کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تولد مهاجرسرا
آموختن الفباي مهاجرت را از نقطه صفر با تو شروع كردم؛
دوست خوبم ، همپاي انتظارم تولدت مبارك ...
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

پاسخ
،،، و من از پارسال تا حالا دارم باهاش زندگی می‌کنم.
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
پاسخ
منبع عالی برای اطلاع یابی (از دوستان با مطالعه و یا با تجربه)، همراه خوب در روزهای انتظار، سایت مناسب برای پیدا کردن افرادی که در شرایط مشابه با ما به سر میبرند
تولدت مبارکSmile
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تولد مبارک یاور همیشگی . واقعا سایت مفیدی هست از گروه تشکیل دهنده و ناظرش متشکرم.
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
پاسخ
من چند ماهه که باهاش آشنا شدم و واقعا" افسوس میخورم که چرا زودتر پیداش نکردم ...امیدوارم سالهای سال به همین شکل و با تمام قوا به کار ادامه بده Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Hediyeh ، ASALI ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، mehdiii ، nahid.t ، msar ، alirezanz
من دوسش دارم ... تولدش خیلی خیلی مبارک....
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ASALI ، sayeh_m ، امیر مهاجر ، mehdiii ، nahid.t ، msar ، alirezanz
درود بر دوستان مهاجر...
به لطف مهاجرسرا بود که کمک کرد گام در راه مهاجرت نهم ......
جا داره از خالق انجمن مهاجرسرا و کلیه مدیران و کسانی که برای انجمن فعالیت می کنند تشکر و شادباش بگویم .
امیدوارم روزی بتوانم برای جبران به مهاجرسرا خدمتی بکنم .
تندرست و پاینده باشید .

***************HAPPY BIRTHDAY MOHAJERSARA********************
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ASALI ، sayeh_m ، امیر مهاجر ، battosai ، nahid.t ، amir0_0amir ، mehdiii ، msar ، alirezanz
تقریبا"از همون اوایل با مهاجر سرا آشنا شدم به خیلی از افراد فامیل و دوست معرفی کردم برای دو ساله که من هر روز به این سایت سر می رنم بارها با التهاب لاتاری اشک ریختم و دقیقا" با اون به سر می برم. تولدت مبارک. هر روز پر بارتر.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ASALI ، sayeh_m ، امیر مهاجر ، battosai ، nahid.t ، amir0_0amir ، mehdiii ، msar ، alirezanz
با فروم های زیادی کار کردم ولی بدون شک مهاجرسرا بهترین آنها بوده .
با افتخار اعلام میکنم که مهاجرسرایی ام.
تولدت مبارک.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، ASALI ، User ، Hediyeh ، Ali Sepehr ، battosai ، mehdiii ، امیر مهاجر ، nahid.t ، msar ، alirezanz
نمیدونیم این طفل 5 ساله آقا پسره یا دختر خانم ولی در هرصورت لمپشو میکنیم و تولد 5 سالگیشو مبارک باد میگیمWink
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
من فکر میکنم اگر مهاجر سرا نبود منهم نمیتونستم این پروسه( گرفتن گرین کارت ) را تا پایان طی کنم من واقعا اطلاعات ضعیفی از لاتاری داشتم اطلاعات موجود در این سایت بینهایت برای من سودمند بود از سفرنامه ها گرفته تا مشکلات مهاجرت همه و همه به من خیلی کمک کردند به دوستان زیادی هم این انجمن را معرفی کردم چون دلم میخواست دیگران هم از اطلاعات سودمنش استفاده کنند با دوستان زیادی هم اشنا شدم الان هم یه جورایی باهاش زندگی میکنم با مشکلات کاربران غمگین و با شادیهایشان احساس شادمانی میکنم واقعا سپاسگذارم و تولد انجمنی به این سودمندی و صمیمی به مدیران خوب و کارامدش و کاربران محترم تبریک میگم پاینده باشی مهاجر سرا
پاسخ
مهاجرسرا آخرشه

منم به نوبه خودم تبریک میگم تولد این سایت ارزشمند و دوست داشتنی رو و یک پیغام دست مریزادی هم برای مدیران لایق این سایت دارم
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

پاسخ
تشکر کنندگان: 3pideh ، Omidooo ، Hediyeh ، Ali Sepehr ، mehdiii ، امیر مهاجر ، nahid.t ، ASALI ، msar ، alirezanz
خیلی دیر شده ولی منم تولد مهاجرسرای عزیزم رو تبریک میگم!
انشالله کیک 50 سالگیش رو خودم تو امریکا میپزم! Tongue
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، barooni_sho ، msar ، alirezanz
جا داره بگم ۵ سال گذشت ....
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
علي بايد بگم شش سال گذشته و وارد سال هفتم شديم!
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان