کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لطفا دعا کنید
مهدیس جان نمی دونم چی باید گفت خیلی خبر بدی بود فکر می کردم این تاپیک فقط برای ساشاست اتفاقی بازش کردم و تقریبا شوکه شدم . من نمیدونم تسلیت گفتن در این شرایط تسلای دلت میشه یانه ولی از ما متاسفانه همین کار بر میادو آرزوی صبر برای تو و خانواده ات . نمیدونم الان امریکایی یا ایران ولی من بهت توصیه میکنم اگر برات مقدور هست در مراسم ختم مادر شرکت کن . کارخیلی سختیه ولی من فکر می کنم که سوگواری دسته جمعی باعث تخلیه روحی ،پذیرشِ راحتترِ مرگ عزیزان و به دست آوردن هرچه زودتره صبره . وقتی آدم دوره همه چیز اغراق شده تر میشه هم دلتنگیها و هم غم و غصه ها . امیدوارم که در کنار خانوادت باشی ولی اگر نیستی من فکر میکنم که خودت رو به اونها برسونی زودتر بتونی آروم بگیری.هر چند که رفتن سر خاک عزیزان در شرایطی که دور از وطنیم ،می تونه کابوس وحشتناکی باشه ولی نرفتن و یک عمر از وحشت این کابوس از خواب پریدن تبعات سختتری داره.

امیدوارم قدر همۀ خوبیها و مهربونیات که به بچه های مهاجرسرا کردی مامان جاش هزار برابر بهتر از این دنیا باشه.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: mahdis ، گل نهال
من دیر به سایت سر زدم و این دو خبر غم انگیز رو شنیدم.
ساشا و مهدیس عزیز
من رو هم در غم خود شریک بدانید. ان شاءا... روح آنها در جوار رحمت حق غریق مغفرت و شادی باشه.
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان: mahdis ، ساشا
(2011-01-21 ساعت 18:33)rasarasa نوشته:  مهدیس جان نمی دونم چی باید گفت خیلی خبر بدی بود فکر می کردم این تاپیک فقط برای ساشاست اتفاقی بازش کردم و تقریبا شوکه شدم . من نمیدونم تسلیت گفتن در این شرایط تسلای دلت میشه یانه ولی از ما متاسفانه همین کار بر میادو آرزوی صبر برای تو و خانواده ات . نمیدونم الان امریکایی یا ایران ولی من بهت توصیه میکنم اگر برات مقدور هست در مراسم ختم مادر شرکت کن . کارخیلی سختیه ولی من فکر می کنم که سوگواری دسته جمعی باعث تخلیه روحی ،پذیرشِ راحتترِ مرگ عزیزان و به دست آوردن هرچه زودتره صبره . وقتی آدم دوره همه چیز اغراق شده تر میشه هم دلتنگیها و هم غم و غصه ها . امیدوارم که در کنار خانوادت باشی ولی اگر نیستی من فکر میکنم که خودت رو به اونها برسونی زودتر بتونی آروم بگیری.هر چند که رفتن سر خاک عزیزان در شرایطی که دور از وطنیم ،می تونه کابوس وحشتناکی باشه ولی نرفتن و یک عمر از وحشت این کابوس از خواب پریدن تبعات سختتری داره.

امیدوارم قدر همۀ خوبیها و مهربونیات که به بچه های مهاجرسرا کردی مامان جاش هزار برابر بهتر از این دنیا باشه.

سلام دوستان
راساراسای عزیز مرسی از همدردیت
عزیزم من حدود 2 ماه و نیمه برگشتم
تقریبا" چهار ماه پیش رفتم ایران و 1 ماهی پیش مامان بودم و همونجا بودم که متاسفانه ایشون فوت کردن و تا چهلمشون هم ایران بودم و دقیقا" روز چهلم آخر شب برگشتم
به هر حال ممنونم از تو و بقیه دوستان که ابراز همدردی کردن
امیدوارم سالهای پر از موفقیت و سربلندی و شادکامی داشته باشید
موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، R.F ، rasarasa ، indmehdi ، frozen mind ، success ، armido ، dreamer60 ، گل نهال
مهدیس عزیزم امیدوارم صبور باشی.
اینکه اون موقع ایران و پیششون بودی, هم برای توی نازنین و هم برای مامان بهتر بوده. میدونم حالا حالاها دردش خوب نمیشه اما اگه هر کمکی از دست ما بر میاد حتما بگو. هر جا که هستی دوستای خوب مهاجرسرا هستن و تنهات نمیذارن.
مواظب خودت باش و بهترین و شادترین روزها رو برات آرزو میکنم :*
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: mahdis ، dreamer60
انشا ا... که غمه اخرتون باشه
تشکر کنندگان: mahdis
سلام
متاسفانه امروز متوجه این تاپیک شدم. شرمنده. با اینکه خیلی دیر شده اما خدمت هر دو بزرگوار ساشا و مهدیس
که هر دو به گردن بنده حق دارند از صمیم قلب تسلیت عرض میکنم و برایتان آرزوی شکیبایی دارم.
انشالا بقای عمر شما و خانواده محترمتان باشد

در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم
لطف آنچه تو اندیشی حکم آنچه تو فرمایی
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
روحشون شاد تسلیت من را هم پذیرا باشید
دریافت گرین کارت لاتاری در سپتامبر 2009

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان