کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در ابوظبی
elham نوشته: [ای بابا! حالا دیگه واسه کلیرنس هم حق تقدم با خانم ها؟! Big Grin با دعای شما حالا حالا هستیم م م م . بیایید حرفای خوب بزنیم! Wink
حرف از این خوب تر؟Big Grin
در ایران همیشه آقایون نسبت به خانوما حق تقدم دارند ولی حالا آمریکا داره انتقام ما خانومها رو از آقایون محترم میگیرهSmile میبینید که خانومها ویزا هاشون آماده هست و آقایون همچنان در انتظار کلیرنسسسسسسسسسBig Grin
دارم شوخی میکنم باز دعوا درست نکنید.
[/quote]

Big Grin اتفاقا ما تشکر هم کردیم اگه اون پایین پستتون رو چک کنید! آره واقعا این رو درست می فرمایید. ما از وقتی اومدیم آمریکا کلی پیشرفت کردیم ها ها ها...

اون موقع ها مثل بز سرمون رو می نداختیم پایین و وقتی دو تا خانم می دیدیم زودتر خودمون رو می رسوندیم به در و هر جایی که خلاصه ورودی بود! یه جوری هم حساب می کردیم در بسته شه که در محکم بخوره تو صورتشون. اون که در رو نگه نمی داشتیم براشون. که بماند. الان همیشه قبل از رسیدن به در، حسابی این ور اونور رو نگاه می کنیم ببنینم هیچ موجود مونثی دورو برمون هست یا نه! پیش میاد بعضی موقع ها مثلا : "شما اول پیشـــــِی خانم! "

تو ایران سلسه مراتب قدرت خیلی قشنگ تعریف می شد، مرد ولاغیر! اینجا اومدیم دیدم کره مریخه بمون گفتن ببین: اول زن خونه، بعد سگ، آخر سرم مرد.

تو آمریکا توی یه جمع نشسته باشید خانم بیاد تو همه بلند می شن، اما برای آقایون کسی زحمت نمی ده به خودش. تو ایران تا خانم می یومد تو هر کی یه سفارش می داد: چایی، تخمه، بستنی!

بهشت زن های ایرانیه اینجا! ولی چه پدری از پسرهای ایرونی در میارن! آخخخخخخ... هم حقوق و احترام و امنیت ایرانی رو می خوان هم آزادی های بیشتر از حتی زن های آمریکایی!

آقای جرج! آقای باراک! آقای ... هـــــــممممم... انتقام بگیرید!Tongue

حالا تازه این که چیزی نیست، سازمان حقوق بشر به خاطر وضعیت بد حقوق بشر زن! در ایران درخواست کرده که از سال دیگه اصلا مردای ایرانی نتونن توی گرین کارت لاتاری شرکت کنن. چون هم پروسه اف بی آی چکشون زمان بره هم اینکه به اندازه کافی مرد ایرانی وارد آمریکا شده. Wink

حرف های خوب بزنیم.
تشکر کنندگان: elham
elham نوشته: حرف از این خوب تر؟Big Grin
در ایران همیشه آقایون نسبت به خانوما حق تقدم دارند ولی حالا آمریکا داره انتقام ما خانومها رو از آقایون محترم میگیرهSmile میبینید که خانومها ویزا هاشون آماده هست و آقایون همچنان در انتظار کلیرنسسسسسسسسسBig Grin
دارم شوخی میکنم باز دعوا درست نکنید.

الهام خانم! شما هم شدى ورژن خانم اقاى سورنا(نه؟) مهاجر سرا مياييد فاز منفى ميدين P:. شما گر 2 سال از زنگيتونو با سربازى بگذرونين ديگه از اين حرفها نميزديد. البته خودم هنوز سربازى نرفتم D:
تشکر کنندگان:
اگر پست منو خوب بخونید میبینید که پایینش نوشتم (شوخییییییییییییییییییییییییی) فاز منفی دادن با شوخی کردن خیلی تفاوت داره پس لطفا اعتراض ممنوع!!!!!
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
elham نوشته: اگر پست منو خوب بخونید میبینید که پایینش نوشتم (شوخییییییییییییییییییییییییی) فاز منفی دادن با شوخی کردن خیلی تفاوت داره پس لطفا اعتراض ممنوع!!!!!

بابا منم شوخى كرده بودم كه شما جدى گرفتى D:
تشکر کنندگان:
سلام eshagh عزیزSmile
من اگر جدی گرفته بودم که دوباره اینجا 1 هفته بحث داشتیمBig Grin
تشکر کنندگان:
elham نوشته: سلام eshagh عزیزSmile
من اگر جدی گرفته بودم که دوباره اینجا 1 هفته بحث داشتیمBig Grin

خوشحالم که می بینم اینجا همه اهل شوخی و بگو بخند هستند. اینش خوبه!
تشکر کنندگان:
اگر غیر از این بود که با این اوضاع خراب نیومدن کلیرنس ها و این کیس نامبرهای بالا که هنوز کارنت هم نشدیم و نمیدونم ما اگر کارنت هم بشیم کی قراره کلیرنسمون بیاد؟(خدا کنه که تا sepبیاد) که توی این چند ماه افسردگی میگرفتیم پس بهتره شاد باشیم و بخندیم تا اینکه با هم جر و بحث کنیم.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان:
الان KCC به من ميل زد كه تاريخ مصاحبه يكشنبه ۱۰ مى در abhdhabi است.
با توجه به اينكه من پسر ۵ سال دارم چند روز قبل و بد از مصاحبه اونجا بايد باشم؟
ممنون،HBITA ۲۰۹۰۰
تشکر کنندگان:
HBita عزیز
همون یکروز برای کلینیک وقت بگذارید کافیه. بعدش دیگه با جواب سفارته که چقدر بمونید. اگر برای چند روز بعدش ویزاتون رو بدن که بهتره بمونید.
در غیر اینصورت تصمیم با خودتونه
به امید موفقیت برای همگی
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
با سلام،
از اونجایی که مصاحبه شما 10 می روز یکشنبه میشود پس باید حتما سه شنبه5 مي در آنکارا باشید چون که همانطوری که در سفرنامه خود گفتم برای معاینات پزشکی پسرتان شما احتیاج به 72 ساعت برای گرفتن تست سل
The tuberculosis skin test also known as the tuberculin or PPD test
تشکر کنندگان: samad
سلام :
خيلى ممنون نيكان عزيز.من بايد از قبل براى سفارت وقت بگيرم يا هر روزى رفتم ميتوانم انجام دهم؟براى برگشتم به نظرِ شما كى بليط بگيرم؟
hbita20900
تشکر کنندگان:
salam doostane aziz,bebakhshid ke pinglish minevisam ,mikhastam yek soal beporsam :man emrooz vaghte mosahebe dashtam ,be man goftan tamame madarek khoobe,faghat chizi ke mano negaran karde ine ke yek barge be man dadan va goftan ke az 2 hafteye dige toye site montazere case numberam basham ,ke albate fekr mikonam baraye fbi check bashe ,az doostani ke didam tarikhe visa gereftaneshon fardaye rooze mosahebas khahesh mikonam ke age
raje be in mozo chizi midoonan baram massage bezaran,formi ke be man dade shode roye sectione 221(G) alamat khorde,merc
case number :124xx
تشکر کنندگان:
Dear Negar,
Bale in hamun Administrative process ya behtar begam FBI check hast ke jaye negarani nist va har chand vaght yek bar be site sefarate USA dar turkey vared sho va monazere zaher chidane case no. khodat dar site sefarat sho be omid elame hameye case no haye montazer
تشکر کنندگان:
حتما از قبل بلیط بگیر که حتی میتونی بلیط ارزان بخری مثلا من 3 هفته زودتر گرفتم و تونستم بلیط ارزان ترکیش برای خانواده 3 نفری مون(خودم، همسرم و پسر 4 ساله ام) بگیرم برای پسرم 25٪ تخفیف در نظر گرفته شد پس وقت را تلف نکن و بلیط را برای ترکیش 5 می بگیر که برای همان روز از طریق اینترنت از مطب دکتر اونگان وقت مصاحبه برای ساعت 10 صبح بگیر به امید موفقیت شما و همه دوستان دیگر
تشکر کنندگان:
سلام
با تشکر از تمام هموطنان عزیز که با راهنمایی مفید باعث
رفع بسیاری در این سفر میشوند .
در خصوص واکسینا سیون : لیست واکسنها که باید تزریق شود
و در ایران موجود میباشد لطفا راهنمایی کنید
آیا میتوان در ابوظبی هتل گرفت
با تشکر از دوستان
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: