کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت ویرجینیا
ما سه نفریم ...همسرم و پسرم که 12 ساله هست . ما نیز میخواهیم به ویرجینیا بیاییم . دنبال یه خونه یکخوابه هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 06:10)amiekin نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 13:17)farsho نوشته:  
(2015-06-30 ساعت 19:45)amiekin نوشته:  دوستان عزیز من  ۹ ماهه که اومدم ایالت ویرجینیا و توی شهر استرلینگ هستم اگه بتونم کمکی در ضمینه امور روزمره تون بکنم خوشحال مبشم خودم برای پبدا کردن ماشین و اجاره خونه و خط تلفن و لوازم خونه و خلاصه همه چی پدرم در اومد شما اگه دوست داشتین تجربیاتم رو بهتون عرض میکنم

سلام من پارسال یک ماه امدم ویرجینیا فیر فکس خونه یکی از اشنایان امسال میخوام برا موندن بیام.میشه لطف کنید به سوالاتم پاسخ دهید.ممنون میشم از راهنماییتون.
استرلینگ با فیر فکس چقدر فاصله داره
اجاره یه اپارتمان دو خوابه یا یه بیسمنت چقدره
چگونه میتونم یه اپارتمان بخرم[/code]
ایا وسایل زندگی تو خود اپارتمانها هست یا باید خودم تهیه کنم
ماهیانه میانگین هزینه زندگی چقدر میشه برا دو نفر
زبان یه کم بلدم چه کاری میتونم انجام بدم وبا ماهیانه چقدر حقوق
اگه یه مقدار سرمایه داشته باشم میتونم یه کاری برا خودم راه بندازم
ممنون اگه راهنمایی کنید
[/qu

sterling , Fairfax  دو منطقه تقریبا موازی هم میباشند که هر کدام بولواری به همین نام و به موازات هم دارند شبیه خیابان شریعتی و ولیعصر تهران که خوب قاعدتا بسته به موقعیت محل های خوب و بد دارد و حداکثر ۲۰ دقیقه فاصله دورترین نقاط آنها است آبارتمان یا همون کاندوها شدیدا نسبت به منطقه تغییر قیمت دارند و یک کاندو ۲ خوابه از ۱۳۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار متغیر است ولی بیسمنت با قیمت های کمتر هستند که برای خوانواده ها توصیه نمیکنم.
به نظر من حداقل هزینه زندگی برای دونفر با احتساب قسط ماشین و بیمه و بنزین و بیمه شخص و آب و برق و گاز و خورد و خوراک معمولی (کارمندی) حداقل ماهی ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار هست البته اینها همه بر اساس مدل زندگی خودم و نظر من هستش با توجه به زبانتون و اینکه هیچ تجربه ای از زندگی در اینجا ندارید به هیچ عنوان قبل از دو سه سال زندگی در اینجا بیشتر از ۲۰ یا ۳۰ ٪ سرمایه خودتون رو منتقل نکنید مگر اینکه وضع مالی خیلی خوبی داشته و نگران آینده نباشید / شدیدا اوضاع کسب و کار راکد شده
سلامت و موفق باشید
ببخشین هم اکنوم شرایط شهر و ایالت چطوریه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soheil1993 ، peidaye penhan ، Ccroperator
سلام دوستان من و همسرم 6 ماهه وارد ویرجینیا (فرفکس) شدیم
میشه لطفا راهنمایی مون کنید
راجع کار که چه کاری خوبه برای شروع پیش بگیریم؟
بیمه درمانی
خرید ماشین ارزون
کلاسهای زبان
و.....

2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
جذب متخصص شبکه

دوستان شرکت ما در ویرجینیا در شهر هرندن(Herndon) دنبال یک متخصص شبکه با لایسنس CCNP که اعتبار داشته باشه میگرده البته برای شیفت شب اگر تمایل داشتید برام تکست بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، golia ، aazitaa
گزارش یازدهم.
#اطلاعات_ایالات_و_شهرهای_آمریکا#
ایالت ویرجینیا
شهر ویرجینیا بیچ
این شهر بزرگترین شهر در ایالت ویرجینیا است.
متوسط درامد خانواردر این شهر 67.001 $ است.
از سال 2000 تا کنون نرخ رشد درآمد 37.56 %بوده است.

[عکس: 00dk_virginia-beach.jpg]

این شهر جمعیتی در حدود 445 هزار نفری دارد ک از سال 2000 به بعد با رشد 4.5 % برابر بوده است که بسیار پایینتر از میانگین ملی و ایالتی قرار دارد.
متوسط سطح آموزش و پرورش شهر ویرجینیا بیچ  بالاتر از حد متوسط دولتی و بالاتر از میانگین ملی است.

[عکس: ohw2_47439675.jpg]

ترکیب نژادی در این شهر 68%سفید پوست،19% سیاهپوست،7%اسپانیایی و 6% آسیایی میباشد(63% آسیایی ها را فیلیپینی ها تشکیل میدهند.)
میانگین دما تقریبا 16 درجه است.در حالی ک درسردترین ماه دما 8 درجه سانتیگراد و در گرمترین ماه دما 38 درجه سانتیگراد است.
مالیات بر فروش 4%بالاترو مالیات بر درآمد 10%پایین تر از میانگین ملی است.

[عکس: cwns_imagegen.jpg]

هزینه زندگی و مسکن بالاتر از میانگین ملی است.
درآمد سرانه در این شهر 14 %بالاتر از میانگین ملی است.
متوسط درآمد در این شهر 24% بالاتر از میانگین ملی است.
نرخ بیکاری 32% کمتر از میانگین ملی است.
سطح فقر 50%پایینتر از میانگین ملی است.
حدود 90% از مدارس دولتی در این شهر وجود دارد.
اجاره متوسط  در این شهر بالاتر از میانگین ملی است.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Ccroperator ، sheghi ، ELNAZ21 ، Pargosha ، hosseinix
با درود
در رابطه با دمای هوا سوال داشتم که با توجه به مطلب بالا یعنی هيچوقت دما زیر صفر نمیشه؟
Alireza
2015 has not been selected
2016 has not been selected
2017 has not been selected
Waiting for 2018 Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و ممنونم
ندا جان میتونم بپرسم شغل شما و دستمزدتون چجوریه؟ ممنونم
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
Looking for a female roommate . we have one master bedroom available for a female only .
My apartment is near to H-MART and TARGET stores - Movie theater - Bar and restaurants
five minutes drive to I-66 , I-495 and US-50. teen minutes walking to Dunn louring Metro station.
there is high speed internet - LED TV - wash and drier at home.
you can park on visitor parking anytime..
no drug - no pets - no party - you can smoke on balcony.
please call me to receive more information.
7033443830 virginia
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-28 ساعت 08:34)taha_jam_co نوشته:  Looking for a female roommate . we have one master bedroom available for a female only .
My apartment is near to H-MART and TARGET stores - Movie theater - Bar and restaurants
five minutes drive to I-66 , I-495 and US-50. teen minutes walking to Dunn louring Metro station.
there is high speed internet - LED TV - wash and drier at home.
you can park on visitor parking anytime..
no drug - no pets - no party - you can smoke on balcony.
please call me to receive more information.
7033443830 virginia
شما کدوم شهر ویرجینیا هستید و مبلغ اجاره رو میشه لطف کنید بگید
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: golia
(2016-01-08 ساعت 22:39)rbrb-2015 نوشته:  
(2016-01-07 ساعت 23:17)Mamadreza_z61 نوشته:  كلاس زبان
1)Esl or Esol
اين نوع كلاس زبان بيشتر در دبيرستان هاي هر ناحيه اي تشكيل ميشه ارزون هست و از سطح ابتدايي تا پيشرفته تدريس ميشه از اين لينك مي تونيد ليست و ادرس و زمان شروع ترم را پيدا كنيد
Eslim.org

2)  college
در اين كالج ها كه معروفترينش نوا (nova community college)  هست كلاس زبان هم دارن و ابتدا يك امتحان ورودي ميگرن كه سطح زبانتون را بسنجن و بعد طبق اون كلاسي را براتون تعيين مي كنن منتها نكته اينجاست( البته براي نوا ) كه اگر اين امتحان را از يه نمره كه يادم نيست بيشتر پاس كنيد اونوقت مي تونيد واحد زبان برداريد كه كه دوتا مزيت داره اولي اينكه واحد يا كرديت هست و دوم اينكه مي تونيد از fafsa استفاده كنيد براي پرداخت شهريه كلاستون. اگر نمرتون از اون حد نصاب كمتر شد مجبوريد يك كلاس هاي انتخاب كنيد كه اولا كرديت حساب نميشه و دوما نميتونيد از fafsa استفاده كنيد
كالج هاي ديگه اي هم هستند كه من اشنايي كامل باهاشون ندارم ولي در وبسايتشون كاملا توضيح دادن در مورد كلاس ها و شرايطشون

نظر شخصي من اينه كه اگر زبانتون خوب نيست و مي خواهيد پول زياد هم خرج نكنيد كلاس نوع اول مناسب هستش براي يه مدتي ولي اگر زبان متوسطي دارين بهتر كه كالج ثبت نام كنيد چون خيلي اصولي تدريس مي كنن و بازدهي خيلي بيشتري داره

مرسی از راهنمایی تون خیلی خوب توضیح دادید و کار منو آسون کردید Smile

سلام. شرکت کردن در کلاسهای زبان اجباری است ؟ شهریه اش چقدر است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام يك دوستي ميتونه به من و همسرم كه هيچجا پيدا نكرديم يك اتاق يك سال رنت بده ممنون فوري هست از جولاي email:moriniu@yahoo.com telegram @ksgtcorp
پاسخ
تشکر کنندگان:
دختر خانم۲۹ ساله متقاضی همخانه یک نفر خانم ۲۵ تا ۴۵ ساله

برای اجاره آپارتمان دوخوابه در ‎alexandria‎

اجاره برای هر نفر حدود ۷۰۰$
‎lucy.razey@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
دختر خانم۲۹ ساله متقاضی همخانه یک نفر خانم ۲۵ تا ۴۵ ساله

‎lucy.razey@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-26 ساعت 22:58)laklakjoon نوشته:  دختر خانم۲۹ ساله متقاضی همخانه یک نفر خانم ۲۵ تا ۴۵ ساله

‎lucy.razey@gmail.com

سلام.این اتاق هنوز موجود است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
نمیدونم شاید اینجا جای مناسبی برای مطرح کردن سوالاتم نباشه اما خیلی توسایت گشتم جای دیگه ای رو هم پیدا نکردم.
من و همسرم قراره تا 9 ماه دیگه از طریق ویزای هایاس به آمریکا مهاجرت کنیم و اسپانسرمون هم تو ایالت ویرجنیاست.
حالا چندتا سوال ار ذوستان دارم:
1- شرایط اجاره منزل الان اونجا چطور هستش؟
2- من و همسرم رشتمون مددیریت صنعتی هستش ایشون اینجا تو زمینه صادرات کار میکنند و من در زمینه منابع انسانی آیا راجع به بازار کار این دوتا رشته اطلاعاتی دارید؟
3- الان اونجا هزینه خرید ماشین چقدر هستش؟
5- آیا کسی از روش هایاس اطلاعاتی داره یا با این روش مهاجرت کرده ؟
ممنون میشم از راهنماییتون
Life is too short to worry about anything. You had better enjoy it because the next day promises nothing.
چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان