کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زبان فرانسه برای مصاحبه: معرفی منابع، متدها و دوره ها
سلام به همه دوستانی که دارن خودشونو واسه مصاحبه فرانسه آماده می کنند. خواستم بدین شکل به همه بگم هر راهنمایی می تونن به هم بکنن دریغ نکنن. اگه کتاب هاب مفید، سایت های مفید، استادهای خوب واسه مصاحبه می شناسن به هم معرفی کنند. از اونجایی که تو امتحان شنیدار و گفتار خیلی مهمه برای نمونه خودم یک داستان زدم تو وبلاگم تا همه بتونن دانلود کنند (شامل فایل صوتی می شود - www.alifallahi.blogfa.com). خوشحال می شوم کتاب هام و داستانامو با بقیه تقسیم کنم و اونا هم بهم کتاب داستان همراه با فایل صوتی برای تقویت شنیدار بدهند. از همه دوستان متشکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، dastaran ، Linspire ، alirezarahmani ، payam_nafisi ، msar
دوست عزیز با تشکر از تاپیکی که ایجاد کردی
من در حال حاضر تازه می خواهم اقدام کنم. خودم و همسرم باید زبان فرانسه را طی شش ماه یاد بگیریم . هر دو هم هیچی از فرانسه نمی دونیم.اما انگلیسی مون خوبه
پیشنهاد دوستان چیه؟ آیا لازمه از همون اول معلم خصوصی بگیریم یا چند ماه عمومی بریم بعد آخرش را خصوصی بگیریم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، maria2000 ، msar ، milspider
(2011-02-06 ساعت 16:58)dastaran نوشته:  دوست عزیز با تشکر از تاپیکی که ایجاد کردی
من در حال حاضر تازه می خواهم اقدام کنم. خودم و همسرم باید زبان فرانسه را طی شش ماه یاد بگیریم . هر دو هم هیچی از فرانسه نمی دونیم.اما انگلیسی مون خوبه
پیشنهاد دوستان چیه؟ آیا لازمه از همون اول معلم خصوصی بگیریم یا چند ماه عمومی بریم بعد آخرش را خصوصی بگیریم؟

سلام منم چهار ماهه خواندن فرانسه را آغاز کردم اما چون زبان انگلیسی ام کامل بود زود یاد گرفتم. اون چیزی که واسه ما خیلی مهمه یکی صحبت کردن است و یکی هم شنیدن و اون دو مهارت دیگه فعلا بدرد کار ما نمیخوره. چند تا کتاب بهتون معرفی می کنم که به نظر من خیلی خوبه حتما بخونید. کلاس خصوصی هم نیاز نیست چون شما که دیگه زبان انگلیسی را خوب بلدید حتما می دونید یادگیری زبان نیاز به زمان و تکرار زیاد دارد و کلاس فشرده و خصوصی زیاد کارآمد نیست. کتاب داستان هم که همراه با فایل صوتی باشه زیاد بخونید تا بهتون کمک کنه مهارت شنیداریتون تقویت بشه. اگه کمکی از دست من ساخته است حتما بهم ایمیل بزنید. 1- Grammer progressive du france 2- Vocabulaire progressive du france 3-Grammer en dialogues
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، dastaran ، payam_nafisi ، saeed1980 ، maria2000 ، msar ، milspider
زبون فرانسه خيلي سخته !
ميشه بگيد مهاجرت به کبک نسبت به فدرال چه مزيتي داره که بخاطرش حاظريد فرانسه ياد بگيريد ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maria2000 ، msar ، milspider
(2011-02-07 ساعت 23:55)iSaeid نوشته:  زبون فرانسه خيلي سخته !
ميشه بگيد مهاجرت به کبک نسبت به فدرال چه مزيتي داره که بخاطرش حاظريد فرانسه ياد بگيريد ؟؟

منم اول فکر میکردم سخته اما بعد 4 ماه دیدم نه فرقی با انگلیسی نداره، اما چرا کبک؟ اول بخاطر اینکه خیلی از رشته ها رو فدرال نمی خواد ولی کبک قبول می کنه دوم بخاطر اینکه هزینه زندگی در کبک خیلی پایین تر فدراله سوم بخاطر اینکه فرصت های شغلی خیلی بیشتری داره، تازه نیاز به پاس کردن آیلتس نیس که واسه خیلی ها سخته
پاسخ
تشکر کنندگان: iSaeid ، mavarfan ، maria2000 ، msar ، kaziar ، milspider
سلام
***توضیحات کامل می نویسم برای کسانی که میخواهند از قیمت ها اطلاع داشته باشند.***
بعد از کمی تحقیق من و همسرم در انستیتو ایرانمهر (تو خیابان دولت) ثبت نام کردیم.(شهریه هر ترم بیست و پنج جلسه ای نود هزار تومن.)
از روی کتاب Cafe تدریس می کنن (کتاب اصلی آفست 5500تومن و کتاب تمرین آفست 2500 تومن) . کتاب صرف افعال بشغِل را هم باید در کنارش بخوانیم (آفست جلد گالینگور 5000 تومن) . یک دیکشنری فرانسه به فرانسه مصور (یا بهتره بگم دیکسیونغ) روبرت 6 تا 8 سال هم گرفتم (اورجینال 25000 تومن) . به علاوه دیکشنری فرانسه فارسی پارسا یار قطع بزرگ (15000 تومن).سی دی دیکسینغ فرانسه با تلفظ هم میخواستم که نداشت و گفت یک ماه دیگه میاره.(کسی داره؟)
راستی من به سفارش معلم فرانسه ام رفتم انقلاب ، خیابان دانشگاه ، نبش شهدای ژاندارمری ، انتشارات فرهنگ معاصر http://www.farhangmoaser.com. که ایشان می گفت تنها مرجع کتب اورجینال فرانسه است.
کتابهای فرانسه چون مثل انگلیسی متقاضی زیادی ندارند درنتیجه آفست اونها کمه و اورجینالش هم گرونه . از این کتاب داستان کوچک ها که انگلیسیش را 1500 تا 2500 تومن میخریم، فرانسه اش 8000 تومن تا 11000 تومن بود .
لطفا اگر کسی فایلهای صوتی فرانسه یا کتاب الکترونیک (پی دی اف) فرانسه داره اینجا به اشتراک بذاره . چون کتاب فرانسه خیلی گرونه

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، rad_95 ، maria2000 ، msar ، milspider
(2011-02-12 ساعت 14:26)dastaran نوشته:  سلام
***توضیحات کامل می نویسم برای کسانی که میخواهند از قیمت ها اطلاع داشته باشند.***
بعد از کمی تحقیق من و همسرم در انستیتو ایرانمهر (تو خیابان دولت) ثبت نام کردیم.(شهریه هر ترم بیست و پنج جلسه ای نود هزار تومن.)
از روی کتاب Cafe تدریس می کنن (کتاب اصلی آفست 5500تومن و کتاب تمرین آفست 2500 تومن) . کتاب صرف افعال بشغِل را هم باید در کنارش بخوانیم (آفست جلد گالینگور 5000 تومن) . یک دیکشنری فرانسه به فرانسه مصور (یا بهتره بگم دیکسیونغ) روبرت 6 تا 8 سال هم گرفتم (اورجینال 25000 تومن) . به علاوه دیکشنری فرانسه فارسی پارسا یار قطع بزرگ (15000 تومن).سی دی دیکسینغ فرانسه با تلفظ هم میخواستم که نداشت و گفت یک ماه دیگه میاره.(کسی داره؟)
راستی من به سفارش معلم فرانسه ام رفتم انقلاب ، خیابان دانشگاه ، نبش شهدای ژاندارمری ، انتشارات فرهنگ معاصر http://www.farhangmoaser.com. که ایشان می گفت تنها مرجع کتب اورجینال فرانسه است.
کتابهای فرانسه چون مثل انگلیسی متقاضی زیادی ندارند درنتیجه آفست اونها کمه و اورجینالش هم گرونه . از این کتاب داستان کوچک ها که انگلیسیش را 1500 تا 2500 تومن میخریم، فرانسه اش 8000 تومن تا 11000 تومن بود .
لطفا اگر کسی فایلهای صوتی فرانسه یا کتاب الکترونیک (پی دی اف) فرانسه داره اینجا به اشتراک بذاره . چون کتاب فرانسه خیلی گرونه

ممنون

سلام
من کتاب داستان فرانسه زیاد دارم برید داخل وبلاگم دانلود کنید ( www.alifallahi.blogfa.com ) یه دیکشنری بسیار خوب هم دارم با تلفظ به اسم collins - قیمتش هم 2500 خیلی مناسبه البته فرانسه به انگلیسی و انگلیسی به فرانسه است فارسی هاش هیچ کدوم به درد نمیخوره
پاسخ
تشکر کنندگان: dastaran ، mavarfan ، a.kh ، maria2000 ، msar
(2011-02-12 ساعت 18:34)علی فلاحی نوشته:  
(2011-02-12 ساعت 14:26)dastaran نوشته:  

سلام
من کتاب داستان فرانسه زیاد دارم برید داخل وبلاگم دانلود کنید ( www.alifallahi.blogfa.com ) یه دیکشنری بسیار خوب هم دارم با تلفظ به اسم collins - قیمتش هم 2500 خیلی مناسبه البته فرانسه به انگلیسی و انگلیسی به فرانسه است فارسی هاش هیچ کدوم به درد نمیخوره

دوست عزیز سلام
با تشکر از توجه شما
به وبلاگ شما مراجعه کردم . ظاهراً لینک فایلها مشکل دارند و فایلی برای دانلود یافت نمی شود. در ضمن اگر طبق فرمایش جنابعالی در وبلاگ همه 200 فایل صوتی داستانها با متن را بخواهیم چگونه باید اقدام کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maria2000 ، msar
(2011-02-13 ساعت 10:36)dastaran نوشته:  
(2011-02-12 ساعت 18:34)علی فلاحی نوشته:  
(2011-02-12 ساعت 14:26)dastaran نوشته:  

سلام

دوست عزیز سلام
با تشکر از توجه شما
به وبلاگ شما مراجعه کردم . ظاهراً لینک فایلها مشکل دارند و فایلی برای دانلود یافت نمی شود. در ضمن اگر طبق فرمایش جنابعالی در وبلاگ همه 200 فایل صوتی داستانها با متن را بخواهیم چگونه باید اقدام کنیم؟

سلام
لینک داستان های فرانسه نباید مشکل داشته باشه و خیلی از دوستان دانلود می کنن اما متاسفانه آپلودری که ازش استفاده می کردم توسط دولت فیلتر شده و باعث یک سری مشکلات گردیده به هر حال می توانید به ایمیل من ایمیلی ارسال نمایید و هر داستانی را دوست داشته باشید می توانم روی ایمیل شخصی تان ارسال کنم. داستان ها سطح بندی شده فقط ذکر کنید چه سطح (level) نیاز دارید.
پاسخ
تشکر کنندگان: maria2000 ، msar
سلام به همه دوستاني كه دارند فرانسه مي خونن!
لطفا وقتتون رو با كلاس هاي كند و زمانبر موسسات تلف نكنيد... نمي گم كلاس گروهي نريد... اتفاقا بريد تا جسارت حرف زدن پيدا كنيد... ولي كنارش كلي فيلم ببينيد، خوب گوش كنيد و يه معلم خوب خصوصي هم بگيريد...
خوش بختانه من مشكل فرانسه ندارم...فوق ليسانس فرانسه دارم ولي دوستا و فاميل هايي كه دارن تو موسسه وقتشون رو مي كشن مي بينم... اگه با فرانكوفون ها چت كنيد حرف زدنتون بهتر مي شه!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezarahmani ، maria2000 ، msar

سلام
لینک داستان های فرانسه نباید مشکل داشته باشه و خیلی از دوستان دانلود می کنن اما متاسفانه آپلودری که ازش استفاده می کردم توسط دولت قیل‍.تر شده و باعث یک سری مشکلات گردیده به هر حال می توانید به ایمیل من ایمیلی ارسال نمایید و هر داستانی را دوست داشته باشید می توانم روی ایمیل شخصی تان ارسال کنم. داستان ها سطح بندی شده فقط ذکر کنید چه سطح (level) نیاز دارید.
[/quote]

متاسفانه من هم نتونستم فايلي دانلود كنم...ميشه خواهش كنم داستانهاي niveau avance رو داشته باشم؟؟؟ ايميلم رو براتون مي ذارم lolleypop_pop@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-03-01 ساعت 15:26)schazi نوشته:  سلام به همه دوستاني كه دارند فرانسه مي خونن!
لطفا وقتتون رو با كلاس هاي كند و زمانبر موسسات تلف نكنيد... نمي گم كلاس گروهي نريد... اتفاقا بريد تا جسارت حرف زدن پيدا كنيد... ولي كنارش كلي فيلم ببينيد، خوب گوش كنيد و يه معلم خوب خصوصي هم بگيريد...
خوش بختانه من مشكل فرانسه ندارم...فوق ليسانس فرانسه دارم ولي دوستا و فاميل هايي كه دارن تو موسسه وقتشون رو مي كشن مي بينم... اگه با فرانكوفون ها چت كنيد حرف زدنتون بهتر مي شه!!!

سلام دوست عزیز مرسی از راهنماییتون، لطفا بگید این فیلم ها را از کجا میتونیم دانلود کنیم. چه بیشتر گوش بدهیم چون ما باید متن جلو چشمامون باشه که هرجاشو نفهمیدیم رجوع کنیم به متن.
پاسخ
سلام من سطح زبانم را 7 زدم میخوام قبل از مصاحبه تغییرش بدهم چی کار باید بکنم کمک کنید لطفا
پاسخ
(2011-03-30 ساعت 10:55)khorshidartin نوشته:  سلام من سطح زبانم را 7 زدم میخوام قبل از مصاحبه تغییرش بدهم چی کار باید بکنم کمک کنید لطفا

سلام متاسفانه دیگه هیچ کاری نمیشه کرد فقط به فکر این باش که سطح زبانتو ببری بالا
پاسخ
(2011-02-04 ساعت 23:52)علی فلاحی نوشته:  سلام به همه دوستانی که دارن خودشونو واسه مصاحبه فرانسه آماده می کنند. خواستم بدین شکل به همه بگم هر راهنمایی می تونن به هم بکنن دریغ نکنن. اگه کتاب هاب مفید، سایت های مفید، استادهای خوب واسه مصاحبه می شناسن به هم معرفی کنند. از اونجایی که تو امتحان شنیدار و گفتار خیلی مهمه برای نمونه خودم یک داستان زدم تو وبلاگم تا همه بتونن دانلود کنند (شامل فایل صوتی می شود - www.alifallahi.blogfa.com). خوشحال می شوم کتاب هام و داستانامو با بقیه تقسیم کنم و اونا هم بهم کتاب داستان همراه با فایل صوتی برای تقویت شنیدار بدهند. از همه دوستان متشکرم.

مدیریت محترم سایت لطفا با این کاربر برخورد نمایید چرا که سایت شخصی خود را تبلیغ نموده و این سایت اقدام به فروش و خدمات غیر رایگان می نماید و بیشتر جنبه تبلیغی دارد تا کمک رسانی
ضمنا دوستان خبر جدید این است که سفارت جدیدا نامه هایی جهت ارسال مدرک زبان فرانسه از متقاضیان نموده که بهترین کار برای دریافت مدرک و راحتترین امتحان ، امتحان TCFQ می باشد که فقط 2 قسمت درک مطلب شفاهی و بیان شفاهی امتحان گرفته می شود
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، maxsoulfly ، maria2000 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان