کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آموزش تهیه عکس برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت
(2010-10-05 ساعت 19:01)kamranjon نوشته:  
(2010-10-05 ساعت 15:27)rayan.s نوشته:  
(2010-10-05 ساعت 11:09)masoud20 نوشته:  براي نوزاد 6-7 ماهه چطور بايد عکس تهيه کرد؟

در این تایپیک توضیحات کامل نحوه گرفتن عکس داده شده. اما منظور شما چیه؟ خوب بشونینش ازش عکس بگیرید.!!!
(2010-10-05 ساعت 14:41)kamranjon نوشته:  با سلام

ميشه لطف كنين و بگين مشخصاتي كه بايد از يه بچه 2-3 ساله باشه چه جوريه؟

و اينم ميخواستم بگم كه تا چه سني بچه حساب ميشه ؟

با تشكر

همون مشخصاتی که شامل حالش میشه؛نام و نام خانوادگی و سنش و تاریخ تولد.تا زیر 21 سال رو باید در لیست بچه وارد کنید.

بازم سلام

عکس بچه از سن 3 روزه تا 4 ساله باید با چه مشخصاتی باشه بهتره ؟

این مشکلو هم خودم و هم دوستم که بچه 3 روزه داره , داریم لطفا" راهنمایی کنید.

بازم ممنون

براي ثبت نام در لاتاري حداقل 1 ماه ديگه وقت داريد بگذاريد نوزاد اقلا 20روزش بشه كه چشمهاش هم باز باشه بعد عكس بگيريد و ثبت نام كنيد.بچه 4 ساله هم كه راحت روبروي دوربين ميشينه و ميتونيد عكس بگيريد.
تشکر کنندگان: kamranjon ، rayan.s ، yek_mosafer
(2010-10-07 ساعت 03:18)paolo نوشته:  خواهش می کنم جواب بده یکی
حالت نشستن من توی عکسم کمی سه رخــه اما صورتم رو به دوربینه و صاف.عکسمو با پینت 600در600 کردم و یک مقدار کمی عکس کشیده شده اما توی اون قسمت چک ِ عکس تاید میشه.بنظر شما مشکلی داره؟

یه سوال دیگه:دوستم با مقنعه هست عکسش اما لازم تایید میشه عکسش بنظر شما کشکلی پیش نمیاد و اگر برنده هم بشیم گیر نمیدن؟

ترخدا جواب بدین

دوست من چرا سخت میگیری؟برو عکاسی یه عکس پاسپورتی بگیر و با نرم افزار ACDsee طول و عرضش رو به 600*600 تغییر بده .
در مورد سوال دوم باید بگم هر عکسی که میگیری اگه برنده شدی موقع مصاحبه باید با همون تریپ بری حالا یا با روسری یا بدون روسری .
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mavarfan ، yek_mosafer
(2010-10-07 ساعت 14:31)hassan1358arab نوشته:  
حالت نشستن من توی عکسم کمی سه رخــه اما صورتم رو به دوربینه و صاف.عکسمو با پینت 600در600 کردم و یک مقدار کمی عکس کشیده شده اما توی اون قسمت چک ِ عکس تاید میشه.بنظر شما مشکلی داره؟

یه سوال دیگه:دوستم با مقنعه هست عکسش اما لازم تایید میشه عکسش بنظر شما کشکلی پیش نمیاد و اگر برنده هم بشیم گیر نمیدن؟

ترخدا جواب بدین

دوست من چرا سخت میگیری؟برو عکاسی یه عکس پاسپورتی بگیر و با نرم افزار ACDsee طول و عرضش رو به 600*600 تغییر بده .
در مورد سوال دوم باید بگم هر عکسی که میگیری اگه برنده شدی موقع مصاحبه باید با همون تریپ بری حالا یا با روسری یا بدون روسری .

اولا ممنون از اینکه جواب دادیدRolleyes
دوما من این نرم افزارو ندارم اما دقیقا بم میگی که اگه خود سایت تایید کنه آیا امکان ِ رد شدن هست یا نه؟Sad
راستی به عکاس بگم روتوش بکنه یا نه
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، estanfordbineh
من يه عكس اسكن شده پرسنلي دارم كه اونو با فتوشاپ به 600*600 پيكسل با رزواشن 300 تبديل كردم اما نميدونم عمق 24 يعني چي و چجوري بايد تبديلش كنم لطفا راهنمائي كنيد
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، yek_mosafer
بهت توصيه مي كنم بي خيال عكس هاي دستكاري شده بشي و يه عكس جديد خاص اين كار بگيري.

عمق 24 يعني كيفيت زنگ 24 بيت باشه (سياه، سفيد، 16 رنگ، و 256 رنگ نباشه).

(2010-10-08 ساعت 13:06)Ashkan89 نوشته:  من يه عكس اسكن شده پرسنلي دارم كه اونو با فتوشاپ به 600*600 پيكسل با رزواشن 300 تبديل كردم اما نميدونم عمق 24 يعني چي و چجوري بايد تبديلش كنم لطفا راهنمائي كنيد

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Ashkan89 ، rayan.s ، mavarfan ، yek_mosafer
(2010-10-08 ساعت 13:17)Ashkan78 نوشته:  بهت توصيه مي كنم بي خيال عكس هاي دستكاري شده بشي و يه عكس جديد خاص اين كار بگيري.

(2010-10-08 ساعت 13:06)Ashkan89 نوشته:  من يه عكس اسكن شده پرسنلي دارم كه اونو با فتوشاپ به 600*600 پيكسل با رزواشن 300 تبديل كردم اما نميدونم عمق 24 يعني چي و چجوري بايد تبديلش كنم لطفا راهنمائي كنيد

ممنون تو اون بخشي كه عكس رو چك ميكنه چك كردم و گفت مشكلي نداره حوصله يه عكس جديد رو ندارم يعني اگه همين عكس رو بفرستم در آينده مشكلي برام پيش مياد؟

تشکر کنندگان:
دوست عزيز،

اون بخش چك كردن عكس فقط از لحاظ Resoloution و اندازه فايل عكس رو بررسي مي كنه و مسائلي مثل موقعيت صورت، پس زمينه و ... رو بررسي نمي كنه.

براي اين كه امتحان كني، عكسي رو كه ضميمه كردم از همون جا چك كن. مي بيني كه مي گه عكس Valid و قابل قبول هست. حالا ببين توي عكس چي هست. به نظر شما اين عكس قابل قبوله؟

ضمنا اگه واسه مسأله به اين مهمي در حد رفتن به عكاسي و صرف هزينه اي كم اهميت قائل نيستيد، به نظر من بهتره از همين الان ثبت نام نكنيد.

(2010-10-08 ساعت 13:57)Ashkan89 نوشته:  ممنون تو اون بخشي كه عكس رو چك ميكنه چك كردم و گفت مشكلي نداره حوصله يه عكس جديد رو ندارم يعني اگه همين عكس رو بفرستم در آينده مشكلي برام پيش مياد؟

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: rayan.s ، lexington ، kamranjon ، Ramkal ، mavarfan ، yek_mosafer ، wushu kung fu ، estanfordbineh
(2010-10-07 ساعت 18:16)rayan.s نوشته:  
(2010-10-07 ساعت 17:45)paolo نوشته:  
(2010-10-07 ساعت 14:31)hassan1358arab نوشته:  

ترخدا جواب بدین

اولا ممنون از اینکه جواب دادیدRolleyes
دوما من این نرم افزارو ندارم اما دقیقا بم میگی که اگه خود سایت تایید کنه آیا امکان ِ رد شدن هست یا نه؟Sad
راستی به عکاس بگم روتوش بکنه یا نه

شما یه کاغذ و خودکار بردارید مشخصات عکس رو بنویسید بدید به عکاس ( البته اکثر عکاس ها مشخصات عکس لاتاری رو میدونند ) بگید از تون عکس با این مشخصات بگیره.

راستش من وقتی پست ها رو دیدم یکم تعجب کردم چون من خودم با عکس 3*4 که حجاب هم داشتم و اسکنش کردم ثبت نام کردم و مشکلی هم پیش نیومد و موقع مصاحبه اصلا نباید به همون شکل می رفتم ولی برای عکس هایی که همراه فرم ها پست کردم به kcc تمام مقررات رو رعایت کردم در ضمن مثل عکس ثبت نام حجاب نداشتم

(2010-10-08 ساعت 13:17)Ashkan78 نوشته:  بهت توصيه مي كنم بي خيال عكس هاي دستكاري شده بشي و يه عكس جديد خاص اين كار بگيري.

[quote='Ashkan89' pid='80403' dateline='1286526994']
من يه عكس اسكن شده پرسنلي دارم كه اونو با فتوشاپ به 600*600 پيكسل با رزواشن 300 تبديل كردم اما نميدونم عمق 24 يعني چي و چجوري بايد تبديلش كنم لطفا راهنمائي كنيد

آقای اشکان مسافر من خودم با عکس پرسنلی 4*3 که اسکن شده ثبت نام کردم و ... ولی می خوام الان برای خانوادم با همون عکس های پرسنلی ثبت نام کنم فکر می کنید ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان: Ramkal ، yek_mosafer ، من نسترن
ممكنه اينجور عكسا رو قبول كنن و حتي برنده هم بشيد. اما من مي گم از همون اول شك و اگر و اما توي كار نياريد. يه عكس جديد مخصوص اين كار بگيريد خيال خودتون رو راحت كنيد.

پ.ن: من از هيچ عكاسيي پورسانت نمي گيرم!

(2010-10-08 ساعت 15:43)samira t نوشته:  آقای اشکان مسافر من خودم با عکس پرسنلی 4*3 که اسکن شده ثبت نام کردم و ... ولی می خوام الان برای خانوادم با همون عکس های پرسنلی ثبت نام کنم فکر می کنید ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

تشکر کنندگان: rayan.s ، mavarfan ، yek_mosafer
ممکنه به خاطر مشکل عکس موقع نتیجه ها منظورم قرعه کشی هست بعد اینکه کامپیوتر انتخاب میکنه مارو کنار بذارند از ادامه مراحل؟؟؟؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: yek_mosafer
(2010-10-08 ساعت 15:17)Ashkan78 نوشته:  دوست عزيز،

ضمنا اگه واسه مسأله به اين مهمي در حد رفتن به عكاسي و صرف هزينه اي كم اهميت قائل نيستيد، به نظر من بهتره از همين الان ثبت نام نكنيد.
چرا تا اين حد مهمه؟؟ اين عكس اسكن همون عكسيه كه روي پاسپورتمه و اگه اونو قبول نكنن كه ديگه...
درهرحال من كه تشخيص دادم مناسبه و فرستادم رفت بقيشم بمونه برا بعد اعلام نتايج
ممنون از شما

تشکر کنندگان: Nightsky007 ، mavarfan ، yek_mosafer
براي تو دوست خوبم آرزوي موفقيت مي كنم. علي الخصوص كه همنام خودمي.

(2010-10-08 ساعت 18:11)Ashkan89 نوشته:  درهرحال من كه تشخيص دادم مناسبه و فرستادم رفت بقيشم بمونه برا بعد اعلام نتايج
ممنون از شما

تشکر کنندگان: Ashkan89 ، Nightsky007 ، User ، mavarfan ، yek_mosafer
دوستان عزيز تازه وارد
سلام
خوشحال هستم كه به عنوان يكي از اعضاي تيم مديران اين انجمن در خدمت شما هستم، ضمن عرض خوشامد از شما خواهش مي كنم نكات زير را به منظور افزايش بهره وري و بار اطلاعاتي انجمن رعايت فرماييد:

0- حتما قوانين سايت را مطالعه كنيد. قوانين سايت مو به مو، دقيق و بدون ملاحظه اجرا مي شوند.

1- پيش از هر ارسال پرسش مورد نظر را جستجو كنيد. براي اين كار از كلمات كليدي مناسب استفاده كنيد.

2- پيش از هر ارسال دقت كنيد كه در تاپيك مرتبط سوال خود را مي پرسيد.

3-چنانچه جواب سوال خود را نيافتيد به بخش 2011 و 2010 مراجعه كنيد. بيشتر سوال هاي شما پيشتر توسط ديگر كاربران پرسيده شده و پاسخ داده شده است.

4-چنانچه پاسخ سوال خود را نيافتيد سوال خود را در انجمن و در تاپيك مناسب بپرسيد. از پرسيدن سوال در پيام خصوصي براي سوال هاي عادي و رايج خودداري كنيد. در صورت استفاده نامناسب از سيستم پيام خصوصي مطابق با قوانين سايت محروميت هايي براي كاربر در نظر گرفته مي شود.

با آرزوي پيروزي و بهروزي براي شما
User
تشکر کنندگان: rayan.s ، seravin ، OMID_R ، Ramkal ، yek_mosafer
سلام
من عکسمو با نرم افزار 600*600کردم.توسایت هم وقتی عکسو چک کردم میگه your photo is valid. روی فایل عکس هم کلیک راست کردم وگزینهproperties وبعدش همsummeryرو زدم. اونجا هم اندازه عکس600*600بود.ولی یک جا دیدم که نوشته اندازه عکس به سانتی متر میشهcm5*5وبه اینچ میشهinch 2*2.حالامن اندازه عکس رو اشتباه در اوردم یا اینکه نیازی به اینچ وسانت نیست.و همون pix600*600درسته؟لطفا راهنمائی کنید؟
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، estanfordbineh
سلام دوستان عزيز

وقتي تو نرم افزار عكس اسكن شده ميخوايم به 600*600 تبديل كنيم چطوري هست بايد horizontal , vertical بايد چقدر باشه

لطفا سريعتر كمك كنين درود
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان: yek_mosafer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان