کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت ویرجینیا
سلام دوستان ما دو تا خانواده دو نفره هستیم که یک ماه دیگه عازم ویرجینیا هستیم کسی دو تا آپارتمان هرکدام یک خواب در فیر فکس منطقه سنتر ویل جهت فروش یا اجاره سراغ نداره ممنون میشم اگه بتونید کمک کنید. مناطق نزدیک این منطقه هم اگه باشه خوبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی تو آتلانتا دنبال همخونه ای نمیگرده? من قصد دارم اوایل مهر بیام آتلانتا دنبال خونه موقت میگردم
ممنون میشم راهنماییم کنید
2014AS18XX // ﺗﻌﺪﺍﺩ 2 ﻧﻔﺮ //
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
کارساز ما به فکر کار ماست فکر ما در کار ما آزار ماست
پاسخ
تشکر کنندگان:
تو ویرجینیا میشه سه ماه بدون ماشین دووم آورد؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی راجع به شهر هرندون اطلاعاتی داره شرایطش چجوره وضعیت کار و ادمهایی اونجا
شماره کیس 2015AS66XX - تعداد نفرات کیس 2 -سفارت:آنکارا تغییر یافته به ابوظبی -زمان مصاحبه 6 JULY -صدور ویزا: خودم یک ضرب همسرم کلیرنس
آپدیت ها: 12 جولای - 20 جولای -کلیر: 14آگوست -مقصد: ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود به همه دوستان ،در ایالت ویرجینیا ریل استیت ایرانی هست؟اگر هست لطفا یکی دو نفر رو معرفی کنید و شماره تماسشون رو بگذارید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی‌
دنبال همخانه خانم حدود ۳۰ سال برای خانوم ۲۹ساله در Alexandria،نصف اجاره700$
پاسخ
تشکر کنندگان:
Toungue 
سلام اميدوارم حال همگي خوب باشه ! خواستم بگم اگه يه خانوم مجرد كه دنبال يه اتاق ميگرده هستش ميتونه با من تماس بگيره، ما يه اتاق با سرويس بهداشتي مجزا با يخچال و ماكروفر براي اجاره داريم ماهي ٦٠٠ دلار اجارشه ولي اشپزخونه نداره ! اتاق نورگيرو نسبتا بزرگيه با يه كمد ديواري خيلي بزرگ
ادرس هم تو شهر شنتيلي Chantilly تو ايالت ويرجينياس!
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان که در مورد ویرجینیا سوال دارند تا 4 مهر من ایرانم
اگر سوالی داشتید تماس بگیرید
09123027219
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: hvac8008 ، غنچه ، barfi1 ، armina-2014 ، copol
سلام دوستان , ما يک خانواده ى 4 نفره هستيم , که بايد قبل از ژانويه وارد آمريکا شويم و بايد هرچه زودتر ايالت محل سکونت خود را انتخاب و بليت تهيه کنيم . لطفا اگر اطلاعاتى از نظر هزينه هاى زندگى و کارودرآمد و امنيت و فرهنگى و ..... در ايالت ويرجينيا و همچنين ايالت نيوجرسى داريد , به اشتراک بگذاريد . متشکرم
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. ممنون میشم اگر کمکم کنید. ادرس نوشتن تو انریکا رو بلد نیستم. داذم فرمام رو پر میکنم ادرس بستگان رو که میخوام بنویسم بلد نیستم. ایشسون تو ایالت ویرجینیا شهر ویرجینیا زندگی میکنن. ادرسی که برام فرستاده اینطوری فرسیتاده:
11705 Fairfax woods way apt 10106 Fairfax
ولی شهر و ایالتو ننوشته من چطور و کجا شهر و ایالتو اضافه کنم؟
بعد ازش پرسیدم اینو فرستاد:va 22030
سوال دیگم اینه که کد سهر ویرجینیا چنده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hvac8008
(2015-10-11 ساعت 21:07)sanjab نوشته:  سلام دوستان. ممنون میشم اگر کمکم کنید. ادرس نوشتن تو انریکا رو بلد نیستم. داذم فرمام رو پر میکنم ادرس بستگان رو که میخوام بنویسم بلد نیستم. ایشسون تو ایالت ویرجینیا شهر ویرجینیا زندگی میکنن. ادرسی که برام فرستاده اینطوری فرسیتاده:

سلام ادرس در انگلیسی همیشه از اخر به اوله پس ایالت باید اخر متن قرار بگیره VA کلمه اختصاصی ایالت ویرجینیا هست و اون شماره که جلوش نوشته شماره زیپ کد یا همون کد پستی خودمونه پس کلا باید اخر نوشته بشن
شماره کیس 2015AS66XX - تعداد نفرات کیس 2 -سفارت:آنکارا تغییر یافته به ابوظبی -زمان مصاحبه 6 JULY -صدور ویزا: خودم یک ضرب همسرم کلیرنس
آپدیت ها: 12 جولای - 20 جولای -کلیر: 14آگوست -مقصد: ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان: asher ، pishtaz611
سلام به همه

از دوستانی که در ویرجینیا مریلند واشینگتون دیسی هستند اگر کسی مسلط به زبان انگلیسی هست و میخواد در واشینگتون کار کنه به این ایمیل بزنه فقط بگم کار در مورد موکت و پارکت هست در ضمن واشینگتونه خوبم پول میده .. Kavoosrad@aol.com
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: itex
(2015-10-11 ساعت 21:07)sanjab نوشته:  سلام دوستان. ممنون میشم اگر کمکم کنید. ادرس نوشتن تو انریکا رو بلد نیستم. داذم فرمام رو پر میکنم ادرس بستگان رو که میخوام بنویسم بلد نیستم. ایشسون تو ایالت ویرجینیا شهر ویرجینیا زندگی میکنن. ادرسی که برام فرستاده اینطوری فرسیتاده:

دقت کنین که اون شماه 11705 باید اول آدرس نوشته بشه، الان توی چیزی که من میبینم رفته آخر، اینطوریه در اصل:
کد پی‌اچ‌پی:
11705 Fairfax Woods Way
Apt 10106
Fairfax
VA 22030 
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: hvac8008 ، Persischer
(2015-09-12 ساعت 10:41)rbrb-2015 نوشته:  تو ویرجینیا میشه سه ماه بدون ماشین دووم آورد؟

بگو 1 روز
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-22 ساعت 01:37)afshin.as نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 10:41)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  تو ویرجینیا میشه سه ماه بدون ماشین دووم آورد؟

بگو ۱ روز

Big Grin

ولی ما یک هفته ست اومدیم و با مترو و اتوبوس همه جا رفتیم و به کارهامون رسیدیم
سخت و پر هزینه هست اما شدنیه و صد البته بستگی به خود شخص داره
البته فکر کنم تا زمانی که سرما شدید شروع نشده!
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: golia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان