کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آناليز آماري شركت كنندگان/برندگان قرعه كشي سال ۲۰۱۲
(2010-12-23 ساعت 11:31)dallas نوشته:  
(2010-12-22 ساعت 13:17)shari نوشته:  [quote='dallas' pid='89367' dateline='1292792100']
[quote='arm75' pid='89359' dateline='1292791258']
سلام مي بخشيد ولي من فكر مي كنم امسال هم نامه مي ياد هم ايميل مي زنن اگه اشتباه نكنم چون من اينطوري متوجه شدم تا سال هاي گذشته فقط نامه مي امد ولي امسال ايميل هم مي زنن . يعني اطلاعات من اشتباه ؟

منبع این حرفتون رو ذکر میکنید؟
[/quo
سلام من اطلاعات رو از اينجا گرفتم ولي مثل اينكه واقعا نامه نمي ياد ولي ايميل زده ميشه باضافه اينكه با شماره از سايت لاتاري هم مي تونين چك كنيد ardal.blogfa.com مي تونيد مراجعه كنيد اطلاعات خوبي ميده
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: mavarfan
(2010-12-25 ساعت 11:30)samba نوشته:  به دلیل کلاهبرداری هایی که از طریق ای . میل شده است در دستور العمل امسال گفته شد که هیچ ای . میلی مبنی بر اینکه کسی برنده شده است فرستاده نخواهد شد.
سالهای قبل که من در لاتاری شرکت نکرده بودم ده ها ای.میل دریافت کردم که می گفت شما برنده شده اید و حالا یک مقدار پول به حساب ما واریز کنید تا به شما بگوییم که چه کاری باید بکنید.
البته بعد از اینکه کسی قبول شود از طریق ای . میل می تواند تماس داشته باشد.
درسته و جالبه بدونید تعداد زیادی از کسانی که همین الان ثبت نام کرده اند از طریق همین ایمیل ها از وجود لاتاری آگاه شده اند
به این صورت که پس از دریافت ایمیل و کمی تحقیق ، پی بردن به کلاهبرداری ولی با کمی تحقیق بیشتر به سایت اصلی رجوع کرده اند و ثبت نام کردند
کلا این گونه ایمیل ها در معروف شدن لاتاری تاثیر زیادی داشته اندWink
تشکر کنندگان: mavarfan ، aminharati
(2010-12-25 ساعت 14:47)dallas نوشته:  [quote='samba' pid='89908' dateline='1293260416']
به دلیل کلاهبرداری هایی که از طریق ای . میل شده است در دستور العمل امسال گفته شد که هیچ ای . میلی مبنی بر اینکه کسی برنده شده است فرستاده نخواهد شد.
سالهای قبل که من در لاتاری شرکت نکرده بودم ده ها ای.میل دریافت کردم که می گفت شما برنده شده اید و حالا یک مقدار پول به حساب ما واریز کنید تا به شما بگوییم که چه کاری باید بکنید.
درسته و جالبه بدونید تعداد زیادی از کسانی که همین الان ثبت نام کرده اند از طریق همین ایمیل ها از وجود لاتاری آگاه شده اند
به این صورت که پس از دریافت ایمیل و کمی تحقیق ، پی بردن به کلاهبرداری ولی با کمی تحقیق بیشتر به سایت اصلی رجوع کرده اند و ثبت نام کردند

[بله منم ميدونم بيشتر ايميل ها كلاه برداري براي همين منبعي كه من گفتم تاكيد كرده به ايميلهايي كه پسوند gov داره توجه كنيد به معني گاورمنت بقيه ايميل ها كه پسوند com و غيره داره توجهي نكنيد و كلاه برداري . اما سوالم اينجاست حالا كه نامه نمي ياد چطور مي تونيم مطمئن بشيم كه برنده شديم يا نه چون امسال مي گفتن بعضي ها شمارشون و چك كردن برنده نشدن ولي براشون نامه اومده و بلعكس .
تشکر کنندگان: mavarfan ، barsa
(2010-12-25 ساعت 15:00)shari نوشته:  
(2010-12-25 ساعت 14:47)dallas نوشته:  [quote='samba' pid='89908' dateline='1293260416']
به دلیل کلاهبرداری هایی که از طریق ای . میل شده است در دستور العمل امسال گفته شد که هیچ ای . میلی مبنی بر اینکه کسی برنده شده است فرستاده نخواهد شد.

[بله منم ميدونم بيشتر ايميل ها كلاه برداري براي همين منبعي كه من گفتم تاكيد كرده به ايميلهايي كه پسوند gov داره توجه كنيد به معني گاورمنت بقيه ايميل ها كه پسوند com و غيره داره توجهي نكنيد و كلاه برداري . اما سوالم اينجاست حالا كه نامه نمي ياد چطور مي تونيم مطمئن بشيم كه برنده شديم يا نه چون امسال مي گفتن بعضي ها شمارشون و چك كردن برنده نشدن ولي براشون نامه اومده و بلعكس .

با سلام به همگي

خدا كنه اين قسمت آخريرو كه گفتي يه جوري درست كنن, وگرنه معلوم نيست چي ميهSadShy
To Wounds From One[font=Arial][/font]
برای حل این مشکل همه کاربران سایت میتونیم نامه ای به kcc بفرستیم و با امضای اعضای سایت
با ذکر مثال عنوان کنیم که در سالهای پیش چنین مشکلی بوده و امسال هم از این اتفاق نگرانیم
دوستان عزيز بهترين حسن برندگان سال 2012 نسبت به سالهاي قبل اينه كه درست روز 11 ارديبهشت اگه سيستم حالش خوب باشه متوجه ميشن كه برنده شدن يانه و ديگه مثل سالهاي قبل تا مرداد دلشوره ندارن كه نامه مي ياد يانه . در اولين روز تكليف معلوم ميشه و اين خيلي خوبه اميدوارم همه اونهايي كه عضو مهاجر سرا هستن روز 11 ارديبهشت پيام بذارن كه برنده شدن . به اميد اون روز
تشکر کنندگان: elnaz_45997 ، mar308 ، barsa
(2010-12-28 ساعت 14:04)shari نوشته:  دوستان عزيز بهترين حسن برندگان سال 2012 نسبت به سالهاي قبل اينه كه درست روز 11 ارديبهشت اگه سيستم حالش خوب باشه متوجه ميشن كه برنده شدن يانه و ديگه مثل سالهاي قبل تا مرداد دلشوره ندارن كه نامه مي ياد يانه . در اولين روز تكليف معلوم ميشه و اين خيلي خوبه اميدوارم همه اونهايي كه عضو مهاجر سرا هستن روز 11 ارديبهشت پيام بذارن كه برنده شدن . به اميد اون روز

با سلام به دوستان

لطفا" منبع خبر را درج نماييد. با تشكر
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:
هر کی یک پست اون یکی میاد می نویسه "منبع؟" من منبع حرف را تو همین سایتی که که نوشتم هست دیگه در ضمن مگه شما ثبت نام نکردین تو همون صفحه ای که اون کد اخر را داد تمام حرف های من نوشته شده
Lottery Winner Notification

DV Lottery 2011: Diversity Visa lottery selectees for DV 2011 were notified by mail between May and July of 2010.

DV Lottery 2012: Starting on May 1, 2011 through June 30, 2012, all entrants may check the status of their entry through the Entry Status Check on the E-DV website www.dvlottery.state.gov. Entry Status Check will be the ONLY means by which lottery winners/selectees will be notified of their selection for DV-2012. Additionally, Entry Status Check will provide you, the successful selectee, instructions on how to proceed with your application and notify you of the date and time of your appointment for immigrant visa interview. The Kentucky Consular Center will no longer mail out notification letters to Diversity Visa selectees. Those selected in the random drawing are NOT notified of their selection by e-mail. The above procedures are explained in the DV Lottery 2012 Instructions. The "Selection of Applicants" section of the DV Instructions provides information about the DV time frame and process
منبع :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: http://travel.state.gov/visa/immigrants/...322.html#5
خلاصه : گفته که ایمیل نمیدیم و سال 2011 با نامه بود و امسال فقط از طریق سایت هست
دیگه این همه بحث نمیخواد
تشکر کنندگان: arshin ، Ashkan78 ، rayan.s ، amir_ebrahimi99 ، aminharati
شانس قبولی در لاتاری

با توجه به آمارهایی که توسط اداره مهاجرت آمریکا ارائه شده است شانس قبولی در قرعه کشی گرین کارت آمریکا یک نفر در ازای هر 71 نفر می باشد .

شانس قبولی افراد متاهل دو برابر افراد مجرد است یعنی شانس قبولی یک فرد متاهل یک نفر در ازای 35 نفر می باشد زیرا افراد متاهل می توانند دو فرم ثبت نام جداگانه بگیرند و در یکی از آنها شوهر متقاضی اصلی نوشته شود و زن به عنوان همراه قید شود و در فرم ثبت نام دیگر برعکس , زن به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام کرده و شوهر خود را به عنوان همراه معرفی می کند .

به هر صورت در صورت قبولی یکی از زوجین , همسرش نیز گرین کارت دریافت می دارد , بنابر این به افراد متاهل توصیه می کنیم که به این روش ثبت نام نمایند.

شانس مجردهای 17 تا 21 سال نیز سه برابر مجردهای بالای 21 سال می باشد . زیرا آنها می تواننند یک بار به عنوان همراه در فرم ثبت نام پدر و یک بار در فرم ثبت نام مادر قید شوند , به علاوه آنها می توانند به صورت تکی هم ثبت نام کنند .
نامه قبولی به صورت زیر خواهد بود.

[عکس: win2.jpg]

نمونه گرین کارت تایید شده اولیه

[عکس: large_win_visa.jpg]

نمونه گرین کارت نهائی

[عکس: large_green_card.jpg]
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: elnaz_45997 ، mavarfan ، Mana-M ، daryadelan ، hosein m ، mahtab6 ، Ashkan78 ، rayan.s ، barsa
با توجه به تعداد ثبت نام شده های سال 2012 و میزان سهمیه اسیا و این مورد که با توجه به اینکه از نگاه من تعداد برندگان 2012 بنگلادش باز هم به عدد 6000 محدود خواهد بود من فکر می کنم سال اینده تعداد برندگان از ایران به بیش از 3100 خواهد رسید اما به احتمال بسیار زیاد کمتر از 4000 خواهد بود امیدوارم که تمام مهاجر سرایی ها که برنده نشدن سال اینده جزو برندگان باشند
چند ماه دیگر معلوم خواهد شد که این پیش بینی تا چه حد درست می باشد
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، Classic ، elnaz_45997 ، mavarfan ، amiralid ، mar308 ، Ashkan78 ، Mana-M ، mahtab6 ، mahdi1 ، fgh747
دوستان سلام :
ظاهرا قرار بوده كه امسال نامه اي نياد ..و همه چيز از طريق سايت باشه... احتمالا اين نمونه نامه قبولي رو ما بايد در سايت مشاهده كنيم ..تا نظر پيشكسوتان چي باشه ...

به اميد قبولي همه مهاجرسرايي ها..
شماره کیس:......................2014
اعلام نتيجه قبولی:انشاله 1 May
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، ParsTrader ، daryadelan ، mar308 ، mavarfan
انشاالله همه بچه هاي مهاجر سرا قبول بشن و گرين كارت رو بگيرن فقط هر كي گرفت سور ما رو يادش نره هااااااا

واسه مام دعا كنين قبول شيم
از ميان كساني كه براي دعاي باران به بيايان ميروند،تنها كساني به كار خود ايمان دارند كه با خود چتر ميبرند
لازم است گاهی از خود بیرون آمده و از فاصله ای دورتر به خودت بنگری واز خود بپرسی که سالها سپری شد تا آن بشوم که اکنون هستم. آیا
ارزشش را داشت ...؟
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mar308 ، Mana-M ، mahtab6 ، mavarfan ، lorecance
(2011-01-18 ساعت 11:06)Mana-M نوشته:  در راستاي فعاليت عظيم پخش انرژي مثبت در قرعه كشي 2012 اينجانب تاريخ رويت قبولي درسايت را اعلام ميكنم ..Smile)Big Grin

در ادامه فعاليت عظيم پخش انرژي مثبت در قرعه كشي 2012 اينجانب کیس نامبر خود را نیز پیش بینی مي نمایم ..... به امید برنده شدن همه اعضای مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Mana-M ، mar308 ، mavarfan
(2011-01-22 ساعت 11:17)Mana-M نوشته:  دوستان سلام :
ظاهرا قرار بوده كه امسال نامه اي نياد ..و همه چيز از طريق سايت باشه... احتمالا اين نمونه نامه قبولي رو ما بايد در سايت مشاهده كنيم ..تا نظر پيشكسوتان چي باشه ...

به اميد قبولي همه مهاجرسرايي ها..

به احتمال زیاد باید مثل همین نامه باشه / ولی شاید به صورت دیگه ای باشه که اونم با اعلام نتایج مشخص میشه / که اونایی که برنده شدن حتما نمونه های اون نامه رو تو انجمن میزارن

Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: Mana-M ، mavarfan
سلام دوستان من يه سوالي برام پيش اومده . در لاتاري 2011 ديدم كه از يه خانواده هم مادر و هم دخترشون برنده اعلام شدن . من فكر مي كردم اگه چند نفر از يه خانواده مثل زن و شوهر يا يكي از والدين با يك فرزند برنده بشن . فقط يكي اعلام ميشه و منطقي هم هست . ولي الان با ديدن اين برندگان سال 2011 تعجب كردم يعني ممكن زن و شوهر و بچه همه قبول بشن و اساميشون اعلام بشه؟
تشکر کنندگان: Ashkan78

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان