کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دانشجویانی که سربازی نرفته اند ...
سلام دوستان من برای تحصیل میخوام برم انگلیس میخواستم بدونم با این گذرنامه موقت و 15 میلیون ودیعه میشه مستقیم از تهران به لندن سفر کرد؟اگه کسی جوابمو بده ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
من lottery 2010 بردم هفته پیشم فرم اول رو فرستادم
منم همین مشکل سربازی رو دارم . سال آخره دانشگاه هم هستم فکر کنم بهترین راه همون پذیرش باشه دارم شروع می کنم tofel o GRe به بهونه آزمونم از کشور خارج می شم
یه سوال مصاحبه سفارت رو خودم میرم ، میشه وقتی clearance تموم شد کسی دیگه رو بفرستم ویزامو بگیره یا حتما باید خودم باشم ؟
تشکر کنندگان:
سلام
حامد جان جواب یک سوالتونو میدونم که اگر شما در مصاحبه چک بخورید وبرگردید ایران وبعدا ویزاتون که اماده بشود میتوانید کسی را بفرستید ویزاتونو بگیرد چون دوستانی بودند که قبلا اینگونه رفتار کردند
تشکر کنندگان:
بنام خدا
با سلام
راستش خدارو شکر می کنم من خودم مشکل خروج از کشور رو ندارم ولی میخوام با کمک دوستان این موضوع را جمع بندی کنیم .
اینطور که من فهمیدم به دانشجوها پاسپورت زیارتی میدن (یک بار خروج + 2ماهه)
مطلب بعدی بفرض مثال شما رفتید سوریه و بعدم برای مصاحبه ----------- > ترکیه، وقتی مصاحبتون تمام شد
اول میروید به ---------- > سوریه و بعد به ایران واسه اینکه پول یا وصیغتونو ضبط نکنند ، نکته مهم اینجاست که وقتی به ایران بیائید دیگه نمیتونید خارج بشید . (به علت یک بار خروج )
به نظر من وقتی برای مصاحبه میرید تمامی وسائل سفر به ایالات متحده رو با خودتون ببرید .
مطالب فوق نظر شخصی بنده بود . شما هم کمک کنید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان