کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه گرفتن پاس سفید(Re-entry Permit)
شماره رسيد همون شماره اى هست كه با Lin شروع ميشه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-23 ساعت 22:44)shahin61 نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 22:41)nargesi نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 22:19)shahin61 نوشته:  فکر نکنم که قبلا هم بدون نامه انگشت نگاری انجام میشده...فقط زمان رو با داشتن نامه انگشت نگاری میشد جلو انداخت..شما قبل از دریافت نامه انگشت نگاری تونستین انجام بدین ؟؟

بله من نامه انگشت نگاریم نیمده بود که رفتم برا انگشت نگاری.
از https://my.uscis.gov/appointment از قبل وقت گرفته بودم برا همون روزی که پرواز برگشت داشتم. اونجا نامه اول که شماره رسید هست و بلیط برگشتو بردم.  جولای 2016 انگشت نگاری کردم.
نامه انگشت نگاری بعدا رسید که من دیگه خارج شده بودم تماس گرفتم کاستمر سرویس و گفتن مشکلی نیست اگر انگشت نگاری کردی نامه رو ایگنور کن.
بسیار تجربه خوبی ذکر کردید..ممنونم.
من یک رتبه بشما تقدیم کردم..
شماره ى رسيد همون شماره اى هست كه با Lin شروع ميشه ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: manamilad
(2017-02-23 ساعت 23:48)AlmFarzaneh نوشته:  شماره رسيد همون شماره اى هست كه با Lin  شروع ميشه؟؟؟؟
بله.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.من و همسرم هركدوم جدا نامه هامونو فرستاديم كه طبق راهنمايي يكي از دوستان همين تايپيك فرم آي١٣١ و جي١١٤٥ و ماني اردر به مبلغ٦٦٠ دلار،كپي پاسپورت،كپي گرين كارت رو فرستاديم كه همينجا خوندم كه ديگه عكس و دوتا نامه خالي رو ديگه داخل پاكت نگذاشتيم.پر كردن فرم هم فك كنم سه صفحه قبل يكي از دوستان زحمت كشيد و براي پر كردنش توضيح داده بود.القصه اينكه نامه من كه از طريق پست فدكس فرستاده بوديم گم شد و نامه دوممون هم بعد از دو هفته برگشت خورد كه كامل نيست.يعني اينكه ٢٥ روزه الان اينجاييم و دوباره بايد از نو همه چيزو ار اول انجام بديم و اينكه خيلي هزينه هاي زيادي رو دستمون گذاشت.دوستان در ارسال مدارك دقت كنيد.بنويسيد كدوم ماني اوردر رو در كدام پاكت ميزاري و مال كدوم هست.آدرس هارو چك كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، m_kh
(2017-02-03 ساعت 21:31)shahin61 نوشته:  
(2017-02-03 ساعت 21:29)makhayat نوشته:  درود
من 18 نوامبر سال گذشته (حدود دو ماه و نیم پیش)، انگشت نگاری رو انجام دادم و بعد از آمریکا خارج شدم. اما هنوز چیزی برام ارسال نشده و وضعیت رو توی سایت uscis هنوز (Fingerprint Fee Was Received) نشون میده که مربوط به یک ماه قبل از تاریخ انگشت نگاری هستش.
این وضعیت به نظرتون طبیعیه یا اشکالی بوجود اومده؟
کاملآ طبیعی...جای نگرانی نیست..

دوستان پاس سفید من 15 فوریه صادر شد و به دستم رسید. ممنون از کمکها و راهنمایی تون.
F2A همسر
PD: Oct-2016
Approve: Jan-2018
Case No and InvoiceID: May-2018 ABD2018
Case Completed: Sep-2018
Interview: Feb-2019
Interview result: Waiver request & AP
OR: 28-Nov-2019
2nd Interview email: 26-Dec-2019
2nd Interview Date: 3-Feb-2020
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2017-03-01 ساعت 11:13)mahdif نوشته:  سلام دوستان.من و همسرم هركدوم جدا نامه هامونو فرستاديم كه طبق راهنمايي يكي از دوستان همين تايپيك فرم آي١٣١ و جي١١٤٥ و ماني اردر به مبلغ٦٦٠ دلار،كپي پاسپورت،كپي گرين كارت رو فرستاديم كه همينجا خوندم كه ديگه عكس و دوتا نامه خالي رو ديگه داخل پاكت نگذاشتيم.پر كردن فرم هم فك كنم سه صفحه قبل يكي از دوستان زحمت كشيد و براي پر كردنش توضيح داده بود.القصه اينكه نامه من كه از طريق پست فدكس فرستاده بوديم گم شد و نامه دوممون هم بعد از دو هفته برگشت خورد كه كامل نيست.يعني اينكه ٢٥ روزه الان اينجاييم و دوباره بايد از نو همه چيزو ار اول انجام بديم و اينكه خيلي هزينه هاي زيادي رو دستمون گذاشت.دوستان در ارسال مدارك دقت كنيد.بنويسيد كدوم ماني اوردر رو در كدام پاكت ميزاري و مال كدوم هست.آدرس هارو چك كنيد.
متآسفم از آنچه که پبش آمده..
ولی کاش میفرمودید که اشکال کار کجا بوده ..چه چیزی کم بوده که برگشت دادند ؟ سرنوشت نامه خودتان که گم شده بوده به کجا کشیده...؟
چرا ار فدکس استفاده کردید در حالیکه پست آفیس های خود شرکت پست بنظر من معتبر تر هستند...
هرچه بیشتر تجربه هایتان را کامل شرح دهید طبیعتآ کمک بزرگیست برای سایر دوستان..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-01 ساعت 16:01)shahin61 نوشته:  
(2017-03-01 ساعت 11:13)mahdif نوشته:  سلام دوستان.من و همسرم هركدوم جدا نامه هامونو فرستاديم كه طبق راهنمايي يكي از دوستان همين تايپيك فرم آي١٣١ و جي١١٤٥ و ماني اردر به مبلغ٦٦٠ دلار،كپي پاسپورت،كپي گرين كارت رو فرستاديم كه همينجا خوندم كه ديگه عكس و دوتا نامه خالي رو ديگه داخل پاكت نگذاشتيم.پر كردن فرم هم فك كنم سه صفحه قبل يكي از دوستان زحمت كشيد و براي پر كردنش توضيح داده بود.القصه اينكه نامه من كه از طريق پست فدكس فرستاده بوديم گم شد و نامه دوممون هم بعد از دو هفته برگشت خورد كه كامل نيست.يعني اينكه ٢٥ روزه الان اينجاييم و دوباره بايد از نو همه چيزو ار اول انجام بديم و اينكه خيلي هزينه هاي زيادي رو دستمون گذاشت.دوستان در ارسال مدارك دقت كنيد.بنويسيد كدوم ماني اوردر رو در كدام پاكت ميزاري و مال كدوم هست.آدرس هارو چك كنيد.
ولی کاش میفرمودید که اشکال کار کجا بوده ..چه چیزی کم بوده که برگشت دادند ؟ سرنوشت نامه خودتان که گم شده بوده به کجا کشیده...؟
چرا ار فدکس استفاده کردید در حالیکه پست آفیس های خود شرکت پست بنظر من معتبر تر هستند...

توضيحات بيشتر رو ميدم الان درگير فرستادن دوباره نامه ها هستيم.تو نامه اي كه برگشت خورده فقط نوشته كامي نيست،ننوشته چي كامل نيست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-02 ساعت 03:05)mahdif نوشته:  
(2017-03-01 ساعت 16:01)shahin61 نوشته:  

توضيحات بيشتر رو ميدم الان درگير فرستادن دوباره نامه ها هستيم.تو نامه اي كه برگشت خورده فقط نوشته كامي نيست،ننوشته چي كامل نيست.
معمولآ ذکر میشود که چه بخشی کامل نبوده و یا چه مدارکی کسری داشته..
ممکنه متن نامه را بنویسید ؟
به تنها چیزی که گهگاهی ممکنست گیر بدن علت درخواست هست که بندرت پبش میاید..
بهرحال امیدوارم اینبار اوکی شود...
اگرکمک یا مشورتی لازم میبینید درمبان بگذارید..
موفق باشید.

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان بايد براي هر نفر يه پاكت فرستاد؟يا منو همسرم ميتونيم مداركمونو تو يه پاكت بزاريم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-02 ساعت 03:22)shahin61 نوشته:  
(2017-03-01 ساعت 16:01)shahin61 نوشته:  متآسفم از آنچه که پبش آمده..

معمولآ ذکر میشود که چه بخشی کامل  نبوده و یا چه مدارکی کسری داشته..
بهرحال امیدوارم  اینبار اوکی شود...
اگرکمک یا مشورتی لازم میبینید  درمبان بگذارید..
موفق باشید.
This is in reference to the i131'application for travel document,you submitted.yor i131'fee,and any supporting documentation is being returned to you for the following reason

The application /petition not been fully completed:
-Application type

Pleas be sure to complete the application fully,submit the appropriate fees,and include all required supporting documentation.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-01 ساعت 16:01)shahin61 نوشته:  متآسفم از آنچه که پبش آمده..

موفق باشید.

فدكس رو انتخاب كردم چون شبانه روزي بود و صبح نميتونستيم بريم پست Sad
نامه خودم كه گم شد گفتن ١٠٠ دلار بابت خسارت و غيره برات فرستاديم به صندق پستي و ته چك ماني اوردرو با ١٥ دلار بايد براي يه جايي پست كنم تا ظرف يك ماه پولشو برگردونن Sad
ماني اردري هم كه برگشت خورد بايد عوض كنم كه از فروشگاه فردماير گرفته بودم كه گفت مبلغ بالاست ما نميتونيم كه بايد برم بانك برام پاسش كنه و گفته مبلغ ٤ دلار هزينشه Sad
فرم اي ١٣١ هم همونطوري كه خودتون فرموده بودين پر كردم با ماني اردر٦٦٠ دلاري،كپي گرين كارت و پاسپورت و فرم جي ١١٤٥،براي هر نفر پاكت جداگانه
طبق گفته شما عكس و پاكت خالي نزاشتم
حالا پيدا كنيد پرتقال فروش را Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
(2017-03-02 ساعت 07:23)mahdif نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 03:05)mahdif نوشته:  توضيحات بيشتر رو ميدم الان درگير فرستادن دوباره نامه ها هستيم.تو نامه اي كه برگشت خورده فقط نوشته كامي نيست،ننوشته چي كامل نيست.
موفق باشید.
This is in reference to the i131'application for travel document,you submitted.yor i131'fee,and any supporting documentation is being returned to you for the following reason

The application /petition not been fully completed:
-Application type

Pleas be sure to complete the application fully,submit the appropriate fees,and include all required supporting documentation.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-02 ساعت 07:36)mahdif نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 03:05)mahdif نوشته:  توضيحات بيشتر رو ميدم الان درگير فرستادن دوباره نامه ها هستيم.تو نامه اي كه برگشت خورده فقط نوشته كامي نيست،ننوشته چي كامل نيست.
موفق باشید.

نامه خودم كه گم شد گفتن ١٠٠ دلار بابت خسارت و غيره برات فرستاديم به صندق پستي و ته چك ماني اوردرو با ١٥ دلار بايد براي يه جايي پست كنم تا ظرف يك ماه پولشو برگردونن Sad
ماني اردري هم كه برگشت خورد بايد عوض كنم كه از فروشگاه فردماير گرفته بودم كه گفت مبلغ بالاست ما نميتونيم كه بايد برم بانك برام پاسش كنه و گفته مبلغ ٤ دلار هزينشه Sad
فرم اي ١٣١ هم همونطوري كه خودتون فرموده بودين پر كردم با ماني اردر٦٦٠ دلاري،كپي گرين كارت و پاسپورت و فرم جي ١١٤٥،براي هر نفر پاكت جداگانه
حالا پيدا كنيد پرتقال فروش را Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

من خودم تو 1 ساله گذشته 2 بار فدکس از امریکا نامه به اداره مهاجرت فرستادم و 1 بار هم نامه از امریکا به اروپا و خوب بوده و مشکلی نبوده.
مطمئنید آدرسی که برگشت خورده درست نوشته بودید؟
فرمها رو امضا کردید؟
تو فرم ها تیک زدید که ری اینتری پرمیت درخواست کردید؟
برای هر کدوم مانی اردر 660 گذاشتید؟
من خودم مانی اردر از همون اداره پست گرفتم.
یکم گنگه که چرا یکی اصلا نرسیده یکی هم اشتباه بوده.
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
پاسخ
من خودم تو 1 ساله گذشته 2 بار فدکس از آمریکا نامه به اداره مهاجرت فرستادم و 1 بار هم نامه از آمریکا به اروپا و خوب بوده و مشکلی نبوده.
فرمها رو امضا کردید؟
[/quote]
نامه من گم شده و آخرين جايي كه سايت فدكس نشون ميداد در يكي از دفاترشون در ممفيس بود.آدرسها هر دو به يه شكل نوشته شده بود و از سايت برداشته بوديم چون نامه اي كه ناقص بوده به دستشون رسيده بود و برگشت زده بودن و ديروز اومد به صندوق

بله فرم ها امضا شده بود

بله ماني اردر ٦٦٠

فردا قراره تماس بگيرم و تلفني بپرسم چه چيزايي ميخواد و چه چيزيم كامل نبوده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-02 ساعت 14:15)nargesi نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 07:36)mahdif نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 03:22)shahin61 نوشته:  معمولآ ذکر میشود که چه بخشی کامل  نبوده و یا چه مدارکی کسری داشته..
موفق باشید.

حالا پيدا كنيد پرتقال فروش را Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

من خودم تو 1 ساله گذشته 2 بار فدکس از آمریکا نامه به اداره مهاجرت فرستادم و 1 بار هم نامه از آمریکا به اروپا و خوب بوده و مشکلی نبوده.
فرمها رو امضا کردید؟

نامه من گم شده و آخرين جايي كه سايت فدكس نشون ميداد در يكي از دفاترشون در ممفيس بود.آدرسها هر دو به يه شكل نوشته شده بود و از سايت برداشته بوديم چون نامه اي كه ناقص بوده به دستشون رسيده بود و برگشت زده بودن و ديروز اومد به صندوق

بله فرم ها امضا شده بود

بله ماني اردر ٦٦٠

فردا قراره تماس بگيرم و تلفني بپرسم چه چيزايي ميخواد و چه چيزيم كامل نبوده
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان