کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن حسابدارها
(2013-07-02 ساعت 12:41)zzarin نوشته:  سلام من لیسانسل ریاضی دارم اما دوره های حسابداری رو رفتم فکر میکنید اگر الان برم حسابداران خبره مدرک بین لمللی بگیرم به دردم میخوره

اگر منظورت از دوره های حسابداری ، دوره هایی مثل ACCAباشه که دیگه نیازی به مدرک انجمن نداری.
اگر هم این طور نیست پیشنهاد میکنم مدرک ACCAرا بگیر.معتبرتر هستش.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
همسر من آمریکایی هست، فوق لیسانس حسابداری هم داره اما 4 ماهه که از ایران رفته منتظره کاره.
بنده خدا قبلا کارش خیلی خوب بود اما استعفا داد و اومد ایران.
بازار کار اونجا هم خرابه.
ازدواجی
رسید نامبر: 11 اپریل
سرویس سنتر: National Benefit Center
اپرو: تاریخ نمیدونم
مصاحبه : اپریل، یک ضرببببببب
لینک سفرنامه : http://www.mohajersara.com/thread-1910-p...#pid497326
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، msar
دوستان راجع به این مدرک ACCA یه کم توضیح بیشتری می دید که چیه؟
پاسخ
(2013-10-13 ساعت 13:28)mus نوشته:  دوستان راجع به این مدرک ACCA یه کم توضیح بیشتری می دید که چیه؟

انجمن حسابداران گواهی‌شده مجاز

what is acca?
پاسخ
(2013-10-13 ساعت 16:07)alireza.nayyeri نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 13:28)mus نوشته:  دوستان راجع به این مدرک ACCA یه کم توضیح بیشتری می دید که چیه؟

انجمن حسابداران گواهی‌شده مجاز

what is acca?
ACCAَ مال انگلیس هست. مال آمریکا اسمش AICPA هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: alas2012 ، mehdi.aus ، msar
(2013-03-05 ساعت 21:13)ابی هانی نوشته:  
(2013-03-05 ساعت 14:43)arezoo bj نوشته:  سلام دوستان .من دارم توی ایران برای لیسانس حسابداری میخونم.میخواستم رشته ام رو عوض کنم اما بهم میکن دوستام که درامد بالایی توی آمریکا داره .با چیزهایی که از صحبتهای شما متوجه شدم مدرک ایران رو که قبول ندارند . ولی میخوام بدونم از نظر کار و درامد واقعا خوب هست یا نه؟
خودم علاقه مند به رشته حقوق هستم . کسی میدونه اونجا کدام رشته بهتره؟
مرسی و موفق باشید دوستان

دوست من حسابداری و وکالت در همه جای دنیا جزو شغلهای پردرامد محسوب میشن
در آمریکا مدرک شما رو به عنوان یه حسابدار قبول ندارن اما میتونید در آزمون CAP و با گذروندن تعدادی از واحدها شرکت کنید و این مدرک رو بگیرید
مرسی هانی جان. با اجازه من یه جمله تکمیلی هم بذارم و اینکه حتما لازم نیست واحدی بگذرونید واسه امتحان CPA. یعنی اگر واحدهای مورد نیاز رو در ایران گذرونده باشید لازم نیست اینجا دوباره برید دانشگاه. خود من حتی یک واحد هم نگرفتم و فوق لیسانسم رو کامل قبول کردن. امتحانهام تموم شده و انشاالله بعد از یه سال تجربه میتونم مدرک CPA رو بگیرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: alas2012 ، mehdi.aus ، kopol ، qeshmi ، soruosh ، msar
(2013-06-08 ساعت 14:12)imanbaraty نوشته:  سلام به همگی
کسی میدونه برای اینکه مدرک لیسانس حسابداری ایران(دانشگاه آزاد) رو در آمریکا به مدرکی معتبر تبدیل کرد چه راهی وجود داره؟

اصل مدرک و اصل ریز نمره همراه با اصل ترجمه هاشون رو میدید به یه سری موسسه مخصوص این کار و اونا براتون مدرکتون رو evaluate میکنن. یعنی مشخص میگن که معادل چه مدرکی در آمریکا هست. البته مدرک evaluate شده مستقیما باید توسط اون موسسه به جایی که میخواید پست بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: alas2012 ، kopol ، msar
سلام دوستان، من در لاتاري٢٠١٤ برنده شدم،
من ليسانس حسابداري از دانشگاه آزاد دارم و همچنين نزديك ١٠ سال آرايشگاه داشتم و مدرك فني هم دارم، احتمالا سوالم مربوط به اين پست نباشه، اما خواستم بدون با اين شرايطي كه كار حسابداري تو امريكا داره، كدوم كار و دنبالش و بگيرم به نظر شما بهتره؟
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
سلام دوستان همسر من لیسانس حسابداری داره والان دانشجوی فوق رشته ی مدیریت مالی است از دانشگاه آزاد .چندتا سوال داشتم
1- ایا این مدرک در امریکا پذیرفته میشه ؟ در ضمن کار برای این رشته گیر میاد ؟ ایشون سابقه ی کار حسابداری ندارد
2- شرایط ادامه تحصیل در مقطع دکتری این رشته رادر امریکادارد ؟( سطح زبان پایین )
لطفا پاسخ منو بدین
پاسخ
با سلام

همانطور که اطلاع دارید قبلا در خصوص بعضی از مشاغل انجمن شغلی مهاجر سرا تشکبل شده مانند انجمن مهندسین عمران-شیمیستها-مهندسین برق و غیره . در جهت اشنایی با همدیگر وانسجام بیشتر در تبادل اطلاعات تخصصی این حرفه و اخذ گواهینامه های حرفه ای همچنین کمک به یکدیگر در جهت کاریابی در شغل حسابداری پیشنهاد میکنم انجمن حسابداران مهاجر سرا ایجاد کنیم.
اطمینان دارم همگی میتوانیم از این طریق بیشتر به همدیگر کمک کنیم و از مزایای ان بهرمند شویم. حتی هموطنان حسابدار مقیم امریکا که عضو مهاجر سرا هم نیستنداز طریق اطلاع رسانی میتواننددر انجمن حسابداران عضو شوند.

لطفا همکاران نظر خود را اعلام فرمایند.
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

پاسخ
تشکر کنندگان: نوروز ، mori5050 ، Spiritual ، mary.m ، mehdir ، ROYAAA ، hedyhoney ، msar
مرسی هانی جان. با اجازه من یه جمله تکمیلی هم بذارم و اینکه حتما لازم نیست واحدی بگذرونید واسه امتحان CPA. یعنی اگر واحدهای مورد نیاز رو در ایران گذرونده باشید لازم نیست اینجا دوباره برید دانشگاه. خود من حتی یک واحد هم نگرفتم و فوق لیسانسم رو کامل قبول کردن. امتحانهام تموم شده و انشاالله بعد از یه سال تجربه میتونم مدرک CPA رو بگیرم.
[/quote]

با سلام خدمت شمیم خانوم با اراده و کار درست
من تمام پستهاتونو از اول تو این تاپیک خوندم و دیدم که چطور شجاعانه و دلیرانه به جنگ ناامیدیها و کم همیتها رفتید و پاسخ دادید و استپ بای استپ مراحل موفقیت امتحان رو پشت سر گذاشتین وقتی خوندم که امتحانو پاس کردینو و فقط در پی کسب تجربه یکساله هستین از صمیم قلب خوشحال شدم درود به همت و تلاش ایرانی مثله شما موفق باشید تبرییییک میگم
پاسخ
تشکر کنندگان: shoshina ، shamim ، hsevensky2013 ، msar
(2013-12-09 ساعت 13:11)mehdi.aus نوشته:  مرسی هانی جان. با اجازه من یه جمله تکمیلی هم بذارم و اینکه حتما لازم نیست واحدی بگذرونید واسه امتحان CPA. یعنی اگر واحدهای مورد نیاز رو در ایران گذرونده باشید لازم نیست اینجا دوباره برید دانشگاه. خود من حتی یک واحد هم نگرفتم و فوق لیسانسم رو کامل قبول کردن. امتحانهام تموم شده و انشاالله بعد از یه سال تجربه میتونم مدرک CPA رو بگیرم.

با سلام خدمت شمیم خانوم با اراده و کار درست
من تمام پستهاتونو از اول تو این تاپیک خوندم و دیدم که چطور شجاعانه و دلیرانه به جنگ ناامیدیها و کم همیتها رفتید و پاسخ دادید و استپ بای استپ مراحل موفقیت امتحان رو پشت سر گذاشتین وقتی خوندم که امتحانو پاس کردینو و فقط در پی کسب تجربه یکساله هستین از صمیم قلب خوشحال شدم درود به همت و تلاش ایرانی مثله شما موفق باشید تبرییییک میگم
[/quote]
ممنونم مهدی جان!
منم امیدوارم شما و همه ایرانیهایی که میان اینجا موفق باشن. واقعا خوشحال میشم اگر در این راه بتونم به کسی کمک کنم. چون واسه خودم نداشتن راهنما خیلی سخت بود ولی خدا روشکر امتحانها تموم شد الان هم بیشتر از دو ماهه که میرم سر کار و به زودی به جرگه حسابدارن قسم خورده آمریکا می پیوندم.
به امید موفقیت همه ایرانیها!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، poem ، kopol ، mary.m ، mehdi.aus ، alas2012 ، amjad ، Leila12020 ، shahab2000 ، masoud z ، soruosh ، msar ، babak90 ، pooyakm
دوستان من لیسانس حسابداری دارم و تا 2-3 ماه دیگه میرم دالاس تگزاس . یکی دو تا سوال داشتم

اول اینکه تجربه کاری ایران برای آمریکا ارزشمند هست یعنی مثلا اگه یه گواهی از یه شرکت ایرانی بصورت ترجمه شده ببری آیا مورد قبوله ؟
دوم اینکه بعد از از معادل کردن لیسانسم در آمریکا آیا بهتره من بدنبال مستر باشم یا CPA؟

متشکرم
پاسخ
سلام به همه حسابداران مهاجرسرا.با ایده ایجاد

انجمن حسابدارن مهاجر سرا

خیلی موافقم.بچه ها همت کنیم
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
پاسخ
(2014-09-16 ساعت 10:07)hedyhoney نوشته:  سلام به همه حسابداران مهاجرسرا.با ایده ایجاد
انجمن حسابدارن مهاجر سرا
خیلی موافقم.بچه ها همت کنیم

اگر بتونی پای کاربر محترم shamim رو به انجمن باز کنی کلی اطلاعات تحصیلات تکمیلی حسابداری داره والان خودش مشغول به کار
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان