۱۶
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر ۲۰۱۶
تاریخ کلیرینس : دو نفریکضرب پدرم ap...
ورود:۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
ssn:دو هفته بعد از ورود
گرین کارد:یک ماه بعد از ورود
پاسخ
(2016-11-11 ساعت 19:53)arminkh نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 18:21)Survivor نوشته:  
(2016-11-10 ساعت 10:52)omid311 نوشته:  باسلام دوستان با تماسی که با وکیل پروندم در آمریکا داشتم بابت نگرانی دوست عزیز asrainmanو برنده شدن ترامپ و عقب افتادن پرمندهاکنگره خانوادگی سوال پرسیدم و گفتن هیچ ربطی به پروندهای مهاجرتی قانونی نداره واینم گفت پروندهای که در سازمان آمریکا ثبت شده باروند کاری جلو میره وهیچ جای نگرانی نیست خدارو شکر
       ‎

‎

البته رئيس جمهور امريكا اختياراتش فكر كنم از وكيل پرونده شما بيشتر باشه. ‎Smile‎ ولى گذشته از شوخى تغييرات زيادى در راه خواهد بود. حتى براى دوستانى كه اينجا هستند و قصد مهاجرت قانونى دارند مثل من. دليلش هم مهاجرت از كشور ما ايران كه كشور مسلمان هست و دشمن به شمار مياد. حالا اينكه شما و بنده دشمنى نداريم و احتمالا هم امريكا و امريكائى رو دوست داشته باشيم صحبتى جداست. به نظر من تغييرات از سال اينده اعمال خواهد شد و نه به صورت ناگهانى چون بررسى و اعمال تغييرات در قانون مهاجرت يا ‎Comprehensive immigration reform‎ زمان بر خواهد بود ولى اين شوك بزرگ در انتخابات امريكا وارد شد چون اكثريت خواهان تغييرات به خصوص در زمينه مهاجرت غير قانونى بخصوص لاتين تبار ها، پناهندگان سوريه اى و در اخر كه به ما مربوط ميشه مهاجرت (حتى قانونى) از كشور هاى مسلمان. در هر صورت زمان  مشخص خواهد كرد هيچ چيزى مشخص نيست ولى اراده خيلى قوى براى اعمال تغيير تبديل به موجى شد ترامپ رو برنده كرد. بعيد ميدونم درها بسته بشه ولى تعداد ويزاها محدودتر (شايد سراغ لاتارى و ويزاى خواهر و برادرى F4 برن) و پروسه تشخيص هويت و ‎background check‎ نه لزوما طولانى تر بلكه موشكافانه تر خواهد شد.
   ‎

نگفتى به من اين "كنگر" كه تو اينجا مينويسى يعنى چى؟ تو فورم سرچ كردم تنها كسى كه ادعا ميكنه اين چيزيه كه معنى بجز كنگر خوردنى داره خودتى. بعدشم چيزى از من ميخواى از رو خود شيرينى نقل قول كنى از رو هوا كپى پيست نكن. حالا بگو ببينم اين "كنگر" يعنى چى از كجات آوردى؟ Smile

واقعا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-11 ساعت 21:44)sina454 نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 19:53)arminkh نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 18:21)Survivor نوشته:  نگفتى به من اين "كنگر" كه تو اينجا مينويسى يعنى چى؟ تو فورم سرچ كردم تنها كسى كه ادعا ميكنه اين چيزيه كه معنى بجز كنگر خوردنى داره خودتى. بعدشم چيزى از من ميخواى از رو خود شيرينى نقل قول كنى از رو هوا كپى پيست نكن. حالا بگو ببينم اين "كنگر" يعنى چى از كجات آوردى؟ Smile

واقعا

رییس جمهور امریکا اجازه داره قانونا مهاجرت و ویزا از هر کشوری که خطرناک بدونه متوقف کنه و برای این دستور موقت (که موقت بودنش هم حد نداره و می تونه سال ها باقی بمونه) هم نیازی به رای کنگره نداره و قبلا هم روسای جمهور قبلی در مورد هاییتی موقتا از این قانون استفاده کردن. امیدوار باشیم شامل حال ما نشه و البته شدن و نشدن ش دست ما نیست.
‎ANK2010XXXXXX‎
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ایلیانا ، omid311 ، Survivor ، sina454
(2016-11-11 ساعت 23:09)mosa10dei نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 21:44)sina454 نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 19:53)arminkh نوشته:  چه بحث بیخودیه که راه انداختین!!

واقعا

رییس جمهور آمریکا اجازه داره قانونا مهاجرت و ویزا از هر کشوری که خطرناک بدونه متوقف کنه و برای این دستور موقت (که موقت بودنش هم حد نداره و می تونه سال ها باقی بمونه) هم نیازی به رای کنگره نداره و قبلا هم روسای جمهور قبلی در مورد هاییتی موقتا از این قانون استفاده کردن. امیدوار باشیم شامل حال ما نشه و البته شدن و نشدن ش دست ما نیست.

نگران نباشید انشالله هر چه خیر باشه نصیب همه دوستان میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
باسلام دوستان یه راهنمای خواستم اگه یه خانم ستیزن امریکا بخواد با یه اقای که متاهل هست در ایران وبخواد باهاش ازدواج دوم کنه ا ایا اون اقا میتونه بر امریکا یا نه راهی نداره ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان گروه F4 مبارکه
پیشرفت یک ماهه برای دوستان این گروه ۲۲jan به امید پیشرفت عالی در سال ۲۰۱۷ همه گروهها
پاسخ
تشکر کنندگان: roz naz ، omid311
خداروشکر تبریک به همه به امید روزهای خوب برای دوستان گروه f4
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، roz naz
(2016-12-13 ساعت 01:28)omid311 نوشته:  خداروشکر تبریک به همه به امید روزهای خوب برای دوستان گروه f4
دوستان
ورود به سال 2004 برای گروه F4 مبارک ( عید مبارک ) Wink انشالله خیلی زود عید 2005 هم میرسه
پاسخ
تشکر کنندگان: amir1344 ، Farzad_2815 ، roz naz
منم 2005 اقدام شده برام
امیدوارم زودتر نوبتمون شه
پاسخ
سلام به امید یه پیشرفت عالی برای دوستان عزیزf4به امید خدا
پاسخ
(2016-12-14 ساعت 17:14)roz naz نوشته:  منم 2005 اقدام شده برام
امیدوارم زودتر نوبتمون شه

ما هم ۲۰۰۵ هستیم دوستان ۲۰۰۵ انشالله امسال همه کارنت میشیم