کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در ابوظبی
اگر اطلاع تغییر بلاک به KCC برای نامه دومه...باید بگم منم 5 ساعت دیگه برواز به ابوظبی دارم و هنوز نامه دوم رو نگرفتم...نامه دوم اگر نیومد خیلی مهم نیست...فقط مدارک لازم رو اماده کن و از تاریخ مصاحبت اطلاع حاصل کن...جلوی درب سفارت برای ورود باسبورتتو نشون میدی و بقیه ماجرا.........
شماره کیس: 136XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
کنسولگری:Abu Dahbi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول;28May 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:10Feb 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Waiting
تاریخ مصاحبه:14Apr2009
تاریخ دریافت کلیرنس:بدون کلیرنس
دریافت ویزا: 15April 2009
جمع تقریبی هزینه ها:هر نفر 2000000 تومان
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

سعید هستم و خوشحال شدم که با وجود کیس نامبر بالا کارنت شدم
کیس نامبر من حدود 26 هزار و مصاحبه من در ماه ژوئن(جون) در ابوظبی هست
دوستانی که مشابه من هستند خوشحال میشم با هم هماهنگی داشته باشیم

تجربه ای که با یکی دیگه از دوست الان دارم و تلفنی با هم در تماسیم نشون داده که نباید یه راه اشتباه رو دوبار رفت
وقتی در این شرایط قرار میگیری میبینی که یک راهنمایی کوچیک چقدر موثره و کارتو لنگ نمیزاره

پس باید به هم کمک کنید که خدای نکرده حسرتشو بعدا نخوریم
آدرس میل من
msa6222@yahoo.com
هست
ممنون میشم
Case Number: about 26300
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
درسته که پلاکها تغییر پیدا کرده اما سر در خانه ها نوشته شده پلاک قدیم و هم پلاک جدید. ضمن اینکه پستچی هر منطقه دیگه پلاک خونه هارو حفظه. نگران نباشید.
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
من 4-5 روزه به kcc ايميل زدم ولي هنوز جواب نداده كه كي مصاحبه دارم ديروز هم دوباره فرستادم ولي خبري نيست. . خيلي مي ترسم ؟؟؟
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
هدا نگران نباش. چون تعطيلات EASTER بود اينجا البته US فكر كنم كمتر تعطيل بود ولى ما در اسكاندينوى 5 روز تعطيل بوديم. من هم ايميل زدم هنوز جوابى دريافت نكردم. الان حدس ميزنم كه حسابى سرشون شلوغ باشه. فكر ميكنم تا فردا بهمون جواب ميدهند. بنابرين اصلا نگران نباش
تشکر کنندگان:
eshagh نوشته: هدا نگران نباش. چون تعطيلات EASTER بود اينجا البته US فكر كنم كمتر تعطيل بود ولى ما در اسكاندينوى 5 روز تعطيل بوديم. من هم ايميل زدم هنوز جوابى دريافت نكردم. الان حدس ميزنم كه حسابى سرشون شلوغ باشه. فكر ميكنم تا فردا بهمون جواب ميدهند. بنابرين اصلا نگران نباش

ممنون از دلگرميت
جواب من را ديشب دادند و من 28 June مصاحبه دارم
اميدوارم جواب تو هم زود بدن .
موفق باشي
تشکر کنندگان:
با عرض سلام به همه دوستان
سفرنامه محمدرضا و بیتا
بعد از یک سال دوندگی و در گیری فکری و هزارن مسئله که خودتون در رابطه با لاتری بیشتر از من آشنا هستین انتظار ما تمام شد و حاصلش در زیر تقدیمتان شده

شنبه 10 ابریل به دبی برواز کردیم.ما از طریق آژانس "آفتاب ساحل آبی" مراحل رزرو بلیط و هتل رو انجام داده بودییم و جمعا برای شش روز یک میلیون و دویست برداخت کردیم. هتل ما "لوردز" بود و هتل غیر ایرنی با توریستهای روس و آلمانی و غذای به سبک این کشورها که خیلی به مذاق ما خوب نیومد.
امور آزمایشات بزشکی رو دو روز قبل از مصاحبه انجام دادیم که حدود هفتصد و بنجاه هزار تومان شد. چون به خانمهای زیر 28 یه واکسن گرون میزنن(واکسن ضد سرطان رحم)...تازه تمام ما واکسنها رو انیستو باستور زده بودیم.
روز مصاحبه با یه آقای سریلانکایی به ابوظبی رفتیم .واقعا منصف بود چون رفت و برگشت با سه ساعت انتظار از ما بانصد درهم گرفت در صورتی که من تحقیق کردم تاکسی با معیار تاکسیمتر هفتصد درهم میگرفت.برای شما در بایین شماره اون اقا رو میذارم و بهتون توصیه میکنم حتما با این اقا برید.
بعد از چک امنیتی مقابل درب سفارت وارد سالن اصلی شدیم.البته یک شماره بهمون داده بودن و منتظر نشستیم تا شمارمون اعلام بشه. بعد از نیم ساعت شمارمون اعلام شد و کنسول از من که برنده اصلی بودم ترجمه لیسانس و ازدواج و شناسنامه و فرم اسبانسر و باسبورت رو گرفت. حتی به اصلشون هم نگاه نکرد. از خانمم هم همین مدارک رو گرفت و گفت بشینین.
بعد از بیست دقیقه دوباره شمارمون اعلام شد و این بار یک خانم ایرانی بسیار بسیار خوش مشرب اومد و بلافاصله به ما تبریک گفت . در ضمن گفت من تو کیس شما هیچ نکته منفی نمیبینم و با ویزای شما مشکلی ندارم ولی برید فردا بیاید ویزاتونو بگیرین . تمام حضار تبریک گفتن و ما با شادی اومدیم بیرون.
فردا بعد از گرفتن ویزا من متوجه یک اشکال در اسپل اسمم شدم. دوباره ویزا رو پس گرفتن و گفتند برید دوباره فردا بیایید. تصور دوباره به دبی برگشتن و طی دویست کیلومتر آزار دهنده بود . ما اون شبو با استرس و کمی نگرانی سپری کردیم.صبح فردا ولی همه چیز به خوبی گذشت و ما ویزا رو گرفتیم.
دوستان یک سری نکات رو در نظر بگیرید:
حداقل بانصدهزار تومان اضافه از چیزی که تخمین میزنید با خود ببرید.
اگر میتونید ماشین اجاره کنید چون ما نزدیک چهارصد هزار تومان کرایه دادیم. تازه خیلی جاها بود که ندیدیم.
مرحل گرفتن ویزا خیلی راحتتر از اون چیزی هست که فکر میکنید
تمام افرادی که کار دولتی دارن با اف بی آی چک مواجه میشن.
شماره راننده سریلانکایی(احمد محمد قسیم) : 00971502150758
شماره "آفتاب ساحل آبی": 02188533533
هر سوالی باشه در خدمتم
خداحافظ

با درود و سپاس از گردانندگان سایت و شما عزیزان
تشکر کنندگان: elham ، mohammad_usa ، M!LAD ، Masoud ، سارا کوچولو ، ramfar
سلام
محمد رضا جان تبریک فراوان
همیشه موفق باشید
تشکر کنندگان:
mohammadrezaaa نوشته: با عرض سلام به همه دوستان
سفرنامه محمدرضا و بیتا
بعد از یک سال دوندگی و در گیری فکری و هزارن مسئله که خودتون در رابطه با لاتری بیشتر از من آشنا هستین انتظار ما تمام شد و حاصلش در زیر تقدیمتان شده

شنبه 10 ابریل به دبی برواز کردیم.ما از طریق آژانس "آفتاب ساحل آبی" مراحل رزرو بلیط و هتل رو انجام داده بودییم و جمعا برای شش روز یک میلیون و دویست برداخت کردیم. هتل ما "لوردز" بود و هتل غیر ایرنی با توریستهای روس و آلمانی و غذای به سبک این کشورها که خیلی به مذاق ما خوب نیومد.
امور آزمایشات بزشکی رو دو روز قبل از مصاحبه انجام دادیم که حدود هفتصد و بنجاه هزار تومان شد. چون به خانمهای زیر 28 یه واکسن گرون میزنن(واکسن ضد سرطان رحم)...تازه تمام ما واکسنها رو انیستو باستور زده بودیم.
روز مصاحبه با یه آقای سریلانکایی به ابوظبی رفتیم .واقعا منصف بود چون رفت و برگشت با سه ساعت انتظار از ما بانصد درهم گرفت در صورتی که من تحقیق کردم تاکسی با معیار تاکسیمتر هفتصد درهم میگرفت.برای شما در بایین شماره اون اقا رو میذارم و بهتون توصیه میکنم حتما با این اقا برید.
بعد از چک امنیتی مقابل درب سفارت وارد سالن اصلی شدیم.البته یک شماره بهمون داده بودن و منتظر نشستیم تا شمارمون اعلام بشه. بعد از نیم ساعت شمارمون اعلام شد و کنسول از من که برنده اصلی بودم ترجمه لیسانس و ازدواج و شناسنامه و فرم اسبانسر و باسبورت رو گرفت. حتی به اصلشون هم نگاه نکرد. از خانمم هم همین مدارک رو گرفت و گفت بشینین.
بعد از بیست دقیقه دوباره شمارمون اعلام شد و این بار یک خانم ایرانی بسیار بسیار خوش مشرب اومد و بلافاصله به ما تبریک گفت . در ضمن گفت من تو کیس شما هیچ نکته منفی نمیبینم و با ویزای شما مشکلی ندارم ولی برید فردا بیاید ویزاتونو بگیرین . تمام حضار تبریک گفتن و ما با شادی اومدیم بیرون.
فردا بعد از گرفتن ویزا من متوجه یک اشکال در اسپل اسمم شدم. دوباره ویزا رو پس گرفتن و گفتند برید دوباره فردا بیایید. تصور دوباره به دبی برگشتن و طی دویست کیلومتر آزار دهنده بود . ما اون شبو با استرس و کمی نگرانی سپری کردیم.صبح فردا ولی همه چیز به خوبی گذشت و ما ویزا رو گرفتیم.
دوستان یک سری نکات رو در نظر بگیرید:
حداقل بانصدهزار تومان اضافه از چیزی که تخمین میزنید با خود ببرید.
اگر میتونید ماشین اجاره کنید چون ما نزدیک چهارصد هزار تومان کرایه دادیم. تازه خیلی جاها بود که ندیدیم.
مرحل گرفتن ویزا خیلی راحتتر از اون چیزی هست که فکر میکنید
تمام افرادی که کار دولتی دارن با اف بی آی چک مواجه میشن.
شماره راننده سریلانکایی(احمد محمد قسیم) : 00971502150758
شماره "آفتاب ساحل آبی": 02188533533
هر سوالی باشه در خدمتم
خداحافظ

با درود و سپاس از گردانندگان سایت و شما عزیزان
سلام
آقا تبریک
چند سوال داشتم:
1-برای مدیکال تست که رفتید چه آزمایشاتی از شما گرفته شد؟
2-آیا در تهران واکسنی زدید؟چون در زمان بچگی خوب همه ما یک سری
واکسن زدیم و آیا برگه ای رو که انستیتو پاستور داد برای تایید وزارت خارجه بردید؟
3-به غیر از ترجمه لیسانس و ازدواج و شناسنامه و فرم اسبانسر ،آیا ترجمه گواهی اشتغال بکار از شما نخواست؟
ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
از ما تست قفسه سینه و آزمایش خون گرفتند..ما تمام واکسنها رو انیستو پاستور زده بودیم و یک کارت زرد رنگ ممهور شده همراهمون بود...خود کارت به انگلیسی هست ونیازی به ترجمه نداره..
از من گواهی شغلی نخواستند...و به اصل مدارک هم اعتنا نکردند...فقط ترجمه ها
تشکر کنندگان: ali1339
mohammadrezaaa نوشته: از ما تست قفسه سینه و آزمایش خون گرفتند..ما تمام واکسنها رو انیستو پاستور زده بودیم و یک کارت زرد رنگ ممهور شده همراهمون بود...خود کارت به انگلیسی هست ونیازی به ترجمه نداره..
از من گواهی شغلی نخواستند...و به اصل مدارک هم اعتنا نکردند...فقط ترجمه ها

ممنون از اطلاعاتی که دادین
میشع اطفا بگین به جز مدارک فرد برنده شده آیا مدارکی از همسرتان بردید؟ مثل پایان تحصیلات یا پایان خدمت یا گواهی اشتغال و ....
مرسی و مبارک باشه
تشکر کنندگان:
سلام
راستی آقای محمدرضا بابت هزینه ویزا چقدر گرفتند؟
تشکر کنندگان:
سلام محمد جان بهت تبریک میگم و امیدوارم که در کنار همسرت زندگی خوبی در آمریکا داشته باشی
تشکر کنندگان:
یک بار مطرح شده بود که اگر کسی تحصیلات دانشگاهی داشته اف بی آی چک می خوره ولی محمد رضا و خانمش مثال نقض هستند چون لیسانس هم داشتند ولی اف بی آی چک نخوردن. بهتون تبریک می گم که راحت ویزا گرفتین.
تشکر کنندگان:
fbi check baraye hame hast che khanom che agah
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان