کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تولد مهاجرسرا
مبارکا!
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: A.R.R ، soheilbadami ، battosai ، storagemeter ، nora ، ojee ، gbtm ، Soap McTavish ، kouroshd ، ehsun ، soruosh ، nooshshahnar ، afshinghwink ، nika ، parastoo500 ، msar ، alirezanz
مبـــــــــــــــــــــــــــــارکــــــــــــــــــــ!
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: A.R.R ، ojee ، gbtm ، Soap McTavish ، kouroshd ، ehsun ، soruosh ، afshinghwink ، nika ، pari pariaaa ، msar ، alirezanz
تولدت مباااااااااااااااااااااااااااااااااااااارک
We Can Change Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsun ، nooshshahnar ، nika ، msar ، alirezanz
تولدت مبارک....... ( بیشتر از 4 سال نیست!!! الان سه ساله که من عضو شدم)
someday i will leave and never come back
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، nooshshahnar ، nika ، msar ، alirezanz
سایت پر طرفدار برای مهاجر سراییها، تولدت مبارک .
این سایت برای من و خیلی از عزیزانی که هدف رفتن به اونور آب رو دارند اطلاعات بسیار ارزشمندی را می دهد . اگر با این سایت آشنا نمی شدم ادامه راه برایم بسیار سخت بود . در کدام کتاب و کدام نشریه این همه اطلاعات را بایستی آنهم محانی بدست می اوردم .
از همه مدیران و بنیان گزاران این سایت صمیمانه سپاسگزارم و سالگرد تولد این سایت را تبریک عرض می کنم .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Saiban ، Ali Sepehr ، nooshshahnar ، nika ، pari pariaaa ، laili ، msar ، حاجی واشنگتن ، alirezanz
بسیار بسیار مبارک و فرخنده باشه. واقعا کمک کننده است این سایت. دست همه مدیران محترم و سختکوش و همینطور اعضای مهربان و خونگرم درد نکنه. همیشه خوش باشید.
C/N:2*** office: ایروان Interview: W2 DEC
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، آلیس-1980 ، nooshshahnar ، afshinghwink ، soruosh ، ikamaly ، nika ، msar ، alirezanz
امروز تولد ٦سالگي مهاجرسرا بود...
تبريك به تمام دست اندر كاران و مديران سايت على الخصوص مؤسس سايت و دوستاني كه بسيار زحمت كشيدند تا اين سايت سر پا باشد و به ما ياري برساند اميدوارم تولد ١٠٠ سالگي سايت رو خودم تبريك بگمBig Grin

سپاس فراوان
پاسخ
(2013-08-06 ساعت 19:23)WIKIMAN نوشته:  جا داره بگم ۵ سال گذشت ....

(2013-08-06 ساعت 22:28)User نوشته:  علي بايد بگم شش سال گذشته و وارد سال هفتم شديم!

5ساله؟!!Sad
6ساله؟!!Sad
بین علما اختلاف است!!SadSad
حالا هرچی!!
تولدت مبارک مهاجرسرا
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
پاسخ
تشکر کنندگان: A.R.R ، Soap McTavish ، nika ، payam62 ، ffrfar ، آلیس-1980 ، pari pariaaa ، msar ، alirezanz
19 آگوست هر سال میلادی یادآور اینست که یکسال به عمر سایت مهاجرسرا اضافه می شود و یکسال بر تجربه ما اضافه

بهرحال تولدت مبارک مهاجرسرا
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تولدت مبارک مهاجرسرا Smile

تو این چند سال واقعا سرنوشت افراد را با سایت مفیدتان تغییر دادید.

برای فرد فرد. دوستان در گروه مدیریت شادکامی آرزومندم
پاسخ
قبول شدن در لاتاري تولدي دوباره بود براي من و خانواده ام كه بيست سال است در آرزوي رفتن هستيم.زندگي جديد ما ديرتر پا مي گرفت ،اگر راهنمايي هاي مهاجرسرا و دوستان مهربانم نبود. انشالله بتوانم دين خود را به زيبايي ادا كنم. مهاجرسراي دوست داشتني، تولدت مبارك.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، Shahabpk ، behdadK ، lighter ، babak12 ، aghamilad ، HERMES7 ، KIMIA2005 ، amirdadash ، Ali Sepehr ، msar ، آلیس-1980 ، alirezanz
مهاجر سرا امیدوارم همیشه در کنارمون باشی .

با سختی های زیادی شدی 6 ساله

امیدواریم بتونیم گوشه ای از زحماتی که برای همه دوستان کشیدی را جبران کنیم

ایشالا تولد 120 سالگیت
نه نه 1200 سالگیت :دی
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، قصه گو ، behdadK ، lighter ، babak12 ، SomeOneX ، KIMIA2005 ، amirdadash ، Ali Sepehr ، kaamiran ، msar ، آلیس-1980 ، alirezanz
(2014-08-20 ساعت 13:43)Mahmood129 نوشته:  مهاجر سرا امیدوارم همیشه در کنارمون باشی .

با سختی های زیادی شدی 6 ساله

امیدواریم بتونیم گوشه ای از زحماتی که برای همه دوستان کشیدی را جبران کنیم

ایشالا تولد 120 سالگیت
نه نه 1200 سالگیت :دی

سلام

با توجه به اینکه سایت مهاجر سرا بیشتربرپایه ویزای گوناگونی آمریکا پا برجا هست احتمالا 2 الی 3 سال بیشتراز عمر 1200 ساله مهاجر سرا نمونده ( متاسفانه Sad )

امیدوارم مدیریت مهاجر سرا این نکته را در نظر داشته باشند و فکری برای آینده کنند

ضمنا !
" مهاجر سرا تولدت مبارک "
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، Shahabpk ، قصه گو ، behdadK ، lighter ، babak12 ، SomeOneX ، KIMIA2005 ، Ali Sepehr ، kaamiran ، Nima90 ، msar ، alirezanz
اختیار داری دوست من ....

پس تاپیک های دیگه را نخوندی

کلی از بزرگواران دیگه هستند در تاپیک های دیگه

اینشاالله این مورد ویزا های گوناگونی هم حل میشه

اما در کل با اقتدار مهاجرسرا همیشه بالاست چون یوزرهای گلی مثل شماها داره
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، قصه گو ، behdadK ، lighter ، babak12 ، SomeOneX ، KIMIA2005 ، Ali Sepehr ، kaamiran ، feidom30 ، Nima90 ، msar ، آلیس-1980 ، alirezanz
مهاجر سرا تولدت مبارک ، تو سالروز تولد تو من کلیر شدم ! به به! چه روز خوبی! Smile
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، behdadK ، lighter ، babak12 ، Mahmood129 ، SomeOneX ، HERMES7 ، Ali Sepehr ، kaamiran ، msar ، آلیس-1980 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان