کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در ابوظبی
سلام
ممکنه این سایت ابوظبی را برای من بذارین.یعنی اگر لینک مستقیم تاریخ مصاحبه ها رو که بر مبنای کیس نامبر هست بذارید که خیلی ممنون میشم.من کیس نامبرم 33XXX میباشد.
ممنون
تشکر کنندگان:
Ultraseaboy عزیز ممنون
فقط اینکه مدارک رو که گرفتم باید کپی اونو برابر اصل کنم؟
و دیگه اینکه چطور بعضی با اینکه نامه دوم بدستشون نرسیده میدونن که مکان مصاحبه اونها کجاست؟
ممنونم
Case Number: 2009AS11XXX
تشکر کنندگان:
سلام
http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_status.html آدرس سایت ابوظبی هست فقط نمیدونم کجای این آدرس بدرد شما میخوره.
در مورد سوال shadow_1352
لطفا با من تماس بگیرید تا توضیح کامل بدم.
محمد 09122019097
تشکر کنندگان:
سلام اگر نامه دوم به دست كسي نرسه چه جوري بايد بفهمه كجا بايد بره براي مصاحبه و چه فرم هايي را بايد پركنه ؟؟؟؟
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
shadow_1352 نوشته: Ultraseaboy عزیز ممنون
فقط اینکه مدارک رو که گرفتم باید کپی اونو برابر اصل کنم؟
و دیگه اینکه چطور بعضی با اینکه نامه دوم بدستشون نرسیده میدونن که مکان مصاحبه اونها کجاست؟
ممنونم
Case Number: 2009AS11XXX

در مورد کپی برابر اصل: دارالترجمه یک کپی از مدرک شما رو منگنه میکنه به ترجمه ها که کار کپی برابر اصل را انجام میده.
تشکر کنندگان:
hoda نوشته: سلام اگر نامه دوم به دست كسي نرسه چه جوري بايد بفهمه كجا بايد بره براي مصاحبه و چه فرم هايي را بايد پركنه ؟؟؟؟

اگر نامه دوم به دست كسي نرسه با ای میل به کی سی سی میتونید بفهمید که كجا و کی بايد برید براي مصاحبه.

بقیه داستان هم اینجاست:

http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=224

http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=24
تشکر کنندگان:
rahgouzar نوشته: سلام عزيزم تبريك ميگم

والا ما كه تا 1 ماه ديگه مصاحبه داريم تازه مدارك اسپانسر واسمون پست شده. تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين مدارك بايد زمان مصاحبه به كنسولگري برده بشه و تا اون زمان فرصت داريد
سلام
تبریک
شما از کجا متوجه شدید که یک ماه دیگه مصاحبتونه؟آیا نامه دوم براتون اومده یا از طریق سایت متوجه شدید؟
در ضمن برای اینکه از تاریخ مصاحبه خبرداربشیم باید تو چه سایتی بریم؟
ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
سلام بولتن ویزا را هر ماه چک کنیدهر وقت شماره شما کارنت شد اگر نامه 2 به دستتون نرسید با kccتماس بگیرید یا ایمیل بزنید و تاریخ و زمان مصاحبه تون را بپرسید.این ایمیل کنتاکیkccdv@ state.gov
اینهم بولتن ویزاست
http://travel.state.gov/visa/frvi/bullet..._4384.html
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: Masoud ، ali1339
یک سوال اینکه آیا برای پسر سه سال و نیم ما کارت واکسنش را که ما ترجمه کردیم و به تایید وزارت امور خارجه هم رسیده دکتر قبول می کنه یا دوباره در آنجا بهش واکسن میزنند؟ وقتی به آ ژانس مسافرتی رفتیم گفتند که چون پسرمون هم با ما هست حتما بایذ توره 10 روزه بگیری چون که جواب آزمایش پسرمون تا پنج روز طول مکشه خوب کسی خبر تایید شده ای داره؟
تشکر کنندگان:
سلام Nikan

در باره سوال اول شما: من هم يك بچه 3 ساله دارم. البته هنوز تا زمان مصاحبه من خيلي وقت باقي مونده و هنوز اقدامي براي دريافت كارت واكسن بين المللي نكردم. با توجه به مطالبي كه در سايت خوندم فكر نمي كنم كه نيازي به ترجمه كارت واكسن بچه شما باشه. بلكه مي تونستيد اون كارت واكسن رو ببريد انستيتو پاستور و بر اساس اون درخواست كارت واكسن بين المللي بكنين. حتما خودشون توي اون كارت اطلاعات لازم رو درج ميكنن. ضمن اينكه براي خودتون هم بايد اين كارت صادر بشه.

در مورد سوال دوم شما كه بايد 10 روز زودتر بريد من چنين تصوري ندارم. زيرا به نظر نمي ياد كه فرآيند آزمايش هاي پزشكي بچه با والدين تفاوتي داشته باشه. فكر كنم كه همون 2 روز زودتر كافي باشه. ولي براي اطمينان مي تونيد با مطب پزشكي در دوبي كه مي خواهيد اونجا بريد تماس بگيريد و سوال كنيد كه چقدر زمان براي انجام آزمايشات بچه ها لازم هست.

اميدوارم كه درست راهنمايي كرده باشم. Migrant
تشکر کنندگان:
سلام نیکان عزیز:
من هم یک بچه 5 ساله دارم.انستیتو پاستور مهر خودش را در کارت واکسنش زد و گفت که این کارت را باید ترجمه کنید ونیازی به واکسیناسیون بچه نیست.
تشکر کنندگان:
الهام جان سلام
سوال: به من گفتن پاسپورتهارو هم میخوان انستیتوپاستور. از شماها خواستن؟ و اینکه دختر من حدود 3 ماهشه. پس با ترجمه کارت واکسن برم انستیتوپاستور؟
آرزوی موفقیت دارم براتون
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
سلام
بله پاسپورت رو میخوان برای اینکه مشخصات روی کارت واکسن باید مطابق با مشخصات پاسپورت باشه (نام و تاریخ تولد و شماره پاس) رو در کارت واکسن مینویسند.
اول کارت واکسن دخترتون رو ببرید اونجا مهر بزنند بعد خودشون میگن ببرید ترجمه کنید شاید دختر شما چون 3 سالشه .واکسنهاشو کامل نزده شرایطش فرق داشته باشه پسر من 10 سالشه و واکسن هاشو کامل زده بودموفق باشید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام
برای آماده کردن مدارک اسپانسر چه حرکتی باید انجام بدیم.فرمی برامون پست میکنن که باید اسپانسرم اونو پر کنه یا که خود اسپانسرم باید از اونجا کاری انجام بده؟
ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
الهام جان ممنونم ازت
دخترمن 3 سالش نیست حدود 3 ماهشه Tongue
موفق باشید
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان