کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لطفا دعا کنید
سلام

الان که اینو مینویسم ساعت ۲:۱۰ بامداد هست و من متاسفانه از طریق اینترنت خبردار شدم که هواپیمایی که مادر بزرگ من با آن به سمت ارومیه میرفت سقوط کرده است...
خوشبختانه خبردار شدم که جزو مصدومین است و به بیمارستان منتقل شده ولی حالش وخیم است.
من جایی رو بهتر از مهاجر سرا برای درد دلم نداشتم . از این راه دور من هیچ کاری از دستم برنمیاد و دلم رو خوش کردم شاید تلفن زنگ بزنه و خبری برسه .
ازتون میخوام که براش دعا کنید.

ممنونم
آرزو مي كنم هر چه زودتر سلامتي و تندرستي حاصل گردد.
ساشاي عزيز بهترين جايي كه ممكن بود درخواست دعا كردي!
تشکر کنندگان: emankh101 ، ساشا ، satusa ، frozen mind ، hasti_banoo ، hvm ، success ، dreamer60 ، OverLord ، farshadsh ، kambiz1 ، mehrdad_latery
(2011-01-10 ساعت 14:49)ساشا نوشته:  سلام

الان که اینو مینویسم ساعت ۲:۱۰ بامداد هست و من متاسفانه از طریق اینترنت خبردار شدم که هواپیمایی که مادر بزرگ من با آن به سمت ارومیه میرفت سقوط کرده است...
خوشبختانه خبردار شدم که جزو مصدومین است و به بیمارستان منتقل شده ولی حالش وخیم است.
من جایی رو بهتر از مهاجر سرا برای درد دلم نداشتم . از این راه دور من هیچ کاری از دستم برنمیاد و دلم رو خوش کردم شاید تلفن زنگ بزنه و خبری برسه .
ازتون میخوام که براش دعا کنید.

ممنونم

امیدوارم که هرچه زودتر حال مادربزرگتون بهبود پیدا کنه و خبر خوش سلامتی ایشون را به همه بچه ها خبر بدید و همگی را خوشحال کنید.
تشکر کنندگان: ساشا ، satusa ، frozen mind ، hasti_banoo ، hvm ، Amir78 ، hamedrouhi ، success ، dreamer60 ، OverLord ، farshadsh ، kambiz1 ، mehrdad_latery
ساشا جانم خیلی ناراحت شدم. امیدوارم که حالشون هر چه زودتر خوب بشه. آروم باش عزیزم و امیدوارم به زودی از حالشون باخبر بشی.:*

ایشالا که هر چه زودتر همه ی مصدومین این حادثه سلامتیشون رو به دست بیارن.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: ساشا ، satusa ، frozen mind ، hasti_banoo ، hvm ، Amir78 ، success ، dreamer60 ، OverLord ، sh-b ، farshadsh ، mehrdad_latery
ساشای عزیز امیدوارم مادر بزرگ شما و سایر بازماندگان این سانحه سلامتی خودشون را هرچه زودتر بدست بیارند
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: ساشا ، hvm ، success ، dreamer60 ، farshadsh ، mehrdad_latery
ساشای عزیز امید وارم حال مادر بزرگ شما و تمام مصدومین این سانحه به امید خداوند بزرگ خوب شه
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
تشکر کنندگان: ساشا ، hvm ، success ، dreamer60 ، farshadsh ، mehrdad_latery
از همه دوستان و همدردیهاتون ممنونم

با کمال تاسف همین الان اسمش رو توی لیست جدید دیدم. روحش شاد باد.
(2011-01-10 ساعت 17:00)ساشا نوشته:  از همه دوستان و همدردیهاتون ممنونم

با کمال تاسف همین الان اسمش رو توی لیست جدید دیدم. روحش شاد باد.

[font=Arial]واقعا متاسفم دوست عزیز
من و همه بچه های مهاجرسرا یک به یک در غم از دست دادن مادر بزرگتان سهیم بدونید.
امیدوارم خداوند روح این مادر عزیز را قرین رحمت کنه.....
روحش شاد و یاد گرامی...
[/font]
تشکر کنندگان: ساشا ، hvm ، hamedrouhi ، success ، dreamer60 ، jolly ، omino ، kambiz1 ، mehrdad_latery
ساشای عزیز خیلی ناراحت شدم. تسلیت میگم. روح مادربزرگتون و همه عزیزان دیگه ای که نمشناسمشون حتما شاده و به آرامش رسیده ناراحتی من برای بازمانده های عزیزانه.غم از دست دادن عزیزان خانواده بسیار سخته. در هر صورت براتون همیشه شادی و سلامتی آرزو می کنم.
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: emankh101 ، honareirani ، ساشا ، Iman-gta ، hvm ، hamedrouhi ، success ، sepehrdad
ساشا جان، تسلیت من رو هم پذیرا باش.
روحش شاد
تشکر کنندگان: ساشا ، hvm ، success
منم تسلیت می گم. واقعا متاثر شدم Sad
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: ساشا ، hvm ، hamedrouhi
ساشا جون عزيزم منم تسليت ميگم.اميدوارم هميشه خودت شاد و سلامت باشي و سايه پدر و مادرت بالاي سرت باشه
تشکر کنندگان: ساشا ، hvm ، hamedrouhi
ساشای عزیز

از صمیم قلب تسلیت میگم . روحش شاد
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: ساشا ، emankh101 ، hvm ، hamedrouhi
مرگ همه انسانهای بی گناهی که تو اون هواپیما بودند ما رو اندوهگین کرد. از کودک 4 ماه تا بقیه . آخه چراااااااااااااااااااااااااااااا؟ چرااااااااااااااااااااااااااا؟
تشکر کنندگان: ساشا ، free_free ، Iman-gta ، emankh101 ، hvm ، hamedrouhi
متاسفم .روحشون شاد
تشکر کنندگان: ساشا ، kambiz1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان