کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در لــهــسـتان
(2010-12-18 ساعت 13:21)xbox نوشته:  صفحه فارسی دانشگاه uitm و معرفی و امکانات این دانشگاه.
دوستان من برای ماه feb یا همون بهمن ماه می خواهم برای این داشنگاه اقدام کنم.

کسی اگر سوالی در رابطه با دانشگاه های لهستان داره...در صورت اطلاع داشتن، خوشحال می شوم جواب بدهم.SmileSmileWink

متاسفانه این تاپیک چقدر خلوتهSadSad

یعنی هیچ کس قصد سفر و تحصیل به این کشور رو نداره؟!!!Sad

salam man alan 16 salame va mikham pezeshki bekhoonam yani mikham bad az diplom beram be nazare shoma daneshgaaye lahestan paziresh midan ya na?
baad mikhastam bedoonam k daneshgahaye pezeshkishoon chetore?Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-09-12 ساعت 22:36)millaach نوشته:  شما خودتون اونجا تحصیل می کنید..........به نظر شما من اقدام کنم یا نه؟

یکی از دوستان اونجا تحصیل میکنه - من نمیخوام تو تصمیم گیری شما دخیل باشم فقط میگم ریسک نکنید اونم برای این کشور
پاسخ
تشکر کنندگان: ladanlove ، 2013 ، msar
(2010-12-04 ساعت 19:30)xbox نوشته:  [font=Arial]شرایط تحصیل در لهستان ، به نسبت دیگر کشور های اروپایی بهتر و ارزان تر است.

به طوری که تحصیل در رشته های زبان از 1300 یورو ، رشته های مهندسی 3000 یورو و پزشکی هم 7000 یورو در سال است.

و هزینه زندگی دانشجویی هم از 300 یورو در ماه شروع می شود.
[/font]

salam man ghasd khoondan dandan pezeshkii dar ro daram...allan foghe lisanse plant genetic hastam...shenidam ke keshvare lahestan mitune gozineye khoobi bashe..kheili asabam khorde..khaste shodam enghad az in keshvar b un keshvar shodam..in naghsheye urupa ro gozashtam daram tahghigh mikonam...toro khoda agar kasii amari az keshvare khasi dare ke man betunam dan doon pezeshki bekhunam komakam konee..vaghean b komaketun niaz daram...dar zemn mikham keshvare arzuni bashe na mesle englis ya majarestan...montazere rahnamayitun hastam..dystetun mahsaaaaa
Sad
پاسخ
سلام من میخوام واسه دکترای حسابداری برم لهستان.کسی میدونه آیا لهستان در مقطع دکترای حسابداری دانشجو میگیره یا نه؟ هزینه های تحصیل و زندگی حدودا چقدره.کدوم دانشگاه داره؟.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، msar
با سلام خدمت دوستان
من ميخواستم بدونم هزينه رشته دندانپزشكي ترمي چند در مياد . بعد اينكه ايا اونجا خانواده امنيت دارن يا مثلا مثل مجارستان هست . مجارستان جيپسي زياد بود ايا اونجا هم همچين مواردي هست ؟ مرسي
پاسخ
(2011-11-08 ساعت 19:37)hadi_hellson نوشته:  سلام من میخوام واسه دکترای حسابداری برم لهستان.کسی میدونه آیا لهستان در مقطع دکترای حسابداری دانشجو میگیره یا نه؟ هزینه های تحصیل و زندگی حدودا چقدره.کدوم دانشگاه داره؟.

شرایط تحصیل در لهستان ، به نسبت دیگر کشور های اروپایی بهتر و ارزان تر است.

به طوری که تحصیل در رشته های زبان از 1300 یورو ، رشته های مهندسی 3000 یورو و پزشکی هم 7000 یورو در سال است.

و هزینه زندگی دانشجویی هم از 300 یورو در ماه شروع می شود.
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad-it ، ladanlove ، stopir ، 2013 ، msar
سلام من از اول تا آخر خوندم مرسي خيلي عالي بود ببخشيد سوال دارم ناشنوا هستم مدرك پيش دانشگاهي رشته گرافيك و مدرك فوق ديپلم تربيت بدني دارم اما فيلمساز كوتاه هستم كه چندتا فيلمهاي كوتاه ساختم. دوست دارم در كشور خارجي فعاليتم شروع كنم براي فيلمها بسازم انشالا . بخواهم در لهستان براي رشته فيلمساز بخونم راهنماييم كنيد و بيشتر توضيح بدهيد. اونجا به ناشنوايان امكانات و كمك ميكنند براي ناشنوايان تحصيل رايگان هست هم اجاره خونه و .... بيشتر راهنماييم كنيد ممنون ميشوم
پاسخ
سلام من از لهستان چیزی نمی دونم.کسی میتونه کمکم کنه؟
واسه دکترای حسابداری.
پاسخ
با سلام، دوستان کسی‌ از شرایط اجازهٔ کار تو این کشور اطلاعی داره؟
پاسخ
آیا مراکزی به نام KRS تو دانشگاهها و کالجها وجود داره که کاریابی انجام میدن ؟

آیا صحت داره ؟

آیا شرایط کار در زمینه کامپیوتر و شبکه در حال حاضر خوب هستش ؟

آیا مهاجرت کاری به این کشور ارزش داره ؟
پاسخ
(2013-05-05 ساعت 21:33)PIANIST نوشته:  آیا مراکزی به نام KRS تو دانشگاهها و کالجها وجود داره که کاریابی انجام میدن ؟

آیا صحت داره ؟

آیا شرایط کار در زمینه کامپیوتر و شبکه در حال حاضر خوب هستش ؟

آیا مهاجرت کاری به این کشور ارزش داره ؟

آقا کسی نیست جواب ما رو بده. این پست رو اصن یادم نیست کی زدم Big Grin
پاسخ
ابتدا من معذرت میخوااام از همه دوستان و مدیران عزیز .
متاسفانه هرچی تو انجمن گشتم نتونستم موضی مربوط با مشکل خودم پیدا کنم . متاسفانه نتونستم هم به هیچ کدوم از مدیران پیام خصوصی بدم . تو بقیه انجمن ها راحتره . بنابر این تصمیم گرفتم اینجا مطرح کنم
متسفانه من حدود 4 ماه قبل تصمیم گرفتم برای تحصیل لهستان اقدام کنم . و بعد از طریق یه سایت اینترنتی why not poland اقدام کردم. رابط من کسی بود که خودش رو آقای مهاجر معرفی میکرد . متاسفانه کلا کارشون کلاهبرداری بود و هر چیزی که برا من فرستاده بودن جعلی بود .
مبلغلی در حدود 3 میلیون ازم گرفت اونم به یه شماره کارت تو ایران واریز کردم چون میگفت ایجا بفرستی برا ا مالیات میخوره .
بگذریم حالا با توجه به تجربه ای که من از سیستم و نظام قضایی ایران دارم میخواام بدونم من چطور میتونم از طریق وکلای اونطرف یا کلا شکایت از طریق سیستم لهستان پیگیر باشم .
حالا این چیزیه که به ذهن من میرسه اگر هر کدوم از شما روشه دیگه ای به ذهنتون میرسه یا شخص خواصی رو میشناسید که بتونه کمکم کنه لطفا معرفی کنید

همین جا از مدیران سایت میخوام بخشی رو در سایت برای معرفی همچین آدمایی و یا سایت های کلاه برداری و یا لاقل روشهای کاری اونا بزارن تا ادمهایی مث من مورد دزدی و سو استفاده قرار نگیرن . خعلی خعلی ممنون میشم تا منو در این مورد راهنمایی کنید.

با تشکرشماره وایبر و تلگرام و واتس آپ 09122419586
ایمیل FARZADprog@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: saman93 ، lingni
(2010-12-24 ساعت 17:22)mohammad.maleki نوشته:  ایمنی و امنیت

۱- آمار جرائم به خصوص در مناطق غیر شهری بالاست. گروه های سازمان یافته سارقین در اماکن توریستی، سیستم حمل و نقل عمومی و دیگر مناطق پر جمعیت اقدام به سرقت از خارجیان می نمایند؛ با این حال جرائم همراه با خشونت معمول نیست.

۲- سارقین همچنین در مسیراتوبوس ها و قطارهای رفت و برگشت ورشو به فرودگاه فردریک چاپین فعالیت دارند.

۳- سرقت اتومبیل در این کشور به خصوص در مناطق غیر شهری به عنوان یک مشکل جدی مطرح بوده و بنابراین می باید درهای اتومبیل را همیشه قفل کنید و در صورت موجه شدن با حوادثی مثل پنچر شدن اتومبیل مراقب افرادی که به شما پیشنهاد کمک می نمایند باشید.

۴- درمناطق دور از پایتخت مراقب جوانان متعصب و تندرور، با گرایشات نژاد پرستانه و بیگانه ستیزی باشید.

سلام دوستان وقتتون بخیر
میخواستم بدونم از نظر جرائم،هنوز هم همینطوریه؟؟ با توجه به اینکه این دوست عزیزمون در سال 2010 این ارسال رو داشته...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-12 ساعت 18:04)mohammad.maleki نوشته:  
(2011-04-12 ساعت 14:44)Metal Frantic نوشته:  من یه سوال دارم , من امسال پیش دانشگاهی رو تموم میکنم و سال بعد رو هم میخوام بخونم (یعنی یک سال از ۴ سال لیسانس) رو , بعد اگر بعد از یک سال بخوام بیام لهستان باید دوباره از اول شروع کنم ؟
برا تحصیلات دانشگاهی میخوای بری لهستان دیگه ؟ اگه اره که باید دیپلم داشته باشی تا اینجا قبول Big Grin حالا اگه یک سال بخونی تو دانشگاه و ریز نمرات قابل ترجمه رو بگیری یکم جلو می افتی ولی زیاد فرقی نداره حالا چرا میخوای یه سال بخونی البته خوبه اگه تهران باشه دانشگاه ولی اگه شهرستان ارزش نداره ...

ببخشید یه سوالی
با دیپلم کار و دانش( نرم افزار) هم میشه برای تحصیل لهستان اقدام کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان