کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در ابوظبی
لطفا فارسی تایپ کنید Big Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
از بچه ها اگر برای کسی نامه دوم اومده محبت کنه از تمامی صفحات و فرمها و احیانا هر چیز دیگه ای که در این بسته هست اسکن کنه و در سایت آپلود کنه تا بقیه بتونن از اون پرینت بگیرن.فکر کنم این چیز خیلی مهمیه.
ممنون میشم که اینکارو بکنید.
تشکر کنندگان:
elham نوشته: لطفا فارسی تایپ کنید Big Grin

سلام الهام خانم
تبریک
کیس نامبر من 33000 هست و احتمالا در ماه جولای نوبتمه
میشه توضیح دهید که از چه طریقی از تاریخ و روز مصاحبتون مطلع شدید؟
در ضمن آیا نامه دوم براتون اومده؟

ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
هر موقع کیس شما کارنت شد به KCC ایمیل بزنید و اونها به شما تاریخ و مکان مصاحبه رو میگن
در ضمن اومدن نامه دوم اصلا و ابدا اهمیتی نداره... شما جواب KCC رو پرینت بگیرین و به عنوان دعوتنامه به مسئول سفارت نشون بدین
در خصوص مدارک مورد نیاز هم توی تاپیکها عناوین زیادی پیدا خواهید کرد.
باور کنید بسیاری از مدارکی رو که من همراه داشتم رو نگاهم نکردن...استرس نداشته باشین
شماره کیس: 136XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
کنسولگری:Abu Dahbi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول;28May 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:10Feb 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Waiting
تاریخ مصاحبه:14Apr2009
تاریخ دریافت کلیرنس:بدون کلیرنس
دریافت ویزا: 15April 2009
جمع تقریبی هزینه ها:هر نفر 2000000 تومان
تشکر کنندگان: ali1339
ali1339 نوشته:

سلام الهام خانم
تبریک

ممنون

سلام من وقتی کارنت شدم 1 روز بعد به KCCایمیل زدم و تاریخ مصاحبه رو پرسیدم و KCCهم بعد از1 روز جواب داد و تاریخ رو گفت و در مورد ساعت مصاحبه هم به ابوظبی ایمیل زدم و جواب گرفتم.
elham نوشته:
ali1339 نوشته:

سلام الهام خانم
تبریک

ممنون

سلام من وقتی کارنت شدم 1 روز بعد به KCCایمیل زدم و تاریخ مصاحبه رو پرسیدم و KCCهم بعد از1 روز جواب داد و تاریخ رو گفت و در مورد ساعت مصاحبه هم به ابوظبی ایمیل زدم و جواب گرفتم.
سلام
ممنون از جوابتون
اگر امکان داره آدرس ایمیل هاییی را که به KCC و ابوظبی زدید را برام درج کنید ممنون
تشکر کنندگان:
سلام به همگی دوستان

ما اول اردیبهشت مصاحبه داشتیم اونم بدون اسپانسر و با سپرده بانکی.با اینکه کار هردو ما ازاد بود ولی به ما هم برگه ابی دادند و گفتند از دو هفته دیگه سایت را چک کنیم.به امید موفقیت همه دوستان.لطفا نگران مصاحبه باشید خیلی راحتتر و زودتر از چیزی که فکر کنید تمام میشود.
انجا مشکل زبان هم نبود چون سه تا خانم ایرانی بودند و یک اقای پاکستانی که فارسی بلد بود.بقیه که بلد نبودبد .مدارک لازم و سوولات را به صورت نوشتهبه فارسی به شما نشان میدادند.
تشکر کنندگان:
AbuDhabiIV@state.gov
KCCDV@state.gov
باسلام به دوستان
امروز جواب FBI چك ما رسيد و ما هم بايد خودمان را آماده كنيم.
-
تشکر کنندگان:
دورود بر همه دوستان
از بچه هایی که جواب اف بی ای چک شون اومده و رفتن ویزا شون گرفتن مخصوصا اونهایی که ابوظبی رفتن یک سوال دارم:
بچه ها مدت اعتبار ویزا شما چقدر است؟ می خواهم ببینم آیا اعتبار ویزا رو براساس اعتبار آزمایشات پزشکی می دهند. چون شنیدم اعتبار آزمایشات پزشکی که روز مصاحبه تحویل سفارت دادیم شش ماهه است برای همین اعتبار ویزا بر اساس آزمایشات است. آیا این صحت دارد؟ الان بیشتر بچه ها جواب اف بی ای چک شون بعداز 4 الی 5 ماهه می اید برای همین دوستانی كه تازه رفتن سفارت بویژه در ابوظبی اگر بگویند اعتبار ویزای آنها چقدر است و آیا ارتباطی به آزمایشات انها دارد یا نه و آيا اگر كسي بخواهد ويزايش اعتبار شش ماهه داشته باشد چه آزمايشاتي رو بايد تكرار كند ممنون می شوم لطفا هر چه سریع تر جواب بدهید نياز مبرم به اين پاسخ دارم
تشکر کنندگان:
Smile 
salam katayon jaan,ma 2 farvardin dar abu dhabi mosahebe dashtim,ba inke be ma goftand az 2 hafteye bad siite ro check konid ke javabe fbi checketon biad,vali daghighan 7 rooz bad az mosahebe shomaramon to site bood,visai ke baramon zadan daghighan az roozi ke passportamo tahvil gereftam be modate 6 maahe,ke albate mamolan visaye 6 mahe midan va hich rabti be azmayeshaye pezeshki nadare.omidvaram toneste basham komaket konam
-----------------------------------
سلام خاتون جان
ما 2 فروردین در ابوظبی مصاحبه داشتیم با اینکه به ما گفتن از دو هفته دیگه سایت رو چک کنید که جواب اف بی ای چکتون بیاد ولی دقیقاً 7 روز بعد از مصاحبه شمارمون تو سایت بود . ویزایی که برامون زدن دقیقاً از روزی که پاسپورتمو تحویل گرفتم به مدت 6 ماهه که البته معمولاً ویزای 6 ماهه میدن و هیچ ربطی به آزمایشات پزشکی نداره .
امیدوارم که تونسته باشم کمکت کنم
-----------------------------------------------------
نگار جان لطفاً فارسی تایپ کنید
تشکر کنندگان:
باسلام
از این که راهنمایی کردیدمتشکرم.
تشکر کنندگان:
کتایون جان تبریک میگم امیدوارم شماخداقل سفرنامه به امریکارو بنویسید
تشکر کنندگان:
كتايون عزيز
واقعا كيس نامبر هايي كه از زمان مصاحبه اونها تا اومدنه ادمين در سايت سفارت 4 ماه طي شده هم موقع دريافت ويزا به مدت 6 ماه ويزا ىريافت ميكنند؟
در مورد قبل 1 هفته بعد از مصاحبه كيس نامبرش اعلام شده بود و ويزاي 6 ماهه دريافت كرده بود شايد يك نفر باشه كه كيس نامبرش 3 ماه يا 4 ماه بعد اعلام شده و موقع دريافت ويزا ويزاي 6 ماهه دريافت كرده كسي ميتونه اين موضوع رو تاييد كنه كسي كه 3 تا 4 ماه منتظر اعلام كيس نامبرش شده باشه؟
لطفا كمك كنيد
تشکر کنندگان:
دوست عزیز سلام
در موردسوال اول حدود ششماه طول کشید تا جواب دادن و هر وقت هم به سفارت نامه زدیم این جواب را دادن که کیس شما درحال بررسی است.
سوال دوم شماخیلی نامفهوم است.من متوجه منظورشما نشدم.

دوستان عزیز دراولین فرصتی که به خاک آمریکا رسیدیم و اینترنت در دسترسم باشد این کار راخواهم کرد. با تشکر ازتبریک شمادوست عزیز
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان