کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدامیک از راهای مهاجرت را بیشتر می پسندید
پنا.هند.گی
1.47%
1 1.47%
سرمایه گذاری و بیزینس
11.76%
8 11.76%
لاتاری
41.18%
28 41.18%
مهاجرت تخصص
45.59%
31 45.59%
مجموع 68 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کدامیک از راههای مهاجرت را بیشتر می پسندید
من یا این دوستمون JUST USA موافقم ! توی ایران اتقافهائی میفته که هیچ جای دنیا مثلش نیست ! قانونهائی هست که واقعا به همه جای ادم فشار میاره . دیگه نیازی به زندان رفتنم نیست (حالا به هر دلیل ) از کجا معلوم طی 1 الی چند سال اینده این قانون که خروج جوانان رو اکیدا ممنوع میکنه نیاد ؟! کسی میتونه تضمین بده ؟ اونوقته که خیلیها که تصمیم داشتن برن و نرفتن حسرت میخورن (چه پناهندگی چه تخصص چه سرمایه گذاری و چه لاتاری ) ! اینجا میشه یه زندان بزرگ . وضع زندگی در ایران هر لحظه سخت تر میشه . دیگه جوری شده که موندن واقعا ریسکه چه برسه به زندگی کردن ...
تشکر کنندگان: dreamer60 ، SadMan
سوشیانت عزیز،
فکر می کنم شما تصمیم خود را گرفته اید، پس بهتر است ادامه دهید و مهاجرسرا را هم از تجارب تان بهره مند کنید. برای شما آرزوی موفقیت می کنم.

بند 28 از قوانین مهاجرسرا:
۲۸- ...مسئولیت عواقب ناشی از پیروی از توصیه‌های ارائه شده توسط کاربران در انجمن‌های مهاجرسرا با خود فرد خواهد بود و مهاجرسرا در این خصوص سلب مسئولیت می‌نماید.
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، ParsTrader ، gadfly ، OverLord ، Iman-gta ، amir2640 ، majidusa01
(2011-01-07 ساعت 22:29)User نوشته:  سوشیانت عزیز،
فکر می کنم شما تصمیم خود را گرفته اید، پس بهتر است ادامه دهید و مهاجرسرا را هم از تجارب تان بهره مند کنید. برای شما آرزوی موفقیت می کنم.

بند 28 از قوانین مهاجرسرا:
۲۸- ...مسئولیت عواقب ناشی از پیروی از توصیه‌های ارائه شده توسط کاربران در انجمن‌های مهاجرسرا با خود فرد خواهد بود و مهاجرسرا در این خصوص سلب مسئولیت می‌نماید.

سلام
من هم مثل شما موافقم ما هرچی بگیم این دوستان گوش نمی کنند و اگر از گفته من ناراحت نمیشند تنبلی و رخوت خودشون را یک جوری توجیه می کنند در حالی که ما هم تو همین مملکت بزرگ شدیم تو همین کشور هم تونستیم هر کدوم راه قانونی مناسب برای مهاجرت پیدا کنیم من خودم گشتم راههای ان را پیدا کردم حالا که من وشما و سایر دوستان بی هیچ چشمداشتی ان راهها را که خیلی راحت هم هستند را در اختیارشان قرار میدهیم و استفاده ای نمی کنند
دیگر کاری از ما ساخته نیست
امیدوارم این دوستان هم مردانه قولی بدهند و تمام تجربیات خودشان را تمام و کمال در اختیار بقیه قرار دهند شاید هم ما اشتباه می کنیم و راه این دوستان بهتر و سریعتر جواب میدهد
برای همه ارزوی موفقیت دارم
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: User ، gadfly ، یه مهاجر ، OverLord ، Iman-gta ، amir2640 ، chiva ، havin1
مهاجرت خانوادگی
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Iman-gta ، amir2640
سلام خدمت همه دوستان.
من تازه در سايت مهاجرسرا عضو شدم . درباره مهاجرت به هر پست كه ميرم هر كسي نظر خودش رو ميگه .
ميخوام بدونم اين جنبه نصيحت داره يا اينكه واقعا مهاجرت خوبه يا بده . توضيح :::::::: يكي گرين كارت قبول شده با خوشحالي رفته آمريكا و بعد ميگه نه بابا امريكا خوب نيست ولي دوست ديگه اي ميگه كه آمريكا خوبه . يكي اينجا تحت فشار بوده حالا از نظر برخي مسائل و بعد رفته آمريكا ميگه آمريكا به درد خودشون ميخوره و بهشتش براي خودشون خوبه و .......
حالا ما نفهميديم چكار كنيم هر كسي يه چيزي ميگه . مثلاً اوني كه عشقش آمريكا بوده . دل تو دلش نبوده بالاخره لاتاري قبول شده و حالا ميگه اينجا بده . من نميدونم ، البته ببخشيد اين رو ميگم .. دوستان ما اينجا نازپرورده بار اومدند يا واقعاً آمريكا كشوري سخته واسه كار و تحصيل و زندگي و ....
لطفاً در اين مورد توضيح دهيد . ممنون ميشم ....................................!
تشکر کنندگان: gadfly ، OverLord ، Iman-gta
(2011-01-07 ساعت 23:52)ابراهيم نوشته:  سلام خدمت همه دوستان.
من تازه در سايت مهاجرسرا عضو شدم . درباره مهاجرت به هر پست كه ميرم هر كسي نظر خودش رو ميگه .
ميخوام بدونم اين جنبه نصيحت داره يا اينكه واقعا مهاجرت خوبه يا بده . توضيح :::::::: يكي گرين كارت قبول شده با خوشحالي رفته آمريكا و بعد ميگه نه بابا امريكا خوب نيست ولي دوست ديگه اي ميگه كه آمريكا خوبه . يكي اينجا تحت فشار بوده حالا از نظر برخي مسائل و بعد رفته آمريكا ميگه آمريكا به درد خودشون ميخوره و بهشتش براي خودشون خوبه و .......
حالا ما نفهميديم چكار كنيم هر كسي يه چيزي ميگه . مثلاً اوني كه عشقش آمريكا بوده . دل تو دلش نبوده بالاخره لاتاري قبول شده و حالا ميگه اينجا بده . من نميدونم ، البته ببخشيد اين رو ميگم .. دوستان ما اينجا نازپرورده بار اومدند يا واقعاً آمريكا كشوري سخته واسه كار و تحصيل و زندگي و ....
دوست عزیز ابراهیم خان سلام

ضمن خوش آمد به جنابعالی و تشکر فراوان به خاطر اینکه اولین مشارکت را در انجمن ارزشمند مهاجرسرا داشتید خدمتتان عارضم که بنده چند ماهی است که افتخار همراهی با دوستان صمیمی و ندیده و نشناخته مهاجرسرا را دارم . شما به زیبایی در مطلب خودتان به دغدغه های مهاجرت اشاره کرده اید . من هیچیک از مهاجرسراییان عزیز را از نزدیک نمی شناسم ولی مطمئنم که درصد بسیار بالایی از آنها افراد نازپرورده نیستند ! بلکه با انتخابی آگاهانه تصمیم به تغییری بزرگ در زندگی خود گرفته اند . مسلم است که ارزیابی هر فرد از یک «تغییر» پس از مواجهه با آن روشنتر و واضحتر خواهد شد . برای هیچکس در زمینه مهاجرت نمی توان یک نسخه واحد پیچید . مهاجرت نکات مبهم و تاریک بسیاری دارد و تا پا در راه آن نگذارید نمی توانید مطمئن باشید آیا کاری درست و صحیح را انجام داده اید و یا ... اینها همه دغدغه های یک مهاجر است که باید با دیدی باز و بررسی تمام شرایط شخصی و توانایی ها و ضعفهایش تصمیم به انجام یا ترک آن بگیرد . در هر صورت خوشحال خواهیم بود تا بازهم از نظرات و تجربیات آینده شما در سایت وزین مهاجرسرا استفاده کنیم .
موفق باشید

[font=Tahoma]باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست . [/font][font=Tahoma] کوروش کبیر[/font]
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، OverLord ، User ، ParsTrader ، Iman-gta ، frozen mind ، amir2640
(2011-01-07 ساعت 23:52)ابراهيم نوشته:  سلام خدمت همه دوستان.

هیچ توضیح کلی و ثابتی نداره.چون اهداف،ظرفیت،شرایط و نگرش انسانها با هم متفاوته پس شاید بقول شما از نظر کسی بعد از مهاجرت زندگی در امریکا بسیار مطلوب باشه و از نظر دیگه نه

بنابراین هر کسی خودش باید بر اساس شناخت خودش به جواب این سوالات برسه

تشکر کنندگان: gadfly ، OverLord ، User ، ParsTrader
اميدوارم كه اين دوستمون سوشيانت واقع بينانه تر تصميمشونو بگيرن ، چون همونطور كه يوزر و اشكان عزيز هم اشاره كردند ما تلاش خودمون رو صادقانه در راهنمايي ايشون به راه درست كرديم و اميدوارم كه تصميم درست تر رو بگيرن.
ما اينجا واقعا از ته دل موفقيت تمامي دوستان رو ميخوايم و نه چيز ديگه اي. شايد شما فكر كنيد كه ما از قشر سرمايه دار و خيلي مرفه جامعه هستيم و براي خودمون در رفاه كامل نشستيم و داريم شما رو راهنمايي ميكنيم. در حالي كه نه ، واقعا هم نه ، شايد اوضاع شما از من و خيلي از دوستان هم بهتر باشه ولي ما هم همانطور كه اشكان عزيز گفتند خودمون گشتيم و راه مهاجرت و در واقع درست ترين راه كه با شرايط ما هم همخواني داشته باشه رو پيدا كرديم و خودمون رو براي اون آماده ميكنيم. بدون اينكه هيچ ترس و واحمه اي از انتخابمون داشته باشيم و عواقب اون. چون به آينده اميدواريم.

شايد بعضي ها فكر كنند كه ما يا خيلي پولداريم و مرفه يا ... در حالي كه اينچنين نيست ، لااقل در مورد من يكي كه اينطور نيست. البته مشكل خاصي هم ندارم ولي خب اينطور هم نيست كه هيچ مشكلي ندارم. انگار از بحث خارج شدم و درد دلم باز شد. در هر صورت ميخواستم كه خودتون واقع بين باشيد و ببينيد كه داريد چكار ميكنيد. چرا شرايط خودتون رو با راه هاي موجود (غير از پناهندگي) نمي سنجيد و پس از اينكه هيچ راهي نيافتيد آنگاه به اين راه كه واقعا هم آخرين راه هست نگاه كنيد و واقعا هم در موردش فكر كنيد و ببينيد كه داريد چكار ميكنيد و آيا واقعا لازمه كه اين راه رو انتخاب كنيد؟ آيا واقعا مشكلات شما در اين حد است كه اين راه را برگزينيد؟ آيا به عواقب آن فكر كرده ايد؟

شايد تصور شما از پناهندگي اين باشه كه شما براحتي به كشور دلخواهتون ميريد و پس از دادن درخواست پناهندگي به اون كشور ، اونا شما رو به راحتي بعنوان پناهنده ميپذيرن و تمامي امكاناتي كه هر شهروند آن كشور دارد را در اختيار شما قرار ميدن ، اما واقعا اينچنين نيست.
من فكر ميكنم كه شما اصلا پست هاي قبل از اين آخرين پستتان را نخوانديد و يا بدون هيچ دقت و تفكري درباره آنها خوانده ايد و فقط پست JUST USA رو ديديد و باز هيجان زده شديد.

در هر صورت اميدوارم كه در هر راهي كه قدم ميگذاريد با تفكر باشد و موفق باشيد. همانطور كه يوزر عزيز هم اشاره كردند مسئوليت تمامي اين مسائل بر عهده خودتان ميباشد. انگار زياد گفتم. Smile با آرزوي موفقيت براي تمامي هم ميهنان عزيزمون در هر زمينه اي.
سلام به همگی
من یه دنسرم که تو ایران فعالیت دارم.واسه در رفتن از سربازی و پیشرفتم تو break dance میخوام آلمان برم.البته از بچگی آرزوم بود که تو آلمان زندگی کنم
سوالم اینه راه های آسان رفتن به آلمان و انواع پناهندگی رو بهم معرفی کنید.(لطفا)من 19 سالمه(با شرایط مالی ضعیف(چون خانوادم کمکم نمیکنه)
1.مثلا چه نوع پناهندگی دردسرش کمتره؟
2.آیا با اجازه کشور آلمان میشه تور خارج از کشور رفت؟
3.اگه تو تیم آلمانی فعالیت کنم میتونم همراه تیم به مسابقات خارجی برم؟پناهندگیم مشکلی ایجاد نمیکنه
4.میتونم از طریق سفارت آلمان(تو ایران)پناهنده بشم؟
5.بعد پناهندگی میتونم دانشگاه شرکت کنم؟
تو رو به خدا کمکم کنید هیچکس جوابمو نمیده

" لطفا به این دنسر ایرانی کمک کنید "

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: soshiant ، dreamer60 ، Iman-gta ، سرباز هخامنشی
(2011-01-13 ساعت 13:15)b-boy نوشته:  سلام به همگی
من یه دنسرم که تو ایران فعالیت دارم.واسه در رفتن از سربازی و پیشرفتم تو break dance میخوام آلمان برم.البته از بچگی آرزوم بود که تو آلمان زندگی کنم
سوالم اینه راه های آسان رفتن به آلمان و انواع پناهندگی رو بهم معرفی کنید.(لطفا)من 19 سالمه(با شرایط مالی ضعیف(چون خانوادم کمکم نمیکنه)
3.اگه تو تیم آلمانی فعالیت کنم میتونم همراه تیم به مسابقات خارجی برم؟پناهندگیم مشکلی ایجاد نمیکنه

اخه چرا پناهندگی این چه راهیه همش پر از خطره گاهی بعضی از پناهنده ها زندگیشون رو پای این کار میزارن.
I have a dream
حالا!!!
تشکر کنندگان:
(2011-01-26 ساعت 22:14)Iman-gta نوشته:  

اخه چرا پناهندگی این چه راهیه همش پر از خطره گاهی بعضی از پناهنده ها زندگیشون رو پای این کار میزارن.

من نمیدونم چرا تا اسم پناهندگی میاد همه میگن راه سختیه و اشتباه هست و از اینجور حرفها . در صورتی که کسی که میخواد این راه رو بره عقلش رو زمین پخش نشده که این راه رو میخواد بره . خودش تصمیمگیری کرده و فهمیده راه دیگه ای نداره . خیلی از ادمها توی خیلی چیزا ظرفیتشون کمه ! بعضی از دوستان میانو میگن شما که مثلا فلان کار رو نمیتونی انجام بدی اونجا هم نری بهتره ! در صورتی که اون بنده خدا چندتا سوال تو ذهنش بوده مطرح کرده که جواب بگیره ... نیمده مشورت کنه که تصمیم بگیرید براش که . شما اگر میخوای کمک کنید این راهش هست اگه هم نه که هیچ دیگه . اگرم قوانین سایت بهتون اجازه نمیده در این زمینه کمک کنید بگید تا روشن شیم ! ظاهرا هم سالی یک بار مسولین و اعشای سایت به این سو نگاهی میندازند . چون من خیلی وقت هست میبینم کسی جواب این دوستمون bboy رو نمیده کسی ! خیلیها تنها امیدشون همین یک راه هست . حالا دیگه چراش با خودشون . بعدشم من بعید میدونم کسی ندونه پناهنده شدن و قاچاقی رفتن چه سختیهائی داره . همه تحقیق میکنن . شما هم ایرانی هستید و جوون . به تصمیم یک جوون ایرانی احترام بذارید و کمکش کنید به جائی که به فکری که داره بی احترامی کنید . امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه از حرفام . ممنون!

تشکر کنندگان:
بخاطر اینکه یکی از اقوام دور ما جون خودش و زن و بچش رو سر این راه گذاشت ... حالا خودتون میدونین.
I have a dream
حالا!!!
تشکر کنندگان: gadfly ، frozen mind ، soshiant ، amir2640
(2011-02-08 ساعت 01:48)soshiant نوشته:  
(2011-01-26 ساعت 22:14)Iman-gta نوشته:  

من نمیدونم چرا تا اسم پناهندگی میاد همه میگن راه سختیه و اشتباه هست و از اینجور حرفها . در صورتی که کسی که میخواد این راه رو بره عقلش رو زمین پخش نشده که این راه رو میخواد بره . خودش تصمیمگیری کرده و فهمیده راه دیگه ای نداره . خیلی از ادمها توی خیلی چیزا ظرفیتشون کمه ! بعضی از دوستان میانو میگن شما که مثلا فلان کار رو نمیتونی انجام بدی اونجا هم نری بهتره ! در صورتی که اون بنده خدا چندتا سوال تو ذهنش بوده مطرح کرده که جواب بگیره ... نیمده مشورت کنه که تصمیم بگیرید براش که . شما اگر میخوای کمک کنید این راهش هست اگه هم نه که هیچ دیگه . اگرم قوانین سایت بهتون اجازه نمیده در این زمینه کمک کنید بگید تا روشن شیم ! ظاهرا هم سالی یک بار مسولین و اعشای سایت به این سو نگاهی میندازند . چون من خیلی وقت هست میبینم کسی جواب این دوستمون bboy رو نمیده کسی ! خیلیها تنها امیدشون همین یک راه هست . حالا دیگه چراش با خودشون . بعدشم من بعید میدونم کسی ندونه پناهنده شدن و قاچاقی رفتن چه سختیهائی داره . همه تحقیق میکنن . شما هم ایرانی هستید و جوون . به تصمیم یک جوون ایرانی احترام بذارید و کمکش کنید به جائی که به فکری که داره بی احترامی کنید . امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه از حرفام . ممنون!
Soshiant و b-boy عزیز
من چندوقت است این دو تا ارسال شما را می خوانم ، مردد بودم که پاسخ بدهم یا نه ، ولی امروز با ارسال Iman-gta (ضمن تشکر از ایشان) تصمیم گرفتم چند کلمه ای بنویسم . ببینید دوستان خوب و هموطنان جوان و گرامیم ، اولاً همه ما که در مهاجرسرا گرد هم آمده ایم بدون اینکه همدیگر رابشناسیم قصدمان راهنمایی دوستانی است که به هر دلیلی تصمیم گرفته اند مهاجرت را در پیش بگیرند . ولی در این گردهمایی یک سری قواعد و قوانینی را برای خودمان قبول کرده ایم تا بتوانیم این حرکت را در این دنیای وانفسای آشفتگی ادامه دهیم . یکی از این قوانین خودساخته مان عدم صحبت در مورد راههای غیرقانونی مهاجرت در این وبگاه می باشد . حالا در دنیای وسیع و مجازی حتما سایتهای دیگری وجود دارند که این قید را برای خودشان قائل نیستند که دوستان علاقه مند می توانند به آنها مراجعه کنند .
دوماً هیچکدام از ما به عنوان اعضا به خود اجازه نداده و نخواهند داد که به جای دیگران تصمیم گیری کنند ، بلکه فقط نظرات شخصی و راهنماییهایشان را عنوان می کنند و دوستان سوال کننده خودشان تصمیم خواهند گرفت که چه چیزی برایشان بهتر است .
سوماً با اجازه b-boy عزیز ، خواهش می کنم دوباره نگاهی به رزومه عنوان شده ایشان بیندازیم . جوانی پرشور در سنی که می خواهد برای آینده اش ، بزرگترین تصمیم زندگی اش را بگیرد . بسیار ارزشمند است ولی با انتخاب بدترین راه ممکن و شاید هم ناممکن ! پناهندگی در دنیا قوانین و قواعد سخت و خاص خودش را دارد . با عرض پوزش که صریح می گویم ، هیچ کشوری حاضر نیست به چنین رزومه ای و با اهداف ذکر شده امتیازی بدهد . بله هنرمندان در تمام دنیا جایگاه ویژه دارند و حتی برای ویزاهای هنری تسهیلات خاصی را در نظر می گیرند ولی نه برای هنرمندان گمنام ابتدای راه . پس به عنوان مشاور ، انسان حتما باید صادق باشد و تمام واقعیات را علی رغم ناخوشایند بودن بگوید . کاری که خیلی از دوستان در این تاپیک سعی کرده اند برای دوستانی که راه نادرست را برای مهاجرت انتخاب کرده اند توضیح دهند.
پناهندگی مختص کسانی است که در کشور محل زندگی شان با خطر نابودی و مرگ مواجهه هستند ، آنهم فقط تعداد بسیار محدودی از این افراد موفق به دریافت آن می شوند (نه هر فرد متقاضی مهاجرت). آنها که به اشتباه و تنها بر اساس برخی شنیده ها و بدون در نظر گرفتن تمامی جوانب پای در این راه می گذارند متاسفانه سرانجامهای ناگواری را تجربه می کنند که یک نمونه دردآور آن را Iman-gta عزیز بیان نمودند .
پس بیایید راههای بسیار راحتتر برای مهاجرت را به دوستان معرفی کنیم که این همه هم فرد در مخاطره نباشد . اگر شما یک لوله کش خوب ، یک آرایشگر ماهر ، یک جوشکارورزیده و ...... باشید در حال حاضر می توانید به بسیاری از کشورها مهاجرت کنید و اتفاقاً درآمدهای بسیار خوب و زندگی راحتی داشته باشید و خوب البته می توانید در آنجا هنرتان را نیز ادامه دهید .
به امید موفقیت همه هموطنان عزیز

[font=Tahoma]باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست . [/font][font=Tahoma] کوروش کبیر[/font]
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، frozen mind ، ParsTrader ، Iman-gta ، OverLord ، amir2640 ، shnoit ، masoud_k
بدلیل اینکه مهاجرسرا جای بحث در مورد راه های غیرقانونی مهاجرت من جمله پناهندگی نیست تاپیک موقتا قفل شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: gadfly ، frozen mind ، User ، ParsTrader ، R.F ، Iman-gta ، hasti_banoo ، admin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان