کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در ابوظبی
سلام بر همه
ماهم ازبرندههاي 2009 هستيم وفكرميكنم كيس نامبر(2009as9xx)ماجزو اولين كيس نامبرهايي بود كه ازايران وقت مصاحبه( 20 اكتبر) داشت همه جيزخيلي عالي بوداول اينكه كافيه 2 روزقبل از مصاحبه اونجا باشيد تا بتونيد ازمايشاتتون را انجام بدين ونيازي به وقت قبلي نداره ازمايشات هم شامل ازمايش خون,عكس از قفسه سينه ,وزن وقدومهمتراز همه تزريق همه واكسنهايي كه ازبجكي زديدلازم به توضيح كه اكر كارت واكسنتونو داريد حتما همراه ببريد جون ممكنه يه 300-400 درهمي صرفه جويي كنيد نكته دوم اينكه اكر متاهليدوخانمتون زير35 سال سن داره واكسني تحت عنوان سرطان رحم بهش تزريق ميكنن كه به تنهايي 750 درهم قيمتشه( البته بعدها ما فهميديم كه كويا اين واكسن براي خانمهاي زير 22 اجباري) به هر حال اكر با همسرتون ميريد براي ازمايش بي بالاي 1100 درهم رو به تنتون بماليد نكته مهم ديكه اينكه حتما 5 قطعه عكس همراهتون باشه جون فقط 2 تا از اوناروبايد بدين به ازمايشكاه در صورتي كه توي نامه دومي كه براي ما اومده بود نوشته بود براي ازمايشات يه عكس كافيه به هرحال فرداش ساعت 12.5 نفري 2تا باكت بهمون دادن كه تو يكيش جواب ازمايشات و توي ديكري عكس قفسه سينه بود (كه البته اين عكس به هيج دردي نميخوره وتو سفارت فقط باكت جواب را ازتون ميكيرن)واما فرداش ساعت5 صبح ماشين اومد در هتل دنبالمون(همون نفري 150 درهم) وساعت 7.5 ما سفارت بوديم جلوي سفارت اون روز خيلي شلوغ بودونكته جالب اينكه متاسفانه بيشترين استرس از طرف همون ايرانيهايي كه تو صف هستند براي همديكه درست ميشه مثلا خانم من كه با روسري بود خيليها بهش ميكفتن ممكنه بخاطر اين مساله ردت كنن وازاينجور حرفها
بالاخره يكي يكي وارد سفارت شديم وبعداز كرفتن شمارمنتظرمونديم تا صدامون كردن كسي كه با ما مصاحبه كرد يه خانم ايراني بود كه كويا عاشق كامران و هومن بودوجندتا از عكسهايي كه بااونا كرفته بود تو اتاقكش زده بود بكذريم بعد از كرفتن مدارك فقط ازما برسيد كدوم ايالت ميريد؟ما هم كفتيم كاليفرنيا بعد هم يك بركهA4 به ما داد كه توش هزينه هاي مربوطه را تيك زده بود و به ما كفت ببريد صندوق برداخت كنيددر قسمت صندوق يك خانم امريكايي بسيارخوش برخورد يك فيش 5750 درهمي به ما داد (درصورتي كه توي نامه دوم به ما كفته بودن هزينه هر نفر2795 درهم يعني مجموعا5590 درهم)وبعداز برداخت رسيد را به همون خانم ايراني تحويل داديم و به ما كفت منتظر باشيد تا دوباره صداتون كنن بعداز حدود يك ساعت دوباره صدامون كردن(البته رفتيم يك باجه ديكه)اون باجه يك خانم امريكايي بود كه به خوبي فارسي صحبت ميكرد به ما كفت مداركتون كامله وبعدازانكشت نكاري يك بركه ابي به ما داد وكفت هر وقت كيس نامبرتون را در سايت ديديد خودتون يا هر كس ديكه كه باسبورتاتون را با اين بركه ابي بياره ويزاتون را بهش ميديم ازش برسيدم جندروز بعدازاعلام كيس نامبرمون وقت داريم بيايم ويزامونو بكيريم؟كفت60 روز
فرداي اون روز ما بركشتيم ايران و درست 7 روز بعد يعني 27 اكتبر كيس نامبر ما در سايت اعلام شد و روز 3 نوامبر ويزامونو كرفتيم وتا 2 مي بايد از كشور خارج بشيم(6 ماه)
تشکر کنندگان: Masoud ، farshadz ، sami123 ، ramfar
دوست عزيز تبريك فراوان

يه 3 - 4 تا سوال واسم پيش اومده كه ميپرسم
1- اينكه طرز پوشش واسه خانما اونجا بايد چه شكلي باشه ؟؟
2- اينكه شما با خانومتون 2 تايي با هم ثبت نام كرده بوديد؟؟
3- كسايي اونجا بودن كه نامزد باشندو بخوان از ويزاي نامزدي استفاده كنند؟؟

بازم تبريك فراوان به اميد اينكه زندگيتون توام با شادي فراوان باشه
Smileیه روزی میرسه که همه چیز اونیه که ما میخواستیم.Wink
تشکر کنندگان:
شهر مقصد با شهر اسپانسر باید یکی باشه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزيز
در مورد سوالاتت بايد بكم كه :
1- اصلا طرز بوشش خانم ها براشون مهم نيست و هر طور كه راحت تر هستند مي تونند بوشش داشته باشند
2- همونطور كه مي دوني هر فرد متاهل مي تونه 2 بار ثبت نام كنه 1 كي واسه خودش و 1 هم واسه همسرش و هر كدوم كه برنده بشن به هر دو ويزا ميدن
3- بله كساني كه ويزاي نامزدي و دانشجويي مي خواهند بكيرند هم بايد از طريق ابوظبي اقدام كنند و اتفاقا 1كي از ايراني هايي كه انجا بود براي وبزاي نامزدي اقدام كرده بود كه فرداي همان روز ويزاشو كرفت
تشکر کنندگان:
نه اصلا مهم نيست شهر شما مي تونه با شهر اسبانسرتون متمايز باشه
تشکر کنندگان: farshadz
سلام.من توی سفارت یک خانم ایرانی با چادر ایرانی دیدم.
تشکر کنندگان:
سلام

كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك

يه سوال فوري دارم
من ميخوام مصاحبه ام را بندازم عقب.راه و روش را بلد نيستم چه كار بايد بكنم؟؟؟

تورو خدا فقط كامل و دقيق بگيد

نياز فروري به اين جواب دارم تا مصاحبم 30 روز بيشتر نمونده

كمك كمك كمك كمك كمك
لطفا كوتاهترين مسير براي اين كار
تشکر کنندگان:
سلام rahgouzar

با سفارت تماس بگیرید (ایمیل) و بگید وضعیتتون رو انشااله که قبول میکنن یعنی حتما قبول میکنن Wink توی وبسایت سفارت انکارا که نوشته میشه:

http://turkey.usembassy.gov/reschedule_a...ments.html

توی وبسایت سفارت ابوظبی هم نوشته که میشه ولی ممکنه که به 3 یا 4 ماه دیگه بیفته

Q: My appointment is this month but I cannot make it. Can I reschedule my appointment?

A: Due to our workload we can only reschedule emergency cases, and the new
Appointment could be up to 3 or 4 months later.

http://abudhabi.usembassy.gov/frequently...tions.html
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
تشکر کنندگان: rahgouzar
persia جون خيلي ممنون

ميگن اگه مصاحبه بيفته عقب امكان اينكه در مصاحبه رد بشي بسيار زياده چون بقيه كساني كه كيس نابر بيشتر دارند ميرند براي مصاحبه و حق ما كه كيس نامبر كمتري داريم پايمال ميشه مي خواستم بدونم اين موضوع در چه حدي واقعيت داره؟؟؟

ممنونم از همه ي دوستاني كه راهنمايي ميكنن مرسي مرسي مرسي
تشکر کنندگان:
راستي شرمنده ولي در صورتيكه نامزد من واسه مصاحبه بياد و ويزا هم بگيره ولي ظرف 6 ماه مهر خروج نخوره چه اتفاقي مي افته ( كسي كه لاتاري به اسمش هست بره ) ؟؟

واقعا آخرين فرصت خروج همون 6 ماهه؟؟؟
اگه نشه بري چي ميشه ؟؟؟
تشکر کنندگان:
rahgouzar نوشته: راستي شرمنده ولي در صورتيكه نامزد من واسه مصاحبه بياد و ويزا هم بگيره ولي ظرف 6 ماه مهر خروج نخوره چه اتفاقي مي افته ( كسي كه لاتاري به اسمش هست بره ) ؟؟

واقعا آخرين فرصت خروج همون 6 ماهه؟؟؟
اگه نشه بري چي ميشه ؟؟؟

سلام

اگه ظرف 6 ماه اعتبار ویزا به امریکا ورود نکنید ویزاتون باطل میشه.

باید برنده اصلی اول ورود کنه و همسر و بچه ها بعدا هم میتونن ملحق شن ولی همونطور که گفتم نباید از تاریخ ویزاشون بگذره.

در مورد پايمال شدن حق كيس نامبر كمتریها اطلاعی ندارمSad
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
تشکر کنندگان:
مرسي عزيزم

من هرچه قدر تماس گرفتم اپراتور ها به انگليسي صحبت ميكردن و من نتونستم خوب بهشون بفهمونم كه ميخوام مصاحبه ام را به تعويق بندازم كسي راه حلي برا اين مورد نداره ؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من عضو جدید سایت هستم و برنده 2009.
شماره کیس نامبرم هم بین 11000 تا 11600 هست.
کسی میدونه که مدارک اسپانسر رو از همین حالا اگر دریافت کنیم میشه یا تاریخش مهمه؟ اسپانسر من از همین حالا مدارک رو آماده کرده. بگم بفرسته یا نه؟
ممنون و آرزوی موفقیت برای همه دارم
در پناه حضرت دوست
تشکر کنندگان:
سلام عزيزم تبريك ميگم

والا ما كه تا 1 ماه ديگه مصاحبه داريم تازه مدارك اسپانسر واسمون پست شده. تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين مدارك بايد زمان مصاحبه به كنسولگري برده بشه و تا اون زمان فرصت داريد
تشکر کنندگان:
سلام.بله از همین الن سریع اقدام کنید .وقت ندارید.ابهامی هم داشتید بپرسید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان