کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
میامی، ایالت فلوریدا
سلام
من برای چند وقت دیگه میخوام با همسر و پسرم از ترکیه بیام اورلاندو ولی زبان بلد نیستم
پول هم ندارم البته با این شکلی که من دارم میام تا 4 یا 5 ماه ساپورت خواهیم شد میخواستم بدونم آیا برای من اونجا کار هست؟ هر کاری که باشه مهم نیست برای من که چند سال تو ترکیه کار کردم دیگه هیچ کاری سخت نیست
دوستانی که اونجا زندگی می کنند آیا راضی هستند یا به فکر یه ایالت دیگه باشم
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
سلام دوستان عزیز دانشگاه میامی چطوره؟ علاوه بر سطح دانشگاهش برای لذت از رندگی خوبه کلا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . من و همسرم به همراه ۲ فرزندم تصميم كرفتيم اكر بشه براي زندكي بياييم شهر اورلاندو البته تا سال اينده از طريق تركيه ..ميشه لطف كنيد در مورد شرايط زندكي مثلا اجاره خانه يا ابارتمان در مناطق خوب و متوسط به بالا ماهي جقدر ميشه و مناطق خوب براي تحصيل مقطع ابتدايي و راهنمايي و خريد خط و موبايل .خريد ماشين و در كل وضعيت اب و هوا حداكثرو حداقل دما وحداقل دستمزد جهت كار ساعتي جقدر هستش .خواهشا دوستاني كه از طريق تركيه اقامت اونجا رو كرفتن .بيشتر ما رو راهنمايي كنند .با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، sahar2016
(2015-08-03 ساعت 11:06)نیلوفرآبی نوشته:  دوستان میامی آب و هوایی مشابه جنوب خودمون داره؟

تقریبا ولی قابل تحمل
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix
مرسی از نظرات همه بچه ها مخصوصا اونایی که دارن تو میامی زندگی می کنن و مخصوصا "یامی" جان!
من از اول نظر همه بچه ها رو خوندم و با نظر همه اونهایی که دارن تو میامی زندگی می کنن موافقم! حتی اون دوستمون که با یامی جام مخالفت شدیدی داشت! چراشو می گم حالا! گفتهاشون با آمار و اخبار جور در میاد.
بقول قدیمی ها " هر کسی از ظن خود شد یار من"!!! اینو یادمون باشه!
دوستان درست میگن میامی بهترین جای دنیاست!! مگه عیر از اینه که مشهورترین آدم های آمریکا یا یه ویلا تو میامی دارن و یا تعطیلاتشون رو میرن میامی!!! ولی مشهورترین ها!! دوستان با دلار 3300 تومنی مگه ماها اونم اول کاری میتونیم از پس خرجش بر بیایم؟؟؟
من تو ایران یه شرکت واردات لوازم پزشکی دارم و می خوام با ویزای EB5 وارد آمریکا بشم و می خواستم بیام میامی، تصور منم مثل بقیه از میامی یه شهر رویایی بود ولی حق با دوستانه!
واقعیتش من نه حالو حوصله هیسپانیک رو دارم نه آمریکای جنوبی و کوبا و این حرف ها وگرنه که میرفتم آرژانتین یا برزیل! نه دلم می خواد اسپانیایی یاد بگیرم. نه سرمایم بهم اجاره میده که برم تو بهترین جای میامی یه ویلای 1.2 میلیون دلاری بخرم یا ماهی 3 هزار دلار اجاره خونه بدم!!!!!!!!
ولی خوبه که یادمون باشه تو همین تهران خودمون هم کسایی هستن که اصلا نمیدونن نظام آباد کجاست؟ میدون خراسون رو فقط تو فیلمهای فارسی قدیمی دیدن! تا حالا اسم خاک سفید رو هم نشنیدن! نیتم بی احترامی به کسی نیست منم بچه میدون هفت حوض تهران هستم! وسط شهر!
ولی دوستان اگه قرار باشه بیام آمریکا می خوام خوب زندگی کنم! در آرامش و امنیت و با احساس خوب زندگی کنم! توی کارام پیشرفت کنم! دنبال دردسر هم نیستم. عهد اخوت با میامی که نبستم! فامیل یا دوستی هم اونجا ندارم که مجبور باشم برم میامی!
یه ایالت و شهر دیگه زندگی میکم مثل آقاها تعطیلاتم رو با زنم میام اونجا کیف میکنم این بهتر نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، m.ghoreishi ، lighthouse ، yami ، sahar2016
ممنون میشم از ملبورن فلوریدا "Melbourne" هم اگه اطلاعاتی دارید بفرمایید.

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان از اورلاندو کسی اینجا هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
‌دوستان یه سوال
درسته که میگن تو فلوریدا ممکنه صب که درخونه رو وا میکنی یه تمساح جلو در دراز کشیده باشه؟؟
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، behjan
(2015-11-27 ساعت 01:01)someonelikeyou نوشته:  ‌دوستان یه سوال
درسته که میگن تو فلوریدا ممکنه صب که درخونه رو وا میکنی یه تمساح جلو در دراز کشیده باشه؟؟

سلام
فکر کنم این پرسش رو باید آقا یامی پاسخ بدن که البته حالا در یوتا زندگی میکنن
پارسال شبکه من و تو در مستند بیلی و جانوران, یک قسمتش از میامی زنگ زدن و کمک خاستن
یک مورد توی قایق شخصی طرف قایم شده بود و مورد دیگه هم توی چمن ها حیاط پشتی خونه
البته هر دومورد حیواناتی کوچیک بودن (شبیه سمندر) ولی بیلی میگفت خیلی خطرناک و سمی هستن

**نمیدونم میشه به اون برنامه بعنوان یک مستند نگاه کرد یا نه؟!

حالا افراد ساکن فلوریدا اگه پاسخ بدن خیلی خوب میشه

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-27 ساعت 05:57)Danoosh نوشته:  

سلام
فکر کنم این پرسش رو باید آقا یامی پاسخ بدن که البته حالا در یوتا زندگی میکنن
پارسال شبکه من و تو در مستند بیلی و جانوران, یک قسمتش از میامی زنگ زدن و کمک خاستن
یک مورد توی قایق شخصی طرف قایم شده بود و مورد دیگه هم توی چمن ها حیاط پشتی خونه
البته هر دومورد حیواناتی کوچیک بودن (شبیه سمندر) ولی بیلی میگفت خیلی خطرناک و سمی هستن

**نمیدونم میشه به اون برنامه بعنوان یک مستند نگاه کرد یا نه؟!

حالا افراد ساکن فلوریدا اگه پاسخ بدن خیلی خوب میشه

موفق باشید

سلام

پاسخ کاربر یامی عزیز به این مورد:

والا من در جنوب فلوریدا و نزدیکهای میامی بودم. تنها حیوانی که اونجوری میگی ولی فکر کنم یه چیزی شبیه افتاب پرستهای بزرگ هستن.
نمیدونم سمی باشن یا نه ولی به نهایت از ادمها میترسن و از فاصله بیست متری هم بهشون نزدیک بشی زود میرن داخل اب. اندازه یک تمساح متوسطن ولی میان بیرون برکه ها افتاب میگیرن کاری به کسی ندارن تازه مناطق شهر هم نه. معمولادر جاهای خارج از شهر.
آرمادیلو و اپاسوم هم هست که کاملا بی ازارن و اشغال و مورچه میخورن.
راکون هم که همه جا هست میان سراغ سطل اشعالها.
در جنگل بزرنگ نزدیک میامی مارهای بزرگ پیتون فکر کنم هست ولی اسمش روشه! داخل جنگل هستن. حالا ده سالی یکی راهش به داخل حومه شهر بیوفته بحث دیگه ای هست.
زیبایی زندگی نزدیک طبیعت یک چیز دیگه هست.
ما ایرانیها از ارتباط برقرار کردن با طبیعت و حیوانات محروم بودیم.

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjan ، lighthouse ، copol ، hosseinix
سلام دوستان
یه سوال داشتم.ایا کسانی ک در فلوریدا هستند از کورال اسپرینگ نزدیک میامی باخبرند و اطلاعات خاصی دارند.یکی از اشنایان اونجاست و دوست دارم بدونم جای خوبی واسه زندگی هست؟
خیلی ممنون از کمکتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-08 ساعت 22:45)nik.truth نوشته:  سلام دوستان
یه سوال داشتم.ایا کسانی ک در فلوریدا هستند از کورال اسپرینگ نزدیک میامی باخبرند و اطلاعات خاصی دارند.یکی از اشنایان اونجاست و دوست دارم بدونم جای خوبی واسه زندگی هست؟
خیلی ممنون از کمکتون

بله يكي از مناطق خوب جنوب فلريداست
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام
در مورد میامی و فلوریدا و بخصوص در فصل تابستان و در اطراف برکه ها و آبگیرها، خزندگانی مثل مار پایتون، کروکدیل، ایگوانا و ... در مناطق شهری دیده میشه که به ندرت آسیبی به افراد وارد میشه و مردم هم با این موجودات دوست داشتنی اخت شده اند. جای نگرانی نداره. میتونید از طبیعت نهایت استفاده رو ببرید. البته خیلی روزها در تابستان ها هوا هم شرجی میشه و برای افرادی که عادت ندارند کمی سخته.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، Hopeman ، ehsan TT ، hosseinix
كسي ميامي و اطرافش نيست
اين تاپيك خيلي سوت و كوره
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-19 ساعت 02:11)Hopeman نوشته:  كسي ميامي و اطرافش نيست
اين تاپيك خيلي سوت و كوره
بفرما دوست عزیز سوالی داری بگو ،من هستم !!![emoji3]

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان