کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین شرکت پستی برای ارسال مدارک
دوستانی که مدارکشون رو به NVCپست کردن از تجربیاتشون ما و بی نصیب نذارن.من که اصلا خاطره و تجربه خوبی از ارسال با TNTنداشتم چون10 روز طول کشید و خیلی هم گرون بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90
من با تی ان تی دوبار فرستادم هر 2 بار 3 روزه رسید
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Kaveh90
من هم با تی ان تی فرستادم 3 روزه رسید ، و با DHL یک هفته طول کشید ومن خیلی عصبانی شدم و الان همیشه از TNT استفاده میکنم
پاسخ
من از شهرک غرب با تی ان تی فرستادم، ببین به جای لیوان و ساعت و اینها، بگو جایزه ی من رو کارت تخفیف بدین، من یه دفعه کارت تخفیف 10% گرفتم این دفعه 20% گرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: satusa ، Kaveh90
(2010-11-20 ساعت 11:17)samba نوشته:  
(2010-11-20 ساعت 10:24)frozen mind نوشته:  
(2010-11-20 ساعت 09:15)rozbeh85 نوشته:  من از شهرک غرب با تی ان تی فرستادم، ببین به جای لیوان و ساعت و اینها، بگو جایزه ی من رو کارت تخفیف بدین، من یه دفعه کارت تخفیف 10% گرفتم این دفعه 20% گرفتم

خب آخه آدم وقتي مدارك رو با فرم DS-230 مي فرسته نمي دونه كه به مدارك ايراد مي گيرن يا نه و مثلا ميگن كه اصل سند ازدواجو بفرستيم و ... . من خودم فكر مي كردم فقط يك بار مدارك خواهم فرستاد و بنابراين فقط يك بار با TNT سر و كار خواهم داشت.
Frozen mind عزیز
به نظرم 60000 تومان کمی زیاد است. من اوایل امسال دوبار از پست TNT استفاده کردم و هر بار 39500 تومان پرداخت کردم و پاکت هم حدود یکهفته ای رسید.

60000 تومان مبلغ اكسپرس هست كه زودتر مي رسد و 39500 معمولي هست كه حدود يك هفته اي مي رسد. البته وزن بسته هم موثر هست و از يك مقدار سنگين تر فرق مي كند.
پاسخ
من DHL رو ترجیح میدم.مرتب ازش استفاده میکنم و همیشه زمان تعیین شده بسته هام رسیده .
البته از زمانیکه این شرکتها در پست ایران هم شروع به فعالیت کردن ،پست سفارشی ایران هم برای رقابت با این شرکتها خوب عمل میکنه و سرویس دهیشون خیلی بهتر شده....چند بار برای من با همین پست بسته فرستاده شده که 10 روزه بدستم رسیده.یعنی در مقایسه با قیمت تی ان تی یا دی اچ ال مدت زمان 10 روزه شون خیلی زیاد بنظر نمیاد
پاسخ
دوست عزیز frozen mind درست می فرمایند ما الان 1 هفته هست که از ایران مدارک خواستیم با DHLهنوز بدستمون نرسیده ، ما مریلند هستیم. 80 تومان هم هزینه کردیم که زود برسه!!!!
پاسخ
من از مالزی با DHL فرستادم ، باد از ۳ روز رسید، برای مکس، ۱ کیلو ۱۵ هزار تومان شد،
پاسخ
من هم با dhl و هم با tnt کار کردم به نظر من دقت و سرعت TNT خیلی بهتر است . مدارک ما را همیشه کمتر از 3 روز ارسال شده است .
الهی به ما آن ده که آن به .
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، rozollina ، Kaveh90
سلام
ما مدارکمون رو با سرویس تی پی جی فرستادیم. سه روزه هم رسید. بد نبود.90000 تومن هزینش شد.Big Grin
خلاصه وضعیت در لینک زیر است.
اینجا
پاسخ
تشکر کنندگان: rozollina ، amir53 ، sasan_rock ، frozen mind ، Blaze
منم با تی پی جی فرستادم اما10 روز طول کشید و 60 تومن آب خورد.
پاسخ
سلام به همه دوستان مهاجرسرا
من امروز براي ارسال يك پاكت به دفتر مركزي دي اچ ال رفتم ولي با كمال تعجب به من عنوان كردند كه هيچ مدركي ( اصل ) به امريكا ارسال نميكنيم و فقط كاغد و ترجمه مدارك را به مقصد امريكا خواهيم فرستاد . البته اين موضوع شامل ارسال مدارك به ساير كشورها نخواهد شد و فقط مختص امريكا ميباشد .
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان:
کاراپست را هم امتحان کنید بد نیست. من ۴-۵ بار به آمریکا مدرک فرستادم ۳ روزه رسید
www.karapost.com
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، Kaveh90 ، frozen mind
در 2 مورد ارسال با TNTو نیز 1 بار ارسال با DHLهمگی 6 روزه به مقصد رسیدند.شاید علتش بدشانسی من باشه!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، f1f ، frozen mind
(2011-02-09 ساعت 19:03)SAEED 60 نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرا
من امروز براي ارسال يك پاكت به دفتر مركزي دي اچ ال رفتم ولي با كمال تعجب به من عنوان كردند كه هيچ مدركي ( اصل ) به امريكا ارسال نميكنيم و فقط كاغد و ترجمه مدارك را به مقصد امريكا خواهيم فرستاد . البته اين موضوع شامل ارسال مدارك به ساير كشورها نخواهد شد و فقط مختص امريكا ميباشد .

تشريف ببرين TNT. من از اولش هم نظر مساعدي نسبت به DHL نداشتم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان