کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
(2013-02-06 ساعت 14:41)shadzad نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 08:58)leila.e نوشته:  دوستان این فرم I-134 باید مهر تایید بخوره؟ (یعنی یه جایی مثل دفتر خانه های خودمون باید بره و مهر کنه نامزدم)؟
من یه جا اینجوری خوندم.

ولی بچه ها باید مهر (نوتارایز) بشه ها، امضای خالی کافی نیست، اصلا اسپانسر باید همونجا که مهر می کنند امضا کنه جلوی چشمشون، ما یه بار امضا ، مهر کردیم، بعد دیدیم یه رقم پلاک خونه ما تو فرم اشتباه تایپ شده بود، تصحیح که کردیم(با این که مهم نبود ولی من نخواستم هیچ ایرادی باشه)مادر نامزدم (کواسپانسر) مجبور شد بعد از تصحیح دوباره نوتارایز کنه. حتما اطلاعاتو قبل مهر کردن دوباره چک کنید Smile

میشه بیشتر توضیح بدید کجا باید گواهی امضا بگیرن؟ منظورتون دفترخونه اسناده؟
خوشحال بودن را فراموش کرده ام. ای کاش دوباره آن را حس کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228
میشه بیشتر توضیح بدید کجا باید گواهی امضا بگیرن؟ منظورتون دفترخونه اسناده؟
[/quote]

اسپانسر می بره همون بانکش نوتارایز می کنن امضا رو.
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: انتهای مارچ ۲۰۱۲
اپرووال: ابتدای سپتامبر ۲۰۱۲
مصاحبه: ابتدای مارچ ۲۰۱۳(آنکارا)- ویزا یک ضرب
مقصد: سن فرنسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، USA2014
متونیم مالی که داریم معرفی کنیم شرایط داره ....
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه منظورتون مال در ایران هست از ایرانیا نمیپذیرن. من 7 ماه درگیر راضی کردن ان وی سی بودم که بتونم حساب بانکی در ایران یا مال در ایران معرفی کنم که صدبار بهم گفتن نمیشه و فقطططط اسپانسر باید بیارید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، dinadino228 ، girl ، sib 24 ، a6l3i ، حاجی واشنگتن
با سلام من کیس نامزدی دارم بعد از حدود 7 ماه از ارسال مدارک، وقتی توی سایت اداره مهاجرت می رم، می بینم که میگن ما برای شما یک نامه 12 فوریه ارسال کردیم که نیاز به اویدنس بیشتری داریم، امروز 19 فوریه هست و هنوز چیزی دست ما نرسیده، اولا می خوام بدونم، می دونید منظورشون از اویدنس چیه؟؟؟ البته می دونم که اویدنس یعنی شواهد و مدارک بیشتر ولی می خوام بدونم می تونید حدس بزنید که مدارک بیشتر چی می تونه باشه چون ما مدارک رو کامل کامل فرستادیم ، دوم اینکه نامه چقدر طول می کشه تا به دست ما برسه ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-02-19 ساعت 18:04)ایوری نوشته:  با سلام من کیس نامزدی دارم بعد از حدود 7 ماه از ارسال مدارک، وقتی توی سایت اداره مهاجرت می رم، می بینم که میگن ما برای شما یک نامه 12 فوریه ارسال کردیم که نیاز به اویدنس بیشتری داریم، امروز 19 فوریه هست و هنوز چیزی دست ما نرسیده، اولا می خوام بدونم، می دونید منظورشون از اویدنس چیه؟؟؟ البته می دونم که اویدنس یعنی شواهد و مدارک بیشتر ولی می خوام بدونم می تونید حدس بزنید که مدارک بیشتر چی می تونه باشه چون ما مدارک رو کامل کامل فرستادیم ، دوم اینکه نامه چقدر طول می کشه تا به دست ما برسه ؟؟؟؟

نامه باید تا فردا پس فردا برسه دستتون... این چند روزه که تعطیل بودن....
شما بفرمایید مدارک چی فرستادید تا راهنمایتتون کنیم...
اما احتمال خیلی زیاد مدارک بیشتر برای اثبات رابطتون میخوان... مثل عکس 2 نفره و پرینت تلفن و ایمیل و اینجور چیزها Wink
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، a6l3i
[
سلام
در جواب باید بگم که این رو یعنی2009 tax return forms رو باید با مدارکتون میفرستادین حالا که نفرستادین ظاهرن! یا tax return forms که قدیمی بوده رو فرستادین من نمیدونم؟ واسه همین خواستن و مربوط به کسی میشه که قراره ساپورت مالی شما باشه ما که با مدارک فرستادیم و فقط توی ایمیل از ما شناسنامه کارت ملی و کپی پاسپورت کسی که ما رو ساپورت کرده خواستن یعنی شما هم اگه tax return forms رو گرفتین حتما کپی پاسپورت کسی که ساپورتتون کرده رو با خودتون داشته باشین که به مشکل برخورد نکنین باز اگر سئوالی هست بفرمایید ؟
[/quote]

سلام من یه سوال دارم >من کیسم ازدواجه.همسرم سیتیزنه واونجاست .من این هفته وقت سفارت دارم ولی اصل مدارک مالیاتیش دست خودشه.کپی دارم.گیر می دن .بگم به سفارت فکس یا میل کنه؟اخه تو نامه مصاحبه نوشتن دستشون رسیده.من تازه از بچه ها اینجا شنیدم که می خوان.
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستهای عزیز
برای اسپانسر چه فرم هایی باید پر بشه ؟؟؟؟ I-864 خالی یا با یه حرفی آخرش Smile
I-134 چیه ؟
من هیچ اطلاعاتی تو این مورد ندارم و اصلا سر در نمی یارم
مرسی
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
صباجان، I134 واسه لاتاریا و نامزدیاست
I864 باید پر کنید. حالا فرض کن پتیشنرت درآمد کافی برای اسپانسر شدن شما داشته باشه، خوب همون فرم I864 رو پر میکنه
حالا فرض کن پتیشنرت درآمدش برای اسپانسرشیپی شما کافی نیست. 2 راه حل وجود داره:
1- یه کواسپانسر بگیره. که در این حالت هم خودش و هم کواسپانسر هرکدوم جداگانه این فرمو پرمیکنن
2- اگه پتیشنرتون household داره، میتونه از درآمد اون استفاده کنه. یعنی چی؟ مثلا پتیشنرت که شوهرتم هست، داره با مادرش و خواهرش زندگی میکنه. خوب پس خودشون 3 نفرن و با شما میشن 4 نفر. اولا درآمد باید برای 4 نفر حساب بشه. ثانیا چون شوهرت مثلا داره با مادر و خواهرش زندگی میکنه، اگه اونا درآمدی دارن، میتونه درآمد اونارو هم به درآمد خودش اضافه کنه. یعنی چی؟ یعنی خودش فرم I864 رو پر میکنه و تعداد اعضای خانواده رو میزنه 4 نفر. بعد اگه خواهرشون یا مادرشون درآمد دارن، اونا فرم I864A رو پر میکنن و به این ترتیب درآمد اونا با درآمد همسرت جمع میشه و مجموع این درآمدها باید خط فقر برای 4 نفرو ساپورت کنه.
البته اینو بدون که هر فردی در صورتی household حساب میشه که با پتیشنر در یک مکان زندگی کنه. مثلا اگه خواهر همسرت یا مادرشون جای دیگه ای زندگی میکنن، household حساب نمیشن و همسرت نمیتونه از درآمد اونا استفاده کنه و البته تعداد از 4 نفر به 2 نفر کاهش پیدا میکنه. ولی در عوض میتونه از گزینه 1 استفاده کنه یعنی خواهر یا مادرش بشن کواسپانسرت
بهتره بهم بگی که همسرت با کسی زندگی میکنه یا نه و درآمدش چقدره. اونوقت قشنگ بهت میگم چکار کنه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، girl ، Sani.B ، iman2506 ، sib 24 ، a6l3i ، USA2014 ، حاجی واشنگتن
(2013-02-26 ساعت 16:58)الهه سابق نوشته:  صباجان، I134 واسه لاتاریا و نامزدیاست
I864 باید پر کنید. حالا فرض کن پتیشنرت درآمد کافی برای اسپانسر شدن شما داشته باشه، خوب همون فرم I864 رو پر میکنه
حالا فرض کن پتیشنرت درآمدش برای اسپانسرشیپی شما کافی نیست. 2 راه حل وجود داره:
1- یه کواسپانسر بگیره. که در این حالت هم خودش و هم کواسپانسر هرکدوم جداگانه این فرمو پرمیکنن
2- اگه پتیشنرتون household داره، میتونه از درآمد اون استفاده کنه. یعنی چی؟ مثلا پتیشنرت که شوهرتم هست، داره با مادرش و خواهرش زندگی میکنه. خوب پس خودشون 3 نفرن و با شما میشن 4 نفر. اولا درآمد باید برای 4 نفر حساب بشه. ثانیا چون شوهرت مثلا داره با مادر و خواهرش زندگی میکنه، اگه اونا درآمدی دارن، میتونه درآمد اونارو هم به درآمد خودش اضافه کنه. یعنی چی؟ یعنی خودش فرم I864 رو پر میکنه و تعداد اعضای خانواده رو میزنه 4 نفر. بعد اگه خواهرشون یا مادرشون درآمد دارن، اونا فرم I864A رو پر میکنن و به این ترتیب درآمد اونا با درآمد همسرت جمع میشه و مجموع این درآمدها باید خط فقر برای 4 نفرو ساپورت کنه.
البته اینو بدون که هر فردی در صورتی household حساب میشه که با پتیشنر در یک مکان زندگی کنه. مثلا اگه خواهر همسرت یا مادرشون جای دیگه ای زندگی میکنن، household حساب نمیشن و همسرت نمیتونه از درآمد اونا استفاده کنه و البته تعداد از 4 نفر به 2 نفر کاهش پیدا میکنه. ولی در عوض میتونه از گزینه 1 استفاده کنه یعنی خواهر یا مادرش بشن کواسپانسرت
بهتره بهم بگی که همسرت با کسی زندگی میکنه یا نه و درآمدش چقدره. اونوقت قشنگ بهت میگم چکار کنه

الهه جونم ، دوست همیشه در صحنه خیلی ممنونم عزیزم Smile
راستش درامد همسرم کافی نیست چون بیشتر داره درس می خونه فکر می کنم گزینه یک کو اسپانسر بگیریم
بعد یه چیزی اگه همسرم تو حسابش پولی داشته باشه تاثیری داره یا نه همون 5 برابر خز فقر فقط باید باشه
بعد یه سوال دیگه فقط کافیه اسپانسر اون حد رو پوشش بده یا نه هر چی درامد بیشتری داشته باشه بهتره
اتفاقا همسرم و خواهرش الان با هم زندگی می کنن نمی دونم درامدشون با هم چقدره چه مدت باید با هم زندگی کرده باشن با درامد چقدر ؟؟؟ میتونی راهنماییم کنی عزیزم
بازم مرسی ایشالا به زودی از اونورا خوش و خرم ما ها رو راهنمایی کنی
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، omnia ، USA2014
مرسی عزیزم
ببین مجموع درآمد همسرت و خواهرش روی هم باید حدود 24000 تا در سال باشه. مهم نیست که چندوقته با هم زندگی میکنن، مهم اینه که با هم زندگی میکنن. اگه مجموع درآمدشون بازم به این مقدار نمیرسه میتونن کواسپانسر بگیرن
اصلا اهمیت نداره که بیشتر از اون حد باشه. مهم اینه که پوشش بده
برای همسر داشتن حساب بانکی 3 برابر خط فقر کافیه
من توصیه میکنم خواهرشونو اصلا بعنوان household معرفی نکنن و یه کواسپانسر بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، girl ، omnia ، a6l3i ، حاجی واشنگتن
سلااااااام
کسی که میخواد اسپانسر بشه باید سه سال مالیات پرداخت کرده باشه ؟ هر سه سال باید درامدش بالای اون مقدار باشه یا فقط سال آخر؟
بعد فرم پرداخت مالیات 3 سال رو باید بفرسته یا سال آخر؟ اصلا 3 سال داره Smile
ممنون
پاسخ
صبا جان باید مدارک مالیات ۳ سال آخر رو کامل باشه و درامدشونم به اندازه‌ای که باید باشه. وقتی‌ درخواست بدن هر چند ساله که بخوان رو بهشون میدن
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، a6l3i ، حاجی واشنگتن
جودی جان اسپانسر من درآمدش اوکی هست فقط 2 ساله کار می کنه و تکس می ده .باید چیکار کنم ؟
پاسخ
شما همین ۲ سال رو بفرستید اگه مشکلی‌ باشه nvc بهتون میگه و وقت دارید تا روز مصاحبه ارسال کنید
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، haanvari@yahoo.com ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان