کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در ابوظبی
سلام
علی جان به سلامتی که مصاحبه شدی ویک مرحله اصلی و مهم را پشت سر گذاشتی
امیدوارم که به زودی زود هم جواب کلیرانستان بیاد
تشکر کنندگان: ali1339 ، matrix
سلام
من امروز مصاحبه داشتم الان هم دبي هستم
دقيقا مثل علي بود به من هم بركه ابي دادن با همون مشخصات
اميدوارم كلير بشيم نميدونم بركه ابي الان كه نزديك سبتامبر هستيم زود مياد يا نه
موفق باشيد
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: Spiritual ، ramfar
MATRIX عزیز یکم بیشتر توضیح بده یعنی به شما هم گفتند باید ویزاتون رو چاپ کنیم؟ یا به دلیل سربازی و کار دولتی ویزا ندادند؟؟؟
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
این میلاد کجاست؟؟؟؟ چرا ازش خبری نیست؟؟؟ چند روز پیش مصاحبه داشت!!
میلاد جان نکنه ویزات رو گرفتی و بی سر و صدا از همون جا رفتی امریکا ....بدون خداحافظی؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
matrix نوشته: سلام
من امروز مصاحبه داشتم الان هم دبي هستم
دقيقا مثل علي بود به من هم بركه ابي دادن با همون مشخصات
اميدوارم كلير بشيم نميدونم بركه ابي الان كه نزديك سبتامبر هستيم زود مياد يا نه
موفق باشيد
سلام
به شما هم گفتند باید ویزاتون پرینت بشه؟
راستی وایلد وادی و امارت مال(پیست اسکی) و دوبی مال (پیست پاتیناژ و آکواریوم ) یادت نره
تشکر کنندگان:
هاهاهاهاها ..همه اینها وقتی خوش میگذره که ویزا رو گرفته باشید...Big GrinBig Grin
راستی چاپ کردن ویزا مگه چقدر طول میکشه؟ مال ما رو یک روزه چاپ کردند......
تشکر کنندگان:
elham نوشته: هاهاهاهاها ..همه اینها وقتی خوش میگذره که ویزا رو گرفته باشید...Big GrinBig Grin
بدون ویزا هم خوش میگذره الهام خانم
البته منم گذاشتم برای موقعی که میخوام برم ویزا بگیرم این جاها رو برم.
ولی بنظر من آدم باید از موقعیت ها به نحو احسن استفاده کنه که من نکردم.
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همه دوستای گلم
من یکشنبه صبح رفتم دبی. حدود ساعت 11.30 رفتم پلی کلینیک و عصر هم ساعت 4.30 دوباره رفتم تا هم دکتر منو معاینه کنه و هم جواب عکس و آزمایش رو بگیرم که هزینش هم شد 550 درهم. اکیداً به دوستان 2009 و 2010 توصیه می کنم MIDEAST برای تست پزشکی نروید!!! چون بنظر من آدم های بشدت نامردی هستن، اولاً که جواب رو فردای روز آزمایش میدن ثانیاً بابت همین کار 950 درهم می گیرن البته اگه یه واکسن الکی بهتون نزنن و بیشتر پول نگیرن!!! آدرس پلی کلینیک : درست روبروی پارکینگ سیتی سنتر و Commercial Bank در ساختمونی بنام الوحده هست ، البته اسم خیابونش یادم نیست دقیقاً ولی اگه از خیابان المکتوم برید اولین 4 راه بعد از میدان ساعت باید بپیچید سمت راست ساختمان الوحده چندتا فروشگاه لوازم ورزشی پایینش داره و طبقه اول دفتر دکتر سلیمان نایل. خلاصه روز دوم هم رفتم گردش و وایلد وادی که جای بسیار خوبیه . توصیه میکنم حتماً برید البته به ما گفتن یک پارک آبی جدید بنام آتلانتیس تازه باز شده که خیلی از وایلد وادی توپ تره که خب ما اینو دیر فهمیدیم
Big Grin
روز قبل هم با یک ایرانی قرار گذاشتیم که با ماشین سیتروئن C4 اومد دنبالمون و با 400 درهم رفتیم ابوظبی، اگر کسی خواست من شمارش رو میدم بهتون. به هیچ عنوان تاکسی دبی نگیرید که تاکسی متر میندازه و احتمالاً 700 درهم به بالا براتون آب می خوره!! اتوبوس هم بد نیست بعضی ها با اتوبوس اومدن ولی حدود 2.30 ساعت طول میکشه ولی با ماشین 1.30 ساعت که حدود 60 درهم میشه کلاً ولی بنظرم بهتره روز مصاحبه ماشین بگیرید ولی روز بعد برای گرفتن پاسپورت و ویزا با اتوبوس برید.
ساعت 8 من جلوی سفارت بودم که توصیه می کنم مثل من زود نرید سفارت چون مارو یعنی همه ایرانی ها رو تا 10 بیرون نگه داشتن. ساعت 10 همه رفتیم داخل سفارت، اول از صندوق شماره گرفتم بعد از حدود نیم ساعت یک هندی ازم مدارکم رو گرفت که البته باید بگم برخورد جالبی نداشت برخلاف اون خانم باشخصیت آمریکایی که شماره میداد و پول میگرفت، خیلی خوش برخورد بود انگار 10 ساله آدمو میشناسه! بعد از ارائه مدارک حدوداً 45 دقیقه بعد رفتم برای مصاحبه پیش همون خانم دلارام معروف که هرچی ازش بگم کم گفتم، اول پرسید کار دولتی نداشتی که من نداشتم و بعد از رشته و محل رفتنم به امریکا پرسید و اثر انگشت گرفت و قسم نامه رو هم امضا کردم ولی بهم گفت که مدتی طول میکشه تا ویزا آماده بشه و باید سایت رو چک کنم تا شمارم بیاد رو سایت و من برای اطمینان پرسیدم که یعنی قطعیه که گفت هیچ مشکلی نیست و حتماً شمارت اعلام میشه و مطمئن باش ویزاتو میگیری. این نکته رو بیاد اشاره کنم که واقعاً راحت ترین مصاحبه عمرم بود، راحت تر از خرید کردن حتی!!! خیالتون واقعاً راحت باشه هیچ کاری نداره ، این خانم دلارام طوری با آدم حرف میزنه که انگار چند ساله همدیگه رو میشناسیم فقط یک خبر بد که گفت تا یک ماه دیگه بیشتر تو سفارت ابوظبی کار نمیکنه و بعد به جای دیگه منتقل میشه البته امیدوارم افسر بعدی هم به خوبیه خانم دلارام باشه. راستی روی برگه آبی نوشته : your case requires administrative processing که همون FBI CHECK باید باشه و انشاللله که ما در FBI سابقه ای نداشته باشیم آمین!!!Smile
در نهایت از همه دوستان عزیز ، از Admin گل ، مدیران قدیم و جدید Masoud, Mahan, Ali-J, Payam, Milad , Elham و ... سپاسگزارم چرا که اگه این سایت و این دوستای فعال و با معرفت نبودن شاید پای من به سفارت هم نمی رسید! امیدوارم که کلیر ها هم زود بیاد و باقی دوستان هم هرچه زودتر ویزاهارو بگیرن و راحت بریم آمریکا صفا کنیمSmile
موفق و پیروز باشید
در پناه حق
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: elham ، hbita ، Spiritual ، M!LAD ، ramfar
ali1339 نوشته:
elham نوشته: هاهاهاهاها ..همه اینها وقتی خوش میگذره که ویزا رو گرفته باشید...Big GrinBig Grin
بدون ویزا هم خوش میگذره الهام خانم
البته منم گذاشتم برای موقعی که میخوام برم ویزا بگیرم این جاها رو برم.
ولی بنظر من آدم باید از موقعیت ها به نحو احسن استفاده کنه که من نکردم.

من که تا روز قبل از مصاحبه واقعا اصلا تفریح بهم نچسبید تازه ما تنها نبودیم با هدا عزیز و همسرش رفته بودیم و تاریخ مصاحبه هامون 1 روز اختلاف داشت و همه اونجاهایی رو هم که گفتید با هم دسته جمعی رفتیم ولی مگه استرس میذاره به آدم خوش بگذره تازه فکر کنید روز قبل از مصاحبه هدا اینها که تازه از سفارت برگشته بودند و ویزاشون رو گرفته بودند پیش ما اومده بودند تو اتاقمون بعد من نشسته بودم از استرس اینکه ویزا نگیرم گریه میکردم......بعد فرداش که ویزا گرفتم کلی ذوق زده شدمBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
خب آقای ماتریکس هم رفت جزو منتظرین ویزا که خداوند هر چه زودتر عطا بفرماید
حالا دیگه باید بشینیم به امید سایت
تشکر کنندگان: matrix
سلام به همگی

ابوظبی سه تا شماره *** 13
اعلام کرده کسی از بچه های سایت نیست؟
تشکر کنندگان:
سلام حامد جان
من از تركيه به ابوظبي منتقل كردم . البته از kcc خواستم تغيير بده و او نها هم گفتند كه فرم ds رو تصحيح شده براشون بفرستم . من هم فرم اصلاح شده كه محل مصاحبه توش پرسيده شده را تصحيح كردم و براشون kcc ارسال كردم . موفق باشي .
تشکر کنندگان:
قبل از مصاحبه اين كار رو بكني بهتر خيلي بهتر ه .
تشکر کنندگان:
من هم محل مصاحبه رو اول آنکارا نوشته بودم. ولی یکی دو ماه قبل کارنت شدنم به کی سی سی گفتم که می خوام مصاحبه م اروپا باشه و نزدیک ترین جا به محل اقامتم. و اون ها هم ایمیل رو جواب دادند و قبول کردند. قبل کارنت شدن باید ایمیل بزنید. فقط نمی دونم که آیا دلیل قانع کننده ای می خواد یا نه. مثلاً من بهشون گفتم که من نمی دونستم که می شه جایی غیر آنکارا یا ابوظبی باشه و این دو جا به من خیلی دوره. و اون ها قبول کردند.
تشکر کنندگان:
hamed_gh نوشته: سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم ... من امروز رفتم مدرسه ام تا دیپلمم رو بگیرم اونا گفتم یا باید کارت پایان خدمت داشته باشی یا ما میفرستیم دانشگاه
میدونم اگه بفرستن دانشگاه هم عمرآ دیپلم رو بهم بدن حتی واسه چند روز
حالا به نظرتون چیکار میشه کرد ؟
آیا کسی بوده برای گرفتن دیپلم اش مشکل منو داشته باشه ؟
دوست عزیز hamed_gh
از ایجاد پاسخ های غیر مرتبط با موضوع تاپیک خوداری فرمایید .
سوال مطرح شده شما در این تاپیک قرار گرفت .
============================================================

در ضمن از دوستان برنده شده در لاتاری 2010 تقاضا میکنم برای رونق گرفتن انجمن 2010 سوالات خود را در انجمن 2010 مطرح کنند و از مطرح کردن آن در انجمن 2009 خوداری کنند . تمامی دوستان 2009 برای کمک به 2010 به این انجمن سر میزنند .

http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=1352
-------------------------------------------------------------------

با تشکر میلاد
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان: admin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان