کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در ابوظبی
ppa1380
عزیز میتونی از هتل محل اقامتت بگی؟
اسمش چی بود نزدیک هتل بود یا نه؟
قیمتش برای کسی که بدون تور میره چقدره؟
منتظر جواب شما هستم
تشکر کنندگان:
سلام
دیروز نامه دوم من هم اومد
به همید موفقیت برای همگییییییی

کیس نامبر:2009AS12XXX
تشکر کنندگان:
سلام
دوستانی که در ابوظبی مصاحبه دارند و قصد رنت کردن ماشین را دارند هشدار می دم که حتما" از مراکز معتبر مثل سیتی سنتر و... ماشین بگیرند چون مبلغ 1000 درهم به عنوان دیپازیت گرفته می شه که بعدا" در صورت جریمه نشدن به حسابتون برگشته می شه.
ما اینو نمی دونستیم که بهتره از کجا ماشین بگیریم .
تو هتل (ریجنت پالاس)ما زن و شوهری (کیارش) بودند که کارهای تورها را انجام می دادند .ما از آنها ماشین گرفتیم ولی بعد از یک ماه پول را برنگرداندند.و موبایلشان را هم جواب نمی دادند. برحسب اتفاق از دوستانمان که الان به اونجا رفتند .دیگه اونا اونجا نبودند و خانمی که اونجا بوده منکر این قضیه شده.
تشکر کنندگان: Masoud
خيلى جالبه همه توى اين سايت بدون اسپانسر ويزا ميگيرن من پارسال بخاطر همين از دست دادم نميدونم چرا توى اين سايت همه چيز خيلى جالب درست ميشه هر سال از 1500 يا 1600 ايرانى كه پذيرفته ميشن فقط 750 يا 850 ويزا ميگيرن و بقيه براى مسائلى مثل نداشتن ساپورت يا اشتباه در فرمها يا دير رسيدن بگراند چك رد ميشن ولى توى اين سايت ادم چيز هاى عجيب ميبينه ساپورت نداشته باشى ويزا ميگيرى . اشتباه در تاريخ تولد داشته باشى در فرمها كنسول قربون صدقتون ميره با آحترام براتون درست ميكنه. خلاصه هر اشتباهى با شه براتون درست مشه ويزا ميگيرى . من و چند تا از دوستام اين سايتو به چند نفر معرفى كرديم انها هم همين نظر را دارن سعى كنيد چيز هاى واقعى بنويسيد نه ان چيزى كه شما دوست دارين اتفاق بيافته
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
منظورتون چیه یعنی همه دروغگو هستند و آزار دارند و برای دلخوشی این مطالب را مینویسند.
ما در فرم ثبت نام و فرم اولیه اسم دخترمان را اشتباه نوشته بودیم و خدا را شکر با نامه ای که به سفارت و کی سی سی زدیم موضوع حل شد .بقیه دوستان هم مثل ما .
این خیلی عجیب نیست .
شما در این مورد به بد شانسی خوردید .کم لطفی نکنید بقیه را به همین راحتی دروغگو خطاب کنید.
تشکر کنندگان:
آخه دوست عزیز مگه ویزا گرفتن بدون ساپورت چیه که ما بخواهیم مثلا" با اون پوز بدیم .تو امریکا ساپورت داشتن که بیشتر مایه افتخاره .من و دوستان فقط می خواهیم که تجربیات خودمون رو با بقیه دوستان صادقانه درمیان بگذاریم تا در درجه اول به خودمون و بعد به بقیه کمکی کرده باشیم.
تشکر کنندگان:
بهزاد جان مرسى از اطلاعاتى كه نوشتيد. من نميدونم چرا چند نفرى تو مهاجر سرا هستند كه هميشه موج منفى مى دهند. اقا فرهاد جنابعالى اگر ديگران را دروغ گو خطاب ميكنيد حتما خودتون خواستيد پارسال با دروغ ويزا بگيرى نتونستى حالا ديگران را هم مثل خودت دروغ گو خطاب ميكنى! تا حالا كه من چند نفرى را ديدم كه بدون اسپانسر ويزا گرفتند پس ننويس كسى نميتونه.
تشکر کنندگان:
farhad25 نوشته: خيلى جالبه همه توى اين سايت بدون اسپانسر ويزا ميگيرن من پارسال بخاطر همين از دست دادم نميدونم چرا توى اين سايت همه چيز خيلى جالب درست ميشه هر سال از 1500 يا 1600 ايرانى كه پذيرفته ميشن فقط 750 يا 850 ويزا ميگيرن و بقيه براى مسائلى مثل نداشتن ساپورت يا اشتباه در فرمها يا دير رسيدن بگراند چك رد ميشن ولى توى اين سايت ادم چيز هاى عجيب ميبينه ساپورت نداشته باشى ويزا ميگيرى . اشتباه در تاريخ تولد داشته باشى در فرمها كنسول قربون صدقتون ميره با آحترام براتون درست ميكنه. خلاصه هر اشتباهى با شه براتون درست مشه ويزا ميگيرى . من و چند تا از دوستام اين سايتو به چند نفر معرفى كرديم انها هم همين نظر را دارن سعى كنيد چيز هاى واقعى بنويسيد نه ان چيزى كه شما دوست دارين اتفاق بيافته
صحبت شما تا حدودي درسته و علت اينكه توي اين سايت درصد موفقيت اينقدر بالا است وجود اينهمه مشورتها و حمايتهايي است كه اعضاء از يكديگر دارند. من اگر ويزا بگيرم 80 درصد موفقيتم را مديون اين همه اطلاعاتي مي دانم كه از اين سايت به دست آوردم . هميشه مشورت و استفاده از تجربيات ديگران باعث موفقيت افراد مي شود . قبل از هر كاري بايد مشورت كرد نه بعد از آن.
تشکر کنندگان:
این چیزی که شما می فرمایید کاملا درسته یعنی می شه بدون اسپانسر ویزا گرفت. من با یک وکیل چند هفته پیش در این مورد صحبت کردم که توی لس آنجلس بود، برای مشاوره و پیدا کردن کار به دانشگاه ما اومده بود. ازش پرسیدم که آیا اگر اسم من توی گرین کارت لاتاری در بیاد حتما باید اسپانسر داشته باشم حتی اگر خودم اینجا دانشجو و مشغول به تحصیل باشم؟ چون من داشنجو هستم و از دانشگاه پول می گیرم به عنوان بورس.
جوابی که اون خانم به من داد این بود که چیزی که به عنوان اسپانسر از شما خواسته می شه یا سند و مدرک مال و اموال برای اینه که شما ثابت کنید وقتی وارد آمریکا می شوید Public Charge نخواهید بود، به عبارتی اینجا مشکل ساز نخواهید بود و خواهید توانست مشکلاتتون رو حل کنید و اینکه همه چیز بر میگرده به اینکه آیا می تونید سفیر رو راضی کنید که Public charge نخواهید بود یا نه؟ پس کاملا ممکنه بدون اسپانسر ویزا گرفت.
تشکر کنندگان:
از من خواستن يا نشون بدم 55000هزار دلار به بالا در حسابم پول دارم يا حتما آسپانسر معرفى كنم سند خونه و زمين هم از من قبول نكردن. با اينكه خودم ليسانس حسابدارى دارم و خانمم ليسانس رياضى و اينجا دبير است . ولى كنسول هيچ كدوم را از ما قبول نكرد و گفت فقط يا بايد اسپانسر داشته باشيد يا اين مقدار پول را داشته باشد البته بگم كه ما يك خانويده 3 نفره بوديم
تشکر کنندگان:
شما خیلی راحت می تونستید بجای سند خانه یا زمین آنرا تبدیل به
پول کرده و صورتحساب بانکی را ببرید .
حتما" خودتان هم زیاد مایل نبودید وگرنه اگر می خواستید برای اینکار به شما وقت دوباره سفارت را می دادند تا مدارکتان را کامل کنید.
تشکر کنندگان:
دوست عزيز farhad25 ميشه بپرسم شما كيس نامبرتون چند بود ؟ ظاهرا از بچه هاي 2008 بوديد نه ؟ آيا اون موقع با اين سايت آشنا بوديد يا نه ؟ وقت مصاحبتون كي بود ؟ آيا به قول اين دوستمون فرصت نداشتيد كه اين مبلغ رو تهيه كنيد ؟
تشکر کنندگان:
بله دوست عزيز من دسامبر 2007 مصاحبه داشتم انكارا وا كيس نامبرم 4033بود . خانم عزيز ليلى من خيلى تلاش كردم اين پول جور كنم ولى نشد فقط تونستم 35000دلار جور كنم و بار دوم كه رفتم صادقانه همه چيز را توضيح دادم ولى ازم پذيرفته نشد و متاسفانه كنسول كيس ما را رد كرد
تشکر کنندگان:
سلام
خیلی متاسفم .به شما حق می دم .بهر حال موقعیت خوبی بوده که از دست رفته .
چرا ملکتان را نفروختید؟
ازافسر تقاضا نکردید که مهلت بدهند تا شما تلاشتان را بکنید؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا کسی میدونه که این مبلغ 755 دلاری که توی سفارت برای هر نفر میگیرن برای بچه زیر یکسال هم میگیرن یا نه؟
ممنون میشم اگر میدونید جواب بدید.
در پناه حضرت دوست
رزا
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان