کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در لــهــسـتان
بچه‌ها لهستان برای رشته‌های مهندسی‌ برای فوق لیسانس چه جوریه ؟ اقامت گرفتن پس اتمام تحصیل چه جوریه ؟ چند سال باید باشی‌ تا اقامت بدن ؟ شرایط کار چه جوریه ؟ می‌شه کار پیدا کرد ؟ دانشگاه آزاد رو قبول دارن ؟ آیلتس چند می‌خواد ؟ معدل من ۱۶.۲۲ هست در مقطع کارشناسی ، بچه‌ها خیلی‌ استرس دارم لطفأ راهنمایی‌ .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-02-27 ساعت 22:33)mohamadrezayavari نوشته:  بچه‌ها لهستان برای رشته‌های مهندسی‌ برای فوق لیسانس چه جوریه ؟ اقامت گرفتن پس اتمام تحصیل چه جوریه ؟ چند سال باید باشی‌ تا اقامت بدن ؟ شرایط کار چه جوریه ؟ می‌شه کار پیدا کرد ؟ دانشگاه آزاد رو قبول دارن ؟ آیلتس چند می‌خواد ؟ معدل من ۱۶.۲۲ هست در مقطع کارشناسی ، بچه‌ها خیلی‌ استرس دارم لطفأ راهنمایی‌ .

گرامی لطفا این تاپیک رو با دقت مطالعه کنید... بیشتر جواب های شما موجود است!
[font=Arial]بـرنامه روبرو ، هــدف پیـشرو ، پــیش بـه سـوی پــیروزی.[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_smr ، mohammad.maleki ، ladanlove
سلام xbox
چند سوال
1- برق قدرت کدام دانشگاه مهندسی داره ؟
2- آیا تحصیل به زبان انگلیسی هست ؟
3- من که فوق دیپلم برق دانشگاه آزاد هستم وضعیتم چه طوری میشه (مطابقت دادن واحد ها یا .....)
4- هزینه زندگی معمولی ؟ و شهریه ؟
ممنون از راهنمایهات
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
سلام
درباره تخصص دندان پزشکی هم اطلاع دارید؟چطور باید اقدام کرد؟و ایا امکان ادامه تحصیل بلافاصله وجود داره یا باید ابتدا مدرک دندان پزشکی عمومی رو در لهستان تایید کرد بعد تخصص خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
پاسخ
(2011-03-12 ساعت 01:37)mehdi_smr نوشته:  سلام xbox
چند سوال
1- برق قدرت کدام دانشگاه مهندسی داره ؟
2- آیا تحصیل به زبان انگلیسی هست ؟
3- من که فوق دیپلم برق دانشگاه آزاد هستم وضعیتم چه طوری میشه (مطابقت دادن واحد ها یا .....)
4- هزینه زندگی معمولی ؟ و شهریه ؟
ممنون از راهنمایهات

سلام .

در مورد فوق دیپلم ، عرض کنم خدمتتون که هیچ اثری ندارد!

یعنی شما باید برای لیسانس و از اول اقدام کنید.

در مورد بقیه سوالاتتون هم ، در همین چند صفحه اگر مطالعه بفرمایید جوابتون را پیدا خواهید کرد.

موفق باشید.

(2011-03-29 ساعت 15:39)روژین اریان نوشته:  سلام
درباره تخصص دندان پزشکی هم اطلاع دارید؟چطور باید اقدام کرد؟و ایا امکان ادامه تحصیل بلافاصله وجود داره یا باید ابتدا مدرک دندان پزشکی عمومی رو در لهستان تایید کرد بعد تخصص خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

شهر های پوزنان و کراکف و همچنین ورشو در زمینه پزشکی ، دانشگاه های مورد قبولی دارد...
در مورد سوال 2 که پرسیدین ، بنده اطلاعی از لهستان ندارم...ولی یکی از دوستان که در فیلیپین در دانشگاه سنت توماس مشغول به تحصیل در همین رشته است ، بعد از دوره عمومی دندان پزشکی....دوره تخصصی جراحی لثه را پشت سر گذاشت....

موفق باشید.

پاسخ
تشکر کنندگان: sanaz-kh ، ladanlove
من یه سوال دارم , من امسال پیش دانشگاهی رو تموم میکنم و سال بعد رو هم میخوام بخونم (یعنی یک سال از 4 سال لیسانس) رو , بعد اگر بعد از یک سال بخوام بیام لهستان باید دوباره از اول شروع کنم ؟
پاسخ
(2011-04-12 ساعت 14:44)Metal Frantic نوشته:  من یه سوال دارم , من امسال پیش دانشگاهی رو تموم میکنم و سال بعد رو هم میخوام بخونم (یعنی یک سال از 4 سال لیسانس) رو , بعد اگر بعد از یک سال بخوام بیام لهستان باید دوباره از اول شروع کنم ؟
برا تحصیلات دانشگاهی میخوای بری لهستان دیگه ؟ اگه اره که باید دیپلم داشته باشی تا اینجا قبول Big Grin حالا اگه یک سال بخونی تو دانشگاه و ریز نمرات قابل ترجمه رو بگیری یکم جلو می افتی ولی زیاد فرقی نداره حالا چرا میخوای یه سال بخونی البته خوبه اگه تهران باشه دانشگاه ولی اگه شهرستان ارزش نداره ...

پاسخ
من ایران نیستم. من الان ارمنستان هستم.
و امسال هم پیش دانشگاهیم تموم میشه. (پیش دانشگاهی ارمنستان)
حالا شاید امسال برم شاید سال بعد , ولی اگه سال بعد برم خب طبیعتا یک سال از لیسانس رو گذروندم.

- دوره ی لیسانس در لهستان چند ساله است ؟
- ویزای تفریحی چند ماهه است حد اکثر ؟ (یعنی با ویزای تفریحی حداکثر چند ماه میشه در لهستان موند)
- الان ویزا دادنشون سخت تر شده یا نه ؟
- من میخوام زبان آلمانی و لهستانی رو شروع کنم که یاد بگیرم , این تاثیری توی پذیرش دانشگاه ها داره ؟
پاسخ
سلام، من عضو جدید هستم، هفته پیش از طریق بورس اراسموس مندوس برای رشته اقتصاد بین الملل در دانشگاه ورشو بورس گرفتم. سوال من اینه: رشته همسرم گیاه پزشکیه، دانشگاهی در شهر ورشو هست که گیاه پزشکی، بیوتکنولوژی کشاورزی یا رشته هایی در همین زمینه داشته باشه؟ آیا لهستان به دانشجوهای خارجی بورس میده؟ خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید.
همچنین: به من گفتن که باید توی مهمون خونه دانشگاه برم، که آشپزخونه و حمام دستشویی اش مشترکه. حالا میخوام ببینم که توی شهر کرایه خونه چطوریه؟ باید آنلاین اقدام کنم یا برم اونجا بعد اقدام کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ww.whynotpoland.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، ladanlove
دوستان من هم می خوام واسه لهستان اقدام کنم.
ارشد مهندسی پزشکی.
این لینک زیر واقعا مفیده واسه تحصیل تو لهستان.

http://www.studies-in-poland.pl/s/2333/5...z=kierunki
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، ladanlove
سلام من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد دارم.تو لهستان میتونم ارشد همین رشترو ادامه بدم.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-22 ساعت 23:53)sirous_ss2000 نوشته:  سلام من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد دارم.تو لهستان میتونم ارشد همین رشترو ادامه بدم.ممنون

دوست گرامی کافی است یک سرچ مختصر در هر موتور جستجو گری انجام دهید... و به نتایج خوبی برسید!Wink

به عنوان مثال می توانید بنویسید : master of mechanical in poland

و یا masters degree in mechanical engineering in poland

موفق باشیدSmile
پاسخ
(2011-04-22 ساعت 20:03)cpencil نوشته:  سلام، من عضو جدید هستم، هفته پیش از طریق بورس اراسموس مندوس برای رشته اقتصاد بین الملل در دانشگاه ورشو بورس گرفتم. سوال من اینه: رشته همسرم گیاه پزشکیه، دانشگاهی در شهر ورشو هست که گیاه پزشکی، بیوتکنولوژی کشاورزی یا رشته هایی در همین زمینه داشته باشه؟ آیا لهستان به دانشجوهای خارجی بورس میده؟ خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید.
همچنین: به من گفتن که باید توی مهمون خونه دانشگاه برم، که آشپزخونه و حمام دستشویی اش مشترکه. حالا میخوام ببینم که توی شهر کرایه خونه چطوریه؟ باید آنلاین اقدام کنم یا برم اونجا بعد اقدام کنم؟
هیچ کس به سوالهای من جواب نمیده؟؟؟ چرا اینقدر غیر فعاله اینجا؟Sad

پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی میدونه ددلاین دانشگاه های لهستان کی هستش ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان