کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیر و سیاحت در امارات
دوست عزیز این لینکها رو چک کن موقعیت و وضعیت این هتلها رو شرح داده.فورچون سه ستاره ست اما هتل بدی نیست دو هتل بعدی 4 ستاره هستن.حتما نقشه و موقعیت جغرافیائی رو هم چک کنین اگه نزدیکی به برخی از مراکز مدنظرتونه

http://www.dubaishortstay.com/hotel/hall-mark.asp

http://www.dubaishortstay.com/hotel/delmon-gardens.asp

http://www.dubaishortstay.com/hotel/fortune.asp
پاسخ
تشکر کنندگان: mojimoji ، parsush ، HAZARA ، msar
آره همه اینا رو چک کردم 3 تا هتل رو یک موقعیت مشابه قرار دارن برای همین تاپیک زدم تا ازتون مشورت بگیرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar
خب مسلما دوست عزیز از بین دو هتل 4ستاره یکی رو انتخاب کنی خیلی بهتره.فورچون رو از لیست انتخاب هات حذف کن
پاسخ
تشکر کنندگان: mojimoji ، HAZARA ، msar
با سلام
هنگام book کردن اتاق در سایت
dubaishortstay
قیمت ها خیلی کمتر از اون چیزی است که توی سایت اختصاصی هتل اعلام میشه. برای مثال ROYAL FALCON که اینجوریه. آیا اگر توی dubaishortstay با مسترکارت پرداخت کنیم اعتبار داره؟ نریم هتل بگن پولت پریدSad[/align]
پاسخ
من این اواخرسفری به دبی داشتم اسم هتلمون المیدان بود5ستاره وبسیارعالی ولی من هتل5ستاره میناالسلام رودیدم خیلی خوشم اومدچون ساحلی بود.
پاسخ
من پیشنهاد می کنم که حتماً از سایت Expedia هم استفاده کنید. به سه دلیل:

1. یک سایت بسیار معتبر جهانی و یکی از معروفترین سایت های مسافرتی است.

2. قیمت هاش در بسیار موارد از سایت های دیگه پایین تره. (برای مثال همین الان نرخ هاش رو با سایتی که دوستان در بالا پیشنهاد کردن مقایسه کردم، بین 10 تا 60 دلار در هر شب ارزونتر بود.)

3. حق انتخاب بسیار زیادتری دارید. (بازهم با سایت بالا مقایسه کردم که 350 انتخاب در برابر 70 انتخاب داشت.)

(در ضمن مال پسر خاله منم نیست! فکر نکنید تبلیغ می کنما! Cool )

توضیح مهم: البته اینم اضافه کنم که قیمت های اولیه Expedia بدون TAX هستش و شما باید درصد TAX رو به اونا اضافه کنید. که بازهم با این وضعیت قیمت هاش مناسبه.
پاسخ
هتل فقط سان اند سند
قیمت مناسب سه ستاره تمیز که در حد چهار ستاره است غذا های ایرانی خوشمزه..........
دریافت گرین کارت لاتاری در سپتامبر 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: parsush ، HAZARA ، msar
سلام
یه سری سوال هم درباره دوبی اشتم هم درباره تور ها امیوارم جای درستی تاپیک زده باشم
1. اینکه من تو پاسپورت به صورت همراه هستم میشه تنهایی خودم سفر کنم یا باید صاحب پاس باشه ؟

2. دوبی از نظر فروش و مصرف مشروب و آبجو چطوریه ؟؟ فقط جای خاصی سرو میشه یا هر جا میشه گیر آورد بعد واسه مصرفش گیر نمیدن که 18 شدی یا نه ؟؟

3. این تور ها که میگن مثلا فلان هتل 800000 چهار روزه این مبلغ شامل بلیط هواپیما و ویزا هم میشه یا اونا جداست؟؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
یه سوال دیگه هم یادم آمد آژانسی هست که هر وقت بخوای تور داشته باشه ؟؟ چون من میخوام حدود 15 روز قبل عید برم جایی همچین تاریخی تور داره ؟؟؟؟
پاسخ
کسی نیس جواب من رو بده
پاسخ
(2011-02-04 ساعت 11:30)smaguli نوشته:  یه سوال دیگه هم یادم آمد آژانسی هست که هر وقت بخوای تور داشته باشه ؟؟ چون من میخوام حدود 15 روز قبل عید برم جایی همچین تاریخی تور داره ؟؟؟؟

بايد عرض كنم كه براي سفردبي بايد پاسپورت به نام خودت باشه ولي اگرهمراه باشد مي تواني بااوبروي 2 مشروب در دبي درملا عام آزاد نيست وفقط درجاهاي خاصي ازجمله هتلها بارها ودانسينگ ها و....سرو مي شودهزينه اي كه نوشتي البته بالاست ولي قاعدتا تورها هزينه اشان شامل بليط ويزا وهتل مي شود كه هتلها تادرجه 5ستاره شامل صبحانه ونهار مي شودو5 ستاره فقط صبحانه يكسري گشت رايگان هم دارد فروش مشروب در مكان خاص مشكلي نداردTongueTongue
پاسخ
سلامBig Grin
من قصد مهاجرت به دبی ندارم ولی وضعیتم طوری شده که باید هر چند وقت یکبار برم اونجاCool
الان میخوام بدونم برای گرفتن ویزا میشه مستقیما از طریق خود سفارت امارات اقدام کرد و قیمتش چقدر در میاد
یه پرواز یا راه ( دریایی یا هوایی ) به من معرفی کنید که کمترین هزینه رو داشته باشه لازم نیست با هواپیمای درجه یک fly emirate برم
در صورتی که یه هتل که فقط نیاز منو برای خواب رفع کنه سراغ داشتید بهم معرفی کنید
بعد یه آژانس مسافرتی خوب برای تهیه بلیط ( و اگه لازم بود گرفتن ویزا ) هم معرفی کنید خیلی ممنون میشمTongue
پاسخ
کسی نیست کمک و راهنمایی کنه؟
پاسخ
دبی هتل ارزون داره ؟ تور چی ؟Big Grin
*** برای ما مهندسین هیچ کاری سخت نیست ، زیرا یا راهی را پیدا خواهیم کرد یا راهی را خواهیم ساخت ***

Cisco Systems CCIE x1 Degree

بی سرزمینتر از باد

پاسخ
ارزون در چه حدی مثلا؟
اگر از تور اسفاده کنید، هر چی پول بدید همونقدر (البته یه کم کمتر) آش میخورید!
اولا 14-16 روز زودتر از سفر اقدام کنید که ویزای عادی بگیرید و مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای ویزای فوری و احتمالا بلیط گرانتر نشید. حتما بپرسید که پرواز با چه ایرلاینی و چه ساعتی برای رفت و برگشت هست که با توجه به ساعت گرفتن و تحویل اتاق در موقع ورود و ترک هتل، استفاده بهینه از اتاق کرده باشید. (بخصوص روز آخر که باید بین ساعت 12-15 بسته به قانون هتل، اتاقو تحویل بدید،هر چه پرواز به ایران دیرتر، خستگی بیشتر. مگر اینکه برنامه ای برای ظهر تا شب داشته باشید تا وقتتون پر بشه)
دوما با توجه به اینکه هر چه هتل گرانتری انتخاب کنید، درآمد بیشتری نصیب آژانس میشه، یک لیست خوشگل بهتون نشون میدن که انگار فقط باید از بین اونا انتخاب کنید و چاره دیگه ای هم نیست و الان دلار اینقدره، درهم امروز شده فلانقدر و دیگه هر جا هم بگردید، از این کمتر نیست! بی رودرواسی، 90% چاخان محضه! اولا در دبی هم مثل هر جایی برای افرادی که کمتر بودجه برای خرج در نظر دارن، هتل و مسافرخونه 100-150 درهمی فراوونه. البته مثلا من که از خانه و پانسیون و هتل بی ستاره! تا 5 ستاره دبی بودم، اقامت در هر هتلیو توصیه نمیکنم، چرا که ممکنه 100-150 هزار تومن کمتر هزینه کنید، ولی: از سر و صدای کاباره طبقه پایینتون تا ساعت 3 صبح خواب ندارید، از در ودیوار سوسک بالا میره و اتاق هم توی این گرما، کولر گازی قار قاری داره که گازشم ته کشیده خنک نمیکنه، همه جای هتل بوی نامطبوع میده، ملحفه ها و حوله ها که جای خود دارن، فن دستشویی کار نمیکنه و ..
البته میتونید از berimsafar.com خرید کنید یا ایده بگیرید و از آژانسها درخواست مورد نظرتونو کنید. اگر جای خیلی ارزون بگیرید، معمولا بدون صبحانه و نهار هستند بنابراین باید خودتون فکر شکم باشید که با توجه به تنوع غذای آماده و اقلام موجود در سوپرمارکتها، کار سختی هم نیست و میشه زیاد هم خرج شکم نکرد.
سوما اگر با دبی آشنا هستید، یکی از راههای پایین آوردن خرجتون، استفاده از مترو بجای تاکسی هست. هم سریعه و هم قیمتش بسیار ارزونتر از تاکسیهاس که حداقل باید 10درهم کرایه داد و حداکثر هم که ..! نقشه و اطلاعاتش هم خیلی ساده س (اتوبوسو نگفتم چون باید خیلی با دبی آشنا باشید، والا اتوبوس وقتگیر ولی از همه راههای تردد ارزونتره) بعید میدونم که اگر از تور استفاده کنید، از فرودگاه به هتلتون ترانسفر رایگان نداشته باشه ولی اگر نداشت بازم مشکلی نیست. اگر از طریق ترمینال 1 یا 3 وارد دبی میشید، در قسمت خروجی سالن، تابلوی مترو دبی معلومه که اگر بخواهید میتونید همونجا یک بلیط قابل شارژ مجدد (نقره ای) به قیمت 20 درهم بخرید و بجای سوار شدن تاکسی فرودگاه با ورودیه 20 درهم+ هزینه پیمایش، با کسر نزدیک 2 درهم از بلیط در نزدیکی هتل یا حتی جلوی درب هتلتون پیاده بشید. طبعا در برگشت هم اگر فقط یک چمدان داشته باشید به همین ترتیب راحت و ارزان به فرودگاه میرسید.

پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، yousef156 ، admin ، hamedrouhi ، dreamer60 ، OverLord ، jasmine2953 ، parsush ، pr.kia ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان