کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در لــهــسـتان
Written request directed to Vice President for International Relations, stating the selected degree programme
Application form, filled out and duly signed by the candidate
Curriculum Vitae in English signed by the candidate
High School document including the final scores of all subjects taken at a high school (original together with sworn translation in English or Polish)
High School diploma (original together with sworn translation in English or Polish) legalized by the Polish Embassy
Clause issued by pertinent institutions (Polish Embassy, Ministry of Education) stating that the diploma entitles the holder to undertake studies in the country where the diploma was issued
Certificate of English Language Proficiency (for a full list of accepted certificated please go to: http://en.wsiz.rzeszow.pl/english_langua...ements.htm
The requirement does not concern those applicants for whom English is either the native language or was the instruction language at school.

Copy of passport (page with personal data)
Health certificate including a clause that the student is in good health and is capable of commencing studies

1 Photograph
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، sanaz-kh ، ladanlove ، msar
سلام
امروز در ادامه کارهای مهاجرت به مدرک زبان برخوردم که یه مشکله و یه قدم منو از راهم دور کنه
ولی در کل مدارکی که در بالا نوشتم پست قبلی تمامی مدارکی هست که نیازع برای لهستان
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، sanaz-kh ، msar
رفیق امیدوارم که کارهات درست بشه و سریع بتونی بری...

ببین در مورد نوشتن رزومه و سی وی ، باید شرح حال و کار هایی رو که انجام دادی در زمینه تحصیلی ، مثلا چه موفقیت هایی بدست آوردی ، چه کار هایی کردی و... بنویسی...

یک سر به این لینک خیلی مفید و جامع بزن ، بیشتر کمکت می کنه :

http://www.applyabroad.org/forum/forumdi...ume-and-CV

راستی ، پیشنهاد می کنم که در این فروم هم فعالیت کنی ، خیلی خوبه :

http://www.applyabroad.org/forum/showthr...تان/page14
(2010-12-22 ساعت 18:11)mohammad.maleki نوشته:  سلام
امروز در ادامه کارهای مهاجرت به مدرک زبان برخوردم که یه مشکله و یه قدم منو از راهم دور کنه
ولی در کل مدارکی که در بالا نوشتم پست قبلی تمامی مدارکی هست که نیازع برای لهستان

یک جا خونده بودم که خود دانشگاه دوره ای از کلاس زبان رو میگذاره... که البته رایگان نیست... (در صورتی که شرایطی در بالا نوشته بود رو نداشته باشی)

پس زیاد نگران نباش... همیشه راه های زیادی هستش برای رسیدن به هدف.

بنظرم یک مشاوره هم با همون آقای رازقیان بکنی بد نیست...

WinkSmile

dont worry friend

[font=Arial]بـرنامه روبرو ، هــدف پیـشرو ، پــیش بـه سـوی پــیروزی.[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، sanaz-kh ، ladanlove ، msar
(2010-12-22 ساعت 18:16)xbox نوشته:  رفیق امیدوارم که کارهات درست بشه و سریع بتونی بری...

ببین در مورد نوشتن رزومه و سی وی ، باید شرح حال و کار هایی رو که انجام دادی در زمینه تحصیلی ، مثلا چه موفقیت هایی بدست آوردی ، چه کار هایی کردی و... بنویسی...

یک سر به این لینک خیلی مفید و جامع بزن ، بیشتر کمکت می کنه :

http://www.applyabroad.org/forum/forumdi...ume-and-CV

راستی ، پیشنهاد می کنم که در این فروم هم فعالیت کنی ، خیلی خوبه :

http://www.applyabroad.org/forum/showthr...تان/page14
(2010-12-22 ساعت 18:11)mohammad.maleki نوشته:  سلام

یک جا خونده بودم که خود دانشگاه دوره ای از کلاس زبان رو میگذاره... که البته رایگان نیست... (در صورتی که شرایطی در بالا نوشته بود رو نداشته باشی)

پس زیاد نگران نباش... همیشه راه های زیادی هستش برای رسیدن به هدف.

بنظرم یک مشاوره هم با همون آقای رازقیان بکنی بد نیست...

WinkSmile

dont worry friend
مرسی xbox از کمکت - آقای رازقیان که هم از طریق ایمیل و تلفن و امروز هم از طریق skype داره به من کمک میکنه واقعا ازش ممنونم
و این که به امید خدا بتونیم بریم اگه بشه چون من یکم مدارک قدیمی بود و درخواست دادم برای نسخه جدید اگه اون ها زود بیاد واقعا خوب میشه
راستی میخواستم اینو بپرسم شما گفتید تا اواخر بهمن وقت دارید ولی اون اقا میگه وقت تموم شده تقریبا مشکل کجاست

شرمنده من اینهمه سوال میکنم این اقا نگفت مدارکت رو تایید کن به نظر شما اگه تایید نشه مشکلی پیش میاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، msar
SadSad

اوه! مطمئنی گفت وقت تموم شده؟!

آخه من خونده بودن که تا 25 فبریه ددلاین تموم میشه کهSad

بین باز هم نگران نباش... اگر ددلاین تموم شده باشه... ببین همین آقا میتونه کاری کنه که واسه ترم بهار بتونی بری... ولی مثلا 2/3 ماه قبلش هم اونجا باشی...

محمد جان منظورت از تائید کدام مدارک است ؟! بگو تا بهت توضیح بدم
پاسخ
منظورم همه مدارک هست مدارک تحصیلی مدارک شغلی مدارک مربوط به مسابقات و جشنواره های داخلی
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، ladanlove ، msar
محمد جان مدارک مربوط به جشنواره ها و مسابقات لازم نیست...

ولی بعد از ترجمه کل مدارک ، مهر دادگستری و وزارت امور خارجه باید در تمام مدارکت بخوره...

و برای پیش دانشگاهی و دیپلمت هم باید مهر تائید سفارت لهستان در ایران بخوره....(هند که این کار رو الزامی کرده بود)

پاسخ
کمک فوری : این چند قسمت رو چجوری و چگونه پر کنیم مرسی
[عکس: ze7lhpk0lt5j4u501643.png]
یه سوال فنی دیگه تو گواهی سلامت پزشکی دقیقا باید چی نوشت
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
محمد جان قسمت سمت چپ (permanent home) که مربوز به مشخصات خود شما و محل زندگیتون می باشد...

و قسمت سمت چپ هم مربوط به جایی که می خواهید این گواهی رو بفرستید مربوط می باشد... یعنی شما باید آدرس و شماره تماس و کد پستی محل مورد نظر و ... بنویسید...
پاسخ
کشور لهستان در ارو پای شرقی در جنوب دريای بالتيک با مساحت ۳۱۲٫۶۷۹ کليومتر مربع و حکومت آن جمهوری است. جمعیت آن ۳۸/۵ میلیون نفر است. لهستان دارای طبیعتی زیبا با دریاچه ها، جنگل ها و رودخانه های فراوان است. لهستان از شرق با اوکراین، لیتوانی و روسیه سفید، از جنوب با جمهوری های چک و اسلواکی واز غرب با آلمان همسایه است. این کشور از شمال با کالینینگراد (که بخشی از خاک روسیه محسوب می شود اما به روسیه متصل نیست) و دریای بالتیک ارتباط دارد. مرزهای دریایی لهستان با مرزهای دریایی سوئد، دانمارک و آلمان مشترک است. پايتتخت اين کشور شهر ورشو (Warszawa) می‌باشد. از شهرهای مهم آن ميتوان به کراکف (Kraków)، وروتسواو (Wrocław)، گدانسک (Gdańsk)، پوزنان (Poznań)و ووج (Łódź)اشاره کرد. لهستان در سال ۲۰۰۴به اتحاديه اروپاو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) پيوسته و اکنون به سرعت در حال پيشرفت است. واحد پول لهستان هنوز به یورو تبدیل نشده و زلوتی است.
-------------------
هزينه دانشگاه‌های لهستان

تحصیل در لهستان برای شهروندان اتحادیه اروپا مجانی است و برای دیگر ملیت ها هزينه رشته ها از سالی ۱۳۰۰ يوروبرای رشته زبان شروع و برای رشته‌های مهندسی ۴۰۰۰ يورو و تا۷۰۰۰ یورودر سال برای رشته های پزشکی بالا می‌رود.
------------------
هزينه زندگی در لهستان

هزينه يک دانشجو در لهستان با اجاره خوابگاه وغذا و رفت و آمد حدود ماهی ۳۵۰ يورو می‌باشد.
---------------------
اجازه کار

دانشجويان در کشور لهستان اجازه کار دارند و می‌توانند به صورت پاره وقت ساعتی ۴ تا ۱۰ يورو درآمد داشته باشند.
--------------------
ویزا

درحال حاضر به علت مناسبات نسبتن خوب دو کشور صدور روادید لهستان تا حدودی راحت تر از سایر کشورهای اتحادیه اروپا صورت می گیرد. هر ویزای صادره برای ورود به لهستان لزومن ویزای شنگن محسوب نمی شود و ممکن است تنها شامل ویزای ورود به لهستان باشد.
--------------------------------------------------------
نمایه

کشور لهستان در نیمکره شمالی و شرقی، در شرق قاره اروپا و در جنوب دریای بالتیک واقع گردیده و با کشورهای روسیه در شمال شرقی و شرق، جمهوری چک در جنوب و آلمان در غرب همجوار می باشد.

پایتخت این کشور شهر ورشو است و از شهرهای مهم آن می توان لدز، کراکوف، وروتسلاف و پزنان را نام برد.

زبان رایج این کشور لهستانی است که به خط لاتین نوشته می شود. مذهب عموم مردم این کشور مسیحی کاتولیک می باشد.

ایمنی و امنیت

1- آمار جرائم به خصوص در مناطق غیر شهری بالاست. گروه های سازمان یافته سارقین در اماکن توریستی، سیستم حمل و نقل عمومی و دیگر مناطق پر جمعیت اقدام به سرقت از خارجیان می نمایند؛ با این حال جرائم همراه با خشونت معمول نیست.

2- سارقین همچنین در مسیراتوبوس ها و قطارهای رفت و برگشت ورشو به فرودگاه فردریک چاپین فعالیت دارند.

3- سرقت اتومبیل در این کشور به خصوص در مناطق غیر شهری به عنوان یک مشکل جدی مطرح بوده و بنابراین می باید درهای اتومبیل را همیشه قفل کنید و در صورت موجه شدن با حوادثی مثل پنچر شدن اتومبیل مراقب افرادی که به شما پیشنهاد کمک می نمایند باشید.

4- درمناطق دور از پایتخت مراقب جوانان متعصب و تندرور، با گرایشات نژاد پرستانه و بیگانه ستیزی باشید.

قوانین، آداب و رسوم

1- قوانین این کشور در رابطه با جرائمی نظیر حمل یا استعمال داروهای ممنوعه و از جمله مواد مخدر و روان گردان بسیار سخت گیرانه است.

2- برای رانندگی در این کشور می باید گواهینامه لهستانی یا یک گواهینامه بین المللی (I D P) در اختیار داشته باشید. (I D P) یک مجوز بین المللی برای رانندگی است که دارندگان آن قادر خواهند بود بدون نیاز به گذراندن دوره های آموزش رانندگی یا شرکت در امتحانات راهنمایی و رانندگی در بیش از 160 کشور جهان رانندگی نمایند، مضاف بر اینکه این مجوز به عنوان یک سند معتبر بین المللی، می تواند تعیین و تأیید کننده هویت دارنده آن به شمار آید. اضافه می نماید متقاضیان این نوع گواهینامه می توانند در داخل کشور با مراجعه به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران معاونت راهنمایی و رانندگی و با ارائه گواهینامه ایرانی معتبر خود، نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

3- به علت عدم وجود قرارداد انتقال محکومین از حبس میان دو کشور، در صورتی که فرد به هر عنوان توسط مقامات قضایی این کشور به زندان محکوم شود، می باید دوران محکومیت خود را در زندان های محلی سپری نماید.

4- چنانچه به هر دلیل توسط پلیس محل بازداشت شدید بلافاصله از مامورین بخواهید به استناد ماده 36 کنوانسیون وین ناظر بر امور کنسولی، مراتب را سریعا به سفارت یا نزدیکترین سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران اطلاع دهند و چنانچه زبان محل را نمی دانید از امضاء هرگونه اوراق و اسناد خودداری فرمائید. البته می باید مطلع باشید شما در این کشور تحت حاکمیت قوانین و. مقررات محل بوده و وظایف نمایندگی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ارائه خدمات کنسولی به معنای نقض مقررات کشور متوقف فیه نمی باشد.

5- لهستان دارای قوانین سخت مهاجرتی است ولازم است درصورت سفر به این کشور دقت نمائید.اقامت شما از زمان درج شده در روادید تجاوز ننماید.

الزامات ورود و اقامت

1- درحال حاضر به علت مناسبات خوب دو کشور صدور روادید لهستان تا حدودی راحت تر از سایر کشورهای اروپائی صورت می گیرد. ولی با توجه به الحاق این کشور به اتحادیه اروپایی و لزوم تبعیت آن کشور از مقررات شنگن، قوانین مربوط به ورود و اقامت آن درحال تغییر است.

2- هزینه روادید این کشور برای اتباع جمهوری اسلامی به ترتیب عبارت است از:

روادید عبور 350 هزار ریال

روادید عادی 350 هزار ریال

روادید مکرر 570 هزار ریال

2- جهت صدور روادید فوری 300 هزار ریال اضافه بر مبالغ فوق دریافت می گردد.

3- هزینه های پرداخت شده غیر قابل استرداد می باشد.

توضیح:

شنگن عنوان توافقات میان تعدادی از کشورهای اروپایی است که با هدف کنترل بهتر مرزی و همکاری در این رابطه به امضا رسیده است این کشورها عبارتند از آلمان، اتریش، اسپانیا، ایسلند، ایتالیا، بلژیک، پرتغال، دانمارک، سوئد، فرانسه، فنلاند، لوکزامبورگ، نروژ، هلند و یونان. گفتنی ایست در این میان دولت ها نروژ و ایسلند بدون اینکه در عضویت اتحادیه اروپایی باشند از مقررات شنگن تبعیت می کنند و بالعکس انگلستان علیرغم عضویت در اتحادیه اروپایی متعهد به مقررات شنگن نمی باشد. این دولت ها بر اساس مقررات شنگن ضمن تسهیل تردد اتباع خود در محدوده شنگن، ورود و خروج اتباع خارجی را نیز به این محدود به صورت مشترک مدیریت می نمایند.

لازم به ذکر است علاوه بر کشورهای فوق، ده کشور استونی، اسلواکی، اسلوونی، جمهوری چک، قبرس، لتونی، لهستان، لیتوانی، مالتا و مجارستان که در می 2004 به عضویت اتحادیه در آمده اند موظف هستند مقررات شنگن را در قوانین ورود و خروج خود وارد نمایند.

بهداشت

1- امکانات پزشکی در حد رضایت بخش در این کشور مهیا است هر چند ممکن است خدمات درمانی فوری ( اورژانس ) در برخی مناطق غیر شهری و شهرهای کوچک وجود نداشته باشد. توصیه می گردد در صورت سفر به این کشور از تسهیلات مربوط به بیمه مسافر استفاده نمائید. البته باید گفت بیمه های موجود تنها برای موارد پیش بینی نشده بوده و نمی توان از تسهیلات آن برای درمان بیماری های خاص بهره برد.

2- استفاده از خدمات درمانی در لهستان نیازمند پرداخت همزمان هزینه ها است.

3- لازم است قبل از سفر به این کشور کنترل نمائید واکسن های چهارگانه (کزاز، دیفتری، فلج اطفال و سرخک) خصوصا اطفال را در تاریخ مقرر زده باشید. همچنین بهتر است قبل از مسافرت خود را در برابر بیماری های تب زرد، تب تیفوئید و هپاتیت نوع A و B واکسینه نمائید.

4- بیماری انسفالیت (تورم مغزی) از بهار تا پائیز در مناطق جنگلی این کشور شایع است بنابراین لازم است در هنگام سفر به مناطق جنگلی این کشور به توصیه های بهداشتی ارائه شده از سوی مقامات لهستانی در این رابطه توجه نمائید.

5- با توجه به وجود بیماری های مسری نظیر هپاتیت B و ایدز، لازم است ضمن رعایت نکات بهداشتی، از هرگونه ارتباطات غیر مطمئن پرهیز نمائید.

6-جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جدول مربوط به بیماری های موجود در این کشور می توانید به سایت بهداشت جهانی: www.who.int/countries/en/ مراجعه نمائید.

شرایط سفر و اطلاعات سودمند

1- خرید کالا و استفاده از سرویس های عمومی صرفا با پول رایج این کشور یعنی زلوتی انجام می گیرد، البته می توان دلار و یا دیگر ارزهای موجود را در بانک ها، صرافی ها یا هتل های لهستان به پول محل تبدیل نمود.

2- رانندگی در این کشور می تواند خطر آفرین باشد، راههای اصلی این کشور عموما باریک هستند و باتوجه به شلوغی و کیفیت پائین آنها، تصادفات یکی از عوامل تلفات جانی در این کشور محسوب می گردد. افزایش تعداد ماشین ها در چند ساله اخیر و نیز اهمیت ارتباطی راه های لهستان برای تریلی هایی که از شرق به غرب و بالعکس تردد می کنند این خطرات را دو چندان کرده است.

3- در بدو ورود به این کشور چنانچه در ورشو اقامت نمودید، سعی کنید در اولین زمان ممکن آدرس نمایندگی جمهوری اسلامی ایران را که به همین منظور در اختیار شما قرار گرفته است، پیدا نمائید تا در صورت وقوع حادثه و یا نیاز به مراجعه، دچار مشکل نشوید.

4- درخصوص خرید ازفروشگاههای بزرگ این کشور توصیه می گردد تا هنگام خروج نهایی از فروشگاه، رسید خرید را دراختیار داشته باشید تا درصورت کنترل امنیتی و تقاضای رسید بتوانید آن رادر اختیار مأمورین فروشگاه قرار دهید.
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، emankh101 ، sanaz-kh ، farzad-it ، ladanlove ، faraz15 ، msar
سلام دوستان به نظر شما تا چه حد امکان همکاری در پروژه های فن اوری اطلاعات دانشگاه UITM وجود داره چون چندتا پروژه دیدم که تقریبا با کارهای که من میکنم یجوره
ایا شانسی وجود داره
پاسخ
(2010-12-24 ساعت 21:52)mohammad.maleki نوشته:  سلام دوستان به نظر شما تا چه حد امکان همکاری در پروژه های فن اوری اطلاعات دانشگاه UITM وجود داره چون چندتا پروژه دیدم که تقریبا با کارهای که من میکنم یجوره
ایا شانسی وجود داره

محمد جان میشه لینکی رو که دیدی در اینجا قرار بدی...

فکر نکنم بشه! اگر منظورت مشارکت در برنامه های بین المللیه اراسموس هستش...که این برنامه برای کارشناسی ارشد هستش.. کلا کار های تحقیقاتی و پروژه ای بینشر اختصاص به ارشد و دکترا و پست دکترا داره...تا مقطع لیسانس...

میدونی شرایط برای گرفتن پذیرش در دوره لیسانس سهل تر از دوره ارشد هستش... زیاد نگران نباش...
امیدوارم همین 1/2 ماه راهی بشی بری رفیق.

پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، ladanlove ، msar
(2010-12-20 ساعت 15:54)mohammad.maleki نوشته:  
(2010-12-18 ساعت 13:21)xbox نوشته:  صفحه فارسی دانشگاه uitm و معرفی و امکانات این دانشگاه.
دوستان من برای ماه feb یا همون بهمن ماه می خواهم برای این داشنگاه اقدام کنم.

کسی اگر سوالی در رابطه با دانشگاه های لهستان داره...در صورت اطلاع داشتن، خوشحال می شوم جواب بدهم.SmileSmile

متاسفانه این تاپیک چقدر خلوتهSadSad

یعنی هیچ کس قصد سفر و تحصیل به این کشور رو نداره؟!!!Sad
مورد نداره فکر کنم چون اسمش لهستانه کسی باهاش حال نمیکنه ولی من که عکس هاشو دیدم خیلی حال کردم البته میدونم به عکس نیست ولی خوب میشه شرایط رو دید من هم که کلی مشکل دارم به این نتیجه رسیدم که بریم لهستان و شروع کردم جمع اوری مدارک ترجمه از این جور کارا .....
من کلی فکر کردم گفتم میرم اینجا لیسانس و که گرفتم میرم جایی که دوست دارم TongueSmileBig Grin

فقط این دانشگاه دقیقا تو کدوم شهر هست و هزینه زندگی چجوریاست به نظر پایین باید باشه

نظر این حرف رو رفیق
اگه بدونن لهستان چه خبره همه با کله میرن
راستی اسمش به فارسی میشه لهستان , شما انگلیسیشو که Poland هست حساب کن حالش بیشتره Big Grin ولی خب از قوم له هستن دیگه , اونو نمیشه اسمشو کاریش کرد.

(2010-12-21 ساعت 10:25)mohammad.maleki نوشته:  پروسه انجام کار :
دیروز رفتم برای گرفتن گواهی سلامت و گواهی سوء پیشینه گواهی سلامت رو گرفتم دادم برا ترجمه و سوء پیشینه رو امروز میگیرم این جز کارهای اولیه است من داشتم این دوتارو ولی مثل این که بیش تر از 5 ماه نباید از تاریخ صدورش بگذره این جز اولین کارهای بود که کردم و یه مکاتبه ای با دانشگاه داشتم که هنوز منتظر جواب اون هستم
باقی هم مرحله به مرحله میزارم

گواهی سلامت و سوء پیشینه رو از کجا اقدام کردی ؟

(2010-12-21 ساعت 18:10)mohammad.maleki نوشته:  من امروز زنگ زدم و با دونفری که اسمشون تو سایت بود کلی صحبت کردم گفتن شرایط من خیلی خوبه و خیلی دیره ولی چون شرایط خوبی داری شاید بشه کاری کرد برا feb اما 100% نیست جالب اینه که گفت همه چیز رو برات انجام میدم ولی رایگان
(2010-12-21 ساعت 17:23)xbox نوشته:  امیدوارم که کار ها همینجوری به خوبی پیش بره محمد جان. باز هم ممنون میشم ، پروسه کار هایی که رو انجام میدین در اینجا قرار بدین....

راستی برای کدوم دانشگاه اقدام کردین؟!

و در مورد مدرک زبان ، ببینید برای دانشگاه های مختلف هستش... به عنوان مثال دانشگاه ورشو مدرک زبان آیلتس 6 میخواد...

دانشگاه wroclawمدرک زبان می خواد.. یا اگر نداشته باشید... مدرک ربان تحصیلتون انگلیسی باشد احتیاجی نیست... و یا اگر زبان اصلی و مادری انگلیسی باشد... باز هم نیازی نیست.... و یا اینکه سطح زبانتون قابل قبول باشد....

در مورد دانشگاه uitm هم به همین منوال است.... و خود دانشگاه هم اگر در زبان کسی ضعفی داشته باشه...خود دانشگاه در کنار تحصیل کورس ها زبان برای دانشجویان میگذاره... اما این کلاس ها هزینه ای جدا گانه داره...

ببنید به گفته خود دانشگاه ها و یا همون ریکامندشون.... حدودا 1 ماه قبل از شروع کلاس ها در اونجا باشیم بهتر است... اما بنا به تجربه شخصی خودم ... من 2 ماه و یا بیشتر رو توصیه می کنم...(برای آشنایی بیشتر با محیط...مراکز خرید...رفت و آمد و ....)

محمد جان هر نکته و سوالی هست بپرس... در صورت دانستن حتما پاسخگو خواهم بود رفیق.
یه سوال گفت حتما یه cv خوب اماده کن من دقیقا نمیدونم چیه و چی باید توش نوشت

یه چیز دیگه این دونفر اولین کسانی بودن که تو پروسه مهاجرت خوب و کامل صحبت کردن چون من با هرکی تلفنی صحبت میکردم مثلا برا اتریش با دونفر صحبت کردم من موضوع های مختلف میدادم اونا جواب های یکسان و این نشون میده که لهستان به دانشجو هاش احترام میزاره و دانشجوهاش براش مهمه..

بی زحمت ایمیل اون دو نفری که کمکت کردن رو بده. مرسی.

امیدوارم سال دیگه همین موقع توی یکی از شعبه های مک دونالد لهستان سه نفری با هم در حال خوردن یه ساندویچ خوشمزه باشیم Big Grin
پاسخ
امروز به دوتا مشکل دیگه برخورد کردم اول اینکه مدارک برای تایید مشکل داره چون اصل مدارک به من نمیدن و من تو تایید مشکل دارم دوم اینکه مشکل بعدی من کم بود وقته اگه نرسم خودم تا کی میتونم اقدام کنم
پاسخ
مثل اینکه دانشگاه UITM مورد تایید وزارت علومه

در 06.07.2004 بازديد رئيس جهاد دانشگاهی از UITM
[عکس: 9947.jpg]
ارزیابی مدارک علمي UITM تو سط آموزش عالي كشور
[عکس: 9948.jpg]
در سی ام ماه آگوست2007, 28 نفر از فارغ التحصیلان ایرانی (مديران اجرايي جهاد دانشگاهی) در مراسم فارغ التحصیلی شرکت کردند.این دانشجویان در رشته های فن آوری اطلاعات و اقتصاد تحصیل می کردند, دو سال دوره کارشناسی ارشد و کل دوره به زبان انگلیسی برگزار شد.

خانم شهناز باغبانی و آقای محمد حصاری برنده جایزه طلایی دانشگاه UITMشدند. در این مراسم نماینده سفیر ایران در لهستان آقای محمد روز بهانی و هیات علمی دانشگاه و خانواده های دانشجویان ایرانی حضور داشتند.

(2010-12-25 ساعت 12:33)mohammad.maleki نوشته:  امروز به دوتا مشکل دیگه برخورد کردم اول اینکه مدارک برای تایید مشکل داره چون اصل مدارک به من نمیدن و من تو تایید مشکل دارم دوم اینکه مشکل بعدی من کم بود وقته اگه نرسم خودم تا کی میتونم اقدام کنم

د ! یعنی چی اصل مدارک رو بهت نمیدن ؟؟!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، mohammad.maleki ، sanaz-kh ، ladanlove ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان