کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
(2017-02-04 ساعت 17:17)sina454 نوشته:  
(2017-02-04 ساعت 16:40)omid311 نوشته:  این چه حرفیه دوست عزیز اگه بخوای تعقیری هم در گروهf4پیش بیاد برای کسانی پیش میاد که تازه ثبت نام کردن نه دوستانی که کیس نامبر دارن وچندین ساله درنوبت هستن شما هشت ساله در انتظاری هنوز اول راهی من 12ساله در انتظارم برای پیروزی تمام دوستان مهاجر سرا کلید تشکر یادت نره

امید جان درست میگن اگر کتگوری f4 یا هر گروهی بخواد حذف بشه عطف به ما سبق نمیشه فقط ثبت نام جدید صورت نمیگیره ولی از این حرفها بگذریم  نمیدونم چرا بعضی از دوستان کم لطفی میکنن و با  منفی بافی و حدس و گمان انهم از نوع نادرستش باعث ناراحتی دوستان گلمون در اینجا میشن پس  مثبت باشید تا مثبت رو جذب کنید  دختر پسرای گلم انشالله کار همه درست میشه اونم خیلی زود
یا حق

افرین افرین سینا به امید خدا همه دوستان به زودی کارمون درست میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
خدارو شکر مشکل ورود گرین کارتیها برای ورود درست شد به امید خدا مشکل ویزا هم درست میشه از کلید تشکر استفاد کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، battosai
(2017-02-04 ساعت 16:40)omid311 نوشته:  این چه حرفیه دوست عزیز اگه بخوای تعقیری هم در گروهf4پیش بیاد برای کسانی پیش میاد که تازه ثبت نام کردن نه دوستانی که کیس نامبر دارن وچندین ساله درنوبت هستن شما هشت ساله در انتظاری هنوز اول راهی من 12ساله در انتظارم برای پیروزی تمام دوستان مهاجر سرا کلید تشکر یادت نره

امید جان درست میگن اگر کتگوری f4 یا هر گروهی بخواد حذف بشه عطف به ما سبق نمیشه فقط ثبت نام جدید صورت نمیگیره ولی از این حرفها بگذریم  نمیدونم چرا بعضی از دوستان کم لطفی میکنن و با  منفی بافی و حدس و گمان انهم از نوع نادرستش باعث ناراحتی دوستان گلمون در اینجا میشن پس  مثبت باشید تا مثبت رو جذب کنید  دختر پسرای گلم انشالله کار همه درست میشه اونم خیلی زود
یا حق

سلام دوباره:
به sina454 و omid311
امیدوار بودن همیشه خوب است.اما منکر تغییرات که نمیشه شد!!!!!
این اتفاق با شدت کمتر پس از 11 سپتامبر هم افتاد. و کسانی که همه مراحل را گذرانده بودند کارشان متوقف شد. پس اول صف و آخر صف نداره. توجه داشته باشید اجازه اقامت آن هم در گروه F4 یک حق نیست بلکه امتیاز است. می توان امیدوار بود اما طلبکار نه. اگر در صف غذای نذری یکباره صاحبخانه در را بست میگویید چرا به ما نرسید؟. ترامپ با شعار جلوگیری از مهاجرت بی رویه رییس جمهور شده . پس احتمال همه چیز هست. شما از کجا و کدام مرجع قانونی میگویید شامل پرونده های ثبت شده نمیشود؟. البته امیدواریم نشود . ضمنا حدس و گمان که درست وغلط ندارد. اگر معلوم بود که دیگر حدس و گمان نبود .
F4 منتظر F14
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-07 ساعت 12:27)behzad46 نوشته:  

یا حق

سلام دوباره:
به sina454 و omid311
امیدوار بودن همیشه خوب است.اما منکر تغییرات که نمیشه شد!!!!!
این اتفاق با شدت کمتر پس از 11 سپتامبر هم افتاد. و کسانی که همه مراحل را گذرانده بودند کارشان متوقف شد. پس اول صف و آخر صف نداره. توجه داشته باشید اجازه اقامت آن هم در گروه F4 یک حق نیست بلکه امتیاز است. می توان امیدوار بود اما طلبکار نه. اگر در صف غذای نذری یکباره صاحبخانه در را بست میگویید چرا به ما نرسید؟. ترامپ با شعار جلوگیری از مهاجرت بی رویه رییس جمهور شده . پس احتمال همه چیز هست. شما از کجا و کدام مرجع قانونی میگویید شامل پرونده های ثبت شده نمیشود؟. البته امیدواریم نشود . ضمنا حدس و گمان که درست وغلط ندارد. اگر معلوم بود که دیگر حدس و گمان نبود .

تغییر قانون مهاجرت دست ترامپ نیست، نیاز به تصویب کنگره داره. رییس جمهور قانونا می تونه دستور اجرایی موقتی بده (که همون هم فعلا تو دادگاهه). خیلی بعیده نماینده های کنگره با اون سابقه قانون تصویب کنن که چون می خواهیم مهاجرت محدود بشه (اگر بخوان البته) پس هرچی کیس مهاجرت هست و در جریانه لغو بشه! احتمال داره نهایتا سقفش رو کم کنن مثلا f4 رو از 65000 نفر سالانه بکنن 45000. که اونم بعیده چون هر دو حزب اصلی هیچ وقت نگفتن مهاجرت باید محدود بشه. بنابراین خطر اصلی برای ما ایرانی ها کماکان همون حکم موقت ترامپه و خطرش هم در اینه که تو قانون نوشته موقت ولی رییس جمهور می تونه مرتبا تمدیدش کنه.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311 ، sina454
حالا دعوا نکنید نزارید عصبانی بشم اعبانی بشم تمام گروه هارو حذف میکنم ترامپ شاگرد خودم بوده وهست بهش بگم کار همه گروه تمامه زود از کلمه تشکر استفاده کنید وگرنه ........
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، behzad46
خداروشکر f4رفت جلو14روز خدایاشکرت به امید روزهای خوب
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، roz naz ، mosa10dei ، behzad46
جدیدترین خبرررررر سه قاضی دادگاه تجدید نظر فدروال درسانفرانسیسکو به اتفاق ارا علیه دولت پرامپ رای داد وریاست جمهوری ایالت متخده کامکان اجازه ندارد که فرمان محدودسازی صدور ویزا وپناهنده پذیری یرای هفت کشور مسلمان نشین رو اجرای کند اولین شکست ترامپ خدایا شکرت مردیکه بی سواد هیچ نفهمه به افتخار روزهای خوب بزن کلید تشکر رو
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454
دوباره مرتيكه ديوانه يه فرمان جديد صادر كرده براي هفت كشور مثل فرمان قبلي با اين تفاوت كه كساني كه گرين كارت دارن ، سيتيزن هستن و كساني كه تا الان ويزا گرفتن و در راه امريكاهستن مشكلي براي ورود ندارن...اينجور كه بوش ميتد تا به هفته ديگه دوباره وقت هارو كنسل ميكنن، اينترويو منم كنسل ، اينم شانس منه بعد از ٧ سال انتظار?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-23 ساعت 09:18)zall نوشته:  دوباره مرتيكه ديوانه يه فرمان جديد صادر كرده براي هفت كشور مثل فرمان قبلي با اين تفاوت كه كساني كه گرين كارت دارن ، سيتيزن هستن و كساني كه تا الان ويزا گرفتن و در راه امريكاهستن مشكلي براي ورود ندارن...اينجور كه بوش ميتد تا به هفته ديگه دوباره وقت هارو كنسل ميكنن، اينترويو منم كنسل ، اينم شانس منه بعد از ٧ سال انتظار?

هیچ غلطی نمیکنه نگران نباش به زودی خار میشه صبر کن
پاسخ
تشکر کنندگان: zall ، battosai
من برای برادرم میخام اقدام کنم، یعنی صبر کنم ؟ اگه این سه ماه رو باز تمدید کنه چی . یه نظر بدین لطفا . دوست ندارم وقت هدر بره ، یعنی بعدا اگه دوباره شروع کنن ، پشیمون نشم چرا نفرستادم ، یا کلا الان فایده نداره . دقیقا همین الان که مدارک رو جور کرده بودم بفرستم اینطور شد.
امید یعنی آرزو کنیم چیزی اتفاق بیفتد
ایمان یعنی یقین داریم چیزی اتفاق خواهد افتاد
شجاعت یعنی اینکه باعث شویم چیزی اتفاق بیفتد . .
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، storagemeter
(2017-03-07 ساعت 09:27)melisa نوشته:  من برای برادرم میخام اقدام کنم، یعنی صبر کنم ؟ اگه این سه ماه رو باز تمدید کنه چی . یه نظر بدین لطفا . دوست ندارم وقت هدر بره ، یعنی بعدا اگه دوباره شروع کنن ، پشیمون نشم چرا نفرستادم ، یا کلا الان فایده نداره . دقیقا همین الان که مدارک رو جور کرده بودم بفرستم اینطور شد.

دوست عزیز بنظر من به دلایل زیر فرم رو هر چه زودتر بفرستید
۱) قانون منع صدور ویزاست نه قطع درخواست ویزا اونم از نوع خانوادگی دلیل محکمتر چون شما سیتیزن هستید منعی برای درخواستهای شهروندها ن نیست شاید شامل توریستی ها بشه که روند سریع و از طریق سفارت ها دارن نه مورد شما
۲ )با توجه به روند بررسی و صدور ویزا گروه f4 که بسیار طولانیه ۱۴ سال ! اولین مرحله فقط به شما بعد از چند هفته یا چند ماه اطلاع میدن که مدارک شما رو دریافت کردن که ربطی به قانون جدید نداره و مزیت برای شما اینه که پرونده و priority date برای برادرتون ایجاد میشه که هر ۱ روز جلوتر طلاست
۳ )دلیل مهمتر شاید کیس های f4رو در آینده حذف کنن که اگر بشه عطف به ما سبق نمیشه و اگر نفرستید افسوس و پشیمونیش خیلی بالاست
و در پایان حتی به طور بدبینانه هم فکر کنیم اگر ثبت نام بکنید به هر دلیلی موفق نشید حتما پولتون رو پس میدن (چون مال دختر من هم همینطور شد به دلیل کسری مدارک چک رو برگردوندن و دوباره بعد از فرستادن مدارک چک رو وصول کردن) و اگر هم برفرض ندادن ضرر چند صد دلاری میکنین که ارزش اضطراب افسوس و نگرانی نداره ارامش شما خیلی با ارزش تره
پس به نظر من همین امروز ثبت نام کنید انشالله همه کارهای هموطنان عزیزم خیلی زود به امید خدا ردیف میشه.
موفق باشید
یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، storagemeter ، melisa ، omid311
دوستان f4 ویزا بولتن ترکوند May 8 برای ما !معجزه شده
پاسخ
تشکر کنندگان: roz naz
F1 هم عالی جلو رفت تبریک به همه گروهها
F1 15OCT10 6
F2A 08JUN15 5
F2B 15SEP10 6
F3 15May 1