کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
(2016-05-06 ساعت 04:40)ma_shahsavari2002 نوشته:  سلام  و خسته نباشيد و تشكر ويژه از تمامي اعضاي اين سايت من خيلي از اين سايت استفاده كردم و اميدوارم بعد از انجام مصاحبم كه ٢٠ خرداد هست من هم بتونم  اينجا تجربياتم رو بزارم و كمكي براي دوستان باشم، يه مسئله ي حساس واسه ي كيس ما هست كه به هر دري زديم جواب درستي براش پيدا نكرديم و من خيلي استرسش رو دارم، عمه ي من سال ٢٠٠٣ براي ما تقاضا داده (كتگوري f4) ، و نامه ي اپرو هم سال ٢٠٠٩ براي ما اومد، يعني از سن الان من كه ٢٢ سال و ٢ ماه هست، طبق قانون cspa بايد ٦ سال كم بشه، تواه نامه هاي درهواست مدارك اسم من از پرونده حذف شده بود و اون فرم مشخصات هم كه توي نت بايد پر ميكرديم اسم من توش غير فعال بود و در واقع من نه مدركي به nvc دادم نه پولي واريز كردم. توي نامه ي دعوت به مصاحبه كه چند روز پيش به دستمون رسيد هم فقط اسم پدر و مادر و برادر كوچكم هست ولي منِ خوشحال هم دارم به اميد cspa باهاشون ميرم و حتي واكسن هام رو هم زدم Smile))
عمه ام با nvc مكاتبه داشته و فقط گفتن به احتمال زياد كار من درست ميشه هيچ حرفي از اينكه كي و كجا و چطوري اين اتفاق ميفته نزدن و من هر دفعه كه نامه اي مياد و اسم خودم رو توش نميبينم حالم دگرگون ميشه و اصلا هيچ ايده اي ندارم كه اونجا قراره چه اتفاقي در رابطه با پرونده ي من بيافته، كسي از دوستان هست كه از اين قانون استفاده كرده باشه وبتونه منو از اين سر در گمي در بياره؟ اصلا چه طوري هست؟ آيا من همون روز با خانواده ام مصاحبه ميشم و يا وقت ديگه اي به من ميدن؟ اصلا چي به چيه؟ تورو خدا اگر كسي ميتونه واسم توضيح بده ?? Sad

تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط کسانی رو داخل سفارت راه میدن که اسمشون توی لیست باشه , ولی در مورد شما میتونین از این سایت برای حساب کردن اینکه شامل شما میشه یا نه استفاده کنید http://www.immihelp.com/immigrant-visa/cspa-calculator/
ولی از من به شما نصیحت دوست عزیز حتما با یه وکیل در اونجا صحبت کنین و ازشون بخواین در مورد این قانون در مورد شما استفاده کنن چون خیلی از وکیل ها ظاهرا تجربه زیادی ندارند در مورد این قانون
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2016-05-06 ساعت 14:13)amir_khoramian نوشته:  
(2016-05-06 ساعت 04:40)ma_shahsavari2002 نوشته:  سلام  و خسته نباشيد و تشكر ويژه از تمامي اعضاي اين سايت من خيلي از اين سايت استفاده كردم و اميدوارم بعد از انجام مصاحبم كه ٢٠ خرداد هست من هم بتونم  اينجا تجربياتم رو بزارم و كمكي براي دوستان باشم، يه مسئله ي حساس واسه ي كيس ما هست كه به هر دري زديم جواب درستي براش پيدا نكرديم و من خيلي استرسش رو دارم، عمه ي من سال ٢٠٠٣ براي ما تقاضا داده (كتگوري f4) ، و نامه ي اپرو هم سال ٢٠٠٩ براي ما اومد، يعني از سن الان من كه ٢٢ سال و ٢ ماه هست، طبق قانون cspa بايد ٦ سال كم بشه، تواه نامه هاي درهواست مدارك اسم من از پرونده حذف شده بود و اون فرم مشخصات هم كه توي نت بايد پر ميكرديم اسم من توش غير فعال بود و در واقع من نه مدركي به nvc دادم نه پولي واريز كردم. توي نامه ي دعوت به مصاحبه كه چند روز پيش به دستمون رسيد هم فقط اسم پدر و مادر و برادر كوچكم هست ولي منِ خوشحال هم دارم به اميد cspa باهاشون ميرم و حتي واكسن هام رو هم زدم Smile))
عمه ام با nvc مكاتبه داشته و فقط گفتن به احتمال زياد كار من درست ميشه هيچ حرفي از اينكه كي و كجا و چطوري اين اتفاق ميفته نزدن و من هر دفعه كه نامه اي مياد و اسم خودم رو توش نميبينم حالم دگرگون ميشه و اصلا هيچ ايده اي ندارم كه اونجا قراره چه اتفاقي در رابطه با پرونده ي من بيافته، كسي از دوستان هست كه از اين قانون استفاده كرده باشه وبتونه منو از اين سر در گمي در بياره؟ اصلا چه طوري هست؟ آيا من همون روز با خانواده ام مصاحبه ميشم و يا وقت ديگه اي به من ميدن؟ اصلا چي به چيه؟ تورو خدا اگر كسي ميتونه واسم توضيح بده ?? Sad

تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط کسانی رو داخل سفارت راه میدن که اسمشون توی لیست باشه , ولی در مورد شما میتونین از این سایت برای حساب کردن اینکه شامل شما میشه یا نه استفاده کنید http://www.immihelp.com/immigrant-visa/cspa-calculator/
ولی از من به شما نصیحت دوست عزیز حتما با یه وکیل در اونجا صحبت کنین و ازشون بخواین در مورد این قانون در مورد شما استفاده کنن چون خیلی از وکیل ها  ظاهرا تجربه زیادی ندارند در مورد این قانون

میشه بپرسم تاریخ مصاحبه شما کی است
اگر تاریخ مصاحبه مشخص شده با سفارت مربوطه مکاتبه کنید
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

مادر من زمانی که گرین کارت داشتن برای من اقدام کردن و الان سیتی زن شدن . آیا باید کیس من رو هم آپدت کنن؟ یعنی اینکه از F2B به F1 تغییرش بدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
علييرضاي عزيز منظورتون وكيل در ارمنستان هست؟ چجوري ميتونم وكيل اونجا پيدا كنم؟
تاريخ مصاحبه 9June اعلام شده، به سفارت ايميل زدم گفتند كه كيس شمارو هنوز بيرون نكشيديم و 20May به بعد تماس بگيريد.
F4 عمه سيتيزن آمريكا، تقاضا براي پدرم
Priority date : July22,2003
Notice date : July27,2009
Welcome letter : October28,2015
October29,2015 : درخواست پول و مدارك براي پدر مادر و برادرم. من بالاي ٢١ سال بودم از من چيزي نخواستن
: February19,2016 تكميل مدارك و فرم ها براي همه به غير از من
Interview letter : April29,2016 براي همه ي اعضاي خانواده به غير از من
: May18,2016 ايميل از سفارت و درخواست 325$ و فرم Ds-260 از من (قانون cspa شامل حالم شد)
: June9,2016 مصاحبه (ايروان) و AP

آپدیت ها 13June2016, 14June2016, 17June2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
عليرضاي عزيز منظورتون وكيل در ارمنستان هست؟ چجوري ميتونم وكيل اونجا پيدا كنم؟
تاريخ مصاحبه ‎9June‎ اعلام شده، به سفارت ايميل زدم گفتند كه كيس شمارو هنوز بيرون نكشيديم و ‎20May‎ به بعد تماس بگيريد.
October29,2015 : درخواست پول و مدارك براي پدر مادر و برادرم. من بالاي ٢١ سال بودم از من چيزي نخواستن
: May18,2016 ايميل از سفارت و درخواست 325$ و فرم Ds-260 از من (قانون cspa شامل حالم شد)

پاسخ
سلام من سووالی داستم من مادرم سیتی زن آمریکا هستند و سال ‎2007‎ برای من و همسر و دخترم برای گرین کارت اقدام کردند. و سال 2010بهم ‎number case‎ انکارا دادند .الان دخترم تا فوریه به 21 سال می رسه و می خواستم بدونم دخترم هنوز تو کیس ما می مونه یا نه ... Sad .. اخه یه قانونی هست که می گه اگه تا زیر 21 کیس اپرو شده اون فزرند شامل همون کیس قبلب می شه
Big Grin
پاسخ
(2016-05-07 ساعت 17:38)ma_shahsavari2002 نوشته:  عليرضاي عزيز منظورتون وكيل در ارمنستان هست؟ چجوري ميتونم وكيل اونجا پيدا كنم؟
تاريخ مصاحبه ‎9June‎ اعلام شده، به سفارت ايميل زدم گفتند كه كيس شمارو هنوز بيرون نكشيديم و ‎20May‎ به بعد تماس بگيريد.

چرا از کیس حذف شدین ؟ پتیشنرتون یه وکیل بگیره درست کنه کار شما رو.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 23:03)paryan نوشته:  سلام من سووالی داستم من مادرم سیتی زن آمریکا هستند و سال ‎2007‎ برای من و همسر و دخترم برای گرین کارت اقدام کردند. و سال 2010بهم ‎number case‎ انکارا دادند .الان دخترم تا فوریه به 21 سال می رسه و می خواستم بدونم دخترم هنوز تو کیس ما می مونه یا نه ... Sad .. اخه یه قانونی هست که می گه اگه تا زیر 21 کیس اپرو شده اون فزرند شامل همون کیس قبلب می شه

نه چنین چیزی نیست یه فرمول دیگه داره تفریق اپروو با پی دی مهمه از سن فریز میشه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-06 ساعت 04:40)ma_shahsavari2002 نوشته:  سلام  و خسته نباشيد و تشكر ويژه از تمامي اعضاي اين سايت من خيلي از اين سايت استفاده كردم و اميدوارم بعد از انجام مصاحبم كه ٢٠ خرداد هست من هم بتونم  اينجا تجربياتم رو بزارم و كمكي براي دوستان باشم، يه مسئله ي حساس واسه ي كيس ما هست كه به هر دري زديم جواب درستي براش پيدا نكرديم و من خيلي استرسش رو دارم، عمه ي من سال ٢٠٠٣ براي ما تقاضا داده (كتگوري f4) ، و نامه ي اپرو هم سال ٢٠٠٩ براي ما اومد، يعني از سن الان من كه ٢٢ سال و ٢ ماه هست، طبق قانون cspa بايد ٦ سال كم بشه، توي نامه هاي درهواست مدارك اسم من از پرونده حذف شده بود و اون فرم مشخصات هم كه توي نت بايد پر ميكرديم اسم من توش غير فعال بود و در واقع من نه مدركي به nvc دادم نه پولي واريز كردم. توي نامه ي دعوت به مصاحبه كه چند روز پيش به دستمون رسيد هم فقط اسم پدر و مادر و برادر كوچكم هست ولي منِ خوشحال هم دارم به اميد cspa باهاشون ميرم و حتي واكسن هام رو هم زدم Smile))

(2016-05-12 ساعت 00:09)battosai نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 23:03)paryan نوشته:  سلام من سووالی داستم من مادرم سیتی زن آمریکا هستند و سال ‎2007‎ برای من و همسر و دخترم برای گرین کارت اقدام کردند. و سال 2010بهم ‎number case‎ انکارا دادند .الان دخترم تا فوریه به 21 سال می رسه و می خواستم بدونم دخترم هنوز تو کیس ما می مونه یا نه ... Sad .. اخه یه قانونی هست که می گه اگه تا زیر 21 کیس اپرو شده اون فزرند شامل همون کیس قبلب می شه

نه چنین چیزی نیست یه فرمول دیگه داره تفریق اپروو با پی دی مهمه از سن فریز میشه .

میشه بیشتر توضیح بدبد . ممنونم
Big Grin
پاسخ
شما تاریخ اپروو رو از تاریخ پی دی کم کنید مثلن میشه 3 سال موقعی که دخترتون 25 سالش بشه 3 سال ازش کم کنید و طبق همین فرمول . الان برای دسامبر 2004 رو بررسی میکنن . تا تاریخ 2007 فرض کنید 3 سال میشه تاریخی که برای شما اقدام شده رو منهای تاریخ اپرو رو از سن دخترتون کم کنید تاریخ کیس نامبر نه تاریخ اپرو یه فرمی هست approval notice این .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 10:12)elinaa نوشته:  سلام دوستان

مادر من زمانی که گرین کارت داشتن برای من اقدام کردن و الان سیتی زن شدن . آیا باید کیس من رو هم آپدت کنن؟ یعنی اینکه از F2B به F1 تغییرش بدن؟

سلام دوستان آيا كسى در مورد سوال من اطلاعات داره؟
آيا ميدونيد كه الزامى براى اين كار وجود داره يا نه؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 00:03)battosai نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 17:38)ma_shahsavari2002 نوشته:  عليرضاي عزيز منظورتون وكيل در ارمنستان هست؟ چجوري ميتونم وكيل اونجا پيدا كنم؟

چرا از کیس حذف شدین ؟ پتیشنرتون یه وکیل بگیره درست کنه کار شما رو.

پتيشينر فقط اون موقع با nvc تماس داشته اونا هم گفتن توي سفارت حل ميشه و الان كه ديگه تاريخ مصاحبه اومده فكر ميكنم پرونده تو ارمنستانه و اقدام پتيشينر از آمريكا فايده اي نداره، من توي صفحات قبلي همين فروم خوندم كه يك نفر ديگه هم همچين شرايطي رو داشت و روز مصاحبه به خونوادش برگه اي داده بودن كه با اون برگه مديكال براش انجام بشه و بعد هم خارج از نوبت مصاحبه بشه، اگر درست فهميده باشم و اينطوري باشه خيلي ميشه اميدوار بود به روز مصاحبه

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان اگر وكيلي كه جواب سوال من رو بتونه بده كسي سراغ داره ممنون ميشم بهم معرفي كنيد.
اگر اسم بردن از وكيل اينجا امكان پذير نيست بهم ايميل بزنيد
rh.shhsvr@yahoo.com

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 10:03)elinaa نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 10:12)elinaa نوشته:  سلام دوستان

سلام دوستان آيا كسى در مورد سوال من اطلاعات داره؟
آيا ميدونيد كه الزامى براى اين كار وجود داره يا نه؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

اجباری در این کار نیست الینا خانوم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دست و دل عزیزان پتیشنر اونور آبی همیشه میلرزه انگار. برای بچه های زیر 21 یه چیز همه گیر هست . بنده خداها هم نمیدونن آخر سر لو میرن مجبورن هزارتا چاخان دروغ بگن . Smile) خدانکنه که عمه خاله دایی عمو بخواد برای آدم کاری کنه . کلی میگم . منظورم شخص خاصی نیست Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان