کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آموزش تهیه عکس برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت
عكس رو اسكن كردم با رزولوشن 300dpi ولي بعد از اينكه توي paint يا ACDSee اندازه اش رو تغيير ميدم رزولوشن به 96dpi تغيير ميكنه كسي ميدونه چرا؟
ضمناً روي عكس كاري هم نكنم و فقط save as بكنم هم رزولوشن اون 96 ميشه.
با سپاس
تشکر کنندگان: yek_mosafer
سلام
ممنون ازمطالب خوب ومفیدتون
سوال من اینه که آیا عکس مرد با ریش قبوله؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-26 ساعت 00:53)xenon نوشته:  سلام
ممنون ازمطالب خوب ومفیدتون
سوال من اینه که آیا عکس مرد با ریش قبوله؟
ریش مسئله ای نداره

تشکر کنندگان: xenon
(2010-10-05 ساعت 16:37)Behrang نوشته:  اگه تو قسمت properties تاریخ date taken رو تغییر بدیم می فهمن 2009 بکنیم 2010

[font=Tahoma]اگه عکس برای پارسال باشه ایرادی داره ؟؟؟[/font]
کیس نامبر 2018Axxxxxxxxx
رویت قبولی
کنسولگری
تعداد افراد منظور در کیس
ارسال فرم های سری اول
کارنت شدن کیس
مصاحبه
کلیرنس
دریافت ویزا
ورود به آمریکا
دریافت گرین کارت
جمع تقریبی هزینه ها
تشکر کنندگان: hassan1358arab
سلام
تو سایت لاتاری عکس زیر وجود داره :

که نشون میده مثلا از چشم تا پایین عکس چند پیکسل باید باشه , حالا سوال من اینه با چه ابزاری میتونم این مقدار رو در عکس خودم اندازه بگیرم ؟
[عکس: phototemplate.gif]
در ضمن من وقتی عکس رو به مربع 600 پیکسل تغییر دادم و کراپ کردم توی عکس بیشتر صورتم هست وقسمت پایین تر از گردنم خیلی کم معلوم هست , آیا این موضوع اهمیتی داره ؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-10-26 ساعت 23:07)cinema نوشته:  سلام به همه دوستان
كمك فوري نياز دارم.

من تمام كارهام رو انجام دادم و عكس هم گرفتم. فقط توي عكس طبق توضيحات رتوش خيلي خيلي خيلي كم كردم.
اما وقتي عكس رو مي زنم تو ساعت واسه چك كردن كه درسته يا نه اينو ميگه

Your picture must be 600x600 pixels.

چيكارش كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اين يعني تاييد؟ نوشته عكس شما بايد 600 در 600 پيكسل باشد.
چطوري عكس خودمو درست كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يعني 600 در 600 كنم؟

سلام به همه دوستان
كمك فوري نياز دارم.

من تمام كارهام رو انجام دادم و عكس هم گرفتم. فقط توي عكس طبق توضيحات رتوش خيلي خيلي خيلي كم كردم.
اما وقتي عكس رو مي زنم تو ساعت واسه چك كردن كه درسته يا نه اينو ميگه

Your picture must be 600x600 pixels.

چيكارش كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اين يعني تاييد؟ نوشته عكس شما بايد 600 در 600 پيكسل باشد.
چطوري عكس خودمو درست كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يعني 600 در 600 كنم؟

يه سوال ديگه اينكه چطوري رزوليشن عكس رو درست كنم؟ من فوتوشاپ 8 دارم و فوتوشاپ اصلا بلد نيستم.

پاسخ شما در این تاپیک موجود است http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3290&page=1
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
Cinema عزیز
درست است عکس شما باید 600 در 600 باشد.در فتوشاپ به صورت پیش فرض فایل شما به صورت سانتیمتر تنظیم می گردد که باید حالت پیکسل رو از همون منو فعال کنین ...
این عبارتی رو هم که گذاشتین به معنی تایید نهایی ثبت نام شماست که به شما میگه در قرعه کشی شرکت داده میشوید.همچنین توضیح میده که با نگاه داشتن کانفگریشن نامبر میتونین از یکم May 2011 تا 30 جون 2011 از سایت وضعیتتون رو چک کنید
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
دوستان اینکه میگن کل شونه ها باید دیده بشه داستانش چیه؟؟؟؟؟من تو قسمت مشخصات عکس دیجیتالی عکس خودم گذاشتم کسی نمیتونه یه جواب درست بدی تروخدا کمک کنید اگه عکسه مشکل داره برم یکی دیگه بگیرم
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: lorecance
وستان اینکه میگن کل شونه ها باید دیده بشه داستانش چیه؟؟؟؟؟من تو قسمت مشخصات عکس دیجیتالی عکس خودم گذاشتم کسی نمیتونه یه جواب درست بدی تروخدا کمک کنید اگه عکسه مشکل داره برم یکی دیگه بگیرم

با سلام
من تا جایی که می دونم و در نمونه عکسها سایت لاتاری هست شانه نیازی نیست که کامل بیفته،عکسی که من گرفتم هم همینطوره و شانه هام کامل نیست.
تشکر کنندگان:
بهترین راه اینه که یا خودتون برید تو خونه عکی بگیرید یا برید بیرون عکس خام از طرف بگیرید خودتون درست
تشکر کنندگان:
دوستان تو قسمت مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن یه سوال مطرح کردم کسی جواب نداد کسی میدونه من تو عکسم یه ذره دستکاری کردم یعنی بکگراندم(دیوار پشت سرم) یه ذره روشن بود تیره کردم به نظرتون مشکل ایجاد میشه؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
(2011-04-13 ساعت 23:30)jahanshahloo نوشته:  دوستان تو قسمت مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن یه سوال مطرح کردم کسی جواب نداد کسی میدونه من تو عکسم یه ذره دستکاری کردم یعنی بکگراندم(دیوار پشت سرم) یه ذره روشن بود تیره کردم به نظرتون مشکل ایجاد میشه؟؟؟

بستگی داره که خیلی ضایع نباشه .
اگه عکس دوستم که پارسال برنده شده بود رو ببینی میخندی.زیاد سخت نگیر
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: lorecance ، Nightsky007 ، j@vad
ما ک دادیم عکاسی اونم حسابی روتوشمون کرد! کلا ی عکسه دیگه میخوان چیکار کنند آخه! بابا اینقدر سخت نگیرید!
مراقب افکارت باش که گفتارت می‌شود،
مراقب گفتارت باش که رفتارت می‌شود،
مراقب رفتارت باش که عادتت می‌شود،
مراقب عادتت باش که شخصیتت می‌شود،
مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می‌شود.
تشکر کنندگان: Nightsky007
دوستان من یه سوالی داشتم. عکسی که من گرفتم برای لاتاری سرم یکم به سمت چپ چرخیده و برای همین گوش سمت چپم معلوم نیست. شنیده بودم که معلوم بودن هردو گوش ضروری هست. با این تفسیر آیا عکس من ویژگی لازم رو نداره؟ و ممکن به خاطر این موضوع من رو رد کنند و
ثبت نامم کنسل بشه؟
CR1
(2011-04-29 ساعت 18:43)Haghighat نوشته:  دوستان من یه سوالی داشتم. عکسی که من گرفتم برای لاتاری سرم یکم به سمت چپ چرخیده و برای همین گوش سمت چپم معلوم نیست. شنیده بودم که معلوم بودن هردو گوش ضروری هست. با این تفسیر آیا عکس من ویژگی لازم رو نداره؟ و ممکن به خاطر این موضوع من رو رد کنند و
ثبت نامم کنسل بشه؟

دوستان این دم آخری فقط خوشحال باشید و امیدوار! با این چیزا اعصاب خودتون رو بهم نریزید! آخه یکی بمن بگه اونا یدونه گوش رو میخوان چیکار؟ الان جز امیدوار بودن و چشم انتظار کشیدن هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد!! مطمن باش شما هم یکی از شرکت کننده ها بودید Wink

اگه قبول شدید حاضرید اون گوشی رو ک تو عکس معلوم نشدنه بخاطر لاتاری ببرید بندازید دور؟Big Grin شوخی کردما!
مراقب افکارت باش که گفتارت می‌شود،
مراقب گفتارت باش که رفتارت می‌شود،
مراقب رفتارت باش که عادتت می‌شود،
مراقب عادتت باش که شخصیتت می‌شود،
مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می‌شود.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان