کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیر و سیاحت در امارات
جاهای دیدنی دوبی کجاست ؟ درهم ببرم یا دلار ؟
*** برای ما مهندسین هیچ کاری سخت نیست ، زیرا یا راهی را پیدا خواهیم کرد یا راهی را خواهیم ساخت ***

Cisco Systems CCIE x1 Degree

بی سرزمینتر از باد

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
به نظر من درهم بهتره

راجع به جا های دیدنی :

وایلد ویدی . جمیرا بیچ . خور دبی . تور صحرا . تور دریا ,...
We Can Change Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، msar
دلار یا درهم ؟Shy
*** برای ما مهندسین هیچ کاری سخت نیست ، زیرا یا راهی را پیدا خواهیم کرد یا راهی را خواهیم ساخت ***

بی سرزمینتر از باد

پاسخ
به نظر من درهم بهتره.
We Can Change Cool
پاسخ
درهم رو بانک مرکزی یا ملی روی پاس میده /// یادمه تایلند می خواستم برم روی هر ویزا 2000 دلار میداد ؟؟؟

بی سرزمینتر از باد

پاسخ
کسی اینجا تو دبی زندگی می کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟/// یه مشکلی دارم با تحریم امتحانات شبکه ///

بی سرزمینتر از باد

پاسخ
(2011-07-27 ساعت 14:25)yek_mosafer نوشته:  درهم رو بانک مرکزی یا ملی روی پاس میده /// یادمه تایلند می خواستم برم روی هر ویزا 2000 دلار میداد ؟؟؟

بله پرداخت میکنه معادل 2000 دلار به شما درهم میدن.
We Can Change Cool
پاسخ
بنظرتون از راه خشکی و دریا رفتن به دبی ارزونتر میشه یا هوایی و تور /؟

بی سرزمینتر از باد

پاسخ
(2011-07-28 ساعت 17:44)yek_mosafer نوشته:  بنظرتون از راه خشکی و دریا رفتن به دبی ارزونتر میشه یا هوایی و تور /؟

اگه در جنوب باشی که با کشتی خیلی ارزونتره ...
از تهران نمیدونم با بلیت هواپیما چند در میاد ...
از شیراز قیمت بلیت ایران ایر 210.000 هزار تومان و آسمان 260.000 تومان
با کشتی از بندرعباس حدود 120.000 تومان در میاد . ولی 8 ساعت تو راه است .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
سلام
آیا دبی هتل های ارزون داره ؟ میخوام حدود 2 هفته اقامت غیرتفریحی داشته باشم . ارزونترین هتلی که میشه گیرآورد برای این مدت چقدر هزینش میشه ؟
پاسخ
(2009-11-15 ساعت 21:29)Lottery_GC نوشته:  ماشاا... داره میشه مثل آمریکا !
آره پیشرفت خوبه چرا بد باشه ، دلیلشم پول و ثروتی هستش که عرب ها دارن و واسشون مهم هست که دبی رو این شکلیش کنند که توریست بیاد و پول خرج کنه ...
تو همون فرودگاه دبی بری تا تهش رو میخونی ...
و اون هم هواپیمایی Emirates که جز بهترین ها هستش ...
اون شبکه های MBC ...
دیگه ترکوندن واقعاً !

دبی واقعا مدرن است و این یک مورد رو ما ایرانیان باید باور کنیم که در مدرنیسم قافیه را به عرب ها باختیم .

(2011-09-08 ساعت 16:31)mohsen khan نوشته:  سلام
آیا دبی هتل های ارزون داره ؟ میخوام حدود 2 هفته اقامت غیرتفریحی داشته باشم . ارزونترین هتلی که میشه گیرآورد برای این مدت چقدر هزینش میشه ؟

بله ، هر هتلی شما بخوایید در دبی وجود داره از شبی 20 درهم تا شبی 10000 درهم ، بستگی داره کدوم منتطقه شما کار داشته باشید الان من به شما هتلی معرفی کنم ولی اون محیطی که شما در اون رفت آمد دارید فاصله زیادی با هتل داشته باشه به دردتون نمیخورده چون هزینه زیادی باید پرداخت کنین
هتلهای سه ستاره ای مثه دبی پالم و ... وجود داره .
پاسخ
اگه رفتید دبی پارک آبیشو از دست ندید. بخصوص پارک آبی واید وادی. خوبیشم اینه که خانومها با حجاب کامل هم میتونن بیان اونجا و محیطش کاملا امن و خانوادگیه. برج خلیفه رو هم از دست ندین. ساحلشم که عااالیه. به نظر من به همه این جاها براحتی با مترو میشه رفت و خیلی هم ارزونه. این تورلیدرها که میان توی هتلها وااااقعا ملتو میتیغن
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: parsush ، pr.kia ، HAZARA ، msar
سلام بر دوستان عزیز
راستیتش من برای 3 فروردین میخواستم برم دبی برای کنسرت سیاوش قمیشی
پاسپورت و ویزا و... و هیچ چی هم فعلا ندارم
و از طرفی هم که دانشجو هستم باید وثیقه(مثل اینکه 15 میلیون تومنی)بزارم.(که اون مشکلی نیست)
بعد از طرف دیگه هم اول باید گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم(برای ارایه به سازمان وظیفه سربازی) که فعلا ترم تموم شده و باید دو هفته ای وایسم
تا حالا تجربه سفر خارجه هم نداشتم و تازه کارم
میخواستم راهنماییم کنید که از الان به کارهای پاس و ویزا و ... رسیدگی کنم میتونم تا 3 فروردین 92 دبی باشم؟

بعد از طرف دیگه خودتون وضع دانشجویی رو میدونید دیگه!!
میخوام هزینه ها رو حداکثر تا جایی که راه داره پایین بیارم
برای همین دارم از راه دریایی میرم
به نظرتون اگه بدون تور برم بهتره یا با تور؟
هیچ چی برام مهم نیست فقط میخوام سر موقع با کمترین هزینه ای که میشه تو کنسرت باشم(البته سه -چهار روز دیگه هم جاهای دیگه رو میگردم تو دبی)
راستش میخواستم در کل با 600 تا 700 سرو ته قضیه رو ببندم
برای همین وقتی هزینه های هتل ها رو تو دبی دیدم که شبی 100 به بالا هست گفتم چادر بزنم بهتره!!
میخواستم ببینم هتل یا مسافر خونه ارزون قیمتی هم هست دور و بره 30-40 تومن شبی؟
اگه راهنمایی و چیز خاص و لازمی هم میدونید بهم بکنید
پاسخ
(2013-01-21 ساعت 01:30)AmirGuitar نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
راستیتش من برای 3 فروردین میخواستم برم دبی برای کنسرت سیاوش قمیشی
پاسپورت و ویزا و... و هیچ چی هم فعلا ندارم
و از طرفی هم که دانشجو هستم باید وثیقه(مثل اینکه 15 میلیون تومنی)بزارم.(که اون مشکلی نیست)
بعد از طرف دیگه هم اول باید گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم(برای ارایه به سازمان وظیفه سربازی) که فعلا ترم تموم شده و باید دو هفته ای وایسم
تا حالا تجربه سفر خارجه هم نداشتم و تازه کارم
میخواستم راهنماییم کنید که از الان به کارهای پاس و ویزا و ... رسیدگی کنم میتونم تا 3 فروردین 92 دبی باشم؟

بعد از طرف دیگه خودتون وضع دانشجویی رو میدونید دیگه!!
میخوام هزینه ها رو حداکثر تا جایی که راه داره پایین بیارم
برای همین دارم از راه دریایی میرم
به نظرتون اگه بدون تور برم بهتره یا با تور؟
هیچ چی برام مهم نیست فقط میخوام سر موقع با کمترین هزینه ای که میشه تو کنسرت باشم(البته سه -چهار روز دیگه هم جاهای دیگه رو میگردم تو دبی)
راستش میخواستم در کل با 600 تا 700 سرو ته قضیه رو ببندم
برای همین وقتی هزینه های هتل ها رو تو دبی دیدم که شبی 100 به بالا هست گفتم چادر بزنم بهتره!!
میخواستم ببینم هتل یا مسافر خونه ارزون قیمتی هم هست دور و بره 30-40 تومن شبی؟
اگه راهنمایی و چیز خاص و لازمی هم میدونید بهم بکنید

سلام دوست گرامی
700 تومان با دلار 3500 تومنی میشه 200 دلار یعنی عملا هبچی
(بجز عوارض خروج از کشور+پول بلیط کنسرت)
در ضمن تور دریایی هم به دبی مگه داریم؟

مسیله مهمتر این که هر سال نرخ تمام تورها( هزیته بلیط و هتل)برای سال نو (باز هم به خصوص کشورهای اطراف) به طور وحشتناکی بالا میره.

در حال عادی قیمت تور برای هر نفر در اتاق دو تخته در دبی از 900 هزار تومن شروع میشه (3 شب و 4 روز)که تک نفره گرانتره.متاسفانه امکان چادر زدن هم نیست.
خلاصه تک نفره عید دبی 700 تومن از محالاته.
پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki ، msar
سلام
من هر بار که مسافرت رفتم و به مقصد رسیدم همیشه احتیاج به قرص هایی داشتم ولی هیچوقت با خودم هیچ قرصی نمیبردم
میخواستم ازتون بپرسم کسی میدونه که میشه با خودم قرص ببرم یا نه؟
چون شنیدم که قرص هایی که توش کدئین و امثالهم استفاده میشه مثل مواد مخدر محسوب میشه و جرم مواد مخدر داره و بخاطر همین هیچوقت با خودم نمیبردم چون تویه تمام قرص ها از این قبیل موادها استفاده میشه دیگه
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان