کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
(2017-01-21 ساعت 10:26)hadi84 نوشته:  بله کاملا درسته اما کیس نامبر میشه کشوری که باید بری مصاحبه و سال اپروو شدنش در nvc و روزی که به این اداره رسیده بعلاوه عدد 500 و شماره پرونده در اونروز که چندمین نفر بوده اینم از توضییح کیس نامبر مثل (ANK2010524007)
و اما خبر دیگه اینکه با وکیل در آمریکا تماس داشتیم فرمودن که اداره ویزا اول به پرونده مجرد ها رسیدگی میکنن بعد به متاهل ها و نهایتش بدبینانه 10 الی 12 سال طول میکشه البته از زمان priority date و اما خوش بینانه 7 سال و امیدوارم برای دوستان عزیز چه مجرد چه متاهل زود به سرانجام برسه.

سلام دوست عزیز قانون f4ربطی به مجرد یامتاهل نداره شرایط یکی هست ومدت زمان 13تا 14سال زمان خواهد برد
پاسخ
تشکر کنندگان: hmashayekh
امید جان میدونم البته نه 13 یا 14 سال عرض کردم 10 سال از وکیل تو امریکا سوال کردم اما اینا بدبینانه شو درنظر میگیرن اینو میگن که 13 سال طول میکشه.
همین امسال دوست خواهرم رفت امریکا از طریق خواهرش اونم 7 ساله برای همین گفتم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 14:36)hadi84 نوشته:  امید جان میدونم البته نه 13 یا 14 سال عرض کردم 10 سال از وکیل تو آمریکا سوال کردم اما اینا بدبینانه شو درنظر میگیرن  اینو میگن که 13 سال طول میکشه.
همین امسال دوست خواهرم رفت آمریکا از طریق خواهرش اونم 7 ساله برای همین گفتم.

آقا هادی اصلا امکان نداره 7 سال.من با آمار و گراف میگم.اصلا امکان نداره.اما 11 تا 13 سال معقوله که بازم باید گفت زیر 12 سال ممکن نیست تقریبا.به آمار و گراف ها مراجعه کنید میبینید حق با امیده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 16:08)saeednia نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 14:36)hadi84 نوشته:  امید جان میدونم البته نه 13 یا 14 سال عرض کردم 10 سال از وکیل تو آمریکا سوال کردم اما اینا بدبینانه شو درنظر میگیرن  اینو میگن که 13 سال طول میکشه.

آقا هادی اصلا امکان نداره 7 سال.من با آمار و گراف میگم.اصلا امکان نداره.اما 11 تا 13 سال معقوله که بازم باید گفت زیر 12 سال ممکن نیست تقریبا.به آمار و گراف ها مراجعه کنید میبینید حق با امیده

بله خود منم باور نکردم ولی گفته 7 ساله اومده فکر نکنم بخواد دروغ بگه ولی 10 سال درسته
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز به عکس توجه کنید 10 سال را ببینید

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
(2017-01-22 ساعت 18:00)hadi84 نوشته:  دوستان عزیز به عکس توجه کنید 10 سال را ببینید

سلام
این آمار گیری مال سال 2010 است، با توجه به افزایش تعداد پرونده ها در این 7 سال (2010-2017) عملا به 14 سال تبدیل شده.
به امضا بنده توجه کنید.

‎Category : F4
Priority ‎Date : September-2003‎
Interview : ‎October-2016‎
Embassy : ‎Abudhabi‎‎
Result : ‎Administrative Processing‎
Updates : 4,5,10,11,12,18,26 October‎
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 17:43)hadi84 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 16:08)saeednia نوشته:  

بله خود منم باور نکردم ولی گفته 7 ساله اومده فکر نکنم بخواد دروغ بگه ولی 10 سال درسته
سلام مجدد ببین دوست عزیز من تا حالا نشنیدم زیر 11سال وحالا با این شرایط باید گفت زیر 12سال در سال 2000زیر 11سال داشتیم ولی دیگه از سال2002به 12تا14کشید شد وهرکی هم بهت گفت من 10ساله یا7ساله رفتم به هیچ عنوان باورکردنی نیست من حالا11سال توی نوبتم من خودمو برای2019حاضر کردم که نوبتم برسه
پاسخ
تشکر کنندگان:
منم تا حالا 7 سال نشنیدم
البته سال 2005 که برادرم برام اقدام کرد وکیله گفت نهایت 8 سال دیگه کاراشون درست میشه اما من الان 11 ساله منتظرم البته چند ماه دیگه میشه 12 سال
وکیلا هم چیز زیادی نمیدونن و بر اساس تجربه یه چیزی میگن اما نباید بر اساس گفته هاشون برنامه ریزی کرد
در هر حال امیدوارم انتظار برای همه زود به پایان برسه
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام
مورد برادر و خواهری کیس f4 است . اگر شما به ویزا بولتن مراجعه کنید متوجه میشوید که حدود 13 سال طول میکشه که کارنت بشید و بعد از آن حدوذ یکسال باتوجه به سایر شرایط کلیر شده و ویزا میگیرید
از دست وکلا هم هیچ کمکی در این زمینه ساخته نیست و همه دنبال کاسبی خودشان هستند و به شما امید واهی میدن که حق الوکاله بگیرند.
و با وضعیت موجود هیچکس نمی تواند 7 ساله بگیرد .
مواردی که من خدمت شما عرض میکنم براساس تجربیاتی است که خودم طی کردم و الان در مرحله بعد از مصاحبه هستم
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
چرا از بچها کسی نیست چرا ساکت هستید عجب انگار برنامه ترامپ همه رو هنگیده کرد خخخخخ خدایشم هنگ کردیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-29 ساعت 21:04)omid311 نوشته:  چرا از بچها کسی نیست چرا ساکت هستید عجب انگار برنامه ترامپ همه رو هنگیده کرد خخخخخ خدایشم هنگ کردیم

امید جان درسته دوستان همه نگرانن انشاالله همه چیز درست میشه من مطمئنم بزودی گشایشی برای همه مون میشه و دوباره با شادی ویزا بولتن رو اعلام میکنیم خودمونیم به این ویزا بولتنه حسابی عادت کردیم نکته مثبتش اینه که هنوز تو کتگوریه هستیم باقیش با خدا
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Farzad_2815 ، omid311
با شرایط بوجود آمده نباید مثل قبل با قضیه رفتن به امریکا نگاه کرد.به نظر من اگر در برنامه مهاجرت تغییری بدهند که حتما میدهند، اول از همه سراغ لاتاری و گروه F4 خانوادگی میرند. 8 ساله تو صف هستم اما از حالا دارم در مورد جاهای دیگه تحقیق میکنم تا شاید راه دیگری پیدا کنم.
F4 منتظر F14
پاسخ
تشکر کنندگان:
این چه حرفیه دوست عزیز اگه بخوای تعقیری هم در گروهf4پیش بیاد برای کسانی پیش میاد که تازه ثبت نام کردن نه دوستانی که کیس نامبر دارن وچندین ساله درنوبت هستن شما هشت ساله در انتظاری هنوز اول راهی من 12ساله در انتظارم برای پیروزی تمام دوستان مهاجر سرا کلید تشکر یادت نره
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، roz naz
(2017-02-04 ساعت 16:40)omid311 نوشته:  این چه حرفیه دوست عزیز اگه بخوای تعقیری هم در گروهf4پیش بیاد برای کسانی پیش میاد که تازه ثبت نام کردن نه دوستانی که کیس نامبر دارن وچندین ساله درنوبت هستن شما هشت ساله در انتظاری هنوز اول راهی من 12ساله در انتظارم برای پیروزی تمام دوستان مهاجر سرا کلید تشکر یادت نره

امید جان درست میگن اگر کتگوری f4 یا هر گروهی بخواد حذف بشه عطف به ما سبق نمیشه فقط ثبت نام جدید صورت نمیگیره ولی از این حرفها بگذریم نمیدونم چرا بعضی از دوستان کم لطفی میکنن و با منفی بافی و حدس و گمان انهم از نوع نادرستش باعث ناراحتی دوستان گلمون در اینجا میشن پس مثبت باشید تا مثبت رو جذب کنید دختر پسرای گلم انشالله کار همه درست میشه اونم خیلی زود
یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
خب خدا رو شکر دیگه ورود ایرانیا و بقیه کشورا آزاد شد
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، omid311

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان