کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
بچه ها من خانمم تکس نداده و درآمد صفر زدم . این نامه رو نوشتم برای برای توضیح .نظرتون مثبته :
To Whom It May Concern:

I am ----------------, Mr.-------------'s wife and petitioning sponsor. I did not file an income tax return for the years ------------ because I have not worked during my ----------- years residence, therefore as my income was zero, based on IRS's publication 501 page 9 I am not required to file a tax return for this period with IRS .i also attached IRS's answer about my exemption to file a tax return .I was maintained by my Bank saving and my husband's money that he has transferred these --------------- years. so I'll have joint sponsor Mr----------------- .
Sincerely, ------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان:
فرم‌های مربوط به اسپانسر در ایمیلی که سفارت می‌فرستد ذکر میشوند یا اینکه خودم باید بدونم ۱_۱۳۴ و ۱۰۴۰ و ... را با خودم ببرم؟
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
خودشون بهتون میگن دوست عزیز ولی باز هم می تونین روند رو در تاپیک ویزای نامزدی مطالعه کنین ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
ندا جون تو نامهٔ ما فقط نوشته بود i864 بقیه فرمرو من خودم بردم 1040,w2,i134.i864 من همهٔ اینرو بردم البته بدن فهمیدم i134 برای نمزدیس فقط ولی‌ خوب من بردم و عزم همرو گرفتن.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، omnia ، a6l3i ، aidaone
سلام

همسر من سيتيزن آمريكاست و الان براي ادامه تحصيل به اونجا رفته ، و در آمدي نداره ؛ ميخواستم بدونم براي ويزاي نامزد ميشه فرد ديگري رو به عنوان اسپانسر معرفي كرد يا نه . من حتي نميدونم ويزاي نامزد بهتر يا ويزاي ازدواجي !!

ميشه راهنماييم كنيد

سلام

همسر من سيتيزن آمريكاست و الان براي ادامه تحصيل به اونجا رفته ، و در آمدي نداره ؛ ميخواستم بدونم براي ويزاي نامزد ميشه فرد ديگري رو به عنوان اسپانسر معرفي كرد يا نه . من حتي نميدونم ويزاي نامزد بهتر يا ويزاي ازدواجي !!

ميشه راهنماييم كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 16:06)shsep نوشته:  سلام

ميشه راهنماييم كنيد

سلام

ميشه راهنماييم كنيد

سلام دوست عزیز
بله شما می تونین فرد دیگه ای رو به عنوان اسپانسر معرفی کنین
ویزا نامزدی و ازدواجی خیلی تفاوتی از نظر زمان ندارن فقط توی ویزای نامزدی باید مدارکی مبنی بر ارتباط با هم رو طی دوسال گذشته نشون بدین و ثابت کنین که قصد ازدواج دارین که توی تاپیک ویزای نامزدی کاملا توضیح داده
موفق باشین
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، a6l3i ، حاجی واشنگتن
مرسي از راهنماييتون

شرايط اين اسپانسر چي ميتونه باشه

آيا بايد از اقوام باشه يا نه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 10:52)shsep نوشته:  مرسي از راهنماييتون

شرايط اين اسپانسر چي ميتونه باشه

آيا بايد از اقوام باشه يا نه

بچه ها تو صفحات قبل کامل توضیح دادن
حتما لازم نیست که فامیل باشه هر کسی که شرایطشو داشته باشه میتونه
باید مقیم امریکا باشن یعنی یا سیتیزن یا گرین کارت داشته باشن و مالیات پرداختیشون برای سه سال اخیر برای ویزا ازدواج سه برابر 125% خط فقر رو و فکر کنم برای ویزا نامزدی 100% خط فقر رو باید پوشش بده
( فرم I -864P مقدار رو با توجه به تعداد نفرات نوشته )
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان
ممکنه به من کمک کنید!
ما امشب به NVC زنگ زدیم که از وضعیت پرونده خبردار بشیم و بپرسیم که چه فرمهایی را بفرستیم. گفتند که I-864 و DS-230 را پر کنیم و بفرستیم. با توجه به اینکه همسر من در ایران است و هیچ درآمدی در آمریکا ندارد. هم همسرم باید فرم I-864 را پر کند و هم Joint Sponser همین فرم را پر کند ، درسته؟
در ضمن از اپراتور در NVC پرسیدیم که فرمها را باید ایمیل کنیم یا با پست بفرستیم. گفت که با پست باید بفرستیم. ممکنه بپرسم که کدام یک از دوستان فرمها را با پست و کدام یک با ایمیل فرستادند؟ و آیا فرقی می کند و ممکنه که ایراد بگیرند و جواب ندهند؟
متشکرم
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان خواستم یادآوری کنم با فرم I864 و DS230 کاور شیت رو هم ارسال کنید .
چون تا حالا کسی دراین مورد صحبتی نکرده بود گفتم شاید بعضی ها مثل من اطلاعی نداشته باشند من خودم نمی دونستم و مجددا مدارکم رو ارسال کردم البته بعضی از دوستان بودند که بدون کاور شیت ارسال کردن و به هیچ مشکل و تاخیری نخوردن ولی طبق توضیحات روی کاور شیت باید ارسال بشه وگرنه موجب تاخیر در پروسه شما میشه
ازین آدرس می تونین بهش دسترسی داشته باشین

https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/signon.aspx

توضیحات روی کاور شیت :
? You must use this cover sheet when you physically submit forms
and/or supporting documents to the NVC.
Place a legible copy of this form on the top of each submission and
mail to the address given below.
Note: Failure to use this cover sheet will delay your visa.
Use this cover sheet only for the case number indicated
below.
Information for any other case(s) being mailed in the
same package
must include the cover sheet for that case
.
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36 ، sib 24 ، a6l3i ، حاجی واشنگتن
خیلی جالبه سفارت بهم روز مصاحبه گفت اسپانسرت کافی نیست
گفتم کو اسپانسر آوردم گفت نیاوردی گفتم بابا همین الان مدارکشو دادم. گفت ندادی دوباره بیار

گفت فرم 864 رو ندادی
گفتم دادم همین الان به خانوم جلوی در گفت باید بیاری

گفت برگه های مالیاتی رو باید بیاری
گفتم همین الان دادم به خانم جلوی در
گفت ندادی تو پرونده ات نیست
یه لحظه خیال کردم ندادم
تو برگه صورتی نوشت دوباره بیار.

ماهم خانوممون مسافرت بود نمیتونستم بهش دسترسی داشته باشم موبایل یا اینترنت نداشت. افسرده برگشتم ایران که دوباره بشینم فرم ها رو دونه دونه درست کنم

خانومم پیگیری کرد معلوم شد همه مدارک منو گذاشتن توی یه پرونده دیگه و الان ایمیل زدن گفتن قبوله همه فرم ها اینجاست. فقط منتظر کلیر شدن باش.

اومدم اینجا بنویسم خیلی مواظب باشید مدارکتون گم نشن.

موفق باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sani.B ، a6l3i
بچه ها من وقتم خيلي كوتاهه ميشه كمكم كنيد؟!! كيس من نامزدي هستش و امروز وقت مصاحبه داشتم.همه ي مدارك كامل بود بجز فرم ١٠٤٠ كه من اصلا راجع بهش اطلاعي ندارم.الان بهم برگه صورتي داده و نامزدم فقط ٢ روز مهلت داره كه اونارو بفرسته واسم.كسي ميدونه فرم ١٠٤٠ رو چجوري ميشه گرفت؟
نوع ویزا:k1
اولین اقدام:دسامبر 27,2012
سرویس سنتر: california
اپروال:می 14,2012
دريافت كيس نامبر از آنكارا:جون،2012
تاريخ مصاحبه:اواخر جولاي
نتيجه:ويزاي يك ضرب و نيم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان عزیز
من تاریخ 31 جولای وقت مصاحبه داشتم از طریق ازدواج
خانومم چون توی آمریکا کار نمیکنه اسپانسر مالی من و خانومم عموی ایشون بود.
روز مصاحبه آفیسر همه چیز منو اوکی کرد فقط وقتی رسید به موضوع اسپانسر بهم گفت درآمد اسپانسرت طبق فرم 1040 خیلی پایینه و باید اسپانسرتو عوض کنی!
1 فرم آبی بهم داد و گفت فرم i864 و i 134 کپی گذرنامه یا گرین کارت شخص در خواست کننده یا ضامن دوم و فرمهای مالیاتی 1040 و w2 رو بصورت اصل برای ما بفرست! ضمنا فرم 1040 سال 2012 عموی خانوممو هم گذاشت توی پروندم! حالا سوال من اینه که من چه راه حلی دارم؟ اگه اسپانسر جور نکنم از چه راهی میشه این مشکلو حل کرد؟ آیا شما کسی رو سراغ دارید که اینکارو بکنه واسپانسرم بشه یا راه حل دیگه ای داشته باشه؟ سوال دومم هم اینه که ایشالا اگه اصل مدارک جور شد حتما خودم باید ببرم دم سفارت؟ یا میتونم پست کنم یا بدم شخص دیگه ای ببره؟
ممنون میشم اگه سریعتر راهنماییم کنید چون بد گیر کردمSad
بازم از همه بچه بخاطر راهنمایی هاشون تشکر میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
آقا اینجا کسی نیست جواب منو بده؟؟:-(
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه درآمد عموی خانمتون کمه که یکی دیگرو باید پیدا کنین جدا گونه پر کنه فرم ها رو . در مورد سوال راه حل دیگه باید بگم خیر مهاجرت خانوادگی حتماً باید اسپانسر داشته باشین .

در آمد ایشون مگخ چقدر بوده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: paeizan2001 ، sib 24 ، romance33 ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان