کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
بچه ها به نظرتون چند وقت دیگه برام نامه میاد. اگر توصیه یا راهنمایی دارید خوشحال میشم بشنوم
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز در صفحه 5 گفتم که مشکل پروندهای 2001تا 2002چی هست عقب گرد پروندها این دوسال به مشکل برخورد کاری نمیشه کرد باید صبر کرد تا نامه بیاد فقط شما نیستید بعدش سفارت مشخص شده برای شما ابوظبی هست یا ترکیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
پرونده من مال تركيه هست
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
fبله فکرشم میکردم ترکیه باشی خانم بهار هم پروندش سفارت ترکیه هست همین مشکل شمارو داره درکل پروندهای سفارت ترکیه همه رسیدگی نشده باید صبر کرد اگه ابوظبی بودی حالا انجام شده بود وشما سفرکرد بودید
پاسخ
تشکر کنندگان: montazerf4
البته مشکلی هم نیست دوست عزیز ..
من نمیدونم چطور میگین مشکلیه ؟؟ ما مارچ 2002 هستیم و هنوز خبری نشده یعنی به پرونده ی ما نرسیدن هنوز .. شما جولای 2002 هستین .. فک کنم تقریبا تا پنج ماه دیگه بخوان خبرتون کنن .. البته بازم مطمین نیستم ..

Sent from my Iphone
كتگورى F4
تاريخ اولين اقدام : سال ١٣٨١
مصاحبه : ابان ماه ١٣٩٤
مدت اف/بى/اى چك ١٣٦ روز و تاريخ كلير در ١٢ فروردين ١٣٩٥
پاسخ
تشکر کنندگان: montazerf4
(2015-01-10 ساعت 16:44)Ninashd نوشته:  
(2015-01-10 ساعت 02:09)bahar_kat نوشته:  F4 15 APR 2002
بالاخره بعد از کلی اضطراب ویزا بولتین هم سه هفته رفت جلو .. و ما هنوز در ۴ مارچ و بی خبر از دعوتنامه به سر می بریم ..

من هم نگرانم بايد تا به حال ايميل ميزدن ولى خبرى نيست چرا من هم8march 2002 هستم مردم از نگرانى
چی شد دوستان دعوت به مصاحبه شدید؟؟؟
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-14 ساعت 00:13)masmori نوشته:  
بالاخره بعد از کلی اضطراب ویزا بولتین هم سه هفته رفت جلو .. و ما هنوز در ۴ مارچ و بی خبر از دعوتنامه به سر می بریم ..

من هم نگرانم بايد تا به حال ايميل ميزدن ولى خبرى نيست چرا من هم8march 2002 هستم مردم از نگرانى

نه هنوز .. واقعا معلوم نیست توی سفارت ترکیه چه خبره ..

Sent from my Iphone
كتگورى F4
پاسخ
تشکر کنندگان:
میتونیدبه NVC ای میل بزنید با ذکر شماره priority date خودتان. ای میلها رو جواب میدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-14 ساعت 08:11)masmori نوشته:  میتونیدبه NVC ای میل بزنید با ذکر شماره priority date خودتان. ای میلها رو جواب میدن

خیلی وقته وکیلمون همچین ایمیلی زده .. ولی هنوز جواب ایمیل اون رو هم ندادن ..

2
كتگورى F4
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-14 ساعت 08:32)bahar_kat نوشته:  
(2015-01-14 ساعت 08:11)masmori نوشته:  میتونیدبه NVC ای میل بزنید با ذکر شماره priority date خودتان. ای میلها رو جواب میدن

خیلی وقته وکیلمون همچین ایمیلی زده .. ولی هنوز جواب ایمیل اون رو هم ندادن ..

2
کمی تا قسمتی عجیبه. ..من خودم ای میل فرستاده بودم فوری جواب دادن
پاسخ
تشکر کنندگان:
هاها تا قسمتی ابری نیست ببین والا به خدا پروندهای ترکیه به مشکل برخوردن ایمیل نزنید زنگ هم نزنید چون اگه پرونده شمارو بیرون بکشن و به ایمیل شما ج بدن خدا میدونه چه بلای سر پروند شما میاد والا به خدا به چه زبونی بگم دوست من 2003هست دعوت به مصاحبه شده ولی اون ابوظبی محل مصاحبشه صبور باشید عجول نباشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-15 ساعت 03:30)ooomid311 نوشته:  هاها تا قسمتی ابری نیست ببین والا به خدا پروندهای ترکیه به مشکل برخوردن ایمیل نزنید زنگ هم نزنید چون اگه پرونده شمارو بیرون بکشن و به ایمیل شما ج بدن خدا میدونه چه بلای سر پروند شما میاد والا به خدا به چه زبونی بگم دوست من 2003هست دعوت به مصاحبه شده ولی اون ابوظبی محل مصاحبشه صبور باشید عجول نباشید

شانس ما رو ببين تو رو خدا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-15 ساعت 03:30)ooomid311 نوشته:  هاها تا قسمتی ابری نیست ببین والا به خدا پروندهای ترکیه به مشکل برخوردن ایمیل نزنید زنگ هم نزنید چون اگه پرونده شمارو بیرون بکشن و به ایمیل شما ج بدن خدا میدونه چه بلای سر پروند شما میاد والا به خدا به چه زبونی بگم دوست من 2003هست دعوت به مصاحبه شده ولی اون ابوظبی محل مصاحبشه صبور باشید عجول نباشید

ایمیل زدن با زنگ زدن فرق داره .. Big Grin
كتگورى F4
پاسخ
تشکر کنندگان:
hاره نانم بهار کچلو خواهر خودم این بهار ما خیلی عجوله نه برای امریکا بلکه برای دیدن ترکیه هاها اره عزیزم ایمیل یک یپام متنظر هست ولی تلفن تماس انلاین اینجوری میخوای بری امریکا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-14 ساعت 01:25)bahar_kat نوشته:  
(2015-01-14 ساعت 00:13)masmori نوشته:  

نه هنوز .. واقعا معلوم نیست توی سفارت ترکیه چه خبره ..

Sent from my Iphone
با سلام من خواهرم ديروز زنگ زده به اداره مهاجرت پيگيرى كرده گفتند همه چيز ok هست فقط منتظر بايد بمانيد تا مصاحبه هر چقدر به nvc زنگ زده موفق نشده صحبت كنه حالا ايميل زده براشون 8march 2002
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان